بحث و تبادل نظر پیرامون بازیهای Xbox 360

Emin3mzizou

کاربر سایت
Sep 9, 2006
2,025
نام
امین
Dead Rising كه از اين سبك نيست اون سبك بيشتر طنزه !! :laughing:

راستي از نسخه دومش خبر نداشتم كي ريليز ميشه ؟؟

دوست عزیز Dead Rising

سبکش Horror Action Adventure هست اما خب مایه های طنز هم توش به کار رفته :laughing:;)
ساخت نسخه ی دومش رو هنوز کپکام اعلام نکرده اما با فروشی که نسخه ی اول بازی کرد مطمئنا نسخه ی دوم بازی ساخته میشه و احتمالا 2008 هم ریلیز میشه ;)

Punish3r

کاربر سایت
Feb 6, 2007
914
نام
JaVaD-Jey-Jey
دوست عزیز Dead Rising

سبکش Horror Action Adventure هست اما خب مایه های طنز هم توش به کار رفته :laughing:;)
ساخت نسخه ی دومش رو هنوز کپکام اعلام نکرده اما با فروشی که نسخه ی اول بازی کرد مطمئنا نسخه ی دوم بازی ساخته میشه و احتمالا 2008 هم ریلیز میشه ;)
اما اگه نسخه دومش بخواد بياد داستانش يه چيز ديگه چون داستان در شماره اول بازي به پايان ميرسه .

slip_knot

کاربر سایت
Jun 6, 2006
2,502
نام
سپهر
مطمئنا dead rising 2 توی شهر دیگه ای هست اما من یک فرض دارم که میگه توی شهر خود فرانک هستش چون اگر دموی اول بازی dead rising رو دیده باشید که یک خانوم با یک بچش دارن توی اوتوبان میرن و زامبی ها میگیرنش........اون اوتوبان به یک شهری دیگه راه پیدا میکنه که فکر کنم شهر فرانک باشه

GodFather

کاربر سایت
Jun 29, 2006
2,052
نام
امیرحسین
نه بابا اون شهری که داخلش رفته بود توسط یک حسار بسته شده دورش و هیچ راهی به سمت بیرون نداره اگر فیلم residents evil را دیده باشه یا dawn of dead که این فیلم آخری خود این بازی هست فقط شخصیت هاش فرق دارن ولی در کل خدا کنه دیگه به سبک اون اولی درست نکن که باید هزار تا گوله میزدی به آدم ها تا میمردن و هد شات و از این حرفا نبود و یکم به واقعیت نزدیک شود

slip_knot

کاربر سایت
Jun 6, 2006
2,502
نام
سپهر
نه بابا اون شهری که داخلش رفته بود توسط یک حسار بسته شده دورش و هیچ راهی به سمت بیرون نداره اگر فیلم residents evil را دیده باشه یا dawn of dead که این فیلم آخری خود این بازی هست فقط شخصیت هاش فرق دارن ولی در کل خدا کنه دیگه به سبک اون اولی درست نکن که باید هزار تا گوله میزدی به آدم ها تا میمردن و هد شات و از این حرفا نبود و یکم به واقعیت نزدیک شود

ولی توی دمویی که من دیدم زامبی ها از شهر فاصله گرفته بودند و توی یک اتوبان داشتن دنبال یک ماشین میرفتن تا بکشنشون

Punish3r

کاربر سایت
Feb 6, 2007
914
نام
JaVaD-Jey-Jey
Lost Planet كي براي PC ريليز ميشه ؟؟!!
این بازی 26 june عرضه میشه.
الان 23 june هست و فکر می کنم 4-5 روز دیگه تو تهران باشه

شما مطمئني نكنه با يه بازي ديگه اشتباه گرفتي اين اسمش Lost Planet !!

Punish3r

کاربر سایت
Feb 6, 2007
914
نام
JaVaD-Jey-Jey
نه خیر درسته Lost Planet: Extreme Condition PC

26 Jun ریلیز میشه :laughing::laughing:
آخه من چند تا بازي ديگه هم ديدم كه تو همين ماه ريليز ميشن گفتم نكنه با اونا اشتباه گرفته .
ولي رو PC به شرطي با گرافيك بهتر اجرا ميشه كه يه سيستم چند ميليوني داشته باشيد اين تنها راهشه وگرنه 360 نهايت قدرت گرافيكي اين بازي رو به نمايش گذاشت.

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,809
نام
امین
آخه من چند تا بازي ديگه هم ديدم كه تو همين ماه ريليز ميشن گفتم نكنه با اونا اشتباه گرفته .
ولي رو PC به شرطي با گرافيك بهتر اجرا ميشه كه يه سيستم چند ميليوني داشته باشيد اين تنها راهشه وگرنه 360 نهايت قدرت گرافيكي اين بازي رو به نمايش گذاشت.
کیفیت تصاویر بالاتر رفته و برای اینکه گرافیک اصلیش رو ببینی البته تو نسخه ی pc باید یه مانیتور xhd داشته باشی!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر