بحث و تبادل نظر پیرامون بازیهای Xbox 360

می شه دلیل انتخابتونو اینجا بنویسین؟ اصلا شرکت سازنده itmax کجا هست اسمشو می دونی شما؟ ساخت کجاس؟

دلیل دارم کیفیت عالی قیمت مناسب
ببینید کلا 4 نوع IT MAX داریم که درجه یکشو تو ژاپن ساخته میشه و تو خوده ricoh ساخته میشه و درجه 2 و 3 رو نمی دونم اما noname تو تایلند ساخته میشه
اسم شرکت هم که Ricoh هست
درجه یکشم ساخت ژاپن هست و Noname هم تایلند
---------------------------
برو به این آدرس امین همه چی نوشته 7 نوع DVD دارن در صورتی که ?Next gen فقط 3 نمونه داره
Fuji و HP که درجه سه هست و Ricoh که همون IT MAx درجه 3 هست ماله next gen رو می گم
http://www.iranxbox.com/gamecopy.html

آخرین ویرایش:
شاید مفید واقع شود

سلام
برای اطلاع از قیمت ها و تخفیف ها یه سر به سایت بزن www.iranxbox.com
ام در مورد IT Max
در 4 نوع ساخته میشه هر چهار نوع مدیای ricoh jpnداره اما درجات خوب و بدش از مارک اون ها پیداست
درجه یک:IT Max 8X Game compatible
درجه دو: IT Max 4x
درجه سه: max tec
درجه چهار: no name
اگر خواستی کیفیت ها و نوع اون ها رو با هم مقایسه کنی کافیه یکم وقت بزاری و یه سر به دفتر ما بزنی تا از نزدیک ه چهار نوع و نمونه های اون ها رو ببینی هنوز خیلی ها نمیدونن که دی وی دی 9 noname هم داره وارد میشه!!!!!!!
اگه سوالی بود خوشحال میشم پاسخ بدم.

سلام
برای اطلاع از قیمت ها و تخفیف ها یه سر به سایت بزن www.iranxbox.com
ام در مورد IT Max
در 4 نوع ساخته میشه هر چهار نوع مدیای ricoh jpnداره اما درجات خوب و بدش از مارک اون ها پیداست
درجه یک:IT Max 8X Game compatible
درجه دو: IT Max 4x
درجه سه: max tec
درجه چهار: no name
اگر خواستی کیفیت ها و نوع اون ها رو با هم مقایسه کنی کافیه یکم وقت بزاری و یه سر به دفتر ما بزنی تا از نزدیک ه چهار نوع و نمونه های اون ها رو ببینی هنوز خیلی ها نمیدونن که دی وی دی 9 noname هم داره وارد میشه!!!!!!!
سوالی که برای من هست اینکه اگه itmax معروفه چرا تو هیچ سایت فروش dvd خامی اسمش نیست؟ حتی وقتی تو گوگل سرچ کنین فقط یه سری itmax مال شرکت umedisc میاد که ساخت چین هست کیفیت زیاد جالبی هم نداره!

در مورد این موضوع هم که مدیاش ricoh ی ژاپن هست با توجه به این موضوع خیلی راحت می شه به این نتیجه رسید که کیفیتش از verbatim کمتره چراکه تمامی مدیا های شرکت ricoh چه ساخت ژاپن و چه ساخت تایوان با کد media های زیر همگی در دسته 2nd class media قرار دارند:
RICOHJPND00, RICOHJPNR00, RICOHJPNR01, RICOHJPNR02, RICOHJPNR03,RICOHJPNW01, RICOHJPNW11, RICOHJPNW21
itmax هم حتما یکی از این مدیا های ذکر شده می باشد.

معمولا success rate این dvd ها بین 85 تا 90 درصد هست در صورتی که verbatim که 1st class media حساب می شه دارای success rate بین 95 تا 100 درصد می باشد!.

منبع این گفته هام هم سایت www.digitalFAQ.com هست.

دلیل دارم کیفیت عالی قیمت مناسب
قیمتش که با verbatim یکسان هست.

ببخشید نا مربوط هست ولی اگه میشه الان بگین قیمت به روز 360 پریموم به دلار چقدر هست؟
در ایران قیمتش الان چنده؟ اون تاپیک قیمت به روز 360 هم که خیلی وقته مگس هم توش پر نمیزنه

شاید مفید واقع شود

سلام
من نمی دونم اطلاعاتتون در مورد تجارت کلان به خصوص صادرات و واردات در چه سطحی قرار داره ولی یه سری توضیحات میدم شاید جوابتون رو گرفتید:
ببینید در مورد معروف نبودن دی وی دی شما میدونید اگه تعداد سفارشات شما از یه حدی بالا تر بره در مورد هر کالای تجاری قدرت مانور بیشتری به شما داده میشه یکی از موارد که بسیار هم برای کم کردن قیمت به کار میره نام های تجاری ناشناختست به این صورت که جنس درجه 1 ricoh رو که با اسم دیگه و با نام غیر معروف عرضه میشه میتوان به نصف قیمت واقعی اون محصول تهیه کرد اما چرا امروزه در همه جای دنیا برند ها هستند که باعث فروش بسیاری از محصولات میشن و وقتی برند معروف رو از زوشون برداری قیمت اون ها پاییت میاد ولی کیفیتشون چطور؟
به نطر شما تکنولوژی که میتونه dvd 8x تولید کنه و با ایکس باکس سازگار باشه برای فروش بیشتر با توجه به معروف نبودن برندش از مواد اولیه و تجحیزات نا مرغوب استفاده میکنه؟

طرف تجاری ما تو هنگ کنگ این دی وی دی ها رو خودش در تیراژ بسیار بالا سفارش داده و با اسم دلخواه خودش به تولید رسونده به این ترتیب یه دیویدی 8 سرعته و A Classبا قیمت مناسب در اختیار ماست صحت این موضوع رو میتوند پیگیری کنید از مجا من سه نوع دی وی دی noname براتون میفرستم تا ببنید ricoh در سه درجه متفاوت تولید میشه و اگه تعدادتون بالا باشه با اسم خود شما.
همین دی وی دی اگه با آرم ریکو وارد بازار شه بابت برندش چقدر باید حزینه پرداخت؟
و آیا اون وقت همه باور نویکنن که این بهترین جنس موجود هستش؟

اگه بازم سوالی هست بپرسید.

فردا میخوام برم بازی بخرم
آقایون اگه میشه یکی دوتا آدرس بدید طرفای تجریش یا میرداماد
این عزیزان نکست جن و اینها مغازشون کجاس ؟
لطف کنید آدرسشون رو به من بدید (تا فردا ضروریه :biggrin1:)

سلام
من نمی دونم اطلاعاتتون در مورد تجارت کلان به خصوص صادرات و واردات در چه سطحی قرار داره ولی یه سری توضیحات میدم شاید جوابتون رو گرفتید:
ببینید در مورد معروف نبودن دی وی دی شما میدونید اگه تعداد سفارشات شما از یه حدی بالا تر بره در مورد هر کالای تجاری قدرت مانور بیشتری به شما داده میشه یکی از موارد که بسیار هم برای کم کردن قیمت به کار میره نام های تجاری ناشناختست به این صورت که جنس درجه 1 ricoh رو که با اسم دیگه و با نام غیر معروف عرضه میشه میتوان به نصف قیمت واقعی اون محصول تهیه کرد اما چرا امروزه در همه جای دنیا برند ها هستند که باعث فروش بسیاری از محصولات میشن و وقتی برند معروف رو از زوشون برداری قیمت اون ها پاییت میاد ولی کیفیتشون چطور؟
به نطر شما تکنولوژی که میتونه dvd 8x تولید کنه و با ایکس باکس سازگار باشه برای فروش بیشتر با توجه به معروف نبودن برندش از مواد اولیه و تجحیزات نا مرغوب استفاده میکنه؟

طرف تجاری ما تو هنگ کنگ این دی وی دی ها رو خودش در تیراژ بسیار بالا سفارش داده و با اسم دلخواه خودش به تولید رسونده به این ترتیب یه دیویدی 8 سرعته و A Classبا قیمت مناسب در اختیار ماست صحت این موضوع رو میتوند پیگیری کنید از مجا من سه نوع دی وی دی noname براتون میفرستم تا ببنید ricoh در سه درجه متفاوت تولید میشه و اگه تعدادتون بالا باشه با اسم خود شما.
همین دی وی دی اگه با آرم ریکو وارد بازار شه بابت برندش چقدر باید حزینه پرداخت؟
و آیا اون وقت همه باور نویکنن که این بهترین جنس موجود هستش؟

اگه بازم سوالی هست بپرسید.
ببینید جناب tamjidzad عزیز،
خوب من با این صحبت های شما جواب سوال اولم رو گرفتم و در رابطه با صحبت شما من نگفتم که این مارک ricoh نیست و یا اینکه شما دارید الکی ازش تبلیغ می کنید و تجهیزاتش نا مرغوب هست. شما گفتید مال ricoh ژاپن هست بنده هم قبول کردم ولی همانطور که من گفتم شرکت ricoh در درجه بندی کیفیت dvd ها در سایت ها هیچ جا dvd درجه یک نداره و اکثر media هاش درجه دو هستند (البته درجه دو هم خودش چندین مدل داره که ricoh در سطح بالا در این گروه قرار داره) حالا 100 تا شرکت هم با 100 نوع مارک مختلف این dvd ها رو تولید کنند باز تغییری خاصی در کیفیت حاصل نمی شه چون همگی مال شرکت ricoh و با تکنولوژی ساخت اون هستند.
در هر حال verbatim یک مدیای درجه یک هست و همه جا بالاتر از ricoh قرار داره.

شاید مفید واقع شود

خوب در این مورد باید یگم درست هستش که ورباتیم از دیسک های خوب موجود در بازار هستش ولی ریکو درجه 1 هم تولید میکنه من براتون یک نمونه ارسال میکنم تا شما خودتون با توجه به اطلا عات موجود در دی وی دی به سرچ بپردازید در ضمن تمام دی وی دی های ریکو درجه دو نیستندو نکنه بعد کنار هم قرار دادن دو دیویدی با دوسرعت متفاوت و تکنولوزی متفاوت نیازمند زمان هستش و اصلا نمیشه یک دی وی دی 8 سرعته رو با یک 2.4 سرعته مقایسه کرد چون نوع تولیدشون کلا با هم تفاوت داره و سرعت بالا نیاز مند کیفیت بالاتره .

شاید مفید واقع شود

در ضمن verbatim خودش یک مدیا نیست و یک مارک هستش و مدیا اون mitsubishi jpn هستش که تو تولید دی وی دی و لوازم اداری از ریکو در سطح پایین تری قرار داره.

فردا میخوام برم بازی بخرم
آقایون اگه میشه یکی دوتا آدرس بدید طرفای تجریش یا میرداماد
این عزیزان نکست جن و اینها مغازشون کجاس ؟
لطف کنید آدرسشون رو به من بدید (تا فردا ضروریه :biggrin1:)
ميرداماد كه پره ... تو پايتخت (تقاطع ميرداماد و ونك) معدنشه ...
NextGen هم وليعصر هستند ... رو به رويه در اصلي وزارت بازرگاني ...
ببخشید نا مربوط هست ولی اگه میشه الان بگین قیمت به روز 360 پریموم به دلار چقدر هست؟
در ایران قیمتش الان چنده؟ اون تاپیک قیمت به روز 360 هم که خیلی وقته مگس هم توش پر نمیزنه
به دلار بعد از E3 يكم ارزون شده شده 299 دلار (قيمت قبلي Core)...
در ايران به علت تابستون شده بود 470-500 ولي بعد از تابستون 430-450 هم گير مياد

آرش جان کاری به بحثت ندارم که چی خوبه چی بده
ولی واسه اشکان هم از همون نمونه هايی که واسه من ارسال کردی ارسال ميخوای بکنی ديگه مگه نه؟!!
اومدی کلی تعريف کردی و صادر و وارد و ال و بل اينجوری اونجوری ، يه Stranglehold رو ما گرفتيم و تموم کرديم ، هنوز Stranglehold ازمايشی شما واسه ما نيومد!

من براتون یک نمونه ارسال میکنم

شاید مفید واقع شود

سلام
به دوتا مورد اشاره میکنم:
1:در مورد دوتا دی وی دی با مدیای مختلف باید از جهات مختلف بحث کرد یعنی نمیشه گفت از همه جحت یکی بر دیگری برتری داره ولی یکم دقت کنید تکنولوژی های جدید همیشه حرف های جدید واسه گفتن دارن IT Max اولین دی وی دی 9 که 8 سرعته وارد ایران شده پس مطمئنا از لحاظ تکنولوژی ساخت و تجهیزات برتر هستش اما ورباتیم هم که مال شرکت میتسوبیشی هستش در نوع خودش و بین دی وی دی های سرعت پایین حرف واسه گفتن داره ولی مقایسه دو دی وی دی از نسل های مختلف هرگز جواب قطعی در پی نخواهد داشت و هر کدوم بر تری های خودشون رو خواهند داشت که با توجه به سلیقه شما انتخاب میشن.
2:الان به جز چند تا از همکاران که حرفهای نیستند همه بازی ها رو دانلود میکنن و تغریبا یکسان به دست همه میرسه ولی اینکه چرا احساس میشه بعضی ها زود تر و بعضی ها دیر تر میارن اینه که بعضی از همکار ها تا شروع به دانلود میکنن اسم بازی رو به لیست اضافه میکنن خصوصا اگه 5شنبه باشه به این ترتیب احساس میشه اون ها اول آوردن در صورتی که همه با هم شروع به دانلود کردن تو سیستم ما وقتی وا از یک دیویدی آماده داشته باشیم به لیست اضافه میکنیم و به مشتری نمیگیم که فردا یا پس فردا به همین دلیل خیلی ها فکر میکنن ما دیر میاریم.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or