بررسی ، راهنمایی و مطرح کردن Errorها و خرابی های PS3

gpod

کاربر سایت
Dec 20, 2006
1,375
نام
حامد
اين قضيه كه ميگن 80 گيگ ديگه توليد نميشه از چه قراره؟!
من که نشنیدم تا الان !!
چرا تو بازار اصلا 80 گيگ گير نمياد؟ ميگن حتي دبي هم نيست!
چون 80 گیگ برای pal تولید نمیشه اصلا و ایران و دبی داخل مناطق pal هست خوب معلوم هم هست که نباید باشه !! و این تعدادی هم اگر ایران باشه uc هست !!
يكي هم بهم ميگفت 40 گيگ پال بازي پي اس 2 اجرا ميكنه...
اشتباه شنیدی !!

k_jal

کاربر سایت
Jul 4, 2008
191
بچه ها یه نصیحت.......
لطفا هر چی گیرتون میاد نچپونین تو دستگاه.بیشتر مشکلات لنز ps3 از اینه که طرف سی دی و دی وی دی و فلاپی و هزار تا چیز ناشناخته دیگه رو تو دستگاه میزاره.بازی های مدل های 1 و 2 رو روی دستگاه اجرا نکنید.لنز ضعیف میشه.مخصوصا برای ps1.

.ALEX.

کاربر سایت
Dec 2, 2007
1,044
نام
I'm Still stable
بچه ها یه نصیحت.......
لطفا هر چی گیرتون میاد نچپونین تو دستگاه.بیشتر مشکلات لنز ps3 از اینه که طرف سی دی و دی وی دی و فلاپی و هزار تا چیز ناشناخته دیگه رو تو دستگاه میزاره.بازی های مدل های 1 و 2 رو روی دستگاه اجرا نکنید.لنز ضعیف میشه.مخصوصا برای ps1.

از کی تا حالا PS3 فلاپی میخوره ..؟

تا حالا چنین چیزی رو نشنیده بودم . چرا فقط بازیهای Ps1 و PS2 ...?

میشه برای حرفاتون یه منبع لطف کنید ..؟ یا بیشتر در مورد این مشکل توضیح بدی ..؟

k_jal

کاربر سایت
Jul 4, 2008
191
از کی تا حالا PS3 فلاپی میخوره ..؟

تا حالا چنین چیزی رو نشنیده بودم . چرا فقط بازیهای Ps1 و PS2 ...?

میشه برای حرفاتون یه منبع لطف کنید ..؟ یا بیشتر در مورد این مشکل توضیح بدی ..؟
بابا ما حالا یه شوخی کردیم منظورم این بود که از ps3 فقط برای بلو-ری استفاده کنید و هر چیزی رو باهاش اجرا نکنید.
این ها چیز هایی اند که به سیستم ps3 صدمه نمیزنند:

flash memory
blue-ray officall movie
blue-ray officall game

این ها چیز هایی اند که به سیستم ps3 صدمه میزنند:

ps1 officall game
ps2 officall game
dvd movie
compact disk

من خودم قبلا روی psp فایل میریختم و به ps3 وصل میکردم.حالا میفهمم که چه اشتباهی میکردم:(:(:(.البته به خود psp بیشتر فشار میاد چون فایل از روش load میشه.منظورم ریختن مثلا عکس و آپدیت رو ps3 از طریق psp هست.
منبع هم منظورت چه جور منبعی هست؟اینا تجربه هست(شکلک پیرمرد 98 ساله)ولی یه توصییه برای اینکه مطلب های وسیع تری یاد بگیری:
GOOGLE IS YOUR FRIEND.USE IT
سوالی بود در خدمتم..........................

gpod

کاربر سایت
Dec 20, 2006
1,375
نام
حامد
من که الان بیشتر از 7 8 ماه هست ps3 دارم باهاش همه چی نگاه میکنم !! از طریق ps3 هم بازی میریزم روی psp و هیچ مشکلی پیش نیومده !!
حتی cd گزاشتم صدای گریه درایو داشت در میومد درایو بلوری داشت صدا تراکتور میداد اما هیچ طوری نشد !!

HDBOSS

کاربر سایت
Jul 1, 2008
50
خیلی خندیدیم ممنون :laughing:

خواهش میکنم!!
ولی جدی اینطوری هست. اگه 360 بهش ضربه وارد شه لنز از جای اولیه خودش منحرف میشه و نمیتونه تا یه جایی رو بخونه و زور میزنه و ضعیف میشه

یکی که اینجا میره آنلاین میزنه بیاد بگه ببینم کدوم بازی آنلاینش حال میده؟
با پینگ مشکل ندارید؟

یه سوال دیگه دارم من اگه mgs4 pal بگیرم تو دستگاه uc در حالت HD اجرا میشه یا نه؟ چون شنیدم در حالت HD دستگاه free region میشه

اینجا تو ایران کسی Team Fortress 2 آنلاین میزنه؟ برم بخرم؟

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,218
نام
امید
ولی جدی اینطوری هست. اگه 360 بهش ضربه وارد شه لنز از جای اولیه خودش منحرف میشه و نمیتونه تا یه جایی رو بخونه و زور میزنه و ضعیف میشه
نه دوست عزیز فقط با ضربه به کنسول که لنز خراب نمیشه (خواهشا از خودتون حرف درنیارید)
من یکی رو سراغ دارم که PS3 ش حتی از فاصله ی نزدیک افتاده ولی چیزیش نشده
کسایی که لنز کنسولشون خراب میشه (که همچین مواردی خیلی کم پیش اومده و همش شایعه بوده) به احتمال زیاد خودشون کنسولشون رو دست کاری میکنند که همچین بالایی سر لنزشون میاد
یکی که اینجا میره آنلاین میزنه بیاد بگه ببینم کدوم بازی آنلاینش حال میده؟
با پینگ مشکل ندارید؟
COD4 GTA IV MGS4 Warhawk وووووووو
پینگ همک بستگی به ریجن بازیی که خریدید داره
مثلا بازی با ریجن Pal پینگ بهتری نسبت به UC و J میده در اینجا (ایران)
البته تا حدودی هم بستگی به شرکتی که ازش سرویس ADSL میگیرید داره

یه سوال دیگه دارم من اگه mgs4 pal بگیرم تو دستگاه uc در حالت HD اجرا میشه یا نه؟ چون شنیدم در حالت HD دستگاه free region میشه
بله اجرا میشه (اصلا چرا اجرا نشه!)
فقط اون بازی GTA IV بود که ریجن Pal اون با SD TV های NTSC اجرا نمیشد و باید SD TV تون مولتی سیستم باشه و و هیچ بازیی دیگری همچین مشکلی نداشت و نداره (نمیدونم شما این حرفا رو از کجا شنیدید!)

k_jal

کاربر سایت
Jul 4, 2008
191
من هم یه بار اینجوری شدم ولی بازی بردم انداختم جلو فروشنده گفتم یا پولمو بده یا یکی دیگه.یکی دیگه داد اونم کار نکرد.دوباره گفتم نخواستم بابا پولمو بده برم .10 تومن کم کرد داد;)

catman

کاربر سایت
May 4, 2008
523
PS3 Red Lights of Death

PS3 Red Lights of Death
خب دستگاه من دیگر روشن نمیشه
نمونه
علایم​
وقتی دستگاه را رو شن میکنم چراغ سبز به زرد وبعد به قرمز چشمک زن تبدیل میشه​
و ایجکت هم کار نمیکنه سی دی بازیهم درنمیاد​
کابل برق را درآوردم دو باره وصل کردم دکمه پاور را چند بار خاموش روشن کردم​
دکمه پاور را چند ثانیه نگه داشتم هارد دیسک را در آوردم دو باره وصل کردم هیچ کدام کمکی نکرد​
قبل از این جریان​
بعد از چند هفته دستگاه را رو شن کردم آن لاین نمیشد اینترنت کار میکرد ولی آدرس سایت ps3اروپا به سایت آمریکا تبدیل شده بود​
چند ساعتی بازی کردم سپس یک بازی دمو دانلود کردم و امتحانش کردم و بعد دستگاه را خاموش کردم​
و فرداش دیگه روشن نشد علتش هم نمیدانم از چیه تو اینترنت سرچ کردم خلیها این مشکل برایشون پیش آمده بعضی میگن بعضی از دموهای این اشکال راپیش میاره​
وووو من دیگه گیج شدم​

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,031
نام
نیما
بررسی ، راهنمایی و مطرح کردن Error ها و خرابی های PS3

با سلام

از این به بعد همه موضوعات مربوط به Error ها و خرابی های PS3 ( نرم افزاری و سخت افزاری ) در این تاپیک قرار میگیره .

2 - 3 تاپیک مختلف با هم ادغام شدن .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر