بحث پیرامون مجله بازیرایانه

T@ntaL 73

کاربر سایت
Apr 10, 2008
952
نام
امید
نترس به کسی بر نمی خوره ولی خدایی از حق نگزریم تاخیر شماره قبل یه قسمتیش واسه زحمت زیادی که کشیده شده بود قابل قبول بود احتمالا این شماره تو شهریور میاد

LeGolaS

کاربر سایت
Feb 2, 2007
1,006
نام
علي
دوباره یه شماره منتشر شد و نیش و کنایه ها هم شروع شد
بابا بزارید یه ماه از انتشار مجله بگزره... وقتی می گن ماهنامه که منظور همون اول ماه نیست
شاید هم تا آخر مرداد بیاد

T@ntaL 73

کاربر سایت
Apr 10, 2008
952
نام
امید
دوباره یه شماره منتشر شد و نیش و کنایه ها هم شروع شد
بابا بزارید یه ماه از انتشار مجله بگزره... وقتی می گن ماهنامه که منظور همون اول ماه نیست
شاید هم تا آخر مرداد بیاد
کنایه چیه مگه من گفتم ماهنامه یعنی اینکه اول ماه میاد هر وقت بیاد ما قبولش داریم

iman134

کاربر سایت
Jan 19, 2007
606
نام
ایمان
اقایون dvd خراب نیست هرکی میگه خرابه الکی میگه

هر چی سعی کردم نتونستم این پست رو ندم :
من و چند تا دیگه از بچه ها هم منکر به کل خراب بودن دی وی دی نیستیم ، من خودم روی PC با برنامه Power DVD اجرا کردم ولی همین دی وی دی نه روی پلی استیشن 2 و نه روی ایکس باکس 360 جواب نداد ، که با پیگیری احتمالا نظریه آقا شهریار درسته که مشکل از رایت بد دی وی دی هست .
از قدیم هم گفتن سری رو که درد نمیکنه دستمال نمی بندن ، من و بقیه بچه ها بیکار نیستیم و آزار هم نداریم که وقتی دی وی دی سالم باشه بیایینم از قصد گیر بدیم و بگیم خرابه !.

solid2snake

کاربر سایت
Oct 7, 2005
365
نام
snake
نکته جالبی که تو این شماره به نظر میومد کم شدن تعداد صفحات اگهی بود که کلا فکر کنم 4-5 صفحه میشد که به بیشتر شدن مطالب مفید کمک کرده بود

master_chief

کاربر سایت
Aug 20, 2006
68
نام
amir reza
دي وي دي منم فقط روي pc اجرا ميشه ولي مطمئنا در شماره بعدي اين مشكل حل ميشه فقط گلايه من اينه كه با اينكه مجله با دي وي دي عرضه شده ولي در كماهل ناباوري ميبينيم كه تعداد تريلرها نه تنها زياد نشده بلكه كمتر هم شده :evil:
اميدوارم اين كمبود هم در شماره بعدي حل بشه

Tiik_Taak24

کاربر سایت
Sep 17, 2006
1,106
نام
Mohammad
سلام
ببخشید کسی میدونه با چه نرم افزاری میشه این تیزر های بازی رایانه رو ریخت تو هارد
من dvd هارو باUlead VideoStudio 11 تبدیل میکنم و میریزم تو هار اما Dvd بازی رایانه رو نمی تونم بریزم
حتی با DVD-to-MPEG هم نمیشد ریخت تو هار تیزر هارو شناسایی نمیکنن نرم افزار ها:(
ممنون میشم یک نفر منو راهنمایی کنه

.phoenix.

کاربر سایت
Jul 15, 2008
59
واقعا مجله عالیه با این همه انتقاد به نظر من بازیرایانه بهترین مجله است
اگر مجله دیر چاپ نمیشد مطمئنا خیلی از انتقادها کم میشد
من خودم شخصا با dvd مشکلی نداشتم ولی موافقم پوستر ضایه بود و انتظار داشتم تریلر بازی ها بیشتر باشه ولی لایق این همه انتقاد تو این چند صفحه قبل نبود
واقعا خسته نباشن. این دیر چاپ شدن هم فکر نمیکنم تقسیر خود دفتر مجله باشه سیستم مشکل داره توی ایران زندگی میکنیم انتظار نباید داشته باشیم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر