بحث پیرامون مجله بازیرایانه

elmira

کاربر سایت
Mar 1, 2007
6
من ديگه قيد بازي رايانه رو زدم. صبح به صبح از اول فروردين كارم اين شده برم از اين دكه به اين دكه آقا بازي رايانه آقا بازي رايانه... روزي 4 تا دكه رو سر ميزدم واقعا براي مديريت مجله و توزيع متاسفم :evil:

MANIX

کاربر سایت
May 18, 2007
2,500
نام
حميدرضا
من ديگه قيد بازي رايانه رو زدم. صبح به صبح از اول فروردين كارم اين شده برم از اين دكه به اين دكه آقا بازي رايانه آقا بازي رايانه... روزي 4 تا دكه رو سر ميزدم واقعا براي مديريت مجله و توزيع متاسفم :evil:

اين موضوع رو بايد شكر گذار قدرت ايران در ضمينه مطبوعات بگذاري كشوري كه مطبوعات و اطلاع رسانيش حالا در هر ضمينه اي اينجور باشه بهتر از جمله امضا من نميشه پس تقصير بازي رايانه و مديريت نگذاريم.

iman134

کاربر سایت
Jan 19, 2007
606
نام
ایمان

شما میتونستی به جای اینکه این همه و هر روز وقت بگذاری و بی نتیجه بمونی همون روز اول وقت بگذاری رو بری یه نمایندگی وست گیم و مجله رو بگیری . حتی تو توپخونه ( پاساژ لباف هم یه مغازه مجله رو داشت (( البته تو عید )) ) .
من که همون روز 28 اسفند پارسال از وست گرفتم ولی واقعا برام جای تعجه که هنوز که بیست و چند روز از سال نو گذشته مجله پخش نشده :eek::eek::eek::eek::eek::eek:
آقا ما خوندیمش تموم شد آقای کیانوش قبل از عید گفتن شماره بعدی رفت برا 25 فروردین :eek: ولی مجله قبی هنوز پخش نشده :eek::eek::eek::eek::eek:
احتمالا همه جو گیر شدند :cheesygri:cheesygri:cheesygri:laughing::laughing::laughing::p

shahryaraz

کاربر سایت
Sep 27, 2005
314
نام
شهريار ازه�
من يك بار ديگه بايد عرض كنم كه هر موقع به صورت قطعي و 100 % مجله روي كيوسك رفت خودم اولين فردي خواهم بود كه در اين‌جا اعلام مي‌كنم پس خواهشن لطف كنيد به اين مسئله توجه كافي داشته باشيد.

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,102
آقا من دیگه واقعا خسته شدم.:mad: برای گرفتن هر شمارش باید از هفت خان رستم رد بشی.:hurted1:برای هر شمارش تمام دکه های تهران و کرجو میگردم. دیگه تاخیر تا چه حد. هر دفعه هم نسبت به دفعه قبل تاخیرش بیشتر میشه. تا حدی که وقتی شماره جدید منتشر میشه من تازه شماره قبلیو میگیرم.:(( آقای ازهاریانفر خواهش میکنم یه فکر اساسی بره این مسئله بکنید.من هنوز ضمیمه بیستم رو نگرفتم. هر روز تمام دکه ها رو زیر و رو میکنم ولی اصلا نیست. اما با این حال بازیرایانه آخرشه.هیچ نشریه دیگه ای هم به گرد پاش نمیرسه.:love:

elmira

کاربر سایت
Mar 1, 2007
6
اين مجله ي همسايه (اسم نميارم) با اين كه حرفي براي گفتن نداره ولي لااقل زمان عرضش مشخصه.
خواهش مي كنم خواهش ميكنم خواهش ميكنم به اين سري اشكالات مشترياتون رسيدگي كنيد. من نميدونم اشكال از كجاست؟ ولي اشكالو بهانه قرار نديد ...

mohamad_128

کاربر سایت
Jan 31, 2008
1,009
نام
محمد
بالاخره با دردسر گیر اوردم.در کل بد نبود ولی از بس زود عرضه شده بود اکثر مطالب به خصوص اخبارش قدیمی شده بود.ولی با پیش نمایشlegendry the box و star wars واقعا حال کردم.
از همه ی نویسندگان و مسؤلین مجله ممنون;)

shahryaraz

کاربر سایت
Sep 27, 2005
314
نام
شهريار ازه�
اين مجله ي همسايه (اسم نميارم) با اين كه حرفي براي گفتن نداره ولي لااقل زمان عرضش مشخصه.
خواهش مي كنم خواهش ميكنم خواهش ميكنم به اين سري اشكالات مشترياتون رسيدگي كنيد. من نميدونم اشكال از كجاست؟ ولي اشكالو بهانه قرار نديد ...

خانم شما بايد به تيراژ مجله‌ي بازي‌راينه هم توجه داشته باشي. اون مجله‌اي كه داري ميگي مسلما تيراژش پايين ‌تره و پخش اين تعداد مجله در كشور باور كنيد سخته. ولي به شخصه از شماره بعدي قول ميد‌م كه اين روند اصلاح بشه . همچنين كه قول دادم تو شماره‌ي آينده شاهد تغييرات عمده‌اي خواهيد بود.

Red_Yashar

کاربر سایت
Feb 23, 2008
822
نام
یاشار
خوشبختانه به نظر می رسه که الان تغریبا همه جا مجله عرضه شده.

این شماره مطالبش آن طرف سال بسیار سریع آماده شده و قرار بود هفته آخر چاپ و عرضه شود که چاپ خانه ی محترم زیر قولشان زده و همه چیز را به هم ریختند. نهایتا بزور مجله در دو روز آخر چاپ شد اما فقط به نمایندگی های بازی رایانه رسید.
همان طور که می بینید تمام بچه ها از نویسندگان گرفته تا آقای عبدالهی ها تمام تلاش خود را کردند و مجله بیش از یک هفته قبل عید آماده شد اما دیگران کار شکنی کردند و این گونه همه چیز خراب شد.

البته با وجود تمام این حرف ها و بهانه ها، شما و سایر مخاطبان کاملا حق دارید که از این همه تاخیر پشت تاخیر گلایه مند باشید چرا که همواره به ما لطف داشتید و کمک و همراهی شما بوده مجله را تا به اینجا رسیده.
به عنوان عضو کوچکی از خانواده بازیرایانه از همه خوانندگان و دوستان عزیز عذر می خواهم و امیدوارم شماره های امسال را بدون تاخیر یا حداقل با تاخیر کمتر به دست شما برسانیم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر