Nintendo بحث و تبادل نظر پیرامون بازی های Switch

switch_logo.png

سلام

دنبال یه تاپیک میگشتم که داخلش در مورد چنتا بازی حرف بزنم و از اونجایی که واسه بازی های سوییچ تاپیک زده نمیشه و یا اگه زده بشه یکی دو صفحه جلو نمیره گفتم این تاپیک رو بزنم که مرجعی باشه واسه تبادل نظر :D

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
نایس. تا حد زیادی متقاعد شدم واسه خریدش. :D فقط سوال آخر این که دی ال سیاش چطورن؟

اگه اشتباه نکنم 4 تا DLC داشت
سه تاش صرفا ماموریت های اضافی و کاستوم و اینان
چهارمی که گرون تر از بقیس یه کمپین 6 چپتری اضافه است که داستان و شخصیت های جدید داره. خوبم هستن. مخصوصا نقشه ها و باس آخرش. ولی از بازی اصلی به وضوح سخت ترن. (و خب چون کلا 6 چپتره، جریانش خیلی خطی تره و المان استراتژی اش خیلی قویتر از المان RPG ـشه برخلاف بازی اصلی)

Rattle.Snake

100% Pure RattleSnake
کاربر سایت
Feb 14, 2018
1,054
نام
Giliath Osborne

بین Fire Emblem: Three Houses و Xenoblade Chronicles Definitive کدوم رو پیشنهاد می‌دید به کسی که تقریبا هیچ تجربه‌ای با JRPG نداره؟ از اونجایی که خیلی هم بازیای شرقی حال نمیکنم به نظرتون این دوتا میتونن نظرمو جلب کنن؟
و این که در نهایت بین این دوتا، ویچر 3 و دیوینیتی اوریجینال سین 2 کدوم رو پیشنهاد میدین واسه خرید؟ اون دوتای دیگه رو بازی کردم ولی این ایده که هر لحظه میشه سیو بازیو بین نسخه سوییچ و پی‌سی جابجا کرد به شدت واسم جذابه.
اگر ویچر و دیوینتی قبلا بازی کردی نخر، میتونی Pillars of Eternity: Complete Edition رو اگر بازی نکردی بخری یا The Elder Scrolls V: Skyrim یا Diablo III: Eternal Collection

zxc0012004

Da Spirit of Eternity - مدیر سابق
Loyal Member
Sep 30, 2005
1,289
نام
احمد
اونوقت فایر امبلم رو میشه به یه چیزی مثل XCOM تشبیه کرد؟ یا با اون هم خیلی فرق داره؟ من با بازیای این سبکی خیلی حال میکنم.
ویچر و دیوینیتی هم آره رو پی‌سی جفتشون رو خیلی بازی کردم. بیشتر همین ایده که حالا میشه رو تخت لم بدم و ویچر/دیوینیتی بازی کنم خیلی واسم جذابه، و این که مطمئنم اگه بگیرمشون یه پلی‌ترو دیگه ازشون میرم. ولی خب از یه طرف دیگه با خودم میگم فایر امبلم به خاطر انحصاری بودن و محتوای زیادی که هیچی از ویچر و دیوینیتی کم نداره خرید منطقی‌تریه، هرچند که لزوما امن‌ترین خرید برای من نیست. :D

-------------------------

به طور کل توی این تخفیفات دیگه چه تخفیفایی دیدین که نظرتون رو جلب کرده باشه؟ واقعا همچین حراج‌هایی نادره توی ایشاپ. حیفه آدم از دستش بده.
دوست عزیزمون توضیح داد
XCOM سبکش روی بحث کاورگیری و ... ست، Fire Emblem رو فرض کن داری شطرنج بازی می کنی، و البته خیلی user friendly هست... از نظر داستان هم که نگم برات، عالیه

-------------------------

خیلی چیزا
Zelda رو همه بعنوان اولین بازی سوئیچ می گیرن و میرن، ولی اگه نرفتی خودش شده ۴۲ دلار، با اکسپنشن پسش شده ۶۰ دلار
‌Bastion از ۱۵ دلار شده ۳ دلار
Transistor از ۲۰ دلار شده ۴ دلار
Hades از ۲۵ دلار ۱۸ دلار
Dead Cells از ۲۵ دلار شده ۱۵ دلار
Monster Boy and the Cursed Kingdom از ۴۰ دلار شده ۱۶ دلار
Inside از ۲۰ دلار شده ۵ دلار
Limbo از ۱۰ دلار شده ۲ دلار
Super Meatboy از ۱۵ دلار شده ۶ دلار
Children of Morta از قبل توی تخفیف بود از ۱۵ دلار شده ۷ دلار
Child of Light هم توی تخفیف بود و شده بود ۵ دلار اگه اشتباه نکنم
Mario + Rabbids از ۶۰ دلار شده ۱۰ دلار

(بغیر از ماریو + ربیدز، زلدا، hades، children of morta (که از قبل داشتمشون)، من بقیه رو گرفتم)

آها، راستی Syberia 1+2 هم از ۳۴ دلار شده ۲ دلار... اگر سایبریا رو بازی نکردی (قدیمیه برای سال ۲۰۰۲ هست، دوران دانشجویی من) و از بازی point and click فکری با داستان بینظیر خوشت میاد، به خودت لطف کن و این رو بگیرش... جزء top 10 کل دوران گیمری منه این بازی

shayan7

کاربر سایت
Aug 14, 2010
1,021
دوستان من قبلاً که سوییچ داشتم Zelda:BoTW رو تقریباً تا وسطاش رفتم و عاشقش هم بودم اما مجبور شدم کنسولم بفروشم یه مقطعی و الان دوباره گرفتم :D حالا الان به نظرتون چیکار کنم؟ دوباره از اول برم اون همه رو؟! :D

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
دوستان من قبلاً که سوییچ داشتم Zelda:BoTW رو تقریباً تا وسطاش رفتم و عاشقش هم بودم اما مجبور شدم کنسولم بفروشم یه مقطعی و الان دوباره گرفتم :D حالا الان به نظرتون چیکار کنم؟ دوباره از اول برم اون همه رو؟! :D

آره... اگه DLC ها رو داری میتونی Master Quest رو شروع کنی که کلا با یه سری تغییرات ریز بازی رو تبدیل به یه چیز دیگه می کنه

====

تو تخفیفات بین Ori 2 و Spiritfarer گیر کردم
آخرش سکه انداختم Spiritfarer رو خریدم
ولی حالا هم امتحاناته هم به خاطر آپدیت گیردار اخیر نمیتونم چیزی دانلود کنم :((

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,356
نام
محمد
آره... اگه DLC ها رو داری میتونی Master Quest رو شروع کنی که کلا با یه سری تغییرات ریز بازی رو تبدیل به یه چیز دیگه می کنه

====

من مگه بازی های ایندی هالو نایت لول باشن پول دادن بهشون رو حلال میدونم. با این اوضاع یکم سخته پول پاشون بدی، امیدوارم Dread واقعا کانتنت درست و حسابی داشته باشه. خیلی دوست دارم بازیش کنم ولی 60 دلار هم یکم زیاده:D

• Like
Reactions: New Shredder

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
من مگه بازی های ایندی هالو نایت لول باشن پول دادن بهشون رو حلال میدونم. با این اوضاع یکم سخته پول پاشون بدی، امیدوارم Dread واقعا کانتنت درست و حسابی داشته باشه. خیلی دوست دارم بازیش کنم ولی 60 دلار هم یکم زیاده:D

من خودم کلا تو تخفیف ها فقط پول پای بازی های ایندی میدم
این دو تا هم یه سالی میشن که تو Wish List ام اند :D از رو هوا برشون نداشتم

نینتندو هم کلا براش دو بعدی سه بعدی اینا خیلی مهم نیس. حس کنه بازی AAA ـه برچسب 60 دلار رو بهش میزنه
و این که این بازی عملا دنباله روی تایملاین متروید دو بعدی بعد تقریبا 20 ساله به نظرم بهش کمک می کنه که راحت 60 دلار فروش خودشو بکنه. حیف که وضع ما این قدر خرابه :((

zxc0012004

Loyal Member
Sep 30, 2005
1,289
نام
احمد

====

این Ori 2 همون Ori and the will of the wisp منظوره؟
خیلی جیگره که
من تو تخفیف همین دوره قبلی گرفتمش و خیلی حال کردم

---------------------------------

می تونی لطف کنی و یه توضیح در خصوص Season Pass این Zelda BOTW بدی؟
ارزش خرید داره برای منی که اوایل بازیم و دارم تنفسش می کنم بازی رو با تمام وجودم؟

• Like
Reactions: Z-fan

iiAmAqua

کاربر سایت
Dec 13, 2014
565
نام
Yashar
Dlc خاصی داره mario+rabidds یا همون نسخه 10 دلاری رو بگیرم؟
ni no kuni چقدر قرق داره با ورژن ریمسترش که روی کنسول و pc هست؟

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
این Ori 2 همون Ori and the will of the wisp منظوره؟
خیلی جیگره که
من تو تخفیف همین دوره قبلی گرفتمش و خیلی حال کردم

---------------------------------

می تونی لطف کنی و یه توضیح در خصوص Season Pass این Zelda BOTW بدی؟
ارزش خرید داره برای منی که اوایل بازیم و دارم تنفسش می کنم بازی رو با تمام وجودم؟

آره.. ولی اون Spiritfarer لعنتی هم خیلی جیگره :x
آخر سکه انداختم، قرعه به نام Spiritfarer افتاد :D

===========

ببین دو تا DLC داره BotW. یکی شون (Master Sword Challenges) کلا برای Mid Game ـه. یه مجموعه ای چالش ها برای ارتقای Master Sword ـه و کلا مود Master Mode که یجورایی New Game + با کلی چیز میزهای سخت تر و چالشی تره
DLC دوم یه مجموعه چالش و نیمچه کمپین اضافه است با دانجن خودش که خفن ترین باس بازی توشه. چیزی که تهش میده هم میارزه بابتش پول بدی. لول دیزاین باحالی هم داره. اون چالش ها هم سخت و باحالن. DLC اورآل خاص، غیر عادی و باحالیه :D

zxc0012004

Loyal Member
Sep 30, 2005
1,289
نام
احمد
آره.. ولی اون Spiritfarer لعنتی هم خیلی جیگره :x
آخر سکه انداختم، قرعه به نام Spiritfarer افتاد :D

===========

ببین دو تا DLC داره BotW. یکی شون (Master Sword Challenges) کلا برای Mid Game ـه. یه مجموعه ای چالش ها برای ارتقای Master Sword ـه و کلا مود Master Mode که یجورایی New Game + با کلی چیز میزهای سخت تر و چالشی تره
DLC دوم یه مجموعه چالش و نیمچه کمپین اضافه است با دانجن خودش که خفن ترین باس بازی توشه. چیزی که تهش میده هم میارزه بابتش پول بدی. لول دیزاین باحالی هم داره. اون چالش ها هم سخت و باحالن. DLC اورآل خاص، غیر عادی و باحالیه :D
منظور از چیزی که تهش می ده همون موتوره ست دیگه؟ ?
پ.ن: من عاشق اسپویلم کلا
از بچگی نمی تونستم استرس بکشم ببینم تهش چی میشه
بزرگترین رمان های تاریخ رو اول رفتم فصل آخرش رو خوندم ببینم چی میشه، بعد از اول شروع کردم به خوندن
فیلم و سریالم همینه کارم
کلا با سوپرایز حال نمی کنم
توی بازی ها هم عشقم grind کردنه!
برای همینم عاشق RPG هستم
الان چرا گفتم دارم توی BOTW نفس می کشم، چون دارم توش برا خودم ول می گردم، گور بابای کوئست و پراگرس… سیر که دورامو زدم، میرم سراغ پراگرس!

با این توضیحات خیلی راحت و در یک کلمه، لطفا بگو بخرم یا نخرم!
سپاس

• Like
Reactions: Z-fan

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر