بحث و تبادل نظر پیرامون بازیهای Xbox 360

با سلام خدمت دوستان
مي خوام بدونم بازي مدال چطوري سيو مي شه من كه تو بازي بعد از اينكه چند تا پدافندو منفجر كردم رفتم او نو سيو كردم ظاهرا سيو شده ولي او مدم بازي خاموش كردم دوباره بازي رو از ادامش بازي كنم ديدم باز از اول شروع شد . فكر كنم يه مرحله بازي رو كامل بايد تموم كرد و وسط بازي بازي ذخيره نمي شه . اگه كسي در اين مورد نظري يا راهنماي براي ذخيره بازي داره توضيح بده
تشكر

با سلام خدمت دوستان
مي خوام بدونم بازي مدال چطوري سيو مي شه من كه تو بازي بعد از اينكه چند تا پدافندو منفجر كردم رفتم او نو سيو كردم ظاهرا سيو شده ولي او مدم بازي خاموش كردم دوباره بازي رو از ادامش بازي كنم ديدم باز از اول شروع شد . فكر كنم يه مرحله بازي رو كامل بايد تموم كرد و وسط بازي بازي ذخيره نمي شه . اگه كسي در اين مورد نظري يا راهنماي براي ذخيره بازي داره توضيح بده
تشكر
لازم نیست مرحله رو کاملا تموم کنی تا بازی ذخیره بشه. خود بازی save میکنه هر وقت یه ماموریت رو انجام میدی checkpoint میزنه یعنی بازی save شده.حال اگه شما خاموش کردی و دوباره روشن کنی دوباره باید با چتر بیای پایین ولی اون مامورت رو انجام دادی.میتونی بقیه ماموریتها رو انجام بدی ;)

دوستان عزیز هرکس هرکدام از بازیهای زیر را گرفته بیاد در موردش توضیح بده که کلا بازی خوبه یا نه؟
1- sega rally
2-fifa 08:love:
3- csi:hard evidence
4- conan
پ.ن: بالاخره بعد از مدتها از گرفتن کنسول پال خوشحالم فقط بخاطر fifa 08

امروز شبکه game one صحنه هایی از cod 4 رو پخش کرد ، نمیدونم چی بگم جلوی تلویزیون میخکوب شده بودم ، نمیدونم از کجای این بازی بگم ، از نورپردازی زیبا از گیم پلی پرهیجان از افکتهای صوتی بینظیر از انفجارات و جزئیات باور نکردنی واقعا نمیدونم از کجاش بگم .
صحنه ها بقدری زیبا پرهیجان و پر از جزئیات بود که یه لحظه احساس کردم داره صحنه هایی از یه جنگ واقعی رو نشون میده . فقط کافیه در نظر بگیرید شماره های قبلیه این بازی رو که چقدر موفق بودند و حالا این بازی با یه سبک مدرن و بسیار جذاب وپر هیجان تر و با جزئیات خیلی بیشتر :eek:
توی یکی از صحنه ها که توی شب بودعبورگلوله های خمپاره و منور بطرز بسیار زیبایی از روی سر گیمر خود نمایی میکرد انچجارها بسیار واقعی بود و هیجان بازی رو چند برابر میکرد توی روز که واقعا نورپردازی بینظیر بود اسلحه ها بسیار خوب طراحی شدن و حتی شلیک باهاشون یه حس عجیبی به آدم میده .
شما حتما بازیهایی مثل وگاس و بازی هایی که در سبک اکشن و تاکتیکال شوتر بودن رو بازی کردین ولی این بازی بطور یقین یک نمونه بسیار موفق و خارق العاده از این سبک خواهد بود که مطمئنا امتیازی بیشتر از شماره های قبلی این بازی خواهد گرفت فقط کافیه یک ماه دیگه صبر کنید و این شاهکار رو ببینید.

حاجي اين gameoneكي تريلر پخش ميكنه همش شرو ور ميگن بابا .

شبها ساعت 9:05 تا 9:30 اخبار داره که جدیدترین تریلر ها و اخبار بازیهای کامپیوتری رو پخش میکنه البته بین ساعت 12 تا12:30 شب هم تکرار میکنه .ظهرها هم فکر کنم ساعت 12 یا 1

دوستان عزیز هرکس هرکدام از بازیهای زیر را گرفته بیاد در موردش توضیح بده که کلا بازی خوبه یا نه؟
1- sega rally

3- csi:hard evidence

سئوال منم هست :cheesygri
کسی این بازیهارو نگرفته:confused:

البته بابک خان فضولی نشه من این بازیها رو نگرفتم ولی سگا رالی رو توی گیم وان دیدم از گرافیکش اصلا خوشم نیومد یه جورایی خیلی طبیعی نیست رنگها خیلی تندن و توی ذوق میزنن من که اصلا خوشم نیومد . csi هم که احتمالا از روی سریالهاش ساخته شده حتما باید یه بازیه جنایی پلیسی باشه که احتیاج مبرمی به زبان داره(این csi رو حدس زدم اینطوری باشه);)

SEGA Rally یه بازی کاملا Arcade هست و فقط برای کسایی خوبه که علاقه به بازی های مایشن ندارن و فقط برای تفریح و سرگرمی این سبک رو بازی می کنن. چون بازی فقط جنبه Fun داره و عناصر طبیعی بودن تقریبا توش پیدا نمی شه. یه چیزی تو مایه های NFS هست که رالی کرده باشنش. تنها نکته جالب بازی هم زمین گل آلود بازی هست که با عبور ماشین ها وضعیتش تغییر می کنه و باعث تغییر کنترل ماشین و کثیف شدنش می شه.

این بازی برای ماشین دوستان اصلا قابله مقایسه با DiRT نیست.

کسی Conan رو بازی کرد به ما هم بگه.

آقا این چیزا رو بی خیال شو ما هنوز منتظر عکس از هتسینک جدید توی کنسولتیم ها . ملتی رو گذاشتی سر کار ، تا فردا فرصت داری بگیری وگرنه :boxing::hurted1::gunner::sniper::discussion:

------------------------------
این بازی خودش تاپیک داره

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or