Nintendo بحث و تبادل نظر پیرامون بازی های Switch

switch_logo.png

سلام

دنبال یه تاپیک میگشتم که داخلش در مورد چنتا بازی حرف بزنم و از اونجایی که واسه بازی های سوییچ تاپیک زده نمیشه و یا اگه زده بشه یکی دو صفحه جلو نمیره گفتم این تاپیک رو بزنم که مرجعی باشه واسه تبادل نظر :D

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,371
نام
سید محمد حسین
دوستان UNO بنظرتون میصرفه بگیرم برای کوآپ آفلاین؟ البته رو گوشی ها مجانی هست نمیدونم این فرقی داشته باشه

کلا کوآپ آفلاین خوب هرچی هست معرفی کنید ترجیحا کنترل حرکتی داشته باشه

حقیقتا نمیدونم

رو گوشی به نظرم بهتر باشه
Uno رو سوییچ به خاطر بخش آنلاینشه که محبوبه.لابی می کنن با هم بازی می کنن، اینترفیس خیلی خوبی هم داره

ولی برا آفلاین نمیدونم بیرزه
در مبحث آفلاین، خود کارت به صورت فیزیکی همیشه ارجحیت اش بالاتره :D

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,402
حقیقتا نمیدونم

رو گوشی به نظرم بهتر باشه
Uno رو سوییچ به خاطر بخش آنلاینشه که محبوبه.لابی می کنن با هم بازی می کنن، اینترفیس خیلی خوبی هم داره

ولی برا آفلاین نمیدونم بیرزه
در مبحث آفلاین، خود کارت به صورت فیزیکی همیشه ارجحیت اش بالاتره :D
اصن نمیدونستم اونو چیه که اونو گفتم!
اخه آفلاین نمیشه کلا دو طرف دست همو میبینن

کلا خواستم Couch co op خوب بگیرم چی معرفی میکنید خودم فقط ماریوکارتو میشناسم

• Like
Reactions: Sega_genesis

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,371
نام
سید محمد حسین
اصن نمیدونستم اونو چیه که اونو گفتم!
اخه آفلاین نمیشه کلا دو طرف دست همو میبینن

کلا خواستم Couch co op خوب بگیرم چی معرفی میکنید خودم فقط ماریوکارتو میشناسم

دو تا چهار نفر رو سوییچ بازی بهتر از Overcooked نداریم (که انحصاری نیست ولی کلا رو سوییچ خیلی حال میده)
Mario Party هم هست که عالیه ولی فقط تو حالت چهار نفره بهتر از اورکوکد ـه (از دو تا سه نفره، باید با CPU هم بازی کنید که یه نمه ضدحاله)
51 Cluubhouse هم هست که دیگه خدای این مدل بازی هاست. یعنی از بازی های دو نفره تا چهار نفره، کالکشن همه جور مدل بازیه. آنلاین و آفلاین هم ساپورت می کنه. کلا خیلی خوبه به این لحاظ برای دورهمی ها

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,402
سوییچ بازی ایندی خوب زیاد داره. کدوما رو پیشنهاد میکنید؟
من اینا رو قبلا رو pc تموم کردم واقعا شاهکارن:
Hollowknight__ مترویدوانیا
Celeste__ پلتفرمر با داستان و محتوای عالی
Dead cells__ روگ لایک با گیمپلی خیلی عالی ولی سخته یکم

ایندی که انحصاری سوییچ باشه نمیشناسم فک کنم نداریم زیاد :-?

اینا هم تعریفشو زیاد شنیدم خودم هنوز نرفتم:
Gorogoa
Shovel knight
Binding of isaac

پ.ن: جدا الان برام سوال شد کدوم بازی ایندی هست که نشه راحت کرک شده شو رو pc گرفت :|

آخرین ویرایش:

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,371
نام
سید محمد حسین
ایندی که انحصاری سوییچ باشه نمیشناسم فک کنم نداریم زیاد :-?

انحصاری کنسولی زیاد داریم. همین Hades یکی شون (که البته دراومد ازش ولی الان مثلا دوباره جاش کلی کار خوب دیگه مثل Axiom Verge 2 هست رو سوییچ الان تو همین وضعیت)

ولی انحصاری کامل منم چیزی زیاد نمیشناسم
به استثنای Golf Story که کار وحشتناک خوبیه ولی خب به هیچ وجه در سطح چیزایی مثل Hollow Knight و Celeste نیست.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Mostafa.m.m and NHM

zxc0012004

Da Spirit of Eternity - مدیر سابق
Loyal Member
Sep 30, 2005
1,289
نام
احمد
انحصاری کنسولی زیاد داریم. همین Hades یکی شون (که البته دراومد ازش ولی الان مثلا دوباره جاش کلی کار خوب دیگه مثل Axiom Verge 2 هست رو سوییچ الان تو همین وضعیت)

ولی انحصاری کامل منم چیزی زیاد نمیشناسم
به استثنای Golf Story که کار وحشتناک خوبیه ولی خب به هیچ وجه در سطح چیزایی مثل Hollow Knight و Celeste نیست.
ایندی اسمش روشه دیگه، مستقل
مثل AAA ها نیست که یه خروار پول پشت سرش باشه و کسی انحصاریشون کنه، مستقلن، چند نفرن، میشینن دور هم یه عنوان دست و پا میکنن، روی حداکثر پلتفرم های ممکن هم عنوانشون رو منتشر می کنن که پولش در بیاد... چه زمانی کشف میشن؟ وقتی منتشر شدن
نمونه ش Hollow Knight، سه نفر نابغه دادنش بیرون، چه زمانی همه فهمیدن اصل جنسه؟ وقتی منتشر شد... کجا منتشر شد؟ هر جا که از دستشون بر اومد

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,371
نام
سید محمد حسین
یه بازی آرکیدی هست که توش یه موجود سوسک مانند خیلی سایفای هستی با سرعت خییلی زیاد میری اسمش یادم رفته چی بود؟

هیچی دیگه یادت نمیاد؟
والا آدم تلویزیونی و آدم گوشتی من یادمه بازی آرکید داشته باشن... ولی سوسک طور؟ نه :-?

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,402

NHM

کاربر سایت
Jun 26, 2010
3,637
الان پیدا کردم Thumper، اسم ژانرش به ذهنم نمیومد مثکه بهش میگن Music Game:
من 100 ها بار به این بازی برخوردم ولی اولین باره فهمیدم "سوسک" بوده :D
همیشه فکر میکردم یه ماشین Sci-Fi ـه :))

سبک گیم پلی کاملا متفاوته ولی اگر ژانر Rhythm Game دوست داری Rhythm Heaven برای DS و Rhythm Heaven Fever برای Wii فوق العادن :D(نمیدونم رو سوییچ هم هست یا نه ولی تونستی بازی کن)
رو PC(به جز استفاده از امولاتور) !osu عالیه کلی بیت مپ داره ولی اکثرا ژاپنی یا کلا مربوط به انیمه هستن :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر