Nintendo بحث و تبادل نظر پیرامون بازی های Switch

switch_logo.png

سلام

دنبال یه تاپیک میگشتم که داخلش در مورد چنتا بازی حرف بزنم و از اونجایی که واسه بازی های سوییچ تاپیک زده نمیشه و یا اگه زده بشه یکی دو صفحه جلو نمیره گفتم این تاپیک رو بزنم که مرجعی باشه واسه تبادل نظر :D

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
اینکه رایگان ps plus بود چند ماه پیش.

میگم... اگه تا الان نرفته... اگه از PS Plus گرفته هم که چه بهتر. کلا هر جور شده Hollow Knight بزنید :D

===========

این Golf Story تاپیک نداره. ولی یکی از بهترین ایندی هاییه که رو سوییچ زدم. قدیمی هم هست. هون 2017 اومد رو سوییچ
ولی اصن یه بازی Chill و باحالیه این بازی.
طبع کمدیش هم خیلی نابه. تموم کردم بازی رو، احتمالا این جا مفصل در موردش بنویسم

Mahdi_MM

کاربر سایت
Jul 16, 2013
377
میگم... اگه تا الان نرفته... اگه از PS Plus گرفته هم که چه بهتر. کلا هر جور شده Hollow Knight بزنید :D

===========

این Golf Story تاپیک نداره. ولی یکی از بهترین ایندی هاییه که رو سوییچ زدم. قدیمی هم هست. هون 2017 اومد رو سوییچ
ولی اصن یه بازی Chill و باحالیه این بازی.
طبع کمدیش هم خیلی نابه. تموم کردم بازی رو، احتمالا این جا مفصل در موردش بنویسم
خیلی سخته نمی تونیم ? ?
خدایی مرحله یک گیر کردم، اونجایی که یه سوسک شاخدار بزرگ میاد، حالا اگه قبلش تو هزارتو گم نشم
من اخر نفهمیدم کجای این بازی طرفدار داره. بازم صد رحمت به بلاد بورن ?

• Like
Reactions: Z-fan

The Listener

Take Me Home
کاربر سایت
Feb 20, 2016
591
نام
رایان
به مناسبت E3 ایشاپ یه حراج برگزار کرده که از هایلایتاش میشه به تخفیف 80%ای Mario + Rabbids و تخفیف خوردن ویچر 3 برای اولین بار اشاره کرد. زلدا، فایر امبلم، پیپر ماریو و xenoblade chronicles هم از بازیای نینتندو همون 33% همیشگی رو خوردن. NBA 2K21 هم شده 5 دلار اگه واستون مهمه. :D
خلاصه که اگه سوییچتون کپی خور نیست این حراجو از دست ندین.

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
به مناسبت E3 ایشاپ یه حراج برگزار کرده که از هایلایتاش میشه به تخفیف 80%ای Mario + Rabbids و تخفیف خوردن ویچر 3 برای اولین بار اشاره کرد. زلدا، فایر امبلم، پیپر ماریو و xenoblade chronicles هم از بازیای نینتندو همون 33% همیشگی رو خوردن. NBA 2K21 هم شده 5 دلار اگه واستون مهمه. :D
خلاصه که اگه سوییچتون کپی خور نیست این حراجو از دست ندین.

از بین تخفیف ها Pikmin 3 چشمم رو گرفته... ولی پول ندارم :(( :((

• Like
Reactions: The Listener

Rattle.Snake

100% Pure RattleSnake
کاربر سایت
Feb 14, 2018
1,054
نام
Giliath Osborne
Fire Emblem: Three Houses Expansion Pass - 30% Off - First Sale Ever
The Legend of Zelda: Breath of the Wild Expansion Pass - 30% Off - First Sale Ever
The Legend of Zelda: Breath of the Wild - 30% Off
Fire Emblem: Three Houses - 30% Off
Octopath Traveler - 30% Off
Hades - 30% Off
Xenoblade Chronicles Definitive Edition - 30% Off
The Witcher 3: Wild Hunt Complete Edition - 40% Off
Paper Mario: The Origami King - 30% Off
Pikmin 3 Deluxe - 30% Off
Collection of Mana - 50% Off
Katamari Damacy Reroll - 75% Off
Doom Eternal - 50% Off
A Short Hike - 25% Off
Deadly Premonition 2: A Blessing in Disguise - 50% Off
Part Time UFO - 30% Off
Among Us - 30% Off
Divinity: Original Sin 2: Definitive Edition - 30% Off
Nintendo Sales & Deals - Nintendo Game Store - Nintendo - Official Site

The Listener

Take Me Home
کاربر سایت
Feb 20, 2016
591
نام
رایان
بین Fire Emblem: Three Houses و Xenoblade Chronicles Definitive کدوم رو پیشنهاد می‌دید به کسی که تقریبا هیچ تجربه‌ای با JRPG نداره؟ از اونجایی که خیلی هم بازیای شرقی حال نمیکنم به نظرتون این دوتا میتونن نظرمو جلب کنن؟
و این که در نهایت بین این دوتا، ویچر 3 و دیوینیتی اوریجینال سین 2 کدوم رو پیشنهاد میدین واسه خرید؟ اون دوتای دیگه رو بازی کردم ولی این ایده که هر لحظه میشه سیو بازیو بین نسخه سوییچ و پی‌سی جابجا کرد به شدت واسم جذابه.

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
بین Fire Emblem: Three Houses و Xenoblade Chronicles Definitive کدوم رو پیشنهاد می‌دید به کسی که تقریبا هیچ تجربه‌ای با JRPG نداره؟ از اونجایی که خیلی هم بازیای شرقی حال نمیکنم به نظرتون این دوتا میتونن نظرمو جلب کنن؟
و این که در نهایت بین این دوتا، ویچر 3 و دیوینیتی اوریجینال سین 2 کدوم رو پیشنهاد میدین واسه خرید؟ اون دوتای دیگه رو بازی کردم ولی این ایده که هر لحظه میشه سیو بازیو بین نسخه سوییچ و پی‌سی جابجا کرد به شدت واسم جذابه.

Fire Emblem: Three Houses کار خیلی New Player Friendly تریه تا زنوبلید. و خب کلا فایر امبلم (به استثنای Fates) خیلی آن چنان تم شرقی نداره. از این لحاظ واسه ورود به وادی این مدل بازی ها کار بهتریه
بین اون دو تا هم نظر من رو Divinity ـه

آخرین ویرایش:

zxc0012004

Da Spirit of Eternity - مدیر سابق
Loyal Member
Sep 30, 2005
1,289
نام
احمد
شانس که ندارم، چند روز پیش Fire Emblem: Three Houses رو خریدم ۶۰ دلار، دیشب تخفیف خورد!
ولی به ازای سنت به سنت پولی که دادم ارزش داره، البته که تازه شروع کردم، ولی خیلی برای من لذت بخشه
سبکش Tactical RPG هست با یه داستان بسیار گیرا، ولی باید از این سبک بازی خوشتون بیاد

ویچر ۳ اصلا و ابداً ارزش خرید روی سوئیچ نداره، روی PC یا PS یا XBOX بگیریش خیلی عالی تره (که البته من اینطور برداشت کردم که داریدش روی PC)، روی PS Store هم تقریباً همیشه یکی از پایه های Off هست، و قیمتش بین ۱۰ تا ۱۵ دلار می چرخه
Divinity Original Sin 2 هم روی PC بهترین تجربه رو داره، و یکی از بینظیر ترین بازیهای دورانه، البته اگر به RPG علاقه مند باشی (که بازم استنباط من این بود که این رو هم روی PC داریش شما)

پ.ن: هیچی دیگه، اون ۱۵ دلاره بود مونده بود ته اکانتم، ۵۰ دلار دیگه م گذاشتم روش. حیفه این تخفیفا!
پ.ن.۲: این Astral Chain‌ عجب بازی خفنیه! خیلی خوشم اومده ازش... فقط از این تیکه ش که: اول ماجرا بصورت بسیار کلیشه ای برداشتن MAX رو حذفش کردن اصلا خوشم نیومد
پ.ن.۳: یکی از بازیهای که دیشب با لذت دوباره گرفتمش برای سوئیچ Super Meatboy بود که تخفیف خورده، ۱۱ سال قبل روی PC رفتم این بازی رو، روی PS4 هم خریدمش و دوباره رفتم، الانم اینجا خریدم و دوباره میرم
پ.ن.۴: ممنون از بابت پیشنهاد Hollow Knight، ولی روی PS دارمش و خیلی با سلیقه ی من سازگار نبود

The Listener

Take Me Home
کاربر سایت
Feb 20, 2016
591
نام
رایان
شانس که ندارم، چند روز پیش Fire Emblem: Three Houses رو خریدم ۶۰ دلار، دیشب تخفیف خورد!
ولی به ازای سنت به سنت پولی که دادم ارزش داره، البته که تازه شروع کردم، ولی خیلی برای من لذت بخشه
سبکش Tactical RPG هست با یه داستان بسیار گیرا، ولی باید از این سبک بازی خوشتون بیاد

ویچر ۳ اصلا و ابداً ارزش خرید روی سوئیچ نداره، روی PC یا PS یا XBOX بگیریش خیلی عالی تره (که البته من اینطور برداشت کردم که داریدش روی PC)، روی PS Store هم تقریباً همیشه یکی از پایه های Off هست، و قیمتش بین ۱۰ تا ۱۵ دلار می چرخه
Divinity Original Sin 2 هم روی PC بهترین تجربه رو داره، و یکی از بینظیر ترین بازیهای دورانه، البته اگر به RPG علاقه مند باشی (که بازم استنباط من این بود که این رو هم روی PC داریش شما)

پ.ن: هیچی دیگه، اون ۱۵ دلاره بود مونده بود ته اکانتم، ۵۰ دلار دیگه م گذاشتم روش. حیفه این تخفیفا!
پ.ن.۲: این Astral Chain‌ عجب بازی خفنیه! خیلی خوشم اومده ازش... فقط از این تیکه ش که: اول ماجرا بصورت بسیار کلیشه ای برداشتن MAX رو حذفش کردن اصلا خوشم نیومد
پ.ن.۳: یکی از بازیهای که دیشب با لذت دوباره گرفتمش برای سوئیچ Super Meatboy بود که تخفیف خورده، ۱۱ سال قبل روی PC رفتم این بازی رو، روی PS4 هم خریدمش و دوباره رفتم، الانم اینجا خریدم و دوباره میرم
پ.ن.۴: ممنون از بابت پیشنهاد Hollow Knight، ولی روی PS دارمش و خیلی با سلیقه ی من سازگار نبود

اونوقت فایر امبلم رو میشه به یه چیزی مثل XCOM تشبیه کرد؟ یا با اون هم خیلی فرق داره؟ من با بازیای این سبکی خیلی حال میکنم.
ویچر و دیوینیتی هم آره رو پی‌سی جفتشون رو خیلی بازی کردم. بیشتر همین ایده که حالا میشه رو تخت لم بدم و ویچر/دیوینیتی بازی کنم خیلی واسم جذابه، و این که مطمئنم اگه بگیرمشون یه پلی‌ترو دیگه ازشون میرم. ولی خب از یه طرف دیگه با خودم میگم فایر امبلم به خاطر انحصاری بودن و محتوای زیادی که هیچی از ویچر و دیوینیتی کم نداره خرید منطقی‌تریه، هرچند که لزوما امن‌ترین خرید برای من نیست. :D

-------------------------

به طور کل توی این تخفیفات دیگه چه تخفیفایی دیدین که نظرتون رو جلب کرده باشه؟ واقعا همچین حراج‌هایی نادره توی ایشاپ. حیفه آدم از دستش بده.

آخرین ویرایش:

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
اونوقت فایر امبلم رو میشه به یه چیزی مثل XCOM تشبیه کرد؟ یا با اون هم خیلی فرق داره؟ من با بازیای این سبکی خیلی حال میکنم.
ویچر و دیوینیتی هم آره رو پی‌سی جفتشون رو خیلی بازی کردم. بیشتر همین ایده که حالا میشه رو تخت لم بدم و ویچر/دیوینیتی بازی کنم خیلی واسم جذابه، و این که مطمئنم اگه بگیرمشون یه پلی‌ترو دیگه ازشون میرم. ولی خب از یه طرف دیگه با خودم میگم فایر امبلم به خاطر انحصاری بودن و محتوای زیادی که هیچی از ویچر و دیوینیتی کم نداره خرید منطقی‌تریه، هرچند که لزوما امن‌ترین خرید برای من نیست. :D

همممم... جفت شون عملا یه سبک اند ها... ولی خیلی استایل شون فرق داره. مثل اینه که بگی ویچر 3 شبیه اسکایریمه... یه همچین حالتی. بازی Permadeath و شخصی سازی تک تک مهره هات و اینا رو همه داره. ولی خب باز ساختار گیم پلی و جوری که Grid ها و یونیت ها با هم تعامل دارن فرق داره. به جای تمرکز رو جای گیری و کاورگیری که XCOM روش متمرکزه، تمرکز فایر امبلم رو نحوه پخش کردن یونیت هات تو نقشه و استفاده درست از کلاس بندی هاشونه.

The Listener

Take Me Home
کاربر سایت
Feb 20, 2016
591
نام
رایان
همممم... جفت شون عملا یه سبک اند ها... ولی خیلی استایل شون فرق داره. مثل اینه که بگی ویچر 3 شبیه اسکایریمه... یه همچین حالتی. بازی Permadeath و شخصی سازی تک تک مهره هات و اینا رو همه داره. ولی خب باز ساختار گیم پلی و جوری که Grid ها و یونیت ها با هم تعامل دارن فرق داره. به جای تمرکز رو جای گیری و کاورگیری که XCOM روش متمرکزه، تمرکز فایر امبلم رو نحوه پخش کردن یونیت هات تو نقشه و استفاده درست از کلاس بندی هاشونه.
نایس. تا حد زیادی متقاعد شدم واسه خریدش. :D فقط سوال آخر این که دی ال سیاش چطورن؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر