بحث و گفتگو درباره کنسول های نسل بعد!

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Mil@D-777

کاربر سایت
Jul 16, 2006
950
نام
میلاد
اصلا هدف از زدن این تاپیک چی بود واقعا اینجا همه توی سروکله هم می زنن که چی الکی هرکی حرف خودشو می زنی و هیچ کسی هم قانع نمیشه که مثلا در این مقطع فلان کنسول بهتره هرکسی هر کنسولی داره از اون طرفداری می کنه اینطوری که نمیشه جدیدا که تاپیک لوازم خانگی درست کردید کلور گازی و بخاری تلویزیون HD و یخچال ساید بای سایدو بابا اینا چیه لااقل یه یه چی بگید به درد چهار نفر بخوره بهتره دیگه در مورد اینها صحبت نشه خواهشا یه خورده هم منطقی حرف بزنید . به نظر من هر کنسولی یه نقطه قوت و ضعفی داره کسانی که می خوان کنسول بگیرن باید به نقطه قوت این کنسولها (مثلا خود بازیها یا سبکهای اونها ) توجه کنند و ببینند که مثلا 360 یا PS3 کدمشون می تونن نیازهای شما رو برطرف کنند هردو کنسول بازیهای خوبی دارن که در پستهای قبل هزار بار گفته شده بهتره در این مورد صحبت بشه نه اینکه مثل بچه ها اون بگه کنسول من بهتره اون یکی بگه نه مال من بهتره (با خودم هم بودم :eek: ) .
به نظر هر دو کنسول خوب هستند و باید هردو رو تهیه کرد بدلیل اینکه از بعضی بازیها نمیشه گذشت پس یخورده بحثهارو با محتواتر ادامه بدید (باز با خودم هم بودم ! ) . ممنون . :)

W00T1991

کاربر سایت
Feb 5, 2007
1,588
نام
محمد
اگه مال شما 48 تا عنوان انحصاري داره
ps3 من که تابستون گيرم مياد 53 تا 58 تا بازي انحصاري داره خشکل

جوابتو دادن اقای پاندورا دیگه همه میدونن عنوان های اختصاصی ایکس باکس بیشتره
یه سر برو توی فرم های طرفدار پی س 3 ببین اشکشون داره در میاد که بازی بیو شک فط برای 360 ریلیز میشه

ONLY_SONY_PS3

کاربر سایت
Apr 14, 2007
695
1. باز خیلی سنگین تر از اینه که دستگاه روشن بشه ولی بازی نباشه که باهاش بازی کنی :)
2. شمام یجوری می گی بازیهای بدردبخورش همون 3 هستند هر ندونه فکر می کنه حالا Resistance و Motor Storm چی هستن حالا این دو تا بازی همچین آش دهن سوزی هم نیستن مخصوصا Motor Storm که فقط بخاطر گرافیکش مورد توجه قرار گرفت اینها همه دلایل نبود بازی هستش که این دوتا بازی رو اینقدر بزرگش کردین . شما هی دلت رو خوش کن به MGS4 مطمئن باش اگه PS3 تا اواخر 2007 فروش خوبی نداشته باشه کوجیما باید به فکر نسخه 360 هم باشه . اینم که 360 یه سال زودتر اومده بهونه هستش سونی اگه می تونست همزمان می داد .
شما اخرش هم نتونستی جواب منو بدی من گفتم این همه میگید 360 بازی زیاد داره فقط تا حالا 1 بازی بیشتر داره { به درد بخوراش که ریلیز شدن } ؟؟؟؟؟؟؟؟ تازه کنسولتون یه سال زودتر اومده؟
در مورد resistance هم که اینهمه فروش کرده و شما میای میگی اش دهن سوزی نیست:) شما با این حرفت معلوم شد گیمر حرفه ای هستی :biggrin1: خوب ما هم میتونیم بگیم این gow
خود کسایی هم که ساختنش نمیدونن موضوش چی؟؟:cheesygri اخر سر هم که بازی تموم میشه باز معلوم نمیشه چی به چی میشه :cheesygri در ضمن شما وایسا تا کوجیما متالگر
رو واسه 360 بزنه به همین خیال باش

Mil@D-777

کاربر سایت
Jul 16, 2006
950
نام
میلاد
شما اخرش هم نتونستی جواب منو بدی من گفتم این همه میگید 360 بازی زیاد داره فقط تا حالا 1 بازی بیشتر داره { به درد بخوراش که ریلیز شدن } ؟؟؟؟؟؟؟؟ تازه کنسولتون یه سال زودتر اومده؟
در مورد resistance هم که اینهمه فروش کرده و شما میای میگی اش دهن سوزی نیست:) شما با این حرفت معلوم شد گیمر حرفه ای هستی :biggrin1: خوب ما هم میتونیم بگیم این gow
خود کسایی هم که ساختنش نمیدونن موضوش چی؟؟:cheesygri اخر سر هم که بازی تموم میشه باز معلوم نمیشه چی به چی میشه :cheesygri در ضمن شما وایسا تا کوجیما متالگر
رو واسه 360 بزنه به همین خیال باش

مورد مسائل بالا که صحبت نمی کنم چون صحبت در اون موارد فقط چندتا پست بیهوده به تاپیک اضافه می کنه که به درد کسی نمی خوره .
ولی در مورد MGS4 باید بگم که هنوز یادم نرفته وقتی MGS2 : Substance برای PS2 آومد و فروش خوبی نداشت کوجیما جان این بازی رو سریع برای XBOX و PC پورت کرد . توی این نسل بازی ای اگه روی دستگاهی فروش خوبی نداشته باشه مطمئن باش برای کنسولهای دیگه هم پرت میشه اونم بازی ای مثل متال گیر که هزینه زیادی برای ساختش صرف شده و با فروش کم راحت می تونه ناشرشو ورشکست بکنه و با فروش بالاش ناشرشو ثروتمند پس مطمئن باش اگه فروش نکنه این بازی پورت خواهد شد .

ONLY_SONY_PS3

کاربر سایت
Apr 14, 2007
695
مورد مسائل بالا که صحبت نمی کنم چون صحبت در اون موارد فقط چندتا پست بیهوده به تاپیک اضافه می کنه که به درد کسی نمی خوره .
ولی در مورد MGS4 باید بگم که هنوز یادم نرفته وقتی MGS2 : Substance برای PS2 آومد و فروش خوبی نداشت کوجیما جان این بازی رو سریع برای XBOX و PC پورت کرد . توی این نسل بازی ای اگه روی دستگاهی فروش خوبی نداشته باشه مطمئن باش برای کنسولهای دیگه هم پرت میشه اونم بازی ای مثل متال گیر که هزینه زیادی برای ساختش صرف شده و با فروش کم راحت می تونه ناشرشو ورشکست بکنه و با فروش بالاش ناشرشو ثروتمند پس مطمئن باش اگه فروش نکنه این بازی پورت خواهد شد .
خوب همینو میخواستم بدونم :) همه دوستانی که نمیدونن چه کنسولی رو باید بخرن دیدن که این اقا میلاد چه جوری میپیچونو و نمیخواد جواب این که اینقدر میگین کنسولمون زیاد بازی داره با اینکه یه سال زودتر اومده فقط یه بازی بیشتر داره :biggrin1: رو نمیتونه بده.

Mil@D-777

کاربر سایت
Jul 16, 2006
950
نام
میلاد
خوب همینو میخواستم بدونم :) همه دوستانی که نمیدونن چه کنسولی رو باید بخرن دیدن که این اقا میلاد چه جوری میپیچونو و نمیخواد جواب این که اینقدر میگین کنسولمون زیاد بازی داره با اینکه یه سال زودتر اومده فقط یه بازی بیشتر داره :biggrin1: رو نمیتونه بده.
درکتون می کنم دوست عزیز ولی شما نمی تونی با این جو سازیها منو به ادامه بحث تحریک کنی چون این بحث بیهوده ای هستش و هیچ نتیجه ای نداره شما که حرف خودت رو میزنی (البته نه از روی منطق بلکه از روی تعصب ) من هم حرف خودم رو پس بحث رو ادامه نمی دم شما آزادی هرجور که میخواهی فکر کنی .
البته شما هم خیلی زیرکانه از جوب دادن در مورد MGS2 :Substance در رفتی .

آخرین ویرایش:

u.sَ.a

کاربر سایت
May 11, 2007
73
milad جان با sony بحث نکن چون فقط تعصبی حرف میزنه و اصلا با منطق حرف نمیزنه...اگر شما بگی 360 از ps1 قویتره sony با تعصبش میگه نه............

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,796
نام
امین

pgr3 , lost planet , ghost recon , gears of war , ....
نمیدونم چه گیری دادی به gow ..

در مورد resistance هم که اینهمه فروش کرده و شما میای میگی اش دهن سوزی نیست:) شما با این حرفت معلوم شد گیمر حرفه ای هستی :biggrin1:

همچین قوقایی هم نکرد فقط چون ps3 بازی بهتر از اون نداره فعلا یکمی...

ONLY_SONY_PS3

کاربر سایت
Apr 14, 2007
695
درکتون می کنم دوست عزیز ولی شما نمی تونی با این جو سازیها منو به ادامه بحث تحریک کنی چون این بحث بیهوده ای هستش و هیچ نتیجه ای نداره شما که حرف خودت رو میزنی (البته نه از روی منطق بلکه از روی تعصب ) من هم حرف خودم رو پس بحث رو ادامه نمی دم شما آزادی هرجور که میخواهی فکر کنی .
البته شما هم خیلی زیرکانه از جوب دادن در مورد MGS2 :Substance در رفتی .
اولا که اقا میلاد چرا اینقدر ناراحت میشی :confused: من طرفداره سونی هستم ولی واقعیت رو قبول میکنم ولی شما .............. من همیشه گفتم gow بازی خیلی قشنگی هست و از resistance هم سرتره ولی resistance هم بازی خیلی قشنگی مخصوصا که این بازی اول شخص هست و کنسول ها همیشه از نبود بازی های اول شخص رنج میبردن بعد شما میای میگی همچین اش دهن سوزی هم نیست :) خوب منطق از نظر شما اینه؟؟؟؟؟؟؟

Mil@D-777

کاربر سایت
Jul 16, 2006
950
نام
میلاد
اولا که اقا میلاد چرا اینقدر ناراحت میشی :confused: من طرفداره سونی هستم ولی واقعیت رو قبول میکنم ولی شما .............. من همیشه گفتم gow بازی خیلی قشنگی هست و از resistance هم سرتره ولی resistance هم بازی خیلی قشنگی مخصوصا که این بازی اول شخص هست و کنسول ها همیشه از نبود بازی های اول شخص رنج میبردن بعد شما میای میگی همچین اش دهن سوزی هم نیست :) خوب منطق از نظر شما اینه؟؟؟؟؟؟؟
اولا من اصلا ناراحت نشدم فقط می خواستم بحث تموم بشه چون فایده ای نداشت .
شما نباید GOW رو با Resistance مقایسه کنید چون سبکهاشون باهم متفاوته . من نگفتم Resistance بازی خوبی نیست ولی بدلیل نبود بازیهای FPS خوب برای PS3 تا اینجا این بازی خیلی مورد توجه قرار گرفته . (و این طبیعیه) البته نوآوریهای جالبی هم داره این بازی که جای تشکر داره از سازندش (مثل سلاحها و داستان جالبی که داره ) . شما اگه برای یک لحظه تصور کنی که در زمان لانچ کنسول بازیهای FPS این کنسول بیشتر بود مطمئنا این بازی فروشش اینقدر نمی شد یا اینکه یه مثال دیگه می زنم من مطمئن بودم اگه این بازی از طرف شرکتی به غیر از سونی منتشر می شد باز این همه مورد توجه قرار نمی گرفت (البته در مورد GOW هم تا حدودی صدق می کنه ) . البته GOW واقعا یه سکب جدید رو ارائه داد که شما توی هیچ بازی تا به حال نظیر اون رو ندیدی . به نظر من اگه روی Resistance بیشتر کار می شد و داستان کمتر خطی بود بهتر بود و بازی فوق العاده ای میشد . ولی در کل بازی خوبی هستش و فکر می کنم گزینه اول خرید برای PS3 داران باشه .

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر