بررسی ، راهنمایی و مطرح کردن Errorها و خرابی های PS3

سلام من یه فت 60 گیگ دارم الان 6 ماه بود باهاش بازی نکردم الان میخام بازی کنم دیسک بازی رو میزارم تو دستگاه اون دایره گوشه تصویر میچرخه ولی بعد از چند ثانیه که باید بازی بیاد هیچی نمیاد در حالی که فیلم بلوری میاره دستگاه هم اپدیت 4 هست باید چیکار کنم کسی میدونه مشکل چیه

کنسول فت من هم دقیقا همین مشکل رو داره

سلام بچه ها من وقتی بازی های Saints Row The Third و Ratchet & Clank™ All 4 One رو اجرا میکنم ارور 80010017 رو میده هر کاری هم کردم درست نشد لطفا کمک کنید خیلی واجبه.​

کمک کمک
دوستان ps3 من خاموش شده ( چراغش قرمزه ) وقتی روشن می کنمش (پاورو میزنم ) چراغ سبز 3 ثانیه روشنه بعد خاموش کامل میشه ( حتی چراغ قرمزشم خاموش میشه) بعد که دکمه پاورو می زنم چراغ قرمزه دوباره روشن می شه . مشکلش چیه راهنمای کنید ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام . دستگاه شما چراغ زرد شده . درسته چراغش قرمزه ولی به این مشکل میگن چراغ زرد . به خاطره حرارت زیادی cpu . gpu دستگاه چراغ زرد میشه

---------- نوشته در 05:18 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:15 PM ارسال شده بود ----------

سلام دوستان من یه 320g اسلیم دارم که وقتی روشنش میکنم یه صفحه ی قرمز رنگ میاد بالا که شنیدم بهش میگن رد اسکرین شدن میخواستم بدونم میشه درستش کرد و چند درصد احتمال خرابیه کامل داره واگه میشه درستش کرد خودم میتونم انجامش بدم یا نه و اینکه هزینه اش اگه بدم بیرون چجوریاس
در ضمن دستگاه من 3.55 هست و کپی خوره اگه بشه درستش کرد کپیخوریش میپره؟
فقط توروخدا نا امیدم نکنید ... بدجوری حالم گرفته شده

سلام . آره درست میشه من یکی از دوستانم دستگاهش این طوری شد داد تعمیر درست شد

---------- نوشته در 05:21 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:18 PM ارسال شده بود ----------

---------- نوشته در 05:22 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:21 PM ارسال شده بود ----------

کنسول فت من هم دقیقا همین مشکل رو داره

دیسک بازی شما کپی هست یا اصلی؟ با ورژن 4 دستگاه از حالت کپی خور خارج میشه باید دانگرید بشه تا بتونی دوباره بازی کنی .:(

---------- نوشته در 05:24 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:22 PM ارسال شده بود ----------

سلام وقتی پی اس تری روشن میکنم سریع دوتا بوق میزنه بعد چراغ قرمز چشمک میزنه مشکل چیه؟

مرگش فرا رسید. چراغ زرد شده .:((

یه دستگاه دارم فریمور تروبلو روش نصب بود.
از ریکاوری اومدم به Kmeaw برگردونم بریک شد!!!
بعد مشتری اومد و فهمیدم دانگرید شده بوده.
الان 3 تا بیپ می زنه بعد از چند ثانیه خاموش میشه.
بکاپ هم که نیست در دسترس...
چه راهی هست به نظر شما؟؟؟

با عرض سلام میدونم اینجا جاش نیست .......
1..میخواستم بدونم linux yellow dog 6.2 یا red ribbon rc5 از هارد اکسترنال قابل نصب ...
2...اموزش اضافه کردن other os به slim 3.55 hermes بگید تو سایت نوشته ولی تمام لینک ها خراب ..
3....میخاستم بدو نم اگه لینوکس نصب کنم میتوم بازی ها رو که back up دارم بازی کنم
4.....اگه میشه ی cfw 3.55 بزارید other os داشته باشه ....؟؟؟؟
5...میخاستم بدونم اگه لینوکس نصب کنم میتونم وسایل جانبی usb از قبیل dvb external .... یا .... ..روش اجرا کرد ....
6... اموزش کامل نصب yellow dog بزارید ......

خوشبختانه توی این انجمن هر کی سوال تخصصی می پرسه جواب نمی گیره.
اون مشکل هم حل شد.اگه کسی به اون مشکل برخورد بپرسه تا راهنمایی کنم...
عجب انجمن تخصصی هست اینجا !!!!!

سلام من یه فت 60 گیگ دارم الان 6 ماه بود باهاش بازی نکردم الان میخام بازی کنم دیسک بازی رو میزارم تو دستگاه اون دایره گوشه تصویر میچرخه ولی بعد از چند ثانیه که باید بازی بیاد هیچی نمیاد در حالی که فیلم بلوری میاره دستگاه هم اپدیت 4 هست باید چیکار کنم کسی میدونه مشکل چیه
دستگاه من اصلا کپی نیست تا حالا هم کپی نشده دیسک بازی هم اورجینال هست نمیدونم چرا نمیخونه

خوشبختانه توی این انجمن هر کی سوال تخصصی می پرسه جواب نمی گیره.
اون مشکل هم حل شد.اگه کسی به اون مشکل برخورد بپرسه تا راهنمایی کنم...
عجب انجمن تخصصی هست اینجا !!!!!
خب عزیز وقتی سوالت تو قسمت مخصوصش نباشه معلومه کسی نمیتونه راهنماییت کنه ! اینجا در مورد هک هیچ سوالی جواب داده نمیشه شما باید بری تو قسمت PS3 Jailbreak سوالت رو بپرسی !
دستگاه من اصلا کپی نیست تا حالا هم کپی نشده دیسک بازی هم اورجینال هست نمیدونم چرا نمیخونه

1 بازی تست کردی اینجوریه یا همه ی بازیا اینطوری میشه ؟!

1 بازی تست کردی اینجوریه یا همه ی بازیا اینطوری میشه ؟![/QUOTE]
نه یه بازی دیگه هم تست کردم بازیها هم نو وسالم هست همین بازیها رو رو یه دستگاه دیگه گزاشتم راحت امد بالا چرا اینجوری شد فیلم بلوری ودی وی دی را میاره بازی نمیاره

خب عزیز وقتی سوالت تو قسمت مخصوصش نباشه معلومه کسی نمیتونه راهنماییت کنه ! اینجا در مورد هک هیچ سوالی جواب داده نمیشه شما باید بری تو قسمت PS3 Jailbreak سوالت رو بپرسی !

1 بازی تست کردی اینجوریه یا همه ی بازیا اینطوری میشه ؟!
شما هم بد نیست یه نگاه به عنوان تاپیک بزنی.
نوشته خرابی و ارور.
بریک جز خرابی های این کنسول حساب نمیشه؟
اصلا فرض کنید من دستگاه دارم آپدیت کردم بریک شده.
کلا تاپیک جدا هم می زدم کسی کمک نمی کرد چون خیلی ها تو این انجمن وارد نیستن.
اونایی هم که کار کردن و اطلاعات دارن که اکثرا نمیاد وقتشون رو صرف چنین مشکلاتی کنن.
در صورتی که هیچ جای دنیا این جوری نیست.
من توی IRC پرسیدم و جوابم رو گرفتم.
اقلا یه تاپیک می زنی 10 نفر میان سوال جواب می کنن راهنمایی می کنن بعد دیگه کسی این مشکل رو داشته باشه با یه سرچ ساده نتیجه می گیره.
متاسفم فقط...

1
نه یه بازی دیگه هم تست کردم بازیها هم نو وسالم هست همین بازیها رو رو یه دستگاه دیگه گزاشتم راحت امد بالا چرا اینجوری شد فیلم بلوری ودی وی دی را میاره بازی نمیاره

اگه PS3ـت فت هست احتمال این که بلوری رامت سوخته باشه زیاده ! چون منم یه 60گیگ داشتم بلوری رامش سوخت همین مشکلو داشت ! میشه تعمیرش کرد ولی من عوض کردم دستگاه رو !

اگه PS3ـت فت هست احتمال این که بلوری رامت سوخته باشه زیاده ! چون منم یه 60گیگ داشتم بلوری رامش سوخت همین مشکلو داشت ! میشه تعمیرش کرد ولی من عوض کردم دستگاه رو !

بابا این چه حرفیه میزنی. عزیزه من لنز شما ضعیف شده باید یه لنز جدید بذاری . بلوری رام چه صیغه ای هست دیگه. ؟؟؟؟؟ هیچ وقت نمیسوزه .

---------- نوشته در 11:17 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:15 AM ارسال شده بود ----------

کپی خور هست برادر

اگر دستگاهت کپی خور باشه و ورژنش 4 باشه پس شما دانگرید کردی . درسته ؟ پس شما باید بری پیشه همون تعمیرکاری که دانگرید کردی مشکلت رو بهش بگی. احتمالا شما هم لنز جدید باید بذاری

اگر دستگاهت کپی خور باشه و ورژنش 4 باشه پس شما دانگرید کردی . درسته ؟ پس شما باید بری پیشه همون تعمیرکاری که دانگرید کردی مشکلت رو بهش بگی. احتمالا شما هم لنز جدید باید بذاری
نه دانگرید نکردم تا الان . فریمور 3.4 بوده که روش 3.55 ریختم و کپی خورش کردم. در ضمن کلا از این دستگاه برای بازی سر جمع 10 بارم استفاده نشده دستگاه کلا خواب بوده.

بابا این چه حرفیه میزنی. عزیزه من لنز شما ضعیف شده باید یه لنز جدید بذاری . بلوری رام چه صیغه ای هست دیگه. ؟؟؟؟؟ هیچ وقت نمیسوزه .

---------- نوشته در 11:17 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:15 AM ارسال شده بود ----------

منظورم همون لنز بود ! ببخشید !

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or