بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

Arash-S212

کاربر سایت
Dec 18, 2021
408
نام
Ara$h
ساتاراینک عزیز من نمی گم نگیرین

ولی با یه بارون ساده از کار میفته

باسه گیم مناسب نیست

بعضی ها میگن میگیریم به کل ساختمان میدیم

هنوز همچین سرعت هایی نداره

موفق
آها ، کاملا درست میفرمائید جناب :)

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,942
نام
MR.1199
ساتاراینک عزیز من نمی گم نگیرین

ولی با یه بارون ساده از کار میفته

باسه گیم مناسب نیست

بعضی ها میگن میگیریم به کل ساختمان میدیم

هنوز همچین سرعت هایی نداره

موفق
دروغ که تو کارت نیست کیومرث؟

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,645
نام
سهيل
آقا من با مخابرات واقعا بیچاره شدم. به جز شادوساکس عملا هیچ چیز دیگه ای کانکت نمیشه. راهکاری کسی داره بفرسته

• Sad
Reactions: Taha75

White Injun

کاربر سایت
Apr 19, 2014
525
نام
محمدصادق
دوستان win.d Scr.ibe اپلیکیشن هاش هیچکدوم وصل نمیشن اما افزونه مرورگرش کار میکنه. از استور کروم یا فایرفاکس بگیریدش و با یوزر پسوردتون لاگین کنین

• Like
Reactions: avannn

779

کاربر سایت
Oct 27, 2009
834
نام
شایان
دوستان CyberGhost رو دریابید یه اکستنش ساده است برای گوگل کروم دسکتاپ که از روز اول اختلال ها تا الان بدون ثانیه ای قطعی کار کرده .
گوگل کنید "CyberGhost Extension for chrome" براتون میاره. یه همچین چیزیی باید بیاد واستون بعد نصبش :

View attachment 273800

@779
Chrome webstore و Firefox هیچ کدوم بالا نمیاد که دانلود کنم کلا! همشون فیلتر شدن
دارم دیوانه میشم نه فقط به خاطر دور بودن از اخبار و اینا، بلکه یک سری کارایی داشتم که سایت هاش فیلتر بودن همشون مونده رو هوا

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,826
نام
مهراد
یه ویدئو اینترنشنال درباره استارلینک زده که طرف ایرانیه و دیروز از شرکت باهاش تماس گرفتن. برید نگاه کنید 5 دقیقه توضیح میده. میگه اصلا ایستگاه زمینی برای ایران لازم نداره و لیزری هست. گفت چند بار شرکت با من تماس گرفته الان تو ایران فعاله و باید ترمینال داشته باشید

چندتا کله گنده ایرانی هم هزینه خرید تجهیزات بر عهده گرفتن احتمالا از این افراد بیشتر هم پیدا میشه...

misagh72

کاربر سایت
Sep 7, 2013
1,717
یه ویدئو اینترنشنال درباره استارلینک زده که طرف ایرانیه و دیروز از شرکت باهاش تماس گرفتن. برید نگاه کنید 5 دقیقه توضیح میده. میگه اصلا ایستگاه زمینی برای ایران لازم نداره و لیزری هست. گفت چند بار شرکت با من تماس گرفته الان تو ایران فعاله و باید ترمینال داشته باشید

چندتا کله گنده ایرانی هم هزینه خرید تجهیزات بر عهده گرفتن احتمالا از این افراد بیشتر هم پیدا میشه...
کجا یوتوب ؟ یا سایت خودش

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر