بحث و تبادل نظر پیرامون بازیهای Xbox 360

Tuco

کاربر سایت
Dec 14, 2005
759
سلام
این wining eleven x اعصاب منو خورد کرده همش جاپنی هست:mad: دستگاه من جی هست میتونم یه فوتبالی گیر بیارم که اینگیلیسی باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ یه سوال دیگه ام داشتم میخواستم بدونم این دد رایزینگ چه جور بازی هست همش باید زامبی بکشی و توی بازی هیچ موضوعی اتفاق نمیفته که بخوای به خاطرش بازیرو ادامه بدی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

چون دستگاهت جی هست هیچ راهی نداره چون بازی هم ریجن فری نیست که بخوای نسخه امریکاش بگیری در مورد dead rising هم اگر بازی نکردی بگیر که یکی از بهترین بازی های عمرت از دست میدی تو این بازی اصلا هدف کشتن زامبی نیست نجات دادن مردم محیط بزرگ و کلی وسیله تو بازی واقعا سرگرم کنندست کشش بازی هم خیلی زیاده بشینی بازی کنی دیگه ول کنش نمیشی

kaletopol

کاربر سایت
Oct 17, 2006
221
نام
Payam
دوستان لازم به اطلاع برسونم که تا 4-5 روز آینده 3 تا بازی خفن ریلیز میشه :

[
1- The Darkness = 07/06/25
2- Hour Of Victory = 07/06/25
3- Overlord = 07/06/26]

موفق باشید​

Punish3r

کاربر سایت
Feb 6, 2007
914
نام
JaVaD-Jey-Jey
دوستان لازم به اطلاع برسونم که تا 4-5 روز آینده 3 تا بازی خفن ریلیز میشه :

[
1- The Darkness = 07/06/25
2- Hour Of Victory = 07/06/25
3- Overlord = 07/06/26]

موفق باشید​
براي من هيچ كدوم از اينا مهم نيست چون اصلا بازي هاي بزرگي نيستند اين نظر منه لطفا دعوا به پا نكنيد !! :laughing:

البته قبلا كه تريلر و عكس هاي HoV ديدم زياد گرافيك نداشت با اينكه موتورش UE 3.0 بود
ولي الآن رو نميدونم شايد گرافيكش پيشرفت كرده باشه

Emin3mzizou

کاربر سایت
Sep 9, 2006
2,025
نام
امین
براي من هيچ كدوم از اينا مهم نيست چون اصلا بازي هاي بزرگي نيستند اين نظر منه لطفا دعوا به پا نكنيد !! :laughing:

البته قبلا كه تريلر و عكس هاي HoV ديدم زياد گرافيك نداشت با اينكه موتورش UE 3.0 بود
ولي الآن رو نميدونم شايد گرافيكش پيشرفت كرده باشه

البته The Darkness
بازی فوق العاده خفنی هستش چون سازندش یه کمپانی عالی و بزرگ هست که درسال 2004 Riddick رو ساخته که از سایتای معتبر امتیازای عالی گرفت و یکی از بهترین بازی هایی بود که من تو عمرم بازی کردم.
کمپانی : Starbreeze

Rockstar

کاربر سایت
Aug 10, 2006
405
نام
aryan
نقد forza motorsport 2 b

این بازی انقدر بزرگه که نمیدونم از کجا باید شروع کنم ولی تا اونجایی که انگشتام توان داشته باشه واستون مینیویسم.
همتون راجع به گرافیک و صدا ... خوب شنیدین و میدوننین با فریم ثابت 60 و aa 2x و ... اجرا میشه پس بنده هم وقت و تلف نمیکنم و مستقیم میرم سر خود بازی و گیم پلی:
از گذاشتن بازی تو کنسول شروع میکنم:
پس از اینکه بازی رو تو 360 تتون گذاشتین و پس از ظاهر شدن لوگوی turn 10 و لوگوی مخصوص ms که در gears of war شاهدش بودین و یک فیلم جمله ی press a to start ظاهر میشه که اگه نزنین 2 تا فیلم باحال نشون میده.
وقتی که وارد بازی میشین با 4 منوی اصلی به شرح زیر مواجه میشین که به هر کدومش جداگانه میپردازیم:
ARCADE , CAREER,MULTIPLAYER,OPTIONS

ARCADE
که خود به سه بخش exhibition , time trail و free run تقسیم میشه free run که از اسمش معلومه.
در exhibition با رقبا و ماشین دلخواهتون در یک پیست مشخص به رقابت میپردازین که با برد در هر مرحله پیست های جدید باز میکنید.
ماشینتون هم میتونین از 10 کلاس D,C,B,A,S,U,R4,R3,R2,R1 و البته ماشین هایی که تو CAREER بدست اوردین انتخاب کنین. ماشین های R حرفه ای هستند.
در قسمت time trail باید در یک زمان و با ماشین و در یک پیست مشخص به بازی بپردازید که جذابیت خاص خودشو داره.
کلا در جلو رفتن و برد در این دو بخش میتونید 70 تا ماشین باز کنید. از ماشین های باز شدتون میتونید در بخش free run و multiplayer و بازی با دوستانتون استفاده کنید.
MULTIPLAYER
این قسمت به دو بخش system link و split screen تقسیم میشه که در system link میتونید تا 8 تا 360 به هم وصل کنید و به بازی بپردازید.
در split screen هم با دوستاتون رو 360 خودتون بازی میکنید.
OPTIONS
تغییر دادن MPH به KM/H و ... که خودتون استادین.
یه چیز جالب تو قسمت تنظیمات وجود داره که گزینه ی اخر هست که فکر کنم multi screen باشه که میتونین 3 تا 360 و 3 تا مانیتور رو به هم وصل کنید و از 3 زاویه ( مستقیم.چپ.راست) یعنی تقریبا 3 بعدی بازی کنید! طرز وصل کردنش هم تو سایت forzamotorsport.net توضیح داده.

CAREER
:biggrin1:
این قسمت اصلی بازی هست که فوق الاده ترین و جذاب ترین قسمت بازی هست اگه بخوام تک تک منوهاشو نام ببرم کلی طول میکشه و از حوصله ی مقاله خارجه ولی اگه نگم حیفه:laughing:.
از اول شروع میکنم:
اول باید رجیونتونو انتخاب کنید.(با رجیون بازی ها قاطی نکنید:laughing:)
ASIA,AMERICAN,EORUPE
توجه کنید که هر قاره ای رو که انتخاب میکنید ماشین های اون قاره 10% در ابتدا تخفیف دارن که با جلو رفتن در بازی و افتخار افرینی با ماشین قارتون میزان تخفیف بالاتر میره.
فکر میکنم در ابتدا 12,000 CR یا credit دارین که یه ماشین باید بخرین.
پس از انتخاب, گزینه هایی که در بخش career ظاهر میشن به شرح زیرند:

GO RACE,MY CARS,BUY CAR,BUY UPGRADES,TUNE CAR, PAINT CAR,SET DIFFICULTY

تو قسمت BUY CAR میتونین از کشور های مختلف ماشین بخرین که شامل کشورهای
ژاپن,کره جنوبی,آمریکا,انگلستان,ایتالیا,فرانسه,سوئد,آلمان و اسپانیا میباشد.

قسمت BUY UPGRADESE هم از گستردگی بسیار زیادی برخوردارست که شامل 4 قسمت:
ENGINE AND POWER,PLATFORM AND HANDLING,TIRE AND RIMS,BUDY AND AERO
است که خودشون کلی زیر مجموعه دارن مثلا ENGINE AND POWER دارای 11 زیرمجموعه است!! که شامل:(ولش کن زیاده...:biggrin1:)
اگزوز,توربو, ENGINE BLOKING و ...
با اضافه کردن این قسمت به ماشینتون شتاب و سرعتتون رو افزایش میدید که هم بصورت عددی و هم نموداری قابل رویت است!
PLATFORM AND HANDLING هم شامل 9 قسمت است مثل ترمز و کلاچ و ... که HANDLING و BRACKING و گاهی اوقات شتاب رو میبره بالا.مثلا با یه تنظیماتی میتونین وزن ماشینتون رو بیارین پایین که علاوه بر HANDLING و BREAKING بهتر شتاب قابل توجهی به ماشینتون میده ولی در عوض خیلی ماشینتون سر میشه! ( واقعا تو شبیه سازی سازنده ها از چیزی دریغ نکردن)

در قسمت TIRE AND RIMS هم میتونین سایز چرخها و پهنا و ... رو تغییر بدین. مثلا اگه سطح چرختون صاف باشه شتاب ماشینتون میره بالا. همچنین میتونین رینگهاتون رو از شرکت های معروف BBS و OZ و ... که واقعا زیادن انتخاب کنید که البته همشون به یک اندازه تاثیر دارند فقط شکلشون با هم فرق میکنه.

BUDY AND AERO شامل 3 قسمت است: باله و جلو و پشت
توجه داشته باشید این قسمت فقط به منظور زیبایی ماشین طراحی نشده(شاید 20% برای این کار طراحی شده باشد) بلکه تاثیر مستقیم روی گیم پلی بازی داره. مثلا با اظافه کردن یک بدنه به جلو از سرعت و شتاب ماشین کم میشه ولی در عوض BREAKING و HANDLING رو افزایش میده!(امیدوارم تا الان به شبیه سازی دقیق بازی پی برده باشید)

تمامی این UPGRADE ها کلاس ماشینتون رو میبره بالا مثلا از C653 میکنه C432 یا B234 بستگی به نوع اپدیت و میزان مایه ای که شما خرج میکنید داره. هر چی کلاستون تو مسابقه از رقیبتون بالاتر باشه در مکان جلوتری مسابقه رو اغاز میکنید مثلا A232 از A765 جلوتر قرار میگیره در خط شروع.

در قسمت TUNE CAR هم میتونید تنظیمات ماشینتون رو تغییر بدین مثلا ماشینتون رو بخوابونین یا بیارین بالا که اینم تو بازی تاثیر داره ولی چون خیلی گسترده هست و نیاز به دانش قبلی داره! من وقت نکردم زیاد ور برم باهاش واسه همین توضیح نمیدم.

و اما بخش مورد علاقه ی من PAINT CAR:
خلاقیت سازنده ها و البته خلاقیت شما! در این بخش نمایان میشه.
در این قسمت هر جوری که فکرش رو بکنین میتونین ماشینتون رو PAINT کنین.
اول از SHAPE های مختلف و متنوع و بسیار زیاد یه SHAPE انتخاب میکنید و بعد میتونین مکانشو تغییر بدین و از محور Y یا X یا هردو بزرگ کنید یا بچرخونیدش و... خودش یه فتوشاپه! :
copy,pase,cut,highlight و ... داره!
یه پیشنهاد تو این قسمت: اگه از یه shape خوشتون نیومد و میخواین پاکش کنید باید اول دکمه ی A رو بزنید بعد تو گزینه ها highlight کنید بعد دوباره a رو بزنید و دوباره تو گزینه delete رو بزنید(مثله پرتاپ تارنجک تو graw 1 میمونه!!!) که خیلی زمان میبره من پیشنهاد میکنم برین روی shape و دکمه ی x رو بزنید با این کار لایه رو cut میکنید ولی دیگه لازم نیست paste ش کنید. خیلی زودتر کارتون راه میفته.

حالا race ها و سیستم پول دهی:
تو این قسمت برای ورود میگه به یک تورنومنت شرط و شروط خاص خودشو داره! که خیلی به جذابیت بازی کمک کرده مثلا میگه ماشینت باید از 300 اسب بخار بیشتر قدرت داشته باشه یا دیفرانسیل جلو باشه یا دیفرانسیل عقب باشه و موتو وسط باشه! یا از 932 kg کمتر باشه یا audi باشه و ...
این کار باعث میشه دیگه نتونین یه ماشین بخرین و همه ی پولتونو صرف upgrade اون ماشین کنید و به راحتی با یه ماشین رقیبا رو پشت سر بذارید. مزیت این کا اینه که باید از همه ماشین ها و همه ی قسمت های بازی استفاده کنید برای برد.
با اول شدن در تورنومنت معمولا یه ماشین جایزه میگیرید و با برد در هر پیست(مرحله) مقدار مشخصی پول میگیرید.
هرچی درجه ی سختی بازی بیشتر باشه پول بیشتری میگیرید. مثلا اگه هوش مصنوعی رقیبان hard باشه 10% بیشتر پول میگیرید یا اگه easy باشه 5%- پول میگیرید یا اگه دنده عوض کردن اتوماتیک نباشه 5% بیشتر پول میگیرید و ...
پیشنهاد من: دندرو manual کنید خیلی خیلی بهتون حال میده و بازی سختتر و طبیعی تر میشه همچنین تصادفات هم اگه simulation بازی واقعا طبیعی میشه تازه 10% هم بیشتر پول میده.
پس از اینکه بازی دستتون اومد هوش مصنوعی رو هم هارد کنید وگرنه اسونه.
الان من جمعا 25% بیشتر پول میگیرم. چیزای دیگه رو هم تو درجه ی سختی هست که هنوز نمیدونم چیه جلوتر که رفتم دستکاریش میکنم:biggrin1:

این مطالب از هیچ سایتی ترجمه یا گرفته نشده و تجربه ی شخصی خودمه, لطفا منبع رو ذکر کنید.

gamplay رو بعدا توضیح میدم:biggrin1:

MIKAMI

کاربر سایت
Jul 30, 2006
185
نام
شهاب
البته The Darkness
بازی فوق العاده خفنی هستش چون سازندش یه کمپانی عالی و بزرگ هست که درسال 2004 Riddick رو ساخته که از سایتای معتبر امتیازای عالی گرفت و یکی از بهترین بازی هایی بود که من تو عمرم بازی کردم.
کمپانی : Starbreeze

باهات به شکل عجیب و غریبی موافقم:eek:
تنها چیزی که باعث شد بازی رو پیش خرید کنم(همین امروز این کارو انجام دادم)همین سازنده ی جیگرش بود:)
البته overlord هم عناصر جالبی داره.
در مورد hour of victory هم پیشبینی من یک بازی معمولی الی کمتر .
دموهای بازی هیچ نکته ی مثبتی ندارند.باید منتظر BIA HELLS HIGHWAY موند.

Punish3r

کاربر سایت
Feb 6, 2007
914
نام
JaVaD-Jey-Jey
باهات به شکل عجیب و غریبی موافقم:eek:
تنها چیزی که باعث شد بازی رو پیش خرید کنم(همین امروز این کارو انجام دادم)همین سازنده ی جیگرش بود:)
البته overlord هم عناصر جالبی داره.
در مورد hour of victory هم پیشبینی من یک بازی معمولی الی کمتر .
دموهای بازی هیچ نکته ی مثبتی ندارند.باید منتظر BIA HELLS HIGHWAY موند.
اين BIA3 تا بياد ديگه عمر ما تموم شده 10 ساله وايسادم بياد !!!:laughing:هنوز TBA2007 فكر كنم بشه ديگه TBA2010 !!!!:laughing:

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,088
درود ب همه عزیزان
نمیدونم چند روزه ولی یه تریلر جدید از این بازی منتشر شده که توصیه میکنم همتون ببینید.
تریلر بصورت Real-time و In Game هست.
بر خلاف شمارهای قبلی که کمتر به داستان بها داده میشد و بازی تا حدودی حالت آرکید گونه ای داشت ( البته بجز AC ZERO که یه نصفه نیمه داستانی داشت :-" ) ولی در AC6 گوش شیطون کر:biggrin1: تاکید بیشتری روی اساس و داستان بازی شده.
احتمالا ماجرا از دید یک زوج جوان به روایت تصویر کشیده میشه.
گرافیک بینهایت زیبا و تحصین برانگیز که نسل بعد تماعیار به معنی واقعی کلمه ست. جوری که از دیدن ابر، سطح زمین و کوه ها، انفجار و ... حیرت میکنید.
نورپردازی واقعا دقیق ست و برای نمونه تو یکی از صحنه ها چند جنگنده بصورت Air Division ( یعنی لشگر هوائی ) در حال حرکت هستند، وقتی هواپیمای خودی از زیر پیش قراول رد میشه و سایه اون به زیبائی رو تنه هواپیما نقش میبنده.
وسعت خیلی زیادی در Map ای که نشون دادن بود.
تعداد هواپیما ها و موشکهای شلیک شده اینقدر زیاد بود نمیشه در موردش حرف زد. ((:blushing: چیزیه که با خودتون ببینید تا باورتون شه :biggrin1: ))
یه Air Base رو نشون میده که ابعادش در تصور نمیگنجه.
اوج بازی بدون شک مدل سازی بینظیر جنگنده ها ست.
صدا گذاری بازی اینقدر دقیق و زیباست که خودتون رو تو کابین و درسط در میدان جنگ هوائی حس میکنید:-"
تم حماسی و نفس گیر موسیقی جذابیت بازی رو جند برابر میکنه.
البته نا گفته پیداست که طرفدارن سبک Aircraft در سایت خیلی خیلی کمه ( در این مورد شدیا احساس تنهای میکنم :(( ) ولی قول میدم خریدنش هیچ کسی رو پشیمون نمیکنه. دیگه از یک بازی چی میخواید گرافیک، صدا گذاری، جلوه های تصویری:-" . احتمالا گیم پلی در اوج این سبک قرار داره ( چون از AC 2 تا حالا تمام شماره ها رو تجربه کردم، بعید اتفاق ناخوشایندی برای گیم پلی بازی پیش بیاد ;) ). تازه لذت لایو هم به کنار :p :love: فعلا که برای مدتی خواص در انحصار XBOX360 هست که اگه فروش بازی روی این کنسول خوب باشه، شاید Namcobandai از عرضه این بازی برای پلتفورمهای دیگه صرف نظر کنه:biggrin1: شاید هم نکنه :biggrin1:خدا میدونه:love: خلاصه اگه مثل بنده یه Airmanship واقعی هستید:cool: :biggrin1: ;) باید این بازی رو به لیست انتظارتون اضافه کنید;) .
I See u in Battlefied

allworld

کاربر سایت
Jun 6, 2006
747
چندتا بازی horror action که قراره ريليز بشن سراغ داريد؟
البته به غيره condemned ...vampire rain...
من که چيزی نديدم........واقعاً حيفه واسه اين کنسول بازيهايی تو اين سبک کم پيدا
شه

MIKAMI

کاربر سایت
Jul 30, 2006
185
نام
شهاب
چندتا بازی horror action که قراره ريليز بشن سراغ داريد؟
البته به غيره condemned ...vampire rain...
من که چيزی نديدم........واقعاً حيفه واسه اين کنسول بازيهايی تو اين سبک کم پيدا
شه

بابا دست خوش
ALONE IN THE DARK:eek:
من و تو که طرفدار این سبکیم که حداقل باید این بازی خوب بشناسیم:)
واز همه مهمتر BIOSHOCK
زیر دریاها شهریست........
در بدبینانه ترین حالت جزو پنج بازی برتر امسال.
FEAR رو هم که صددرصد بازی کردی.

آخرین ویرایش:

allworld

کاربر سایت
Jun 6, 2006
747
بابا دست خوش
ALONE IN THE DARK:eek:
من و تو که طرفدار این سبکیم که حداقل باید این بازی خوب بشناسیم:)
واز همه مهمتر BIOSHOCK
زیر دریاها شهریست........
در بدبینانه ترین حالت جزو پنج بازی برتر امسال.
FEAR رو هم که صددرصد بازی کردی.

اينا مگه horror action هتستند؟
دقت نکرده بودم که horror باشن........آخه بازيهای زيادی هستند که ترسناک هستند مقداری
ولی تو سبک horror action نيستند........واقعاً بايد مثل condemned ترس توش باشه
که اسمش رو گزاشت horror .............:cheesygri

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر