Nintendo بحث و تبادل نظر پیرامون بازی های Switch

switch_logo.png

سلام

دنبال یه تاپیک میگشتم که داخلش در مورد چنتا بازی حرف بزنم و از اونجایی که واسه بازی های سوییچ تاپیک زده نمیشه و یا اگه زده بشه یکی دو صفحه جلو نمیره گفتم این تاپیک رو بزنم که مرجعی باشه واسه تبادل نظر :D

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
منظور از چیزی که تهش می ده همون موتوره ست دیگه؟ ?
پ.ن: من عاشق اسپویلم کلا
از بچگی نمی تونستم استرس بکشم ببینم تهش چی میشه
بزرگترین رمان های تاریخ رو اول رفتم فصل آخرش رو خوندم ببینم چی میشه، بعد از اول شروع کردم به خوندن
فیلم و سریالم همینه کارم
کلا با سوپرایز حال نمی کنم
توی بازی ها هم عشقم grind کردنه!
برای همینم عاشق RPG هستم
الان چرا گفتم دارم توی BOTW نفس می کشم، چون دارم توش برا خودم ول می گردم، گور بابای کوئست و پراگرس… سیر که دورامو زدم، میرم سراغ پراگرس!

با این توضیحات خیلی راحت و در یک کلمه، لطفا بگو بخرم یا نخرم!
سپاس

اگه حس میکنی یه چیز سخت تر و چالشی تر از بازی میخوای، حتما جفت شون رو بخر
اگه صرفا دنبال محتوای اضافه پس فقط برو دومیه رو بخر

• Like
Reactions: zxc0012004

zxc0012004

Da Spirit of Eternity - مدیر سابق
Loyal Member
Sep 30, 2005
1,289
نام
احمد
ولی 15 دلار رو بده Hollow Knight بخر (اگه قبلا نرفتیش) بهترین 15 دلاری میشه که تا حالا خرج کردی :D

پ.ن.۴: ممنون از بابت پیشنهاد Hollow Knight، ولی روی PS دارمش و خیلی با سلیقه ی من سازگار نبود
خیلی عجیبه!
دیروز که Celeste تخفیف خورد و شد $4.99، یه حسی بهم گفت که اینو که میگیری، Hollow Knight رو هم بگیرش، ۱۵ دلاره دیگه... گرفتم و ۲ تا بازی رو از wish listم پاک کردم
من از Hollow Knight روی PS اصلاً خوشم نیومد! جداً خوشم نیومد!

چرا بازیی که روی PS اصلاً من رو جذب نکرد، اینقدر برام روی Switch جذابه؟
شاید اون حس نوستالژی که بهم میده سوئیچ، میبره منو به زمان بچگی هام، بازیهای ایندی بخصوص ۲ بعدی این حس رو قوی تر می کنن
در کل برام خیلی جالبه

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
خیلی عجیبه!
دیروز که Celeste تخفیف خورد و شد $4.99، یه حسی بهم گفت که اینو که میگیری، Hollow Knight رو هم بگیرش، ۱۵ دلاره دیگه... گرفتم و ۲ تا بازی رو از wish listم پاک کردم
من از Hollow Knight روی PS اصلاً خوشم نیومد! جداً خوشم نیومد!

چرا بازیی که روی PS اصلاً من رو جذب نکرد، اینقدر برام روی Switch جذابه؟
شاید اون حس نوستالژی که بهم میده سوئیچ، میبره منو به زمان بچگی هام، بازیهای ایندی بخصوص ۲ بعدی این حس رو قوی تر می کنن
در کل برام خیلی جالبه

See :D

ولی کلا دو تا دلیل داره
اولیش اینه که خب سوییچ ـه. همون قدر که یه سری ژانرها مثل فایتینگ و ورزشی و.. روش اندازه کنسول های خونگی حال نمیده (مگه پرو کنترلر داشته باشی رو حالت داک بخوای بزنی، آپشن اش هست که به اون حالت نزدیک شی) ولی همون قدر هم کلا بازی های ایندی و پلتفرمر و شبیه ساز و... روش شدید حال میدن :D
ولی دومیش به این برمیگرده که آدم که یه بازی رو میخره، چه تو تخفیف چه دیجیتالی یا فیزیکی، چون مالکیت اش روش بیشتره، کلا هم بیشتر باهاش نزدیکی می کنه و ازش حال میبره. من حتی این واسم برای بازی های که میخرم و قبلا کرکی داشته ام شون هم صادقه چه برسه بازی هایی که عملا روی سرویس های به صورت محدود دارمشون.

zxc0012004

Loyal Member
Sep 30, 2005
1,289
نام
احمد

ولی کلا دو تا دلیل داره
اولیش اینه که خب سوییچ ـه. همون قدر که یه سری ژانرها مثل فایتینگ و ورزشی و.. روش اندازه کنسول های خونگی حال نمیده (مگه پرو کنترلر داشته باشی رو حالت داک بخوای بزنی، آپشن اش هست که به اون حالت نزدیک شی) ولی همون قدر هم کلا بازی های ایندی و پلتفرمر و شبیه ساز و... روش شدید حال میدن :D
ولی دومیش به این برمیگرده که آدم که یه بازی رو میخره، چه تو تخفیف چه دیجیتالی یا فیزیکی، چون مالکیت اش روش بیشتره، کلا هم بیشتر باهاش نزدیکی می کنه و ازش حال میبره. من حتی این واسم برای بازی های که میخرم و قبلا کرکی داشته ام شون هم صادقه چه برسه بازی هایی که عملا روی سرویس های به صورت محدود دارمشون.
همون
البته حسی که من دارم بیشتر نوستالژیه، یه جورایی وقتی این شاهکار رو میگیرم دستم، بر می گردم به سالهای ۷۰، زمانی که بچه بودم و یکی از بزرگترین دلخوشی هام NES م بود... جالبه برای اینکه همین حسم خراب نشه لایت خریدم از همون اول... نمی خواستم بره روی TV و برام حس یه چیزی مثل PS رو تداعی کنه...

• Like
Reactions: Z-fan and NHM

NHM

کاربر سایت
Jun 26, 2010
3,663

ولی کلا دو تا دلیل داره
واقعا Indie های خوب رو آدم دلش نمیاد کرکی بره :D(HK، Undertale, Stardew Valley و...)
سوییچ هم که بهشته ایندیه ;-;

NHM

کاربر سایت
Jun 26, 2010
3,663
واسه کسی که معمولا سولو بازی میکنه mario kart و super smash ارزش خریدن داره؟ :D
برای انلاین بازی کردنشون هم نت ایران جواب میده؟ چون mh rise هرکاری کردم مشکل داشت و وصل نمیشد
درمورد وضع آنلاینشون نظری ندارم
ولی شخصا خیلی با آفلاین Mario Kart و Smash حال میکنم :D
(اما چون جفتشون "Competitive" هستن شاید بعد از یه مدت از Bot خسته بشی)
============================================================
پ.ن: سیستم خرید از eShop چجوریه؟ اشتراکی میگیرین یا ریجن دیگه؟
چون با $ کمر آدم میشکنه :D

iiAmAqua

کاربر سایت
Dec 13, 2014
571
نام
Yashar
درمورد وضع آنلاینشون نظری ندارم
ولی شخصا خیلی با آفلاین Mario Kart و Smash حال میکنم :D
(اما چون جفتشون "Competitive" هستن شاید بعد از یه مدت از Bot خسته بشی)
============================================================
پ.ن: سیستم خرید از eShop چجوریه؟ اشتراکی میگیرین یا ریجن دیگه؟
چون با $ کمر آدم میشکنه :D
من فیزیکی میگیرم بازی های خود نینتندو رو که در هر صورت تخفیف هم نمیخورن هیچوقت. اگه تخفیف خوبی هم باشه میگیرم ولی خوب تنهایی دیگه کسی که سوییچ داشته باشه نمیشناسم :D

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
واسه کسی که معمولا سولو بازی میکنه mario kart و super smash ارزش خریدن داره؟ :D
برای انلاین بازی کردنشون هم نت ایران جواب میده؟ چون mh rise هرکاری کردم مشکل داشت و وصل نمیشد

ماریو کارت نه، اون خیلی اصل کارش به آنلاین یا دورهمی زدنشه
ولی اسمش تکی اش هم خیلی حال میده

آنلاین هم نمیگم بدون بدون مشکل. تو مچ میکینگ اذیت می کنه ولی مثل MHRise نیست که اصن وصل نشه. من حداقل راحت همیشه میتونم تورنمنت ها رو برم

zxc0012004

Loyal Member
Sep 30, 2005
1,289
نام
احمد
سلام
دوستان چند تا سوال:
۱) Super Mario 3D World + Bowser's Fury ارزش ۶۰ دلار رو داره؟
۲) این AI: Somnium Files شده ۴۰ دلار! داره قلقلکم میده. بگیرمش دیگه؟
۳) من Darkest Dungeon رو هیچ وقت بازی نکردم. کلاً ارزش داره؟ و اگر بله روی سوئیچ اکی هست یا نه؟ (شده ۱۰ دلار)
۴) این Octapath Travelers ارزش ۶۰ دلار رو داره؟ کسی تجربه کرده این بازی رو؟
سپاس

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: NHM and Z-fan

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
سلام
دوستان چند تا سوال:
۱) Super Mario 3D World + Bowser's Fury ارزش ۶۰ دلار رو داره؟
۲) این AI: Somnium Files شده ۴۰ دلار! داره قلقلکم میده. بگیرمش دیگه؟
۳) من Darkest Dungeon رو هیچ وقت بازی نکردم. کلاً ارزش داره؟ و اگر بله روی سوئیچ اکی هست یا نه؟ (شده ۱۰ دلار)
۴) این Octapath Travelers ارزش ۶۰ دلار رو داره؟ کسی تجربه کرده این بازی رو؟
سپاس

1) آره... اونم ناجور
2) من فکر کنم 30 دلار خریدم، قلقلک ات کاملا حس درستیه ولی، بازی واقعا محشریه
3) منم بازی نکردم :D
4) نه اون 60 دلار نمی ارزه. مخصوصا این که تو همین ژانر بازی تو همین سطح ارزون تر هست رو سوییچ

zxc0012004

Loyal Member
Sep 30, 2005
1,289
نام
احمد
1) آره... اونم ناجور
2) من فکر کنم 30 دلار خریدم، قلقلک ات کاملا حس درستیه ولی، بازی واقعا محشریه
3) منم بازی نکردم :D
4) نه اون 60 دلار نمی ارزه. مخصوصا این که تو همین ژانر بازی تو همین سطح ارزون تر هست رو سوییچ
ممنون
گرفتم جفتشون رو (3D World و AI) و در حال دانلودن
حالا تا اینا دارن دانلود میشن یه سوال: این Ace Attorney داستانش چیه؟ کلاً VN محسوب میشه؟ یا؟

• Like
Reactions: NHM

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
ممنون
گرفتم جفتشون رو (3D World و AI) و در حال دانلودن
حالا تا اینا دارن دانلود میشن یه سوال: این Ace Attorney داستانش چیه؟ کلاً VN محسوب میشه؟ یا؟

Ace Attorney هم مثل AI: Somnium Files یه چیزیه بین ادونچر و VN... (به نسبت AI، این VN تره)
و خب کار درام تریه تا میستری و سر همین من خیلی دوستش دارم. کلا جریان و شخصیت ها و کارگردانی اش خیلی حالت خاص و دوست داشتنی ای دارن

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,418
دوستان UNO بنظرتون میصرفه بگیرم برای کوآپ آفلاین؟ البته رو گوشی ها مجانی هست نمیدونم این فرقی داشته باشه

کلا کوآپ آفلاین خوب هرچی هست معرفی کنید ترجیحا کنترل حرکتی داشته باشه

• Like
Reactions: Z-fan

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر