بحث پیرامون مجله بازیرایانه

Game rules

کاربر سایت
Jul 11, 2008
83
کوجای کاری اخوی
مجله یه هفتس که اومدس
یوخده ای چشاتو واکون بیبین چه خبرس
هی موگوئه نیمدس نیمدس
:cheesygri
دوست عزیز من اصفهانی نیستم که شما اینجوری باهام صحبت میکنی :)
آخه هر موقع مجله اومد درست یک ماه بعدش به این اصفهان خراب شده رسید برای همین صبر کردم که مطمئن بشم اومده
در هر صورت ممنون از راهنماییت

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,184
نام
ماکان
من زیاد مجله های داخلی رو مطالعه نمی کنم، ولی از طرح جلد این مجله خوشم اومد و خریدم
البته فکر می کنم حدود ۲سال پیش هم دیده بودم
به نظر من بازی رایانه بیشتر یک بولتن تبلیغاتیه تا یک مجله ، چون یک مجله چارچوب و خصوصیاتی داره که به واسطه رعایت اون اصول به اون نشریه می گن مجله.
صفحه آرایی زیبا و جالبه ، همینطور کیفیت چاپ ، کاغذ و سایر موارد ظاهری
، ولی فقط همین
از سرمقاله که بسیار ابتدایی و بچگانه نوشته شده تا سایر مطالب بسیار سطح پایین
می بخشید ، ولی به نظر من خیلی باید کار بشه تا یک نشریه مثل مشابه خارجی عرضه بشه
ظاهر یک طرف قضیه س و اصل متن کاره
با این حال ، خسته نباشید
تعریف بولتن تبلیغاتی میدونید یعنی چی؟

اره دیگه بازیرایانه فقط خوش آب و رنگ هست...مطالبش اصلا بدرد نمیخوره...نقد هاش هم که دیگه افتضاح هست...اصلا برای چی میخریش؟ دیگه نرو دنبالش...هر جا هم دیدیش سعی کن از طرح رو جلدش خوشت نیاد...همون شماره رو هم که اتفاقی!! گرفتی زود ببر پس بده....

سر مقاله های بازیرایانه واقعا خیلی بچه گانس!! ادم وقتی موارد مشایهش تو بازی کام!! یا بقیه مجلات رو میخونه اصلا روحش شاد میشه...یعنی انقدر شاد میشه که دلش میخواد مجله رو از وسط جر بده....

من موندم این بازیرایانه چرا اینقدر سمج هست و از رو نمیره؟ وقتی مجلاتی مثل بازی کام و بازی نما و رایانه بازی (یا هر کوفت و زهر ماری که اسم بازیرایانه رو یک دست رنگ زده! یه مجله جدید داده بیرون) هست چرا بازم مجلش رو میده بیرون؟ اخه کی میخره؟ مگه با وجود بازی کام کسی سراغ بازیرایانه هم میره؟

راستی مجله بازی رایانه خیلی هم پسرونست!!! اره دیگه پر از عکس ها و ارتیشل های گیمر های پسر هست در صورتی که مجلات دیگه خیلی دخترونه هستند.رنگشون صورتی هست و پر از روبان های قرمز و فضای پروانه ای هستند!!!

KINDMAN

کاربر سایت
Sep 16, 2007
758
نام
Autumn Man
کلود جان من تا الان این بحث بعد از انتشار مجلرو دنبال کردمو حرفی نزدم.از تو بعید بود به این بحثها دامن بزنی.
کلا من موندم چرا بعضیها که منتشر نشدن مجله گله مند بودن حالا هم دست از راه انداختن بحثهای با عرض معذرت مزخرف بر نمیدارن.
انشالاه هرچه سریعتر فروم بازیرایانه هم راه بیفته تا بحثهای مفیدی در رابطه با بهبود مجله بوجود بیاد و در همونجا هم پیگیری بشه تا دیگه شاهد این بحثهای بیخود نباشیم.

T@ntaL 73

کاربر سایت
Apr 10, 2008
952
نام
امید
میشه چند عکس از گرافیک شاهکارش بزاری؟ شاید من ندیدم!
ولی عکس خود بازی باشه نه با 999X AA
من یکی حد اقل جو گرافیکی که در killzone 2 دیدم تو کمتر بازی ای دیدم و تو e3 2007 ]م از این گرافیک تقدیر به عمل اومد

Jak x

کاربر سایت
Mar 7, 2008
65
چند تا پیشنهاد
1.تعداد صفحات مجلرو150 صفحه کنید.
2.یک بخش در مجله به نام داستان بازیها راه بندازید و در هرشماره داستان هر بازیرو به طور مفصل بنویسید.
3.اگر در شماره بعد خواستید نمایشگاهE3رو پوشش بدیدDVDمجلرو به طور کامل به این نمایشگاه اختصاص بدید.

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,796
نام
امین
به به جناب منطقه ممنوعه:D!
خوشم میاد فقط سالی یه بار اونم زمان E3 ظهور میکنی:love:
حمید جون خیلی خوشحالم اینجا میبینمت لطفا به تاپیک های E3 هم سر بزن!

sm4

کاربر سایت
Aug 26, 2007
1,480
نام
میلاد
سلام
1.میشه کمتر از بازی های ds بزارین
2.تو سایت بازی رایانه میشه مجله رو سفارش داد؟
3.با دوستمون موافقم .یه بخش داستان بازی رو راه اندازی کنید؟
ولی در کل مجله عالی هست.:love:

MetalGearSolid4

کاربر سایت
May 11, 2008
266
نام
بهاره
من مجله رو خریدم
پوستر مجله خیلی مزخرف بود
نقد متالگیر سالید 4 عالی بود واقعاً عالی بود
دمو گیرزآووار 2 هم خیلی خوب بود
کیفیت تریلرها هم بالاست . در حالی که من اینجا پرسیدم چند تا از خدا بی خبر گفتن که فرقی نکرده اخه شمایی که نمیدونی چرا نظر الکی میدی؟
کیفیت هم خیلی خوبه.
از این نمونه های قابل بازی هم بزارید مثل همین شیطان میگرید 4 که خیلی خوب بود
به نظر من دفعه دیگه اگه شد بازی spore رو بزارید
خیلی متشکر

shahryaraz

کاربر سایت
Sep 27, 2005
314
نام
شهريار ازه�
اگه میشه یکی اطلاعاتی کامل رو راجع به اخرین شماره مجله بازی رایانه بزاره
مثلا بگه عکس رو جلدش چی بوده و چه مطالبی داشته
و همینجور راجع به وب سایتش اطلاعاتی بزارید و همینطور راجع به شماره ایندش
هرکس اطلاعاتی راجع به این مجله داره با من تو یاهو ارتباط بر قرار بکنه
ای دی من تو یاهو
MY YAHOO ID : king_diaco
:love::love::laughing::cool::cool::biggrin1::biggrin1::arrowd::arrowd:

وب سایت بازی رایانه چند روزی ست که راه اندازی شده:
http://www.bazyraya.com/show_news.php?ID=32&type=html

اگه به وب سایت مجله مراجعه کنید می تونید اطلاعات کاملی در مورد این شماره (شماره 23) مشاهده کنید و هم چنین چند روز قبل از انتشار شماره آینده، عکس روی جلد و محتویات بر روی سایت قرار خواهد گرفت.
آدرس سایت:
http://bazyrayaneh.com/

یا اگر با این آدرس مشکل داشتید می توانید از دامین دیگر بازی رایانه استفاده کنید:

www.bazyraya.com

در ضمن قراره کنفرانس های E3 هم در سایت بازی رایانه به صورت زنده گزارش بشه (از امشب):
http://www.bazyraya.com/show_news.php?ID=45&type=html

gameware

کاربر سایت
May 5, 2006
1,393
نام
مهبد
چند تا پیشنهاد
1.تعداد صفحات مجلرو150 صفحه کنید.
2.یک بخش در مجله به نام داستان بازیها راه بندازید و در هرشماره داستان هر بازیرو به طور مفصل بنویسید.
3.اگر در شماره بعد خواستید نمایشگاهE3رو پوشش بدیدDVDمجلرو به طور کامل به این نمایشگاه اختصاص بدید.
سلام.
1-...
2-فکر کنم این کارو کردن ، داستان مفصل بازی+مراحل ساخت رو مینویسن ، تو شماره آخر راجع به Assassin's Creed بود
3-ایده ات خوبه
میگم در مورد ایده 3 ایشون یعنی کل DVD رو مختص E3 کنید ، میگم بیایید و این یه شماره رو بیخیال کسایی بشید که PC ندارن و DVD Player شون DivX پخش نمی کنه ، همه تریلر هارو DivX با نهایت فشردگی ممکن بچپونین تو DVD کیفیت رو هم یه مقدار کم بزنید که کمیت بالا بره.

از ظرفیت بالای دوستان عزیز بسیار تشکر می کنم
در ضمن آقای شرلوک هلمز یا ( Restricted Area) بهتر بود تاریخ اکتشافات خودتونرو هم درج می فرمودید
(که فکر کنم بیش از ۱۸ ماه پیش باشه )
یه خواهشی می تونم بکنم؟ این مجله ی بچه گونه و مسخره رو نخون و با این آقایون بی ظرفیت صحبت نکن باشه؟ تو که نیازی نداری :laughing:

بنده با مدارک پیش آقای ازهاریان فر بر می گردم.:biggrin1:

در ضمن قراره کنفرانس های E3 هم در سایت بازی رایانه به صورت زنده گزارش بشه (از امشب):

رسما کف می کنیم... !! Ma.Maaaaa

فقط چند خواهش در مورد سایت دارم ، اول این که جای خرجهای اضافه از وی بولتین استفاده بشه ، و سیستم پول هم وجود داشته باشه!

آخرین ویرایش:

Mr-Game

کاربر سایت
Sep 21, 2006
2,433
نام
سعید اکبرزاده
نقد متالگیر سالید 4 عالی بود واقعاً عالی بود
به شدت تایید میشه
1.میشه کمتر از بازی های ds بزارین
منم اومدم تو تاپیك تا همین رو بگم
مگه چند نفر تو ایران ds دارن كه اینهمه فضا بهش اختصاص داده میشه ؟!
برای مطمئن شدن لطفا یه نظر سنجی توی سایت بازیرایانه بزارید تا مشخص بشه .

راستی یه نكته : دموی prince of persia سانسور شده بود ( البته كاملا حق داشتن بابت سانسور )
دوستانی كه ADSL دارن كاملش رو دانلود كنن
ولی خداییش قشنگ سانسور شده بود ... ریتم موزیك بهم نریخته بود ;)

آخرین ویرایش:

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,184
نام
ماکان
کلود جان من تا الان این بحث بعد از انتشار مجلرو دنبال کردمو حرفی نزدم.از تو بعید بود به این بحثها دامن بزنی.
کلا من موندم چرا بعضیها که منتشر نشدن مجله گله مند بودن حالا هم دست از راه انداختن بحثهای با عرض معذرت مزخرف بر نمیدارن.
انشالاه هرچه سریعتر فروم بازیرایانه هم راه بیفته تا بحثهای مفیدی در رابطه با بهبود مجله بوجود بیاد و در همونجا هم پیگیری بشه تا دیگه شاهد این بحثهای بیخود نباشیم.
Kindman جون راستش منم از این یکی بدو ها بدم میاد ولی بعضی از مخالفین مجله حرف هایی میزنن که ادم نمیتونه جواب نده...

اول که منتشر نشده بود شروع میکردن به تیکه انداختن به مجله و .... حالا که منتشر شده شروع میکنند میگن بد بود و تکراری بود و پسرونه!!! بود و .....

Kourosh

مدیر انجمن
Sep 25, 2005
4,545
نام
کورش
هر کس میتونه نظر شخصیش رو در مورد مجله اینجا بده ولی نظر دادن در مورد پست همدیگه و سلیقه طرف مقابل کار پسندیده ای نیست.لطفا در این تاپیک فقط در مورد مجله بازی رایانه صحبت کنید
ممنون از همکاریتون

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,184
نام
ماکان
هر کس میتونه نظر شخصیش رو در مورد مجله اینجا بده ولی نظر دادن در مورد پست همدیگه و سلیقه طرف مقابل کار پسندیده ای نیست.لطفا در این تاپیک فقط در مورد مجله بازی رایانه صحبت کنید
ممنون از همکاریتون
کوروش جون اینو خوب امدی....

اصلا اینجا تاپیک شماری جدید مجلس...نه جای پیشنهاد و انتقاد هست , نه جای اعتراض و تیکه انداختن به مجله و نه تاپیک تبلیغات مجلات در پیتی دیگه....یک قانونی بزارید که پست های این چنینی پاک شه....

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر