بحث پیرامون مجله بازیرایانه

hedi720

کاربر سایت
Feb 7, 2008
199
نام
هدایت
یاد آوری احترام به مشتری !!!

جالبه .....
از امضا معلومه چه جور آدمی هستی.....
شما که ادعا دارین یک مجله مثل بازی رایانه رو نام ببرین یعنی یک مجله قابل مقایسه با بازی رایانه..
وقتی هرکس که یه خورده انشاء خوبی داره و حتی از بازی چیزی نمی فهمه میره یه دفتر اجاره میکنه مجله میزنه همین میشه ..اونوقت ه که با مطالب ناقص مجلش هم یک سری تازه وارد رو گمراه میکنن هم به مجله های بزرگتر مثل بازی رایانه لطمه وارد میکنن.

دنیای بازی هم که فکر نکنم شباهتی با مجله داشته باشه...بیشتر شبیه روزنامه ه ..

و همچنین خریدن یا نخریدن شما اونقدر ها هم فرقی به حال مجله نداره..
...........
در ضمن به نظر من همه از این مجله به خاطر کیفیت بالاش انتظار زیادی دارن...و فقط به خاطر همین موضوع دلشون می خواد زود تر بیاد و همین که انتشار مجله نزدیک میشه میریزن این تاپیک و شلوغ بازی در میارن..

خیلی مغرور شدین :-" آخه اگه ما مجله شما رو نخریم بازم مجله شما منتشر میشه ؟
مجلتون پر از اشکاله حالا یه نفر میاد نقدتون میکنه بدتون میاد !!! ؟؟؟ preview هاتون که اکثرا تاریخ مصرفشون گذشته . review هاتونم که یه جور دیگه . . . مجلتونم که اصلا به موقع نمیاد !!! بلاخره ما نفهمیدیم که مجله شما ماهنامه ست یا 2ماهنه ؟؟؟ اکثر مطالب همون طور که گفتم قدیمی شدن با این تاخیرهای غیر موجه شما که خب البته طبیعی هم هست ! دلیل نمیشه که با خواننده های مجلتون با تمام کاستی هایی که دارین اینجوری برخورد کنید :mad:
یادآور میشم که همیشه ما خواننده های مجله بودیم که بازم با تمام تاخیرها و کاستیهای مجله بازم مجله شما رو خریدیم و ازتون حمایت کردیم .

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
در ضمن به نظر من همه از این مجله به خاطر کیفیت بالاش انتظار زیادی دارن...و فقط به خاطر همین موضوع دلشون می خواد زود تر بیاد
قصدم توهین نیست اما حرفت کاملا غیر منطقیه....شما میخواین با این حرف بقیه رو توجیه کنید....شما هر بار دارین دیرتر از دفعه ی قبل میدین بیرون حالا میگین ما میخوایم مجله زودتر در بیاد؟!یجوری حرف میزنین انگار که مثلا شما 2 هفته پیش مجله رو بیرون دادید و الان ما با کمال پرویی اومدیم میگیم پس مجله کو؟!
همین که انتشار مجله نزدیک میشه میریزن این تاپیک و شلوغ بازی در میارن..
یه سوال دارم...منظور شما از شلوغ بازی چیه؟مثلا ما اومدیم علیه مجله جو سازی کردیم تا بخوایم اونو بد نام کنیم؟گفتم یه جور حرف میزنین انگار دو هفته پیش مجله رو دادین!لطف کنید اول انتشار مجله رو معلوم کنید بعد بیاد بگین زمان انتشار مجله!متاسفم که اینو میگم اما جنبه ی انتقاد رو ندارید!در ضمن ماها داریم حرف راست رو میزنیم و از خودمون در نیاوردیم! من خودم گقتم عاشق این مجله هستم و هر وقت بیاد میگیرمش اما حرف نزدن هم حدی داره!خوده تحریره الان صداشون واسه انتشار مجله در اومده...
شما که ادعا دارین یک مجله مثل بازی رایانه رو نام ببرین یعنی یک مجله قابل مقایسه با بازی رایانه..
این دلیل نمیشه که مجله بخاطر مطالب عالیش بخواد سو استفاده کنه و هر وقت حال کرد مجله رو بده بیرون!
این طور حرف زدن اصلا مناسب نیست...ما طرفدارن بازی رایانه بودیم که همیشه مجله رو خریدیم...واقعا که...
====
در کل باید بگم که با دیر دادن به خود مجله لطمه وارد میشه و باعث میشه به مرور زمان هم طرفداران و هم تحریره خودش رو از دست بده...

Vocolizive

کاربر سایت
Oct 6, 2008
117
نام
فردین
با اینکه حرف های شما بیشتر توجیه غیر منطقی هست تا دلایل منطقی من بهش احترام میزارم .
اما این دلیل نمیشه چون من که یه مجله رو اداره میکنم و مجلم خیلی طرفدار داره و کلی مطلب مفید و با ارزش داره هر دفعه به بهانه های مختلف از با برنامه بودن و خوش قول بودن شونه خالی کنم !!!
در حالی که من خودم از طرفدار های مجله هستم و همه ی شماره هاش رو دارم ! واقعا از اینهمه بد قولی خسته شدم ! تا کی میتونیم با بهانه ی تاخیر چاپخونه بدقولی خودمون رو توجیه کنیم !
در مورد دنیای بازی هم من به این نشریه احترام میزارم هر چند که نمیخرمش ولی میبینم نسبت به طرفداراش مسئولیت پذیری لازم رو داره !
در مورد خریدن یا نخریدن مجله ! اگه OXM و GI هم مثل شما فکر میکردن که خریدن یا نخریدن مجله توسط یکی دونفر اهمیتی نداره طی مدت کوتاهی تمام خوانندگانشون رو از دست میدادن و درشون تخته میشد !
وقتی شما مسئولیت قبول میکنی و مجله رو تاسیس میکنی نسبت به خریدارانش تعهد داری .
حالا با علم به اینکه میدونیم چنین تعهدی هست و بازم بهانه غیر منطقی بیاریم به نظرم در حق طرفدارانمون که اینهمه مدت منتظر منظم شدن مجله هستن ظلم کردیم .

خیلی مغرور شدین آخه اگه ما مجله شما رو نخریم بازم مجله شما منتشر میشه ؟
مجلتون پر از اشکاله حالا یه نفر میاد نقدتون میکنه بدتون میاد !!! ؟؟؟ preview هاتون که اکثرا تاریخ مصرفشون گذشته . review هاتونم که یه جور دیگه . . . مجلتونم که اصلا به موقع نمیاد !!! بلاخره ما نفهمیدیم که مجله شما ماهنامه ست یا 2ماهنه ؟؟؟ اکثر مطالب همون طور که گفتم قدیمی شدن با این تاخیرهای غیر موجه شما که خب البته طبیعی هم هست ! دلیل نمیشه که با خواننده های مجلتون با تمام کاستی هایی که دارین اینجوری برخورد کنید
یادآور میشم که همیشه ما خواننده های مجله بودیم که بازم با تمام تاخیرها و کاستیهای مجله بازم مجله شما رو خریدیم و ازتون حمایت کردیم .

من نگفتم بازی رایانه تاخیر نداره و این حرف ها..حرف ه من اینه که زیادی یک طرفه قضاوت میکنین..شما ها هم بودین از پس بعضی مشکلات مجله بر نمی اومدین.
و چیزی که بیشتر عذاب میده منو اینه که، یه نفر مثل این kafshduzak که خودش توی تاپیکی که راه انداخته کلی آدم رو سره کار گذاشته و حالا اونوقت میاد تو این تاپیک در مورد تاخیر مجله اظهار نظر می کنه.
نظرات در مورد مجله این آقا هم معلوم چیه .
و جالب تر از همه این حرف ه :
اما چطور ميشه بازي رايانه با چيزي حدود 25 الي 35 عضو تحريريه هنوز به عشق اين
همه طرفدار خودشون رو مقيد نكردن

نمیدونم این حرف رو از کجا در آورده !
به قول خودش مجله بازی رایانه اینقدر عضو تحریریه دار........
آیا همه اعضا پولی دریافت می کنند ؟؟؟؟
جواب این سال واضح ه....نه !
وقتی 3500 ملت پول مجله میدن چه طور میشه انتظار داشت مجله خوب کار کنه .
اگه حساب کنیم این پول برای هر یک مجله چه جوری خرج میشه و یک کم روش فکر کنیم می فهمیم در واقع در پایان هیچی از این پول برای اعضا نمی مونه.
مثلا بگیم هر dvd مجله >>>>
350 پول blank dvd
300 پول چاپ رو dvd
50 پول pack
کلی هم پول خرج شده برای دانلود تریلر های hd و برنامه ها و game های مختلف .....
و.......
اگه فکر کنین می بینین حتی با یک حساب سر انگشتی می تونین ببینین چه قدر پول به اعضا میرسه...در واقع هیچی !!

و اگه ببينيد تو
مجلات اونور ابي زمان انتشار يكي از فاكتورهاي اصليه.

این هم که دیگه .........
شما قیمت مجلات اونور آبی رو دارین ؟؟؟؟

..............

..

این یک مورد هم با شخصی بودم که کلی در بارش توضیح دادم و با شخص دیگه ای نبودم
...............

قصدم توهین نیست اما حرفت کاملا غیر منطقیه....شما میخواین با این حرف بقیه رو توجیه کنید....شما هر بار دارین دیرتر از دفعه ی قبل میدین بیرون حالا میگین ما میخوایم مجله زودتر در بیاد؟!یجوری حرف میزنین انگار که مثلا شما 2 هفته پیش مجله رو بیرون دادید و الان ما با کمال پرویی اومدیم میگیم پس مجله کو؟!
...

در نهایت هم باید بگم من تو مجله کاره ای نیستم ،و حتی تو فروم مجله کاربر معمولی هستم ، فقط یکی از خوانندگان مجله هستم و لازم دیدم از حق مجله دفاع کنم.

آخرین ویرایش:

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
جالبه .....
از امضا معلومه چه جور آدمی هستی.....
وقتی هرکس که یه خورده انشاء خوبی داره و حتی از بازی چیزی نمی فهمه میره یه دفتر اجاره میکنه مجله میزنه همین میشه ..اونوقت ه که با مطالب ناقص مجلش هم یک سری تازه وارد رو گمراه میکنن هم به مجله های بزرگتر مثل بازی رایانه لطمه وارد میکنن.

دنیای بازی هم که فکر نکنم شباهتی با مجله داشته باشه...بیشتر شبیه روزنامه ه ..

...........
در ضمن به نظر من همه از این مجله به خاطر کیفیت بالاش انتظار زیادی دارن...و فقط به خاطر همین موضوع دلشون می خواد زود تر بیاد و همین که انتشار مجله نزدیک میشه میریزن این تاپیک و شلوغ بازی در میارن..

ادب مرد به ز دولت اوست

Death Proxy

مدیر انجمن
Mar 7, 2006
3,685
نام
محمد طالبیان
لطفا دوستاني که هيچ نقشي توي مجله ندارن اينجا جواب کسي رو ندن تا مشکلي نه براي اونا نه براي بقيه پيش نياد. فقط من يه نکته اي رو روشن کنم. کلا تو تهران اون طوري که من ميدونم دو تا چاپخونه هستن که روي اين نوع کاغذ و با اين کيفيت چاپ ميکنن. اين چاپخونه ها هم مثلا به يه مجله اي مثل ما وقت چاپ ميدن و اگر مجله به هر دليلي تو اون وقت نرسه براي چاپ اين وقت ممکنه به 1 يا 2 هفته بعد منتقل بشه. پس ميبنيد که تمامي مشکلات از سوي ما نيست،‌ نميخوام الکي دليل بيارم و خودمون رو بدون اشتباه جلوه کنم فقط اينو ميخوام بگم که اعضاي تحريريه مجله هم از اين تاخير ها ناراحت هستند و هيچ کس مسلما دوست نداره مثلا 4 صفحه Previewــش بعد از انتشار بازی چاپ بشه.

در مورد عرضه مجله هم بگم که شنبه تا اونجایی که به من گفته شده توی نمایندگی ها موجود هست و دوستان میتونن از نمایندگی ها مجله رو تهیه کنن

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,184
نام
ماکان
من فقط در تایید حرف های فردین و محمد یک چیزی بگم، هیچ با خودتون فکر کردید که اگر مجله سر موعد مقرر چاپ بشه در درجه اول به نفع خود مجله هست تا ما؟

راستش من هم با اینکه بی نهای طرفدار این مجله هستم از تاخیرهاش ناراحت هستم (که اگه طرفدار مجله نبودم اصلا هم برام مهم نبود مجله کی میاد!) اما خوباز طرف دیگه میدونم و مطمئنم هستم که کوتاهی از مجله و اینکه انها به ما خوانندگانشون احترام نمیزارن نیست!

در نهایت یک موردی رو تو ایران باید بپذیری! اگهمیخوای بهترین باشی باید هزینه معنوی و مادیش رو هم بپذیری! چه توهین نوسندگان مجلات زرد دیگه، که تو صفحات قبلی همین مجله به کرات دیده میشه، و چه خشم طرفداران مجله....

versus

کاربر سایت
Sep 12, 2008
1,496
نام
سینا
ماکان اخه انصافا تهیه ی این همه مطلب سخت هست دیگه؟؟؟
اون ها نمیخوان مجله رو یرخی بدن میخوان یه چیزه تاپی در بیاد .مثل بازی نما نشه که بدون تاخیر بیاد ولی مطالب چرتوپرت و بی ریط انتشار کنن؟

OK .......

این سری عکس رو مجله چیه دوستان ؟ یا هنوز درست نکردن؟

همین جا از تمام بچه ها مجله بازی رایانه تشکر میکنم.چون خیلی مطالب رو قشنگ مینویسن ادم شوق به خوندن داره؟ مخصوصا اون کسی که دیسیدیا رو نوشته بود غوغا کرده بود.

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
این سری عکس رو مجله چیه دوستان ؟ یا هنوز درست نکردن؟
عکسه روی جلد Ninja Gaiden II Sigma هست!
مخصوصا اون کسی که دیسیدیا رو نوشته بود غوغا کرده بود.
آره مطلبش فوق العاده بود!

یه چیزم بگم...این مطلب ماله ماه دی ساله پیش هست...یعنی شماره ی RE اما خب هر دفعه به تعویق افتاد!اون موقع نسخه ی J بازی هم نیومده بود!

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
یه سری هم FF بزارن دیگه مگه چی میشه .

هر سری من خودم رو امید وار میکنم ولی هیچ.اگه FFVXIII بزارن چی میشه.
اتفاقا Preview فاینال 13 هم در دست ساخت هست!احتمالا 2 3 شماره دیگه چاپ میشه!البته اگر تا اونموقع بازی نیومده باشه و حکایت Brutal Legends و NGSII نشه!

Royan

کاربر سایت
Aug 30, 2007
490
نام
رویان

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
تو سایت بازیرایانه که عکس شماره جدید رو نزده بود. شما مطمئنی؟
بله...من یا چند تا از بچه های تحریره + دبیر بخش کنسول رفیقم و از بعضی چیزا با خبرم!:D
ایول!!! منتظر Preview این بازی بودم.:love:
احتمالا 2 یا 3 شماره ی دیگه شاهد این Preview هستیم!نویسندش هم بهزاد میر مظفری هست!البته احتمالا!

kafshduzak

کاربر سایت
May 19, 2009
75
من نگفتم بازی رایانه تاخیر نداره و این حرف ها..حرف ه من اینه که زیادی یک طرفه قضاوت میکنین..شما ها هم بودین از پس بعضی مشکلات مجله بر نمی اومدین.
و چیزی که بیشتر عذاب میده منو اینه که، یه نفر مثل این kafshduzak که خودش توی تاپیکی که راه انداخته کلی آدم رو سره کار گذاشته و حالا اونوقت میاد تو این تاپیک در مورد تاخیر مجله اظهار نظر می کنه.
نظرات در مورد مجله این آقا هم معلوم چیه .
و جالب تر از همه این حرف ه :

نقل قول:
نوشته شده توسط kafshduzak
اما چطور ميشه بازي رايانه با چيزي حدود 25 الي 35 عضو تحريريه هنوز به عشق اين
همه طرفدار خودشون رو مقيد نكردن

نمیدونم این حرف رو از کجا در آورده !
به قول خودش مجله بازی رایانه اینقدر عضو تحریریه دار........
آیا همه اعضا پولی دریافت می کنند ؟؟؟؟
جواب این سال واضح ه....نه !
وقتی 3500 ملت پول مجله میدن چه طور میشه انتظار داشت مجله خوب کار کنه .
اگه حساب کنیم این پول برای هر یک مجله چه جوری خرج میشه و یک کم روش فکر کنیم می فهمیم در واقع در پایان هیچی از این پول برای اعضا نمی مونه.
مثلا بگیم هر dvd مجله >>>>
350 پول blank dvd
300 پول چاپ رو dvd
50 پول pack
کلی هم پول خرج شده برای دانلود تریلر های hd و برنامه ها و game های مختلف .....
و.......
اگه فکر کنین می بینین حتی با یک حساب سر انگشتی می تونین ببینین چه قدر پول به اعضا میرسه...در واقع هیچی !!

واقعا خيلي خيلي معذرت ميخوام نظرمو راجع به اين مجله گفتم.
ميدونستم.
خواهشا نظرات منو بزارين به حساب نظرات يه ادم هيچي نفهم.
درسته خريدن و نخريدن مجله توسط من اصلا هيچ مسئله اي واسه شما نيست.
اميدوارم روز به روز موفق بشين.
من هم در تايپيك ديگري كسي رو الاف نكردم.
هيچي درباره قعاليت خودمون نميگم چون جاش اينجا نيست.
در مورد اعضا تحريريه.
من مجلتون رو ميخوندم تحريريه + نويسندگان رو جمع كردم اين تعداد شد.
شايد بعضي هاشون حقوقي دريافت نكنن كه اين هم يه نكته مثبت يه نفع مجله هست.
اينكه اعضاي اصلي تحريريه ادم هاي با سوادي هستن شكي توش نيست.
اما افراط و تفريط هاست كه ادم رو خسته ميكنه.
در مورد دي وي دي عزيز من همونطور هم كه ميدونيد ديگر نشريات هم همچين دي وي دي هايي
عرضه ميكنن اونها هم خرج و مخارج دارن.
اما با برنامه و تعهد كارشون رو انجام ميدن.
بازم ميگم معذرت ميخوام كه نظرمو گفتم.
من يه گيمر بي استعدادم.حق اظهار نظر ندارم ببخشين.
همين.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر