بحث پیرامون مجله بازیرایانه

Death Proxy

مدیر انجمن
Mar 7, 2006
3,685
نام
محمد طالبیان
چیزی که به من گفته شده هفته اینده هست، یعنی ممکنه همین شنبه بیاد شاید هم تا 5 شنبه طول بکشه:D در ضمن من تو مرکز پخش نیستم، فقط به عنوان یه عضو تحریریه دارم این حرف رو میزنم. بقیه اش به من ربطی نداره

kafshduzak

کاربر سایت
May 19, 2009
75
يكي از اين اعضاي بازي رايانه جواب منو بده.
من طرفدار اين مجله نيستم.
اما تا اونجا كه خوندم اين مجله طرفدار داره
اما چطور ميشه بازي رايانه با چيزي حدود 25 الي 35 عضو تحريريه هنوز به عشق اين
همه طرفدار خودشون رو مقيد نكردن يه تاريخ مشخص واسه اين بنده خداها در نظر بگيرن
هرچقدر هم محتوا خوب باشه اما مهم به روز بودن و زمان انتشار هست و اگه ببينيد تو
مجلات اونور ابي زمان انتشار يكي از فاكتورهاي اصليه.
يكي گفته مشكل از چاپخونه هست.
خوب اينم از اون حرفا بودا.عزيز من تو شهر به اون بزرگي يه دونه چاپخونه نيست كه.
هزارتا چاپخونه قرار دادتون رو فسخ كنيد برين با چاپخونه اي كار كنيد كه تعهد دارن.
مگه اون دنياي بازي نيست پس چرا يه روز تاخير نداره؟؟؟؟؟؟؟
بازي رايانه نميخرم واسه اينكه ارزش و احترام واسه اين همه طرفدار قائل نيست.
مخلص همه جماعت گيمر هم هستيم.يا علي

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
هزارتا چاپخونه قرار دادتون رو فسخ كنيد برين با چاپخونه اي كار كنيد كه تعهد دارن.
قصد توهین ندارم اما ظاهرا این از خسیسی های مجله هست که با یک چاپخونه ی افتضاح قرارداد بستند!

TOP Game

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,332
نام
Mohamad®eza
قصد توهین ندارم اما ظاهرا این از خسیسی های مجله هست که با یک چاپخونه ی افتضاح قرارداد بستند!
بهتر این جور انتقادات رو مستقیما با مدیران سایت بازی رایانه درمیون بزارید تا جواب بگیرید.

F.A7

کاربر سایت
Jul 22, 2009
691
نام
فرهاد
حداقل تاریخ انتشار مجله منظم نیست,لااقل بگید کی میاد تا ما هی نریم دکه بپرسیم اومد یا نیومد:cursing:,ببخشیدا ولی مجلتون واقعا بی برنامس.در مورد چاپخونه:شما باید از اول اینارو پیش بینی کنید تا همچین مشکلاتی پیش نیاد و مردم الاف نشن.با این تاخیر بیش از حد اعتبار مجله زیر سوال نمیره؟؟؟
جالب اینه که با این همه اعتراض به تاریخ منتشر شدن مجله یکی از اعضای مجله جوابگوی ما نیست.

Vocolizive

کاربر سایت
Oct 6, 2008
117
نام
فردین
يكي از اين اعضاي بازي رايانه جواب منو بده.
من طرفدار اين مجله نيستم.
اما تا اونجا كه خوندم اين مجله طرفدار داره
اما چطور ميشه بازي رايانه با چيزي حدود 25 الي 35 عضو تحريريه هنوز به عشق اين
همه طرفدار خودشون رو مقيد نكردن يه تاريخ مشخص واسه اين بنده خداها در نظر بگيرن
هرچقدر هم محتوا خوب باشه اما مهم به روز بودن و زمان انتشار هست و اگه ببينيد تو
مجلات اونور ابي زمان انتشار يكي از فاكتورهاي اصليه.
مگه اون دنياي بازي نيست پس چرا يه روز تاخير نداره؟؟؟؟؟؟؟
بازي رايانه نميخرم واسه اينكه ارزش و احترام واسه اين همه طرفدار قائل نيست.
مخلص همه جماعت گيمر هم هستيم.يا علي

جالبه .....
از امضا معلومه چه جور آدمی هستی.....
شما که ادعا دارین یک مجله مثل بازی رایانه رو نام ببرین یعنی یک مجله قابل مقایسه با بازی رایانه..
وقتی هرکس که یه خورده انشاء خوبی داره و حتی از بازی چیزی نمی فهمه میره یه دفتر اجاره میکنه مجله میزنه همین میشه ..اونوقت ه که با مطالب ناقص مجلش هم یک سری تازه وارد رو گمراه میکنن هم به مجله های بزرگتر مثل بازی رایانه لطمه وارد میکنن.

دنیای بازی هم که فکر نکنم شباهتی با مجله داشته باشه...بیشتر شبیه روزنامه ه ..

و همچنین خریدن یا نخریدن شما اونقدر ها هم فرقی به حال مجله نداره..
...........
در ضمن به نظر من همه از این مجله به خاطر کیفیت بالاش انتظار زیادی دارن...و فقط به خاطر همین موضوع دلشون می خواد زود تر بیاد و همین که انتشار مجله نزدیک میشه میریزن این تاپیک و شلوغ بازی در میارن..

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
جالبه .....
از امضا معلومه چه جور آدمی هستی.....
شما که ادعا دارین یک مجله مثل بازی رایانه رو نام ببرین یعنی یک مجله قابل مقایسه با بازی رایانه..
وقتی هرکس که یه خورده انشاء خوبی داره و حتی از بازی چیزی نمی فهمه میره یه دفتر اجاره میکنه مجله میزنه همین میشه ..اونوقت ه که با مطالب ناقص مجلش هم یک سری تازه وارد رو گمراه میکنن هم به مجله های بزرگتر مثل بازی رایانه لطمه وارد میکنن.

دنیای بازی هم که فکر نکنم شباهتی با مجله داشته باشه...بیشتر شبیه روزنامه ه ..

و همچنین خریدن یا نخریدن شما اونقدر ها هم فرقی به حال مجله نداره..
...........
در ضمن به نظر من همه از این مجله به خاطر کیفیت بالاش انتظار زیادی دارن...و فقط به خاطر همین موضوع دلشون می خواد زود تر بیاد و همین که انتشار مجله نزدیک میشه میریزن این تاپیک و شلوغ بازی در میارن..

با اینکه حرف های شما بیشتر توجیه غیر منطقی هست تا دلایل منطقی من بهش احترام میزارم .
اما این دلیل نمیشه چون من که یه مجله رو اداره میکنم و مجلم خیلی طرفدار داره و کلی مطلب مفید و با ارزش داره هر دفعه به بهانه های مختلف از با برنامه بودن و خوش قول بودن شونه خالی کنم !!!
در حالی که من خودم از طرفدار های مجله هستم و همه ی شماره هاش رو دارم ! واقعا از اینهمه بد قولی خسته شدم ! تا کی میتونیم با بهانه ی تاخیر چاپخونه بدقولی خودمون رو توجیه کنیم !
در مورد دنیای بازی هم من به این نشریه احترام میزارم هر چند که نمیخرمش ولی میبینم نسبت به طرفداراش مسئولیت پذیری لازم رو داره !
در مورد خریدن یا نخریدن مجله ! اگه OXM و GI هم مثل شما فکر میکردن که خریدن یا نخریدن مجله توسط یکی دونفر اهمیتی نداره طی مدت کوتاهی تمام خوانندگانشون رو از دست میدادن و درشون تخته میشد !
وقتی شما مسئولیت قبول میکنی و مجله رو تاسیس میکنی نسبت به خریدارانش تعهد داری .
حالا با علم به اینکه میدونیم چنین تعهدی هست و بازم بهانه غیر منطقی بیاریم به نظرم در حق طرفدارانمون که اینهمه مدت منتظر منظم شدن مجله هستن ظلم کردیم .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر