بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

mehdy.z

کاربر سایت
Nov 27, 2009
700
نام
Mehdy
خب خبر هایی میاد که امریکا یکی از اپشن هاش اینکه با پهباد رسیور های استارلینک رو به ایران بیاره. حقیقتا نمیدونم چطوری همچین چیزی عملی باشه.:/
این دولتها اگه خیلی دلشون به حال ملت ایران میسوره،نمیگیم این حرام زده های حکومتی رو از کشورهاشون بیرون کنند چون خلاف قوانین هست ولی حداقل میتونند اسامی اینها رو به صورت علنی اعلام کنند و بگند مثلا فرزندان فلان وزیر یا سردار یا نماینده مجلس تابعیت این کشورها رو دارند تا حداقل صدای طبل رسوایی اینها بلندتر شه!!!

mehdy.z

کاربر سایت
Nov 27, 2009
700
نام
Mehdy
همش حرف الکیه اونها به فکر برجام خودشان هستند مردم ایران براشون اهمیتی نداره همین قضیه هم اهرم فشاری گذاشتن که به برجام برسند

خلاصه خیری از اینها به ما نخواهد رسید
البته نه تا به این حد شور چون این ملاهای ایران عملا استخوانی شدند توی گلوی تمام کشورهای منطقه و هیچ کجا نیست که یه بل بشویی باشه و دولت ایران و تفکر شیعی طالبانی اینها یه سر قضیه نباشه!!!
ولی من شخصا اعتقاد دارم حداقل دول غربی از این راه میتونستند تا حدی این ملاها رو کنترل کنند چون پدرانشون شدند اینور کاسب تحریم و دین و فرزندانشون اونور شدند ذخیره روز مبادای اینها!!!
من حتی مطمئنم نه تنها فرزندان اینها بلکه نصف خود اینها خودشون هم تابعیت دول غربی رو دارند و پاسپورت و دلارهاشون از همین الان توی گاوصندوق خونه شون آماده ست!!

• Like
  • Sad
Reactions: DoReMi and Pzt_Kami

KingFisher

کاربر سایت
Jun 6, 2021
226
همش حرف الکیه اونها به فکر برجام خودشان هستند مردم ایران براشون اهمیتی نداره همین قضیه هم اهرم فشاری گذاشتن که به برجام برسند

خلاصه خیری از اینها به ما نخواهد رسید
آسون نیست فعلا که استارلینک تو ایران فعال هست مونده تجهیزات دیش و...
که باید یه جوری قاچاق بدست مردم برسه

BoxBox

کاربر سایت
Jun 16, 2014
3,078
نام
آریا
دیشب اینترنت خونه از ساعت 4 تا 12 شب قطع بود بعد من فکر میکردم مشکل از مودممه
هیچ شماره ای از مخابرات هم نداشتم
بعد جالب اینجاس یه گوگلم نداشتم شماره مخابرات رو سرچ کنم زنگ بزنم بپرسم که مشکل از چیه~X(
اینترنت موبایلم که فقط سایتای داخلی رو باز میکرد ...
واسه چند ساعت دسترسی به هیچی نداشتم داشتم دیوونه میشدم اگه بخواد کلا نت مثه دیشب بشه واقعا دیگه زندگی معنایی نداره...

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,825
نام
مهراد
دوستانی که دیشب بهشون اطلاعات اون سرور دادم که وصل شدن و تمام. امروز دیدم که نوشتن به خاطر اینکه خیلی ها با اکانت فیک میان و لینک تست میگیرن، این بخش رو غیرفعال کردن که فشار روی سرور نیاد و هزینه رو هم 3 درصد افزایش دادن که البته به نظر من برای چک کردن توییتر و تلگرام و اینستا هزینه کمیه و میارزه. اگر همچنان مایل هستید از این سرویس استفاده کنید که الان دیگه رایگان نیست، مجددا کسانی که دایرکت به من دادن بعد از این پیام یه دایرکت دیگه بدن و تایید کنن من آدرسو براشون بفرستم وگرنه در حال حاضر هیچ سرویس رایگانی پیدا نمیشه (شانس ما و شما!)

kaspar

کاربر سایت
Jul 11, 2016
16
دوستانی که دیشب بهشون اطلاعات اون سرور دادم که وصل شدن و تمام. امروز دیدم که نوشتن به خاطر اینکه خیلی ها با اکانت فیک میان و لینک تست میگیرن، این بخش رو غیرفعال کردن که فشار روی سرور نیاد و هزینه رو هم 3 درصد افزایش دادن که البته به نظر من برای چک کردن توییتر و تلگرام و اینستا هزینه کمیه و میارزه. اگر همچنان مایل هستید از این سرویس استفاده کنید که الان دیگه رایگان نیست، مجددا کسانی که دایرکت به من دادن بعد از این پیام یه دایرکت دیگه بدن و تایید کنن من آدرسو براشون بفرستم وگرنه در حال حاضر هیچ سرویس رایگانی پیدا نمیشه (شانس ما و شما!)
اگر میشه برای منم بفرستید

Arcases

کاربر سایت
May 10, 2022
57
من خودم از قندشکن سوئیسی vypr استفاده میکنم .
پول زیاد میدی ولی نمیخوام پز بدم یا بگم ایرانی بده ایرانی سر یک ماه از کار میفته
با گیفت کارد اپل راحت میشه خرید
یا احیانا بگم استارلینک اخه ولی دست ما فعلا ازش کوتاهه
تغییر dsn هم فعلا با این شلوغی ها تاثیر نداره مثل اینکه

emaad.mir

کاربر سایت
May 26, 2020
615
من هم از نرم افزار و اشتراک anyconnect (سیسکو) استفاده میکنم. در حال حاضر چون نمیشه از اپ استور نرم افزار دانلود کرد برای گوشی های آیفون کاربردی نداره ولی برای گوشی اندرویدی و کامپیوتر اوکی هست. با نت خونه برای من کار میکنه ولی با نت خط صبح ها کار میکنه ولی عصر به بعد قطع میشه. هزینه اش ماهی 45 تومنه (البته من چندین ساله که میخرم و معمولا سالانه میخرم) و همزمان دونفر میتونن با هم استفاده کنن. (یعنی میتونید هزینه رو بین دونفر تقسیم کنید).

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر