بحث پیرامون مجله بازیرایانه

Michael Sykes

کاربر سایت
Mar 2, 2009
628
نام
صالح
اگه فرهنگ اینجا مثل اروپا بود هیچ مجله ای حالا چه بازی چه هرچی دیگه جرعت نمیکرد مجلرو حتی با یه روز تاخیر بده بیرون ولی اینجا:( ...
حالا بی خیال چیمون درسته که این باشه:laughing::cheesygri

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
کسری جان اخرین کار که NGSII بود 3 هفته پیش به مجله تحویل داده شد...فکر کنم همون روزی که بعدش رفتین Next Gen ... درست نمیگم؟حرف شما درست...منم زیادیش کردم....ولی در کل اینطور که نمیشه...الان جلد مجله سوخت....دروغ میگم؟ولی اینم باید گفت که اشکال ابدا از مجله نیست بلکه از چاپخونه....اینطور که معلومه کارها کاملا زود تحویل داده میشه اما این چاپخونه هست که مردم رو عذاب میده...تقصیر هیچکس هم نیست...

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
کسری جان اخرین کار که NGSII بود 3 هفته پیش به مجله تحویل داده شد...فکر کنم همون روزی که بعدش رفتین Next Gen ... درست نمیگم؟حرف شما درست...منم زیادیش کردم....ولی در کل اینطور که نمیشه...الان جلد مجله سوخت....دروغ میگم؟ولی اینم باید گفت که اشکال ابدا از مجله نیست بلکه از چاپخونه....اینطور که معلومه کارها کاملا زود تحویل داده میشه اما این چاپخونه هست که مردم رو عذاب میده...تقصیر هیچکس هم نیست...
راستش هیچ کس از اینکه مجله سوخته باشه خوشش نمیاد. شما ناراحت میشید اما حساب کنید خوده نویسنده چه قدر ناراحت بشه. ما سعی می کنیم مجله سر وقت بیاد اما خب به قول خودت تقصیر ماها هم نیست. من و خیلی از بچه ها دیگه قبل از شهریور کارهامون دادیم اما خب چه میشه کرد. با این حال باز هم من معذرت میخوام به خاطر تاخیر

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
من خودم عاشقانه این مجله رو دوست دارم و حتی اگر بگردی میبینی که سر مجله با بعضی ها حتی کل کل هم کردم!(البته به شوخی)اما اینکه دیر به دیر میاد یکم اذیت میشه آدم...در کل اگر یکم زودتر مجله بیاد بیرون خداییش هم مشتری هاش خوشحال میشن هم اینکه باعث نمیشه برخی از Preview ها تاریخ مصرف گذشته بشه...

Music Addict

کاربر سایت
Feb 27, 2009
504
نام
مسعود
بازم با نزدیک شدن به عرضه مجله این تاپیک رونق گرفته .

منم عاشق این مجله هستم . اما متاسفانه مجله انقدر دیر عرضه میشه که Preview هاش تبدیل به Review شده !!!

jetalpha

کاربر سایت
Aug 15, 2009
2,132
نام
متوئیدی
علت تاخیر این مجله بنا به گفته سردبیر اینکه قرار بود گزارش اختصاصی کاملی از نمایشگاههای بازی در آلمان و ژاپن تهیه کنه و احتمالا اگه بخواد نمایشگاه دبی رو هم پوشش بده که 27 اکتبر شروع میشه انتشارش بیشتر طول میکشه.
ولی کلا با اینکه بازیرایانه انصافا مطالبش جامع تر از بقیه است من مجلهای بازی رایانه و دنیای بازی ترجیح میدم چون بروزتر و دقیقتر کار میکنن.

Death Proxy

مدیر انجمن
Mar 7, 2006
3,685
نام
محمد طالبیان
تمامی کار های مربوط به مطالب داخل مجله خیلی وقته که تموم شده، مشکل اساسی مربوط به DVD میشد که چون میخواستیم گزارش المان رو هم داخلش بزاریم یه مقدار تدوین و کار های دیگه اون طول کشید. تا اونجایی هم که به من گفتن مجله دستهِ توزیع کننده هست و کار های بسته بندی و ... داره انجام میشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر