بررسی ، راهنمایی و مطرح کردن Errorها و خرابی های PS3

vampirekain

یَـا مَـنً لَهُ الًـعِـزَّةّ و الًـجَمـَالُ
کاربر سایت
Oct 27, 2012
1,122
نام
Uchiha
کابل رو عوض کردم نشد.بازی هم عوض کردم درست نشد.ممکنه از هارد کنسول باشه؟ولی من بازیو از هارد خارجی اجرا میکنم باز مشکل داره.

یکبار دقیقا بگید مشکلتون چی بود ..... چون هرچی دنبال پستت میگردم پیدا نمیکنم ...؟

m.77

کاربر سایت
Nov 7, 2012
96
نام
mahdi
سلام.از دوستان کسی به من کمک کنه ممنون میشم.این ps3 ما گرفتیم باهش god of war بازی کنیم
ولی از همون اول نشد که نشد.دیگه منم هر کاری کردم نتونستم درستش کنم تا اینکه دوباره یه مدتیست
دوست دارم این god of war رو بازی کنم.مشکل اینه که داخل بازی صدای بازی مدام قطع و وصل میشه
انگار که لکنت داره تو بعضی بازی های دیگه هم داره این مشکلو مثل heavy rain یا evil ولی تو gow فاجعست
اصلا نمیشه بازی کنی یه بار راهنمایی کردن که restore file data رو انجام بده ولی درست نشد.اینو باید چیکارش کنم؟
این بود مشکلم.

vampirekain

کاربر سایت
Oct 27, 2012
1,122
نام
Uchiha
این بود مشکلم.

اگر متونی به حالت کارخانه برگردون ببین ردیف میشه یا نه ......
کابلAV هم تست کردی یا نه .....؟
فقط همین بازی ها هستن یا همشون ....؟؟
کاری که دوستمون گفتن انجام بده ببین درست میشه یا نه ..؟
که من احتمال نمیدم که مال هارد باشه اصلا .... فعلا اینا رو تست بگیر که مطمئن تر جوابم رو بدم ...

m.77

کاربر سایت
Nov 7, 2012
96
نام
mahdi
اگر متونی به حالت کارخانه برگردون ببین ردیف میشه یا نه ......
کابلAV هم تست کردی یا نه .....؟
فقط همین بازی ها هستن یا همشون ....؟؟
کاری که دوستمون گفتن انجام بده ببین درست میشه یا نه ..؟
که من احتمال نمیدم که مال هارد باشه اصلا .... فعلا اینا رو تست بگیر که مطمئن تر جوابم رو بدم ...
کنسولم هک شدس.به حالت کارخانه برگردونم هک از بین میره؟اگه از بین بره باز میشه هکش کنم؟
کابل av هم جواب نداد.تو تنظیمات صدا هم تغییراتی دادم باز نشد.دقیقا رو چی بذارم تنظیمات صدا رو؟
تو بازی انحصاری ps3 اینطوری میشه تا جایی که فهمیدم.مثل god of war
heavy rain . چطوری از بازی فیلم بگیرم ببینین شاید بیشتر کمک کنه.
یه گزینه تو ستینگ ps3 هست برای فرمت هارد.اگه فرمت کنم چی کپی خور از بین میره؟

آخرین ویرایش:

vampirekain

کاربر سایت
Oct 27, 2012
1,122
نام
Uchiha
کنسولم هک شدس.به حالت کارخانه برگردونم هک از بین میره؟اگه از بین بره باز میشه هکش کنم؟
کابل av هم جواب نداد.تو تنظیمات صدا هم تغییراتی دادم باز نشد.دقیقا رو چی بذارم تنظیمات صدا رو؟
تو بازی انحصاری ps3 اینطوری میشه تا جایی که فهمیدم.مثل god of war
heavy rain . چطوری از بازی فیلم بگیرم ببینین شاید بیشتر کمک کنه.
یه گزینه تو ستینگ ps3 هست برای فرمت هارد.اگه فرمت کنم چی کپی خور از بین میره؟

درود برشما

منظورم ریستارت دیفولت ستینگ بزن ...
ببین درست میشه یا نه ... فعلا فرمت نکن اگر میتونی یه بکاپ از سو هالت بگیر ....
جوابشو بهم بده ...

m.77

کاربر سایت
Nov 7, 2012
96
نام
mahdi
درود برشما

جوابشو بهم بده ...
بازی watch dogs رو بدون هیچ مشکلی اجرا کرد.ریستارت دیفولت انجام ندادم هنوز
کپی خور رو که از بین نمیبره ریستارت دیفولت؟

آخرین ویرایش:

vampirekain

کاربر سایت
Oct 27, 2012
1,122
نام
Uchiha
بازی watch dogs رو بدون هیچ مشکلی اجرا کرد.ریستارت دیفولت انجام ندادم هنوز
کپی خور رو که از بین نمیبره ریستارت دیفولت؟

نه کپی خور ور پاک نمیکنه ...

m.77

کاربر سایت
Nov 7, 2012
96
نام
mahdi
درود برشما

جوابشو بهم بده ...
دیفولت ستینگ کردم جواب نداد.بازی رو با همون حالت قطع و وصل صدا انجام دادم تا یه جاهایی
جلو رفتم بعد کلا هنگ کرد سیستم.فریز شد.

vampirekain

کاربر سایت
Oct 27, 2012
1,122
نام
Uchiha
دیفولت ستینگ کردم جواب نداد.بازی رو با همون حالت قطع و وصل صدا انجام دادم تا یه جاهایی
جلو رفتم بعد کلا هنگ کرد سیستم.فریز شد.

خوب شما تنظیمات صدا رو انجام دادی ...... ریساو ستینگ با ریبولد دیتا بیس رو هم انجام دادی درسته ....!!!
خوب نظر منو بخوای اصلا این سخت افزاری نیست و نرم هستش .....
بازم نمیخوام فرمت کنی اگر سو هات برات مهم هستن ... اما ..... دانگرد 3.55 کردی !! و دوبار همون بوده ....؟

m.77

کاربر سایت
Nov 7, 2012
96
نام
mahdi
خوب شما تنظیمات صدا رو انجام دادی ...... ریساو ستینگ با ریبولد دیتا بیس رو هم انجام دادی درسته ....!!!
خوب نظر منو بخوای اصلا این سخت افزاری نیست و نرم هستش .....
بازم نمیخوام فرمت کنی اگر سو هات برات مهم هستن ... اما ..... دانگرد 3.55 کردی !! و دوبار همون بوده ....؟

فرمت کپی خور رو از بین میبره؟نمیشه مگه از سیو ها بکاپ بگیرم بعد فرمت کنم؟دانگرد نکردم بلدم نیستم.
فقط یه بار به 4.55 آپگرید کردم.قبل آپگرید هم همین طوری بود.

vampirekain

کاربر سایت
Oct 27, 2012
1,122
نام
Uchiha
فرمت کپی خور رو از بین میبره؟نمیشه مگه از سیو ها بکاپ بگیرم بعد فرمت کنم؟دانگرد نکردم بلدم نیستم.
فقط یه بار به 4.55 آپگرید کردم.قبل آپگرید هم همین طوری بود.

نه نه چرا کپی خورت از بین بره ..!!!
شما یکبار از طریق ستینگ وارد سییستم ستینگ بشید و ریستارت دیفولت ستینگ رو انجام بدین و اگر درست نشد ... وارد حالت ریکاوری بشید و ریبولد دیتا بیس رو انجام بدید .....

کنسول را در حالت استندبای یا حالت انتظار (Standby) بگذارید.یعنی شما کنسولتون رو خاموش کنید(فقط سیم برق به برق باشه و چراغ قرمز روشن باشه)دکمه پاور را نگه دارید.
کنسول روشن شده و صدای بوقی می شنوید و بعد از چند ثانیه صدای بوقی دیگر می شنوید سپس کنسول خاموش شده و در این زمان انگشت خود را از روی دکمه بردارید.
دوباره دکمه پاور را فشار داده و بعد از روشن شدن کنسول و شنیدن صدای بوق و گذشتن چند ثانیه صدای بوق دوم را می شنوید و بعد از چند ثانیه صدای دو بوق پشت سر هم را می شنوبد.
انگشت خود را از روی پاور بردارید.
دسته خود را با کابل USB به کنسول متصل کنید.
اینک در بخش Recovery Mode کنسول خود قرار دارید.

اینها رو انجام بدید و اگر جواب نگرفتید ..... باید دانگرد کنید ....برای دانگرد هم که اینجا آموزشش رو گذاشته ..... اینکار بکنید ببینم جواب میگیرید یا نه ...

mamimankan

کاربر سایت
Aug 5, 2012
17
نام
mamimankan
سلام
من بازی Def Jam Icon رو دانلود کردم و ریختم توی دستگاه و دارم بازی می کنم،ورژن فریمورم 4.45 ریباگ هست، یه مشکل هست اونم اینه که بازی ها و مخصوصا این بازی رو با کیفیت پایین میاره، دور کاراکترا پیکسل هست اندازه نعلبکی !!
چیکار باید بکنم تا فول اچ دی بازیارو مخصوصا این بازی رو بیاره ؟

vampirekain

کاربر سایت
Oct 27, 2012
1,122
نام
Uchiha
درود فراوان

من یه پلی استیشن ۳ دارم که با روجرز ۴.۵۵ جیلبریک شده بود. میخواستم به حبیب ۴.۶۵ آپدیت کنم که اشتباها با فریمور اورجینال ۴.۶۵ سونی آپدیت کردم. آیا راه حلی هستش که من به ۳.۵۵ دانگرید کنم؟

نه هیچ راه حلی نیست و باید دانگرد سخت افزاری کنی ... قیمت هم 50 تا 100 تومن هست ...

BLACK CAT

کاربر سایت
Aug 21, 2011
73
نام
Mohsen
سلام دوستان.
راستش من چند وقت هست GTA V بازی میکنم، ماه پیش یکم جلوی PS 3 رو فوت کردم و چند روز بعدش وقتی داشتم آنلاین میزدم بعد از آخرین آپدیت بازی، یکدفعه دیدم بازیم گیر کردن و انداخت تو سینگل پلیر بازی، ولی بعدش هرچی تو لودینگ بازی بودم دیگه وارد آنلاین نشد، اومدم PS ـم رو خاموش کنم که دیدم خاموش نمیشه و فقط باید از برق بکشمش. دوباره روشن کردم و چندتا بازی امتحان کردم دیدم اونارو میاره و تو لودینگ GTA گیر میکنه! وقتی GTA رو دوباره گذاشتم دیدم یه بار میگه دیسک خرابه و یه بارم تو لودینگ گیر میکنه و یه بار هم نصفه میره تو سینگل بازی ولی مشکل داره وقتی میرم تو لودینگ از سینگل به آنلاین، بعدش حالا بازی های دیگه هم مشکل دار میاورد. :|
لطفا یکی کمک کنه مشکلش رو حل کنم، که ببینم چشه، آخه یه چند روزی که خاموش بود میرفت و بازی رو میاورد ولی بعد از حدودا نیم ساعت بازم گیر میکنه!
اگر هم هزینه ای باید بکنم قیمتش رو بهم بگین، راستی اورجینال بازی میکنم.
ممنون. ;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر