بحث پیرامون مجله بازیرایانه

iman134

کاربر سایت
Jan 19, 2007
606
نام
ایمان
یه خواهش :
سعی کنید کیفیت DVD هارو بالا ببرید....
این DVD رو Videoـهاشو من ، نه تونستم تو PS3 ببینم نه تو Player....
ممنون.

منم همین خواهش رو دارم ....
منم نتونستم تو Xbox360 & PS2 ببینم و در آخر با PC و با برنامه فوق العاده CyberLink PowerDVD تونستم ببینم :love:

shahryaraz

کاربر سایت
Sep 27, 2005
314
نام
شهريار ازه�
خیلی عجیبه
اینا چی بود که تو مقاله ی پرنده چگونه پرواز کرد راجع به حسن صباح نوشتین؟
این بهشت و حشیش کشی رو عباسی ها برای بد نام کردن حشاشین میان مردم رواج دادن و گرنه چنین چیزی اصلا نبوده.
حشیشه به عربی یعنی برگ خشک دارویی و یکی از راه های اصلی امرار معاش حشاشین داروفروشی بوده و به این منظور حشاشین می خوندنشون.واقعا از یه press معتبر از شما بعیده.
کی این مقاله رو نوشته بود؟
حسن صباح اولين كسي بود كه فرقه‌ي حشاشين assassin رو در كوه‌هاي البرز يا الموت قزوين تاسيس كرد . هدف اين گروه ترور افراد به خصوصي بوده. براي اين‌كه افراد رو جذب اين گروه كنن به اون‌ها حشيش يا به عبارتي دارو مي‌دادند و در بهشت‌هاي مصنوعي ول مي‌كردند، وقتي طرف كيج بوده فكر مي‌كرده كه واقعا تو بهشته ... در نتيجه هيچ ربطي به عباسيون نداره و اولين گروه تروريسيتي دنيا هست. در تمامي كتاب‌هاي معتبر مانند خداوند الموت دقيقا به اين موضوع اشاره شده و ر كتابي رو تو اين زمينه بگرديد توضيح داده.
خودم اين مطلب رو طي 1 ماه نوشتم و مطالعات بسيار فراواني روي تاريخ اون داشتم.

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
تو رو خدا یه کاری کنین دفعه بعد اینجوری نشه تمام حال دیدن تریلر با کیفیت با tv هست
الان که من تریلرا رو جدا تو dvd دیگه 4 x رایت کردم بازم تو player نشون نمیده !!!:(

kiavash2

کاربر سایت
Aug 31, 2007
391
نام
کیاوش
حسن صباح اولين كسي بود كه فرقه‌ي حشاشين assassin رو در كوه‌هاي البرز يا الموت قزوين تاسيس كرد . هدف اين گروه ترور افراد به خصوصي بوده. براي اين‌كه افراد رو جذب اين گروه كنن به اون‌ها حشيش يا به عبارتي دارو مي‌دادند و در بهشت‌هاي مصنوعي ول مي‌كردند، وقتي طرف كيج بوده فكر مي‌كرده كه واقعا تو بهشته ... در نتيجه هيچ ربطي به عباسيون نداره و اولين گروه تروريسيتي دنيا هست. در تمامي كتاب‌هاي معتبر مانند خداوند الموت دقيقا به اين موضوع اشاره شده و ر كتابي رو تو اين زمينه بگرديد توضيح داده.
والا چی بگم منم دارم از رو کتاب خداوند الموت حرف می زنم الاندیروقته فردا اون بندی که به این نکته اشاره کرده بود و صفحشو می گم.من شک دارم که شما خداوند الموت رو خونده باشین.به هر حال فردا می رم اون قسمت رو می خونم و متن دقیقش رو برات می فرستم.

