بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

ezio252

کاربر سایت
Jun 22, 2010
1,144
نام
حمید
planet v pn برای من جواب میده از سایتش دانلود کنید
هر چند مطمئنم اینجا هم مزدور دارن میرن vpn ها رو لو میدن که ببندن

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,662
نام
milad
windscribe واسه فعال شدن نیاز داره که ثبت نام کنیم
بعد سایتی که باز میکنه فیل تره ☠️
من برنامش رو نصب کردم نوشته بود اگه ایمیل رو داخل برنامه وارد کنین 10 گیگ اعتبار میدن که ایمیل رو فعال کردم اون 10 گیگ رو برام ندادن نوشته بود که باید در توییتر درباره ما تویت کنین تا اعتبار بدیم

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,826
نام
مهراد
وینداسکرایب اگر موفق به کانکت شدید روی ویندوز، از تنظیمات Share رو بزنید و یک هات اسپات میسازه تا اعضای خانواده یا گوشی خودتون بهش وصل بشه و بتونید کل گوشی رو تونل کنید برای خودتون

• Like
Reactions: soltanmasoud

moxA.J

کاربر سایت
Aug 15, 2012
1,271
نام
Morteza
موقعیت خوبی بود براشون همه چیز رو محدود کردن دنبال فرصت میگشتن مطمئن باشید همون پیامرسان های داخلی رو هم محدود میکنن حالت ایده آلشون همون کره شمالیه حتی بدتر

• Like
Reactions: Arima Kishou

KingFisher

کاربر سایت
Jun 6, 2021
226
موقعیت خوبی بود براشون همه چیز رو محدود کردن دنبال فرصت میگشتن مطمئن باشید همون پیامرسان های داخلی رو هم محدود میکنن حالت ایده آلشون همون کره شمالیه حتی بدتر
دوست عزیز چی بگی چی نگی این محدویت رو ایجاد می کردند . حال نه دو ماه دیگه ..
این اواخر کاری با اینستاگرام کرده بودن فقط با فیلترشکن وصل میشود(اینترنت خانگی) ..
اینا احتیاج به بهانه ندارن . کاری که بخوان رو انجام میدن .

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,826
نام
مهراد
خب امروز بلاخره یک سرویسی گیر آوردم که نت ملی مزخرف رو با ایرانسل و همراه اول دور بزنه! روی اندروید و iOS تست کردم. 2 گیگ 3 روزهه رایگانه و 50 گیگ یک ماهه هم 12 تومن!
با برنامه Outline و Shadowsocks و کلش هم میشه اجراش کرد برای هر دو سیستم عامل و سرعتش هم هیچ فرقی با نت معمولی همراه نداره. این رو هم اگر دوستان خواستن اطلاع بدن آدرس بدم بهشون. من همین الان وصلم و بگم که من فروشنده ش نیستم فقط بهم معرفی شد تست کردم شما هم تست کنید بعد بخرید.

meysam028

کاربر سایت
Jul 2, 2008
173
نام
meysam
خب امروز بلاخره یک سرویسی گیر آوردم که نت ملی مزخرف رو با ایرانسل و همراه اول دور بزنه! روی اندروید و iOS تست کردم. 2 گیگ 3 روزهه رایگانه و 50 گیگ یک ماهه هم 12 تومن!
با برنامه Outline و Shadowsocks و کلش هم میشه اجراش کرد برای هر دو سیستم عامل و سرعتش هم هیچ فرقی با نت معمولی همراه نداره. این رو هم اگر دوستان خواستن اطلاع بدن آدرس بدم بهشون. من همین الان وصلم و بگم که من فروشنده ش نیستم فقط بهم معرفی شد تست کردم شما هم تست کنید بعد بخرید.
سلام.ممنون میشم برای من بفرستی

BlessThosePagans

کاربر سایت
Jun 8, 2022
3
درود، لطفا ادرس گرفتنش رو به منم بدین. با تشکر

jalin

کاربر سایت
Jan 11, 2022
181
سلام برا منم بفرستید ممنون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر