بحث پیرامون مجله بازیرایانه

samanwqv

کاربر سایت
Sep 16, 2006
380
نام
سامان ا.
ببخشید یادم میاد یه صفحه ای از این تاپیک خونده بودم سایت شنبه راه میفته منظورم 6 ماه پیشه. میخواستم ببینم کدوم شنبه؟:)

shahryaraz

کاربر سایت
Sep 27, 2005
314
نام
شهريار ازه�
شهریار جان مطمئنی کتاب خداوند الموت رو خوندی :confused:
دقیقا توی کتاب تصریح شده که این قضیه بهشت وحشیش شایعاتی بوده که عباسیون در مورد حسن صباح ویارانش ساختند تا اون ها رو در نظر مردم بد جلوه بدن:mad:
واقعا از شما ومجلتون نوشتن این اراجیف بعید بود من وقتی اون مقاله رو خوندم برق از کلم پرید توی تمام کتاب نوشته که اونها دارو فروش بودند اون هم باارزان ترین قیمتها و به این قضیه خیلی افتخار میکردن نه حشیشی و حشیش فروش :mad:
دیگه نمیدونم چی بگم:( ولی امیدوارم توی شماره بعدی این قضیه اصلاح بشه

نه خير مثل اين‌كه شما هم داريد اشتباه مي‌كنيد، همه‌ي منابع اسلامي به اين نكته اشاره كردن كه عباسيون به حسن صباح ياد دادن ولي تو 90 درصد كتاب‌هاي مسيحي (ما اكثريت رو در نظر مي‌گيريم) اشاره شده كه حسن صباح خودش موسس همچنين گروهكي بوده، در ضمن اينا اراجيف نيست و حقيقت هست و جزيي از تاريخ كشور ماست. حسن صباح با كشتن سركرده‌هاي مسيحي به كمك سلاح‌الدين ايوبي قصد در تا رو مار همه‌ي اون‌ها داشته،

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
من این رو یکجا دیگه هم گفته بودم ! ( شاید تو تاپیک بازینما )

چرا انقدر زیاد از مخفف کردن استفاده میکنید ؟! آدم اعصابش خورد میشه ! یه چیز رو هم که مخفف نمیکنید، همه چیز رو مخفف میکنید ! ( هر چیزی که بیشتر از یک کلمه باشه ! ) مثلاً تو Preview ـه MGS4 همه چیز رو مخفف کردین ! Shadow Moses رو کردید SM ! خب آدم وقتی تند داره میخونه نمیفهمه SM چیه ! چون SM رو SM میخونه نه Shadow Moses ! این یکی نیست فقط !!! همه چیز رو اینطوری میکنید که اعصاب آدم خورد میشه ! یعنی تایپ کردن دو کلمه انقدر سخت هست ؟ اگر حوصله ندارید به همون فارسی بنویسید !

در ضمن قسمت Review ـه بازی Ninja Gaiden قسمت سمت راست صفحه که به گرافیک و ... نمرده دادید چاپ نشده، واسه همه همینجوره یا فقط واسه من اینجوریه ؟

در کل مجله خیلی بهتر از قبل شده و امیدوارم که بهتر از اینم بشه ... درضمن تو شماره ی بعد عکس Snake رو روی جلد بزنید. :D ( آخه نزدید تا حالا ! )

آخرین ویرایش:

Jak x

کاربر سایت
Mar 7, 2008
65
سلام مجله از همه جهات(شمال-جنوب-شرق-غرب)عالی بود فقط تنها مشکلی که داشت پوستر مجله هست که خیلی زشته مجله به این خوبی پوستر به این زشتی داشته باشه اصلا بهتره که پوسترو حذف کنید تا قیمت مجله بیاد پایینتر یا اینکه پوسترهایی در حدو نام بازی رایانه چاپ کنید.مجله دوزوکلک هم اگه داخل DVDقراربدین خیلی عالی میشه....
دو سئوال هم داشتم اول اینکه شماره بعدی مجله کی چاپ میشه. دوم اینکه ایا در شماره بعدی نمایشگاهE3رو پوشش میدید یا نه...

.:Snape:.

عضو جدید
Apr 20, 2008
226
نام
صادق
در ضمن قسمت Review ـه بازی Ninja Gaiden قسمت سمت راست صفحه که به گرافیک و ... نمرده دادید چاپ نشده، واسه همه همینجوره یا فقط واسه من اینجوریه ؟
نه آقا ماله ما که درسته:cool:
گرافیک:15
موزیک و صدا:17
گیم پلی:17
جذابیت:15
امتیاز فنی:16 خوب
ارزش:16

kiavash2

کاربر سایت
Aug 31, 2007
391
نام
کیاوش
نه خير مثل اين‌كه شما هم داريد اشتباه مي‌كنيد، همه‌ي منابع اسلامي به اين نكته اشاره كردن كه عباسيون به حسن صباح ياد دادن ولي تو 90 درصد كتاب‌هاي مسيحي (ما اكثريت رو در نظر مي‌گيريم) اشاره شده كه حسن صباح خودش موسس همچنين گروهكي بوده، در ضمن اينا اراجيف نيست و حقيقت هست و جزيي از تاريخ كشور ماست. حسن صباح با كشتن سركرده‌هاي مسيحي به كمك سلاح‌الدين ايوبي قصد در تا رو مار همه‌ي اون‌ها داشته،
این جا جای بحث در این باره نیست اما شما گفتی تو کتاب خداوند الموت(که به عقیده ی خیلی ها معتبرترین کتاب در این ضمینه است)دقیقا عکس این موضوع اشاره شده.در ضمن منظورتونو از عباسیان و موسس گروه نفهمیدم.ما که نمی گیم حسن صباح موسس گروه نیست یا چنین گروهی وجود نداشته بلکه می گیم بهشت حشاشین یا حشیش کشی حشاشین وجود نداشته.همونطور که قبلا گفته بودم حشیشه به عربی یعنی برگ خشک دارویی و یکی از راه های اصلی امرار معاش حشاشین دارو فروشی بوده.به قول نویسنده ی کتاب خداوند الموت ارتشی که اساسش حشیش کشی و ... باشه اینقدر قوی و مستحکم و با دوام نیست.

Smackdown Vs Raw

کاربر سایت
Apr 7, 2008
17
نام
Mehdi Hajiani
راهنمایی کنید

اگه میشه یکی اطلاعاتی کامل رو راجع به اخرین شماره مجله بازی رایانه بزاره
مثلا بگه عکس رو جلدش چی بوده و چه مطالبی داشته
و همینجور راجع به وب سایتش اطلاعاتی بزارید و همینطور راجع به شماره ایندش
هرکس اطلاعاتی راجع به این مجله داره با من تو یاهو ارتباط بر قرار بکنه
ای دی من تو یاهو
MY YAHOO ID : king_diaco
:love::love::laughing::cool::cool::biggrin1::biggrin1::arrowd::arrowd:

.:Snape:.

عضو جدید
Apr 20, 2008
226
نام
صادق
یه سوال برام پیش اومده . مگه آخرین شماره مجله تو سال 86 ضمیمه 20 نبود؟؟طبق چیزیم که سردبیر گفته(تو صفحه اول) این اولین شماره سال 87 پس چرا رو جلده مجله نوشتن شماره 23 :eek:این داستانش چیه؟؟:confused:

kaveh

کاربر سایت
Dec 11, 2005
518
نام
کاوه
در کل مجله خیلی بهتر از قبل شده و امیدوارم که بهتر از اینم بشه ... درضمن تو شماره ی بعد عکس Snake رو روی جلد بزنید. :biggrin1: ( آخه نزدید تا حالا ! )

توی شماره سوم بازیرانه (زمانی که MGS2 منتشر شد) عکس اسنیک رو انداخته بودند :biggrin1:

beh1382

کاربر سایت
Nov 27, 2006
795
نام
behrooz

شهریار عزیز مثل اینکه منظور ما رو درست متوجه نشدی مشکل ما این نیست که حسن صباح رییس بوده یا نبوده یاا.... من هم به این که این جزیی از تاریخ کشوره معترفم ولی من با اون قسمت از حرف های شما مشکل دارم که گفتید اون ها بهشت های مصنوعی و حشیشی بودن :eek:
خود شما توی صحبتاتون گفتید که توی کتاب خداوند الموت نوشته ولی باور کنید نوشته های این کتاب چیزی جز نوشته های شما در مجله هست :cool:

aarash007

کاربر سایت
Aug 30, 2006
35
قضیه از این قرار است که اگه ملاحظه کنید می بینید که اسم صاحب امتیاز و مدیر مسوول عوض شده
و اسم اون آقایی خورده که با مجوزش بازی کام چاپ می شده
و این شماره سریال که خورده در واقع شماره سریال بازی کامه
و این آقای محترم رفتن اسم مجوزشونو از جهان امروز تغییر دادن به ( بازی رایانه )
به همین خاطر اگر ملاحظه کنید آخرین شماره بازی کام که با مجوز جهان امروز منتشر شد ۲۲ بود و حالا ۲۳ شده بازی رایانه
در هر صورت این وصلت فرخنده رو به طرفین تبریک عرض می کنم !! :love:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر