بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

ALI PUNKER

کاربر سایت
Nov 5, 2017
192
نام
علی
خط شما خوب به نظر میرسه .
فقط انگار از snr شما مایه گذاشتن به جاش پروفایل تون را ، بردن بالا
اگر مرتب قطعی دارید ممکنه مودمی سیم سولفاته ای چیزی باشه ؟
من تقریبا 9 سال پیش ساتل داشتم . زنگ بزنید پشتیبانی بگید میشه snr من را به حالت اولیه برگردونید ، عوضش سرعتتون احتمالا کم میشه ... ولی دیگه قطعی ندارید اون موقع ..

در مبحث adsl ، فقط snr مطرحه و attenuation .
snr باید بالا باشه attenuation پایین . . .
هر کس دیدید داره درباره بقیه پارامترها اظهار نظر و قلم فرسایی میکنه داره پز میده و کلاس میزاره .
شما احتمالا یک فاصله بینابینی با مرکز مخابرات دارید ... نه خیلی نزدیک نه دور .
مشکل شما بعیده با پورت عوض کردن حل بشه . . .
سوال دیگری داشتید در خدمتم . من البته از سال 99 دیگه ای دی اس ال را بوسیدم گزاشتم کنار
ای دی اس ال گذاشتید کنار الان چی دارید کدوم شهرید؟ نت ایران منطقه به منطقه شهر تا شهر متفاوته عملکردش مث گونه های مختلف کووید 19 متفاوته >:)

• Smile
Reactions: barney stinson

cheofox

کاربر سایت
Feb 24, 2023
230
متاسفانه اصلا انگار در جریان نیستن میگم بهش جواب میده خط شما نویز داره برید از سر خط تست کنید
والا مخابرات (مخابرات) روستای ما که 11 امین روستای ایرانه ، از پروفایل سر در میاره ؟ سعی کنید با یه آقا صحبت کنید تا خانوم . . .
شاتل شما تهران سر در نمیاره ؟ ؟

barney stinson

کاربر سایت
Aug 8, 2012
3,074
نام
شایان
والا مخابرات (مخابرات) روستای ما که 11 امین روستای ایرانه ، از پروفایل سر در میاره ؟ سعی کنید با یه آقا صحبت کنید تا خانوم . . .
شاتل شما تهران سر در نمیاره ؟ ؟

تو تنظیمات مودم asus ام یه Dynamic Line Adjustment (DLA) داره که میشه گذاشتش روی دستی
بعد توی بخش Stability Adjustment بهش db داد یا کم کرد فکر کنم برای همین تنظیم پایداری خط عه درسته ؟

U;ntitled.jpg

چون 2 سال پیش که از این مودم استفاده میکردم خودش سرعت رو کم میکرد وقتی تایم اوت میخورد
الان اینکار رو نمیکنه اتوماتیک میخوام بدونم این همون کارو میکنه ولی دستی ؟

cheofox

کاربر سایت
Feb 24, 2023
230
ای دی اس ال گذاشتید کنار الان چی دارید کدوم شهرید؟ نت ایران منطقه به منطقه شهر تا شهر متفاوته عملکردش مث گونه های مختلف کووید 19 متفاوته >:)
ftth کرمان ، پینگم توپ نیس ولی adsl شهر ما داغونه چون پینگ داخلی بالاس . مث اون دوستمون پینگ 74 با لول 3 ندارم ولی باز دست مخابرات را میبوسم باسمون کشید .
اینجا سمت عربا خوبه سمت اروپا همیشه لنگ میزنه . . .

google ping 1.jpg

این پینگ گو.گل امارات نمیدونم بحرین همین کشورهای خلیج

ping 4224 1.jpg
این 4224 امریکا

سحثثی 2.jpg

ایکس باکس داشتم سوخت انداختم دور

• Like
Reactions: ALI PUNKER

cheofox

کاربر سایت
Feb 24, 2023
230
تو تنظیمات مودم asus ام یه Dynamic Line Adjustment (DLA) داره که میشه گذاشتش روی دستی
بعد توی بخش Stability Adjustment بهش db داد یا کم کرد فکر کنم برای همین تنظیم پایداری خط عه درسته ؟

View attachment 291612

چون 2 سال پیش که از این مودم استفاده میکردم خودش سرعت رو کم میکرد وقتی تایم اوت میخورد
والا مودم ایسوس نداشتم که اضهار نظر کنم
فقط احتمال میدم پروفایل شما بیشتر از اینکه از تو مودم تنظیم بشه ، دست پاسخگوی تلفنی هست که اونجا نشسته . .

مثلا من دیروز باسه همین ftth زنگ زدم مخابرات گفت مثل adsl نیست که پروفایل داشته باشه .. اول و آخرش همینه . واژه کلیدی : پروفایل

sinart7

کاربر سایت
May 25, 2008
598
نام
بابک

View attachment 291612

من چند ساله با همین تنظیم دستی خطم رو استیبل کردم
یعنی خطم 16 مگه ولی چون نویز بالاست و نمیکشه تنظیمش کردم که حدود 9 مگ کانکت شه

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,151
نام
پویان
سلام
من یک سوال دارم، نیمدونستم تو کدوم تاپیک مطرحش کنم.

میخوام برم سایت پلیس الکترونیک برای درخواست گذرنامه، ولی داخل سایت نمیره.
آنتی ویروس میگه نمیشه.

Screenshot (420).jpg

این نسخه از آنتی ویروس رو دارم؛ فکر کنم آخرین ورژن و آپدیته.

Screenshot (418).jpg

گزینه ای که بشه کامل آنتی ویروس رو غیر فعال کرد، نمیبینم. به غیر از کامپویتر پروتکشن، تمام گزینه های دیگه رو غیرفعال کردم، اما همچنان سایت بالا نمیاد.

Screenshot (419).jpg

چه کار میشه کرد؟
کسی میتونه راهنمایی کنه لطفا؟

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,744
3-4 روز پیش که داشتم لیست قیمت خدمات و مودم های شرکت ها رو میگرفتم به شاتل هم زنگ زدم گفت مودم زایکسل 1/800 بعد امروز اومدم سفارش بدم دیدم شده 2/900 :|
بعد میگن چرا چاق شدی :Crying1:

حالا اگه کسی داره این مودم بهتره یا مثلا تی پی لینک آرچر 400؟

mohsen2019

کاربر سایت
Jun 14, 2019
2,194

View attachment 291612

من شنیدم روی بعضی خط ها اگر پروفایل گیم فعال باشه و خطت کشش نداشته باشه قطعی زیاد میشه

cheofox

کاربر سایت
Feb 24, 2023
230
3-4 روز پیش که داشتم لیست قیمت خدمات و مودم های شرکت ها رو میگرفتم به شاتل هم زنگ زدم گفت مودم زایکسل 1/800 بعد امروز اومدم سفارش بدم دیدم شده 2/900 :|
بعد میگن چرا چاق شدی :Crying1:

حالا اگه کسی داره این مودم بهتره یا مثلا تی پی لینک آرچر 400؟
نتربیت بگیر همون مهندسی معکوس دی لینکه .
ایرانیه ولی الان دی لینک 11 میلیون تومنه نتر بیت 1 میلیون

• Like
Reactions: hamid_barca

cheofox

کاربر سایت
Feb 24, 2023
230
سلام
من یک سوال دارم، نیمدونستم تو کدوم تاپیک مطرحش کنم.

میخوام برم سایت پلیس الکترونیک برای درخواست گذرنامه، ولی داخل سایت نمیره.
آنتی ویروس میگه نمیشه.

View attachment 291921

این نسخه از آنتی ویروس رو دارم؛ فکر کنم آخرین ورژن و آپدیته.

View attachment 291923

گزینه ای که بشه کامل آنتی ویروس رو غیر فعال کرد، نمیبینم. به غیر از کامپویتر پروتکشن، تمام گزینه های دیگه رو غیرفعال کردم، اما همچنان سایت بالا نمیاد.

View attachment 291922

چه کار میشه کرد؟
کسی میتونه راهنمایی کنه لطفا؟
احتمالا سایتش https نداره و http مونده
آنتی ویروس را تا ریست بعدی غیر فعال کنید شاید بالا بیاد .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر