بحث پیرامون مجله بازیرایانه

Deja Vu

کاربر سایت
Apr 15, 2007
545
نام
سعید
در مورد Fallout 3 هم برنامه ویژه ای داریم (بشتابید سومی ها!)
آقا یاشار با این جملت خیلی حال کردم!!! دمت غیژ
به نظرتون تا آخر این هفته برای شهرستانها فرستاده میشه؟

Black Hand

کاربر سایت
Aug 19, 2007
420
نام
Kian
سلام آقا یاشار میخاستم بگم شما نقدات عالیه ولی یه مشکلی که داری اینه که با Wii خیلی بدی :biggrin1: تو اون ویژه نامه ی E3 2007 درمورد Wiifit یه نقل و قول از سازنده ی GOW گذاشته بودی که توش از Wiifit بد گفته بود میخاستم بگم خوب معلومه که سازنده GOW ازش بد میگه اگه اون نگه کی بگه ؟! ( این مساله از اون موقع رو دل من مونده بود اگه نمیگفتم میمردم :biggrin1: ) در ضمن از امضات معلومه طرفدار Fall Out ی پس یه نقد عالی در انتظارمونه :love:
دو تا انتقادم از مجله دارم اول اینکه این کلمه ی "بازیباز" چیه که هی به کار میبرین خداییش خیلی مسخرس ( البته شاید نظر بقیه بچه ها این طوری نباشه ) بعدی هم قسمت نامه هاست اگه چنین قسمتی تو مجله باشه خیلی خوب میشه چون با نظر بچه ها در مورد مجله آشنا میشیم

Nemesis

کاربر ویژه
کاربر سایت
Apr 9, 2006
398
نام
محمد مهدی حاجی اسمعیلی
سلام بکس !

چند وقتی بود که اصلا وقتی نمیشد که بتونم وقتی رو برای رسیدن به اینجا در کنار وقتهای مشغول دیگه م باز کنم ! ولی خداییش هر وقت که من اینجا میام و دوستای عزیزم و خوانندگان عزیز مجله رو میبینم حسابی شاد شاد میشم و خستگی از تنم بیرون میره...

من هنوز مجله رو به خاطر یک سری مشغله های عوضی (!) نتونستم بگیرم ولی فکر کنم با اینکه دیر اومده , یک سری نقدها و مقالات با ارزش داشته که ارزش صبر کردن تمام بچه ها رو داشته...

امیدوارم خوانندگان این کمی و کسری رو ببخشن...

یاشار جان , شهریار جان , رضا جان , بهزاد جان و کیانوش جان (همیناییم اینجا دیگه ؟!) خسته نباشین...مهر و تلاش و نیروی شماهاست که ماها رو مشتاق خوندن دوباره و دوباره ی مجله میکنه...
به همه تون خسته نباشید میگم...

از تمامی دوستانی هم که زحمت کشیدن و نظراتشون رو در مورد این شماره گفتن کمال تشکر رو دارم...دست همه تون درد نکنه...

متشکرم...محمد مهدی حاجی اسمعیلی

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
توجه توجه

اینم اخرت مجله خوب-دوماه از مردم توهین و فحش خوردید-الان همش پس گرفته شده-خدایش
دهن همه ی منتقدا که یکیش من باشم رو بستید

چرا صفحه سخت افزار رو از 4-به2 رسوندید:mad:
مینی گیم رو یک فکری براش بکنید
از نوشتن مطالب تکراری بپرهیزید
خدایش کارت گرافیک9800رو 100بار تو دو صفحه اسمش رو نوشتید

Red_Yashar

کاربر سایت
Feb 23, 2008
822
نام
یاشار
آقا یاشار با این جملت خیلی حال کردم!!! دمت غیژ
:cheesygri دم شمام غیژ :love:

سلام آقا یاشار میخاستم بگم شما نقدات عالیه ولی یه مشکلی که داری اینه که با Wii خیلی بدی :biggrin1: تو اون ویژه نامه ی E3 2007 درمورد Wiifit یه نقل و قول از سازنده ی GOW گذاشته بودی که توش از Wiifit بد گفته بود میخاستم بگم خوب معلومه که سازنده GOW ازش بد میگه اگه اون نگه کی بگه ؟! ( این مساله از اون موقع رو دل من مونده بود اگه نمیگفتم میمردم :biggrin1: ) در ضمن از امضات معلومه طرفدار Fall Out ی پس یه نقد عالی در انتظارمونه :love:
شرمنده می کنید. خیلی ممنونم از محبت شما. البته من از Wii Fit و جهت Casual کنسول بدم میاد نه خود Wii. من عاشق Metroid Prime 3، Zack & Wiki و... هستم اما وقتی میبینم این بازی ها (ّجز Metroid) فروش بدی داشتن و بر عکس عناوین پارتی مانند و ضعیف تر میلیونی می فروشن...
نفرت اصلی منم به Wii Fit بر می گرده. در طول E3 سال قبل، وقتی تنها کمی به Metroid و Mario Galaxy محل گذاشتن و خود میاموتوی افسانه ای بجای صحبت رو شاهکاری مثل Mario Galaxy (هر چند من از شخصیت ماریو خوشم نمی یاد... Sonic FTW!) وی فیت رو معرفی کرد خیلی عصبی شدم. بعد که طرز کارش رو دیدم هم رسما حالم بهم خورد. از این طرفم بازی های زیبای Wii مثل Boom Blox، No More Heroes، Blast Works و... رو کسی تحویل نمی گیره :((
در مورد دیوید جفه هم، من یکم خیلی طرفدار و فن بویشم. نه فقط به خاطر God of War (:love:) بلکه کلا به خاطر نوع علایق و سلیقش. عاشق بلاگشم که همیشه توش کلی چیز میز بی ربط می نویسه!

دیوونه Falloutم! هنوز Fallout 2 رو سیستمم نصبه. هیچ بازیی به اندازه Fallout 2 بهم نچسبیده.

--

از محمد مهدی عزیز هم شدید ممنونم. دست خودت درد نکنه. زنده باد The Boss و Silent Hill.

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
درود ب همه
متاسفم واسه این پست. چرا نویسنده ها کاری میکنن که اعتبار و بیطرف بودن مجله زیر سئوال بره!.
بعد از 2 شماره که نخریدم سر همین داستان جانب داری و هورا کشیدن ها واسه بعضی ها امیدوار بودم تغییرات اساسی این شماره، شامل دراوردن رخت تعصب از تن بعضی ها باشه که نشد.
از همون اول بسم الله جانب داری شروع میشه تا ... .
اسمش هم " اولین مجله تخصصی بازی های رایانه ای در ایران " گذاشتید.
یک مجله تخصصی مثل GameInformer که سراسر جهان مشترک داره هم اینطوری تحلیل (LOL!) میکنه و خبر میزاره؟.

پ.ن. اسم رو بزار Official .... ....... Magazine Iran و خیال خودتون راحت کنید.

Zeus_J

کاربر سایت
Mar 3, 2008
110
درود ب همه
متاسفم واسه این پست. چرا نویسنده ها کاری میکنن که اعتبار و بیطرف بودن مجله زیر سئوال بره!.
بعد از 2 شماره که نخریدم سر همین داستان جانب داری و هورا کشیدن ها واسه بعضی ها امیدوار بودم تغییرات اساسی این شماره، شامل دراوردن رخت تعصب از تن بعضی ها باشه که نشد.
از همون اول بسم الله جانب داری شروع میشه تا ... .
اسمش هم " اولین مجله تخصصی بازی های رایانه ای در ایران " گذاشتید.
یک مجله تخصصی مثل GameInformer که سراسر جهان مشترک داره هم اینطوری تحلیل (LOL!) میکنه و خبر میزاره؟.

پ.ن. اسم رو بزار Official .... ....... Magazine Iran و خیال خودتون راحت کنید.
عزیز این جانبداری نیست این واقعیته و شاید به مزاج شما خوش نیاد.
اطلاعات اقای کنی به مراتب از تمامی دوستانی که در سایر مجلات و سایتهای بازی ایرانی فعالیت می کنند بیشتره و به وضوح این را میتوان در تحلیلهاشون احساس کرد.و نویسنده ها و اقای کنی هم بیش از اونی هستند که بخوان جانبداری یک کنسول خاص رو بکنند.
---------------------------------------------------------------------------------------------------
اقا یاشار سلام.نقداتون توپه توپه!!!.ولی هنوز هم رکورد نقد بازی God of War 2 رو نشکستی.

A.N.X

کاربر سایت
Dec 6, 2007
575
نام
علی
کسی نمیداند چرا 360 من dvd را اجرا نمیکند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ وقتی dvd را توی دستگاه میگذارم علامت xbox میاید و کار دیگری نمیتوان انجام داد. در حالی که گفته اند حتی روی ps2 هم اجرا میشود:mad:
خواهشا یکی راهنمایی کند.

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
عزیز این جانبداری نیست این واقعیته و شاید به مزاج شما خوش نیاد.
اطلاعات اقای کنی به مراتب از تمامی دوستانی که در سایر مجلات و سایتهای بازی ایرانی فعالیت می کنند بیشتره و به وضوح این را میتوان در تحلیلهاشون احساس کرد.و نویسنده ها و اقای کنی هم بیش از اونی هستند که بخوان جانبداری یک کنسول خاص رو بکنند.
---------------------------------------------------------------------------------------------------
اقا یاشار سلام.نقداتون توپه توپه!!!.ولی هنوز هم رکورد نقد بازی God of War 2 رو نشکستی.
شما؟
دادن امتیاز 12 به Haze یعنی چی؟!. وقتی صحبت از خرابی های 360 باشه که کیلومتری مطلب مینویسن ولی پای کلابرداری و دروغ گوئی سونی میرسه، با یه ستون کوچولوی تقریبا نامرئی که سرجم 2 خط هم نمیشه سرُته داستان رو هم میارن.
Bioshock ه Ps3 هنوز منتشر نشده اساتید پیشرفتهای گرافیکی در نسخه ps3 نسبت به 360 دیدن!. الان دموئی مقایسه باکیفیت HD منتشر میکنن و کلی تحلیل و برسی موشکافانه انجام میدن ولی باز تفاوت گرافیکی انچنانی احساس نمیشه مثل Battle Field: BB و Dark Sector و Paradise و ... . اما اینها از روی چند تا عکس به این امر مهم و تاریخی دست پیدا کردن.
صحبت از Scene It! که میشه داخل ( ) اشاره میکنن کپی کاری از Buzz میباشد ولی حرف از HOME که میاد وسط کسی چیزی نمیگه و هیچ اشاره ای به Second Life نمیشه!. احتمالا در اخرین شماره امسال جایزه بهترین نواوری رو تقدیم میکنن به Trophy.
بخش مربوط به فرمت های در تحلیل ماه هم از اون خبر Bioshock دست کمی نداره. اون زمانی که پارامونت و یونیورسال HD DVD Exclusive شده بودن و وارنر هم 100% هدفش تمرکز و Exclusive شدن روی HD DVD بود چرا تحلیل ارئه نمیکردن ( و بدلیل اینکه فاکس قبول نکرد مجبور شد به سمت BD بره، اطلاعات دقیق رو از عماد جون"Elvish Hero " بگیر ).

پ.ن. اینجا در مورد اخرین شماره مجله بازیرایانه بحث میشه، کی درمورد اقای کنی حرف زد!.
پ.ن.2. هرکی هم که Tagـش " کاربر فعال بخش XBOX360 " دلیل به فن بودنش نیست!
پ.ن.3. اقای کنی شاخص حضور خاص و عام هستن همه عالم با ادبیات و نوع افکار ایشون اشنائی کامل دارن، لازم به معرفی شما نیست!.

arashdj71

کاربر سایت
Sep 29, 2006
76
بابا ایول یعنی آقا یاشار شما خبر ندارید واسه شهرستونا کی میاد خدایی دلمو شکستید

کاملا باهات هم عقدیم حدود 1 ماهه هر روز میام اینجا که ببینم کی میاد آخرشم که اومد نمیگن برای همین کرمانشاه یا شیراز کی میاد اصلا مگه ما آدم نیستیم!؟ همش تهران!!
بابا دست خوش....:hurted1::gunner::discussion:

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
بابا فریدون -این مجله بازی از زیر نظر ارشادی میگزره که-
حتی یک کلمه هم از بازی نمیدونند -و حالا مجله هم فقط از نظر صلاحیت های اسلامی بررسی میشه
و مثل مجلات ورزشی نیست که سر دربیارن و اجازه توهین و فن بازی رو ندن
خدایش-فن بوی زیاده-ما به کار خودمون ادامه بدیم بهتره تا اینکه بیان معرفی کنیم(دومین ناروتو برای 360 مبارک فریدون)
ایول تو هم مثل خودم دوتا مجله گذشته رو نخریدی-باحات حال کردم این تیکه رو:biggrin1:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر