بحث و تبادل نظر پیرامون بازیهای Xbox 360

salam man do ta baziye x360 gereftam do roze yeki saints row keh chap ro dvd am dare yekiam forza2 keh male west hastesh hardoam male ntsc/j hast.ba dota baziye action mese gow ya cod ya ghost recon ...taviz mikonam zang bezanid behem 09125350061
اول اینکه اینجای این صحبت نیست و اون تاپیک جدا داره
حالا به غیر این
این بازی ها دیگه همه دارن فکر نمی کنم کسی بخواد به غیر اونایی که تازه گرفتن

سلام به كليه عزيزان

متاسفانه يك خبر بد براتون دارم كه اميدوارم صحت نداشته باشه(كه داره:()

Microsoft's coporate VP Peter Moore confirmed that Konami's Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots will not be coming to Xbox 360, the game remains as a PS3 exclusive title.

ترجمه:كمپاني مايكروسافت (پيتر موور) تاييد كردند كه بازي Metal Gear 4 براي 360 نخواهد آمد و به صورت بازي اختصاصي براي PS3 خواهد ماند.

آخرین ویرایش:
سلام به كليه عزيزان

متاسفانه يك خبر بد براتون دارم كه اميدوارم صحت نداشته باشه(كه داره:()

Microsoft's coporate VP Peter Moore confirmed that Konami's Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots will not be coming to Xbox 360, the game remains as a PS3 exclusive title.

ترجمه:كمپاني مايكروسافت و پيتر موور تاييد كردند كه بازي Metal Gear 4 براي 360 نخواهد آمد و به صورت بازي اختصاصي براي PS3 خواهد ماند.
لینک می دادی بد نبود

خدا را شکر که بلاخره مشخص شد اصلا بهتر یک وقت فکر نکنید ناراحت شدیم ها اصلا ککم هم نگزید راحت برید 60 تومن بدید ps3 بازها و حال کنید که 700 تومنپول حداقل یک حال کامل به شما داده باشه

به غیر از فیفا .خیر منم این مشکل شمارو دارم پرو که جاپنیه:(( فیفا هم که...........:cheesygri

دوست عزیز مگه مشکل فیفا:love: چیه؟ اگه بازی به دردنخوری هم باشه حداقل زمیناش کج و معوج نیست:laughing: انگهر دادند یه بچه خط خطی کنه. البته من با دسته تا حالا pes بازی نکردم ولی مطمینم که با فیفا بیشتر حال میکنم و از همین حالا برای FIFA SOCCER 08 لحظه شماری میکنم.

دوست عزیز مگه مشکل فیفا:love: چیه؟ اگه بازی به دردنخوری هم باشه حداقل زمیناش کج و معوج نیست:laughing: انگهر دادند یه بچه خط خطی کنه. البته من با دسته تا حالا pes بازی نکردم ولی مطمینم که با فیفا بیشتر حال میکنم و از همین حالا برای FIFA SOCCER 08 لحظه شماری میکنم.
شما اگه با کنسول و به قول خودت با دسته فیفا بازی کنی میفهمی مشکلش چیه؟؟؟؟؟؟؟
پیشنهاد میکنم یه بار با دسته پرو بازیکن.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or