آخرین ویرایش:

beh1382

کاربر سایت
Nov 27, 2006
796
نام
behrooz

شهریار جان مطمئنی کتاب خداوند الموت رو خوندی :confused:
دقیقا توی کتاب تصریح شده که این قضیه بهشت وحشیش شایعاتی بوده که عباسیون در مورد حسن صباح ویارانش ساختند تا اون ها رو در نظر مردم بد جلوه بدن:mad:
واقعا از شما ومجلتون نوشتن این اراجیف بعید بود من وقتی اون مقاله رو خوندم برق از کلم پرید توی تمام کتاب نوشته که اونها دارو فروش بودند اون هم باارزان ترین قیمتها و به این قضیه خیلی افتخار میکردن نه حشیشی و حشیش فروش :mad:
دیگه نمیدونم چی بگم:( ولی امیدوارم توی شماره بعدی این قضیه اصلاح بشه

kaveh

کاربر سایت
Dec 11, 2005
518
نام
کاوه
میشه محتوای داخل DVD رو اینجا یکی دقیقا بگه که چیا و با چه حجمی و با چه کیفیتی داخلش است ؟
در مورد RE5 هم آیا مطلبی در این شماره چاپ شده یا نه ؟

Kourosh

مدیر انجمن
Sep 25, 2005
4,532
نام
کورش
تونستم بگیرم بالاخره
.مهمترین مشکل این شماره نبودن مینی گیمها داخل dvd بود و البته از عکس روی جلد هم اصلا خوشم نیومد که زیاد مهم نیست

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,177
نام
ماکان
شهریار جون این دوستمون راست میگه....منم به شدت از ان قسمت مقالتون ناراحت شدم فقط برای اینکه دعوا نشه حرفی نزدم....

تو همون کتاب خداوند الموت نوشته که عرب های کثیف برای اینکه فرقه حسن صباح رو بدنام کنند , یک همچین تهمت هایی رو بهشون میزدند....و به قول نویسنده کتاب یک همچین فرقه ای میتونه با این وضعیت 250 سال دوام بیاره؟؟

ما باید این رو بدونیم که اگه ما الان داریم اینجا با هم فارسی صحبت میکنیم یا اصلا میدونیم ایران چه کشوری بوده , بعد فردوسی بزرگ به حسن صباح مدیونیم.چون حسن صباح بود که علارقم مخالفت حکومت فارسی صحبت کردن رو باب کرد...بعد از این که به مصر رفت و فهمید ایران چه امپراتوری بوده شروع به نوشتن کتاب های درست و فارسی کرد....(تو ان زمان عرب ها به ایرانی ها گفته بودند که از ان اول تحت سلطه عرب ها بودند!!!)

حالا بحث رو زیاد کش نمیدم ولی ما به حسن صباح مدیونیم...نباید ما که ایرانی هستیم پشت سرش بد بگیم...من وقتی ان قسمت مقاله شما رو خوندم واقعا قلبم شکست.

.:Snape:.

عضو جدید
Apr 20, 2008
226
نام
صادق
کیفیت تریلرها چطوره ؟ من هنوز این سواله واسم ؟!!! مثل قبل ـه ؟؟ همون کیفیت سی دی ؟!
خبلی بهتر شده اصلآ اون سی دیا قبلی صفحه رو بزرگ میکردی کیفیتش بشدت افت میکرد ولی این خوبه مخصوصآ تریلره GEARS OF WAR 2

Mr-Game

کاربر سایت
Sep 21, 2006
2,433
نام
سعید اکبرزاده
اقا شهریار dvd رو 2 تا player امتحان کردم ولی همه ارور فرمت میدن . شما خودت dvd رو تو player امتحان کردی ؟
شما و بقیه دوسانی كه DVD هاشون توی PLAYER اجرا نمیشه
فایل های تصویری ( فقط تصویری ) رو كپی كنید روی هارد بعد از قسمت DVD - VIDEO برنامه NERO رایتش كنید

مشکل این شماره نبودن مینی گیمها داخل dvd بود
منم میخواستم بگم حالا كه جا هست لطفا مینی گیم هایی رو كه معرفی میكنید توی DVD قرار بدید
همچنین تشکر ویژه ای می کنم از آقایان یاشار ذوالفقاریان و شهریار ازهاریان فر که در اینجا پاسخگوی بچه های سایت هستند.
;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر