بررسی ، راهنمایی و مطرح کردن Errorها و خرابی های PS3

A.A

کاربر سایت
Dec 8, 2006
670
سلام ببخشید
یکی اومده توی PS3 ام خرابکاری کرده و یه User جدید ساخته الان هر وقت دستگاه رو روشن میکنم میگه میخوای تو کدوم user بری این اعصلبم رو خورد کرده چجوری user رو پاک کرد

خیلی ممنون:love:

gpod

کاربر سایت
Dec 20, 2006
1,375
نام
حامد
سلام ببخشید
یکی اومده توی PS3 ام خرابکاری کرده و یه User جدید ساخته الان هر وقت دستگاه رو روشن میکنم میگه میخوای تو کدوم user بری این اعصلبم رو خورد کرده چجوری user رو پاک کرد

خیلی ممنون
خوب میتونی بری داخل همون یوزری که میخایی پاک بشه بعدش هم پاکش کنی !

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
میشه یکی بگه که hdmi چه شکلیه من نمیدونم که تلویزیونم میخونه یا نه
HDMI_port_big.jpg

این شکلیه !

fgs

کاربر سایت
Jun 14, 2008
177
نام
بهزاد
اگر داشت که معلوم بود

اول تلوزیون بخر

ویی را چطور وصل کردی اینم مثل اون​

خب wii ۳ تا فیش داره که وصل میکنم ps3 هم داره این ۳ فیش رو ??????اگه همون جوری مثه wii وصل کنم بازی ها ریجن فری میشن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

fgs

کاربر سایت
Jun 14, 2008
177
نام
بهزاد
اینم یه مطلب در مورده کابل hdmi گفتم شاید به دردتون بخوره

HDMI با پهنای باند و سرعت بالا می تواند علاوه بر تصاویر تا 8 کانال مجزای صوت را برای صداهای مجزای فراگیر انتقال دهد. در حالی که رابط‌های پیشین تصاویر برای انتقال صوت نیاز به کابل‌های مجزایی داشتند و بسیاری از مردم از کابل‌های صوت RCA L/R استفاده می‌کردند(RCA L/R کابل‌های قرمز و سفیدی هستند که جهت انتقال صدای استریو – چپ و راست - استفاده می‌شوند). کابل HDMI جایگزین تمامی کابل‌های درهم و برهم پشت دستگاه‌ها می‌شود.
HDMI استاندارد یعنی Type A، 19 سیم دارد و Type B آن 29 سیم. Type B در کابردهای حرفه‌ای نظیر صنعت تصاویر متحرک یا انیمشن سازی استفاده می شود. با توجه به قابلیت داخلی HDMI، هر دو نوع هوشمند هستند؛ دستگاه‌ها می‌توانند از طریق این رابط با هم در ارتباط باشند و با اطلاعات کمکی عملکرد مجزایی را به صورت یکپارچه آماده کنند. این مشخصه (کارکرد متقابل) در تکنولوژی های پیشین وجود نداشت.
HDMI تمامی فرمت‌های استاندارد تصویر را پشتیبانی می کند از جمله تصاویر پیشرفته (بهبود یافته) و کیفیت بالا را.
همچنین با رابط های مشابه دیجیتالی از طریق کابل های DVI / HDMI سازگار است. کابل DVI / HDMI شامل یک کابل است که در یک سر آن کانکتورDVI (Digital Video Interface) و سر دیگر یک کانکتور HDMI قرار دارد و به همین روش کارت‌های گرافیکی جدید که پورت DVI دارند می توانند از طریق پورت HDMI به دستگاه متصل شوند.
از سال 2005 تعدادی از تلویزیون‌های جدید با حداقل یک رابط HDMI به فروش رسیده‌اند. بعضی از کارشناسان معتقدند که 2 رابط HDMI قابلیت انعطاف و مورد استفاده‌ی بیشتری را برای مشتری ایجاد می‌کند و حتی برای کسانی که می‌خواهند دستگاه‌های بازی حرفه‌ای را به سیستم‌شان وصل کنند داشتن 3 رابط HDMI مناسب‌تر است.
رابط‌های چندگانه بیشتر همراه تلویزیون‌های دیجیتالی به بازار عرضه خواهند شد که البته پیشرفت تکنولوژی این رابط‌ها را بر روی دستگاه‌های بیشتری نصب خواهد کرد. هم اکنون این نوع رابط ها بر روی تمامی تلویزیون‌های پلاسما و LCD سری جدید ال‌جی و همچنین DVD Recorder‌های مدل RH250 و RH251 ال‌جی نصب شده و امکان بهره‌گیری از قابلیت‌های بی‌نظیر HDMIرا برای مصرف‌کنندگان این دستگاه‌ها فراهم ساخته است

jeyran

کاربر سایت
Oct 25, 2007
52
صدای درایو PS3

بچه ها من یه PS3 از یکی از اعضا گرفتم وقتی دیسک بازی تو درایوش میزام موقع خوندن دیسک درایوش صدای کلیک کلیک زیادی می کنه می خواستم بدونم طبیعی یا نه ؟

feerooni

کاربر سایت
Sep 24, 2008
15
نام
نمیگم
erorre 80023110

سلام به همه
من يه مشكل اساسى تو ps3 دارم اونم اينه كه وقتى ميخوام وارد stor بشم يه ارور ميده كه زيرش اين عدد نوشته:
80023110
يكي كمكم كنه....

Niko Bellic

کاربر سایت
Sep 22, 2008
2,785
بچه ها من یه PS3 از یکی از اعضا گرفتم وقتی دیسک بازی تو درایوش میزام موقع خوندن دیسک درایوش صدای کلیک کلیک زیادی می کنه می خواستم بدونم طبیعی یا نه ؟
بابا منم وقتی دیسک رو میزاشتم 3 4 روز اول اینطوری نبود.... از روز 5م دقیقا همین صدا رو میداد به مدت 5 6 دقیقه..... بعد دو هفته که یعنی دیروز باشه لنز پلی3 سوخت....
من پلی3 گان متال رجین J داشتم و از مجید خریدم.....
==============
حالا یکی بگه دلیل سوختن لنز پلی3 چیه؟؟؟؟
هیچ راهی بجز باز کردن کنسول باسه تعمیرش نیست؟؟؟؟

sinasafari

کاربر سایت
Jan 30, 2008
763
نام
سینا صفري
مال منم همین صدا رو میده!
لنز جدید چنده؟ و جنسشون فرق میکنه یا همه یکین؟
امکان داره به دیسک بازی هم صدمه بزنه این صدا ها؟

Niko Bellic

کاربر سایت
Sep 22, 2008
2,785
حاجی لنز من بعد 20 روز سوخت........... من همین رو فقط میدونم. بعد میان میگن لنز ها باهم فرق ندارن... زنگ زدم نکست جن میگه خیلی گرون بشه (هزینه تعویض لنز) 150 تومنه.

babak9

کاربر سایت
Nov 10, 2007
219
نام
babak
بچه ها یکی از دوستام ps3 رو باز کرده واشتباهی فیش باتری رو زده حالا کنسول رو لگوی اول هنگ میکنه به نظر شما عیب از چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر