بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

Sarvior

کاربر سایت
Feb 13, 2016
1,064
نام
Ali
الان این خط منه فکر کنم من هم بتونم vdsl بگیرم اگه شما انجام دادین بگین چطوری تا منم انجام بدم

View attachment 335818
سلام و درود آقا من vdsl گرفتم ولی یه سوتی خیلی بدی دادم :D

خب اول نحوه گرفتن vdsl رو میگم تا برسیم به سوتی که دادم

۱.تخلیه آسیاتک
۲.رفتن به مرکز مخابراتی که نزدیکمونه و گرفتن شماره داخلی کارمند مربوط به vdsl/adsl و تماس باهاش ( نیازی نیست حضوری برید شماره مرکز مخابراتی رو داشته باشید حله و اینکه فکر کنم مستقیم بتونید به ۲۰۲۰ زنگ بزنید و نیازی کلا به مرکز مخابراتی هم نباشه )
۳.دریافت adsl مخابرات (من پیش پرداخت گرفتم میتونید پس پرداخت هم بگیرید )
۴.بعد از اتصال و تایید مناسب بودن سرعت درخواست انتقال به vdsl ) به همون کارمند مرکز مخابراتی تماس گرفتم و درخواست رو برام ثبت کرد
۵. بعد ۳ روز پیامک اومد که vdsl اوکی شده و بهم زنگ میزنن برای تنظیمات vdsl (زنگ نزدن و خودم زنگ زدم ) گفت چون جشنواره گرفتی نمی‌تونیم سرعتو برات ببریم رو vdsl و بسته رو تموم کن بعد برات می‌بریم اون سرعت (من الان با سرعت adsl دارم ۱۹-۲۰ میگیرم )
۶.بهم گفت چطور تنظیمات رو برای vdsl تو مودم تغییر بدم
۷. سوتی بنده ! رفتم تو قسمت تنظیمات مودم دیدم گزینه vdsl ندارم ، مودم رو چک کردم دیدم مودم vdsl نداره (archer d7 ) :D

احتمالا مودم رو با مودم دوستم که archer VR400 هست عوض کنم (خونه اونا از مرکز دوره و فقط adsl می‌تونه بگیره )
درکل توصیه میکنم ، همین الان با adsl هم سرعت من خیلی بهتره ، راضیم

• Like
Reactions: misagh72

misagh72

کاربر سایت
Sep 7, 2013
1,721
سلام و درود آقا من vdsl گرفتم ولی یه سوتی خیلی بدی دادم :D

خب اول نحوه گرفتن vdsl رو میگم تا برسیم به سوتی که دادم

۱.تخلیه آسیاتک
۲.رفتن به مرکز مخابراتی که نزدیکمونه و گرفتن شماره داخلی کارمند مربوط به vdsl/adsl و تماس باهاش ( نیازی نیست حضوری برید شماره مرکز مخابراتی رو داشته باشید حله و اینکه فکر کنم مستقیم بتونید به ۲۰۲۰ زنگ بزنید و نیازی کلا به مرکز مخابراتی هم نباشه )
۳.دریافت adsl مخابرات (من پیش پرداخت گرفتم میتونید پس پرداخت هم بگیرید )
۴.بعد از اتصال و تایید مناسب بودن سرعت درخواست انتقال به vdsl ) به همون کارمند مرکز مخابراتی تماس گرفتم و درخواست رو برام ثبت کرد
۵. بعد ۳ روز پیامک اومد که vdsl اوکی شده و بهم زنگ میزنن برای تنظیمات vdsl (زنگ نزدن و خودم زنگ زدم ) گفت چون جشنواره گرفتی نمی‌تونیم سرعتو برات ببریم رو vdsl و بسته رو تموم کن بعد برات می‌بریم اون سرعت (من الان با سرعت adsl دارم ۱۹-۲۰ میگیرم )
۶.بهم گفت چطور تنظیمات رو برای vdsl تو مودم تغییر بدم
۷. سوتی بنده ! رفتم تو قسمت تنظیمات مودم دیدم گزینه vdsl ندارم ، مودم رو چک کردم دیدم مودم vdsl نداره (archer d7 ) :D

احتمالا مودم رو با مودم دوستم که archer VR400 هست عوض کنم (خونه اونا از مرکز دوره و فقط adsl می‌تونه بگیره )
درکل توصیه میکنم ، همین الان با adsl هم سرعت من خیلی بهتره ، راضیم
ممنون الان vdsl کردن پینگت بهتره شده؟ سرعتت روی چند بستن ؟

Sarvior

کاربر سایت
Feb 13, 2016
1,064
نام
Ali
ممنون الان vdsl کردن پینگت بهتره شده؟ سرعتت روی چند بستن ؟
من الان بخاطر اینکه بسته adsl اولی که جشنواره بوده قابل انتقال به vdsl نیست ( سرعتش ۸ بوده ) و همچنین مودمم vdsl ساپورت نمیکنه همون adsl هستم درواقع
سرعتم الان حدودای ۲۰ هست ( با وجود اینکه بستم ۸ هست !)قطعا با مودم vdsl وخرید بسته vdsl بالاتر می‌ره اما الان vdsl برام فعال شده

اون ۲ مورد رو که بعد ها اوکی کنم میتونم نظر بدم
ولی اگر شما مشکل مودم رو نداری و مودم vdsl ساپورت میکنه لحظه ای شک نکن و برو برای vdsl من تا حالا تو همین adsl این سرعت ۱۹ رو ندیده بودم

سرعت دانلود با مودم و بسته adsl :

1000020692.jpg

1000020691.jpg

همین برای من تو آسیاتک رویا بود !

• Like
Reactions: misagh72

hooman28

عضو جدید
Sep 10, 2023
7
سلام دوستان، من حدود بیست روز میشه درخواست جمع آوری دادم به فن آوا ولی هنوز خبری نشده. ۱۹۵ هم شکایت کردم هیچ جوابی ندادن! بقیه هم آیا این مشکل رو دارن؟! قبلا خیلی راحت جمع آوری انجام میشد واقعا تعجب میکنم.

payam_sa

کاربر سایت
Jul 13, 2013
100
سلام
وقت همگی بخیر
از روز دوشنبه من نمیتونم به psn وصل بشم
به هر dns هم امتحان کردم یا نمیشه یا با اختلال وصل میشه
ارور ip fragmentation. میده و بعد. از چند. دقیقه قطع میشه
اینترنت فیبر نوری مخابرات هست
مشکل از مخابراته یا تحریم شدیم؟
با وی پی. ان راحت وصل میشه و مشکلی نیست