بحث و تبادل نظر پیرامون بازیهای Xbox 360

در ضمن verbatim خودش یک مدیا نیست و یک مارک هستش و مدیا اون mitsubishi jpn هستش که تو تولید دی وی دی و لوازم اداری از ریکو در سطح پایین تری قرار داره.
بله درسته من منظورم مارک verbatim بود و مدیای اون مال Mitsubishi هست و البته از این نظرم که در سطح پایین قرار داره از نظر میزان تولیدات و گستردگی شرکت هست نه از نظر کیفیت.

در هر صورت جواب های شما فقط جواب های بازار یابی هست و اینکه چون جدیدتره پس بهتره و یا چون 8x سرعت داره پس حتما کیفیت بالاتری داره فکر نمی کنم جواب هایی باشه که حداقل من رو قانع بکنه. (من نه فروشنده هستم نه وارد کننده، من فقط یه مصرف کننده هستم.)
من برای صحبت هامم یه منبع در زمینه تشخیص کیفیت دیسک ها دادم که نمیاد از روی سلیقه و قیافه دیسک ها رو درجه بندی کنه! البته مشکل digitalfaq اینکه زیاد به روز نیست و آخرین آپدیتش مال 2006 هست در صورتی که شما می گید این دیسک ها تکنولوژی جدید هستند و به احتمال زیاد اصلا در این سایت بررسی نشده اند.

فکر می کنم بهترین کار اینکه شما یک بازی را در یک درایو روی هر دو دیسک رایت کنین و بعد دیسک ها رو با همان dvd-writer با برنامه Nero CD-DVD Speed (یا هر برنامه تست دیگری که در اختیار دارید) تست کنین و از صفحه نتایج یه عکس بگیرید به عنوان منبع که نشون بده itmax بالاتره و اونو در سایتتون قرار بدید.

اون چیزایی که در کیفیت یه دیسک نقش مهم دارن ارور های PI و PO هستند که هرچی کمتر باشند quality score نهایی بالاتر قرار می گیره.

من متوجه یه چیزی شدم اونم اینه که چقدر بازی های اکس باکس کوتاه و سریع تموم میشه
Gow همش روی هم شاید 10 ساعت هم طول نکشید ماکسیمم میگم
الان دیدم lost planet گویا 4 مرحلس 2 ساعت ِ 2 تاش رو رفتم بابا ادم همین که داره به
انزال میرسه زرتی بازیه تموم میشه خیلی غم انگیزه

اقا يه سوال داشتم ديدم تاپيك بزنم ظايس و گفتم اينم نزديك ترين تاپيكه...
ليست بازي هاي رليز شده تو دبي رو مي تونيد برام پيدا كنيد ؟
هرچي سرچ مي كنم پيدا نميكنم:((

اقا يه سوال داشتم ديدم تاپيك بزنم ظايس و گفتم اينم نزديك ترين تاپيكه...
ليست بازي هاي رليز شده تو دبي رو مي تونيد برام پيدا كنيد ؟
هرچي سرچ مي كنم پيدا نميكنم:((
مگه تو دبی و ایران فرق هم می کنه ؟ :laughing:
ظایس نه ضایس

آخرین ویرایش:
امروز تو اینترنت گشتی میزدم دیدم بازیه Skate هم برایه دانلود اوده.. البته متاسفانه بازیش ریجن لاک داره و Free Region نیست. نسخه ای که من دیدم NTSC/U بود، حالا NTSC/J کی میاد، خدا داند...
اینجوری که بنظر میرسه بازیه جذابیه.

من متوجه یه چیزی شدم اونم اینه که چقدر بازی های اکس باکس کوتاه و سریع تموم میشه
Gow همش روی هم شاید 10 ساعت هم طول نکشید ماکسیمم میگم
الان دیدم lost planet گویا 4 مرحلس 2 ساعت ِ 2 تاش رو رفتم بابا ادم همین که داره به
انزال میرسه زرتی بازیه تموم میشه خیلی غم انگیزه

بازی طولانی می خوای Def Jam:Icon فکر کنم یه ساعته شایدم کمتر تموم بشه! :biggrin1:

امروز تو اینترنت گشتی میزدم دیدم بازیه Skate هم برایه دانلود اوده.. البته متاسفانه بازیش ریجن لاک داره و Free Region نیست. نسخه ای که من دیدم NTSC/U بود، حالا NTSC/J کی میاد، خدا داند...
اینجوری که بنظر میرسه بازیه جذابیه.

ea همیشه بازی هاش ریجن لاک داره;)

آقا كسي نينجا گايدن بلك رو بازي كردتش؟؟؟
من وسطاي چپتر 4 گير كردم!!!
همون جا كه ميره پيشه اون يارو!دمه دره يه خونه هستش كه ميگه توش پارتي هستش و بايد بليط داشته باشي!!!
تر و خدا يكي راهنمايي كاملش و بگه!!
راستي اگر جاي پستم اينجا نبود پا كنيد بهم بگيد تاپيك بزنم زدم نينجا گايدن بلك چيزي نياورد!

اگه کسی بازی طولانی میخواد بره بایوشاک را بگیره و سعی کنه 1000 اچیومنت بازی را بگیره اینطوری مجبور میشه کل مپها را بگرده و بازی هم طولانی میشه و هم بر جذابیتهایش افزوده میشه.
در ضمن دوست عزیز طولانی یا کوتاه بودن بازی مهم نیست. مثلا یه بازی میخری که حداقل 100 ساعت تموم کردنش طول بکشه ولی وقتی بازی میکنی متوجه میشی 100 ساعت زمان معمولی داشتی. ولی وقتی Gow بازی میکنی متوجه میشی 10 ساعت سراسر شور و هیجان را پشت سر گذاشتی که این به 10000 ساعت بازی معمولی میارزه.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or