Nintendo بحث و تبادل نظر پیرامون بازی های Switch

switch_logo.png

سلام

دنبال یه تاپیک میگشتم که داخلش در مورد چنتا بازی حرف بزنم و از اونجایی که واسه بازی های سوییچ تاپیک زده نمیشه و یا اگه زده بشه یکی دو صفحه جلو نمیره گفتم این تاپیک رو بزنم که مرجعی باشه واسه تبادل نظر :D

Madridista

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,880
نام
حسين
واسه دختر 6ساله رفیقمون ماریو اودیسه خریدیم به باباش گفته ترسناکه هیولا داره :)) حالا باباش گیر داده چنتا بازی مناسب خودش پیدا کن منم با توجه به اینکه به ماریو اودیسه گفته ترسناک مث حمار تو گل گیر کردم :D

لطف کنید چنتا پیشنهاد گوگولی دخترونه بدید :D

• Smile
Reactions: Z-fan

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
واسه دختر 6ساله رفیقمون ماریو اودیسه خریدیم به باباش گفته ترسناکه هیولا داره :)) حالا باباش گیر داده چنتا بازی مناسب خودش پیدا کن منم با توجه به اینکه به ماریو اودیسه گفته ترسناک مث حمار تو گل گیر کردم :D

لطف کنید چنتا پیشنهاد گوگولی دخترونه بدید :D

بیخود نیست اون بازی اولین ماریوی پلتفرمر با رده بندی E+10 ـه=))
من یه جا دیگه هم این قضیه ـه رو شنیده بودم

پیشنهاد گوگولی دخترونه
Yoshi's Crafted World: ساده، و به شدت خوشگله این بازی :x
Kirby Star Allies: هم دقیقا تو همین فازه... دیگه بستگی به سلایق داره، من مشخصا یوشی رو بیشتر پیشنهاد می کنم
Animal Crossing: New Horizon: بدبختی این، اینه که زیادی با متن توضیح میده، ولی بازم ساده است و اگه سردربیاره چیزاش رو، خیلی عشق می کنه باهاش
New Super Mario Bros.U Deluxe: ماریوهای دو بعدی همیشه امن اند :D

Madridista

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,880
نام
حسين
بیخود نیست اون بازی اولین ماریوی پلتفرمر با رده بندی E+10 ـه=))
من یه جا دیگه هم این قضیه ـه رو شنیده بودم

پیشنهاد گوگولی دخترونه
Yoshi's Crafted World: ساده، و به شدت خوشگله این بازی :x
Kirby Star Allies: هم دقیقا تو همین فازه... دیگه بستگی به سلایق داره، من مشخصا یوشی رو بیشتر پیشنهاد می کنم
Animal Crossing: New Horizon: بدبختی این، اینه که زیادی با متن توضیح میده، ولی بازم ساده است و اگه سردربیاره چیزاش رو، خیلی عشق می کنه باهاش
New Super Mario Bros.U Deluxe: ماریوهای دو بعدی همیشه امن اند :D

واقعا +10 اودیسه؟ :))

شت اسم بازیا رو اوردی خودم رو لعنت میفرستم چرا پارسال کنسول رو فروختم. کربی خیییییلی خوب بود.

• Like
Reactions: reza8 and Z-fan

The Listener

Take Me Home
کاربر سایت
Feb 20, 2016
591
نام
رایان
آقا این The Touryst رو دریابین. یه بازی کوتاه ولی به شدت سرگرم‌کننده که طراحی مکانیکا و کلا گیم‌پلیش یه جوریه که انگار خود نینتندو ساختتش. از نظر فنی هم خیلی چیز عجیبیه. گرافیکش فوق‌العاده‌س ولی حجمش کلا 200-300 مگه. :|:D
واسم هم جالبه که موقع عرضه، به غیر از دیجیتال فاندری و چندتا یوتیوبر و سایت متمرکز روی نینتندو کس خاصی هم کاورش نکرده. حیفه واقعا، از دست ندینش.

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
هههههههههــــــــــــــــــــــــــــــــــــــی!!

It's That Time of the Year :D

Nintendo Switch Year in Review 2020

دربیارید ببینیم چه کردید

187844

187845

187846

من یه سری نکته در مورد این آمار اکانت خودم بدم.
همه اش مال من نیست :D
اکانت من دست دو نفر دیگه هم هست که باهاش بازی می کنن
ولی خب اون عدد ساعتش احتمالا درسته
چون منم با اکانت اونا بازی می کنم :D یه سری از بازی های پای ثابت هر سال مثل Mario Party و Smash Bros Ultimate رو اکانت اونان.
یه سری هم مثل DQXI و Xenoblade DE هم که امسال شروعشون کردم رو اکانت اونا بوده التبه

امسال ولی رو اکانت خودم سه تا بازی ای که هم خودم جوییدم هم دو تا رفیق عزیز، Hades و Animal Crossing و Ace Attorney Trilogy بود.
این وسط خرید ACT وسط تخفیف های آخر سال رسما هممون رو با کنسول یکی کرد :D خیلی بازی خوبیه :x
به شدت برام عجیبه چرا با این حجم عشق و علاقه تعصبی بچه های این جا به کپکام، این یکی خیلی طرفدار نداره... (که البته قابل حدسه :>)

در کل سال خوبی بود :D
به هیچ وجه به خفنی 2019 نبود البته.

Rohshen

کاربر سایت
Jun 30, 2016
1,638
بهتر از این تاپیک پیدا نکردم برای این موضوع.جالب بود برام.رو ۱۰۸۰p هر دو و ورژن نینتندو قطعا رو handheld ۷۲۰. البته تو cutscne هست.هفته دیگه بازی منتشر میشه.
PS4 Pro (left), Nintendo Switch (right)
197497

آخرین ویرایش:

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,326
نام
مــاکــان

gnosia.jpg

به به، یک 2سالی بود منتظر بودم که این بازی براش روی ویتا پچ انگلیسی بیاد، آخرش هم نیومد ولی امروز همینطوری داشتم میگشتم دیدم مثل اینکه چندروزی میشه روی سوییچ نسخه انگلیسیش اومده<:-P\m/
باورم نشد؛ چون واقعا دیگه بیخیالش شده بودم.

==============

از داستان بازی هیچی نمیدونم فقط اینو میدونم داستان شبیه به ترکیبی از Virtues last reward یا dangonrapa با among us هست، نپرسین که خودمم نمیدونم به چه شکل.
خب ویژوال ناول هست، نباید چیزی بدونم.
2سال منتظرش بودم ولی حتی تریلرش هم یکبار کامل ندیدم نکنه برام اسپویلی چیزی داشته باشه:D

• Like
Reactions: Z-fan and Rohshen

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
Gnosia رو خیلیا ازش تعریف می کنن و میگن ویژوال ناول محشریه
اگه کارم با Persona 5 Royal تموم شه یه چک می کنم ببینم میتونم برم سراغش یا نه
ولی داره کاتالوگ ویژوال ناول های کنسول هی بهتر و بهتر میشه. Faimcom Tantei Club ها رو هم که براش دایرکت قبلی تعریف کردن بازی های Key و PCube هم داره روش میاد. به PC نمیرسه ولی میتونه قشنگ اون حفره ای که بعد رفتن ویتا به وجود اومد رو کم کم پوشش بده

genaveh

کاربر سایت
Mar 6, 2006
1,435
نام
علی
سلام
دوستان براي كسي كه تازه نينتندو خريده باشه چه بازي هايي رو پيشنهاد ميدين ؟
اكشن
اول شخص سوم شخص ترسناك
ماجرايي
ريسينگ
هر چي كلا
ممنون

• Like

A92Ta

کاربر سایت
Apr 12, 2020
82
سلام
اكشن
اول شخص سوم شخص ترسناك
ماجرايي
ريسينگ
هر چي كلا
ممنون
سلام جواب سوالت خیلی روشنه
The Legend of Zelda: Breath of the Wild
Super Mario Odyssey

وقتی داری این دو تا رو بازی میکنی واقعا زمین گذاشتن دسته کار سختیه. میری که نیم ساعت بازی کنی یهو میبینی سه ساعته پاشی.
بین این دو مورد هم زلدا رو به دلیل طولانی تر بودن بیشتر توصیه میکنم اگه قراره اورجینال بخری، چون در کمترین حالت ممکن 50 ساعت سرگرمت میکنه و حداکثر هم صدها ساعت.
این زلدا و اون هف لایف که عکسشو گذاشتی و پورتال 2 و ویچر 3 و لست 1 بهترین بازی هایی هستن که تجربه کردم و حقشون نمره یازده از دهه:)

• Like
Reactions: genaveh and Z-fan

Rohshen

کاربر سایت
Jun 30, 2016
1,638
سلام
اكشن
اول شخص سوم شخص ترسناك
ماجرايي
ريسينگ
هر چي كلا
ممنون
Outlast و little nightmares ترسناک قشنگ.
سری ori و سری bayonetta

• Like
Reactions: genaveh and Z-fan

mostafaamiri

کاربر سایت
Feb 3, 2012
793
نام
مصطفی
سلام ، من به تازگي يه سوييچ لايت خريدم( زلدا رو با شبيه ساز رو pc تموم كردم) وبه عنوان اولين بازي donkey kong country tropical freez رو باهاش تموم كردم و بي نهايت لذت بردم. بازي بعدي هم super mario odyssey بود كه اونم خيلي تجربه خوبي بود. حالا ميخواستم ببينم ديگه كدوم بازي - بازي ها رو بهتره تهيه كنم كه خسته كننده نباشه و از بازي كردنش دائم سر گرم باشم. منظورم بازي هايي هست كه اكثريت از اون راضي هستن و به همه سليقه ها ميخوره.

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر