بررسی ، راهنمایی و مطرح کردن Errorها و خرابی های PS3

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
به این مربوط میشه که توی پوشه آهنگهات غیر از آهنگ فایل دیگه ای هم هست مثل عکس متن و....
من همین قضیه رو توی psp هم دارم

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
خوب چارش چیه:confused:
خوب اگه توی فلشه که با pc میشه پاکش کنی
اگه تو هارده (به نظر من) با usb به pc وصل کن بعد delete کن

اینا نظر من بود ولی اگه راه دیگه ای باشه من نمی دونم (شرمنده آخه ps3 ندارم:()
اینا تجربه من بر اساس psp بود.
فعلا.

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
سلام دوستان
برای من یه مشکل پیش امده البته نمیدونم اسمش مشکل بزارم یا نه؟ من یه دسته دوئل شوک3 باسه دستگاه گرفتم یه مدت ازش دارم استفاده میکنم مشکلیم باهاش نداشتم تا یه هفته پیش که خواستم دستگاه روشن کنم دکمهps دسته زدم دستگاه روشن شد چراغ سبزش روشن شد اما تصویر روی تلویزیون نبود نوشته بود سیگنال موجود نیست(روی تلویزیون) من دستگاه با کابل hdmi به تلویزیون وصل کردم به دسته نگاه کردم دیدم چراغش خاموش بعد هر کار کردم دسته روشن نشد دسته اصلیش روشن کردم چراغای سرچش میچرخید اما دستگاه نمیشناخت حتی من بلوری داخلش گذاشتم شروع به کار کردن کرد داخل درایو اما نه تصویر داشت نه صدا دکمه روشن خاموش دستگاه زدم خاموش شد دوباره روشن کردم شروع به کار کرد با خودم گفتم شاید قاطی کرده الان دوباره این جوری شد( بعد از یه هفته) بازم تصویر موجود نیست زده همون قاطای قبلی دسته چراغاش خاموش شد و روشن نشد دوباره خاموشش کردم با خود دستگاه روشن کردم باز امد بالا میخواستم ببینم دلیلش چی میتونه باشه؟ خطرناکه؟ اخه من زیادم باهاش بازی نمیکنم
مدل دستگاهم 60 گیگ ریجن j از اون ps3 اولیست خیلی وقت دارمش اما اصلا زیاد ازش استفاده نشده که بخوام بگم به دلیل استفاده زیاد خراب شده؟ اصلا خراب شده یا نه یه سری قاط که میزنه بعد دوباره کار میکنه؟ ممنون میشم اگه به سوالاتم جواب بدید راهنماییم کنید
موفق باشید

gpod

کاربر سایت
Dec 20, 2006
1,375
نام
حامد
سلام دوستان
برای من یه مشکل پیش امده البته نمیدونم اسمش مشکل بزارم یا نه؟ من یه دسته دوئل شوک3 باسه دستگاه گرفتم یه مدت ازش دارم استفاده میکنم مشکلیم باهاش نداشتم تا یه هفته پیش که خواستم دستگاه روشن کنم دکمهps دسته زدم دستگاه روشن شد چراغ سبزش روشن شد اما تصویر روی تلویزیون نبود نوشته بود سیگنال موجود نیست(روی تلویزیون) من دستگاه با کابل hdmi به تلویزیون وصل کردم به دسته نگاه کردم دیدم چراغش خاموش بعد هر کار کردم دسته روشن نشد دسته اصلیش روشن کردم چراغای سرچش میچرخید اما دستگاه نمیشناخت حتی من بلوری داخلش گذاشتم شروع به کار کردن کرد داخل درایو اما نه تصویر داشت نه صدا دکمه روشن خاموش دستگاه زدم خاموش شد دوباره روشن کردم شروع به کار کرد با خودم گفتم شاید قاطی کرده الان دوباره این جوری شد( بعد از یه هفته) بازم تصویر موجود نیست زده همون قاطای قبلی دسته چراغاش خاموش شد و روشن نشد دوباره خاموشش کردم با خود دستگاه روشن کردم باز امد بالا میخواستم ببینم دلیلش چی میتونه باشه؟ خطرناکه؟ اخه من زیادم باهاش بازی نمیکنم
مدل دستگاهم 60 گیگ ریجن j از اون ps3 اولیست خیلی وقت دارمش اما اصلا زیاد ازش استفاده نشده که بخوام بگم به دلیل استفاده زیاد خراب شده؟ اصلا خراب شده یا نه یه سری قاط که میزنه بعد دوباره کار میکنه؟ ممنون میشم اگه به سوالاتم جواب بدید راهنماییم کنید
موفق باشید
شما یکبار کنسول ریست کن ! کنسول از روی کلید power روشن کن و دستت و همینطور نگه دار تا کنسول 3 تا بوق میزنه و خاموش میشه وقتی خاموش شد دباره روشن کن ! ببین تصویر میاد دباره یا نه ! برای اینکه دسته هم چشمک میزد اصلا نمیشناخت دسته و با کابل به ps3 وصل بعدش دسته روشن کن !

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
شما یکبار کنسول ریست کن ! کنسول از روی کلید power روشن کن و دستت و همینطور نگه دار تا کنسول 3 تا بوق میزنه و خاموش میشه وقتی خاموش شد دباره روشن کن ! ببین تصویر میاد دباره یا نه ! برای اینکه دسته هم چشمک میزد اصلا نمیشناخت دسته و با کابل به ps3 وصل بعدش دسته روشن کن !
چشم اینکارم میکنم فقط یه نکته من مشکلی ندارم امروزم بعد از اون قضیه چندبار دیگه هم روشن کردم بازی کردم مشکلی نبود من خیلی وقت که دستگاه دارم توی این مدت اصلا هیچ مشکلی نداشته زیادم باهاش بازی نمیکنم امروزم بعد ار یه هفته روشن کردم اینجوری شد کلا دوباره که اینجوری شده حالا این وضع عادیه یا نه؟میشه پیشگیری کرد؟

blackhat

کاربر سایت
Oct 23, 2006
17
سلام دوستان.يه مشكل عجيبي برام اتفاق افتاده.من يه مدتي هست كه بازي Dead space رو گرفتم و بازي كردم همه چيز ok بود تا اينكه چند روز پيش كه دوباره مي خواستم بازي كنم ديدم بازي افت كيفيت عجيبي پيدا كرده.مثلا سايه خودم بر روي زمين يا ديوارها كاملا شكسته و درب و داغونه در صورتي كه اصلا اينجموري نبود.اين در حالي كه اصلا ps3 دست نخورده حتي يه بارم دستگاه رو ريست كردم ولي بازم درست نشد والا من موندم كه مشكل چيه .نكنه مثلا يه بخشي از سخت افزار دستگاه آسيب ديده باشه مثلا Gpu.من كه گيج شدم اگه كسي فكري به ذهنش مياد لطفا منو راهنمايي كنه.

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
سلام دوستان.يه مشكل عجيبي برام اتفاق افتاده.من يه مدتي هست كه بازي Dead space رو گرفتم و بازي كردم همه چيز ok بود تا اينكه چند روز پيش كه دوباره مي خواستم بازي كنم ديدم بازي افت كيفيت عجيبي پيدا كرده.مثلا سايه خودم بر روي زمين يا ديوارها كاملا شكسته و درب و داغونه در صورتي كه اصلا اينجموري نبود.اين در حالي كه اصلا ps3 دست نخورده حتي يه بارم دستگاه رو ريست كردم ولي بازم درست نشد والا من موندم كه مشكل چيه .نكنه مثلا يه بخشي از سخت افزار دستگاه آسيب ديده باشه مثلا Gpu.من كه گيج شدم اگه كسي فكري به ذهنش مياد لطفا منو راهنمايي كنه.
دوست عزیز شما بازیهای دیگروهم امتحان کردید یا فقط همین بازی دارید
اینجوریش دیگه ندیده بودیم؟ میشه قسمتی از دستگاه کارش خوب انجام نده بعد کار کنه؟
این تفاویت که کرده خیلی محسوس ؟

blackhat

کاربر سایت
Oct 23, 2006
17
دوست عزیز شما بازیهای دیگروهم امتحان کردید یا فقط همین بازی دارید
اینجوریش دیگه ندیده بودیم؟ میشه قسمتی از دستگاه کارش خوب انجام نده بعد کار کنه؟
این تفاویت که کرده خیلی محسوس ؟

بله تفاوت کاملا محسوسه اصلا تو بازی کله سایه ها شکسته هستند.منم موندم آخه چرا یک دفعه اینجوری شده.حتی سیستمو Restore هم کردم کل تنظیماتو دوباره انجام دادم بازم همینه سایه ها شکسته و با لبه های مربع مربع هستند.من امروز burn out رو بازی کردم والا مساله ای نداشت.ولی آخه چرا این اینجوری شده.نکنه مثلا نوسان برق این بلا رو سر دستگاهم آورده باشه؟آخه دلیلش چیه؟

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
بله تفاوت کاملا محسوسه اصلا تو بازی کله سایه ها شکسته هستند.منم موندم آخه چرا یک دفعه اینجوری شده.حتی سیستمو Restore هم کردم کل تنظیماتو دوباره انجام دادم بازم همینه سایه ها شکسته و با لبه های مربع مربع هستند.من امروز burn out رو بازی کردم والا مساله ای نداشت.ولی آخه چرا این اینجوری شده.نکنه مثلا نوسان برق این بلا رو سر دستگاهم آورده باشه؟آخه دلیلش چیه؟
سلام دوست من
خب اگه بازی دیگه ای امتحان کردی مشکلی نداشتی خیالت راحت دستگات چیزیش نیست
این چیزیکه من میگم هیچ دلیل قانع کننده ای باسش ندارم اما شما امتحان کن انشاالله مشکلت حله
باسه من سر بازی fifa09 همین مشکل پیش امد البته افت گرافیک نداشت بازی بازی بعداز دقیقه 3 هنگ میکرد مجبور میشدم بازی از دستگاه در بیارم هیچکاری نمیشد کرد تنها کاری که کردم سیو بازیو پاک کردم مشکلم حل شد نمیدونم شاید شماهم با پاک کردن سیوبازی از روی هارد دستگاه مشکلت حل شه اینم امتحان کن اگر سیو dead space که تا اینجا رفتی باست مهم نیست;)

behnam_mgs

کاربر سایت
Jun 8, 2007
13
سلام.من وقتي بازي اكشن انجام ميدم و وقتي حركتهاي سريعانجام ميدم بعضي وقتا دستگاه يك دفعه خاموش ميشه.{مثلا وقتي تو فار كراي با ماشين داشتم با سرعت حركت ميكردم وقتي از يه دره بلند افتادم پايين دستگاه خاموش شد.يا تو gta بعضي وقتا بعد از 14_15 دقيقه يك دفعه خاموش ميشد بعضي وقتا نه}اگه اطلاع داريد ممنون ميشم كمك كنيد.مشكل سخت افزاري يا نرم افزاري؟لطفا توضيح بديد.

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
برق گرفتگی

دوستان چیز جالب یک روزی من وقتی به بدنه دستگاهم دست میزنم برق با ولتاژ خیلی ضعیف میگرفت البته برای جالب بود ولی نمی دونم چرا برق میگرفتم یا شاید بدنه من ولتاژ منفی میزنه نمی دونم آخه قبلا یا همین الانم من دست به هر چی بزنم برق میگره منه نمیدونم چرا اینجوری میشه ولی در کل جالبه من که حال کردم:biggrin1:

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
دوستان چیز جالب یک روزی من وقتی به بدنه دستگاهم دست میزنم برق با ولتاژ خیلی ضعیف میگرفت البته برای جالب بود ولی نمی دونم چرا برق میگرفتم یا شاید بدنه من ولتاژ منفی میزنه نمی دونم آخه قبلا یا همین الانم من دست به هر چی بزنم برق میگره منه نمیدونم چرا اینجوری میشه ولی در کل جالبه من که حال کردم:biggrin1:
برای رفع این مشکل باید یک سیم Earth درست کنی ... از اونجایی که پریز های ایران مستقیماً ارث نداره، باید یا یک تبدیل بگیری که 3 تا شاخه بره توش که یکیش میشه ارث و سیم خودِ PS3 هم 3 شاخه هست ولی اگر نمیخوای این کارو بکنی، میتونی یک سیم معمولی رو 2 سرش رو لخت کنی و یک سرش رو بزنی به لوله ی شوفاژی جایی و یک سرِ دیگش رو هم به قسمت فلزی PS3 ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر