بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

BatmanGame

Only DC
کاربر سایت
Jun 7, 2011
1,600
نام
Omid
سرعت دانلود من الان دو هفتس از دو مگ اومده رو ۱۰۰ کیلوبایت
هر چقدر زنگ میزنم رفع مشکل کنم میگن اختلال تو مرکز مخابراته و هنوز هیچی به ما اعلام نکردن
الان کارم ۲ هفته خوابیده یه هزاری در نیاوردم از بس نت افتضاحه اصلا اینستا بهیچ عنوان لود نمیشه برام
حتی تو سایت و اپ های ایرانی هم مشکل داره
اینترنت های وب دارم

• Like
Reactions: Void Knight

Void Knight

کاربر سایت
Jan 12, 2014
313
نام
Yoshi
هر چقدر زنگ میزنم رفع مشکل کنم میگن اختلال تو مرکز مخابراته و هنوز هیچی به ما اعلام نکردن
الان کارم ۲ هفته خوابیده یه هزاری در نیاوردم از بس نت افتضاحه اصلا اینستا بهیچ عنوان لود نمیشه برام
اینترنت های وب دارم
برای من هم اینطوری شده و مخابرات هم رفتم دیدم کلی آدم اومده بودن که همین مشکل رو داشتن . معلوم نیست چه حرکتی دارن میزنن رو این نت.

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,815
نام
حامد
اینترنت های وب دارم
درسته مشکل از یه جای دیگه ست. ولی همیشه شکایت به 195 جواب میده.
برای من نزدیک به یک ماه کلا همش نت میپرید. یعنی 5 دقیقه وصل و یک ساعت قطع میشد. مخابرات زنگ میزدم هی میگفتن مشکل از تجهیزات هست و داریم رفعش میکنیم. 195 شکایت نوشتم. به یه هفته درستش کردن.

BatmanGame

Only DC
کاربر سایت
Jun 7, 2011
1,600
نام
Omid
درسته مشکل از یه جای دیگه ست. ولی همیشه شکایت به 195 جواب میده.
برای من نزدیک به یک ماه کلا همش نت میپرید. یعنی 5 دقیقه وصل و یک ساعت قطع میشد. مخابرات زنگ میزدم هی میگفتن مشکل از تجهیزات هست و داریم رفعش میکنیم. 195 شکایت نوشتم. به یه هفته درستش کردن.
چجوری باید شکایت کرد به ۱۹۵ ؟

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,433
اقا من واقعا کلافه شدم تو این مملکت عملا «هیچ» راهی نمونده برا دانلود فایل های حجیم. همراه اول که رو ۱mb قفله و هرکاری کردم تغییر نکرد.

اینترنت خونه هم شاتل رادیویی هست که طرح شبانه نداره. نمیدونم چکار کنم دیگه.

البته خب میتونم دانلود نکنم، بیخیال این مسائل شم و بزنم به دل طبیعت...

Farshad1992

کاربر سایت
Feb 3, 2022
70
من یه مدته که کوچ کردم به رایتل و بسته 70 گیگ هفتگی رو میخرم. الآن سه هفته میشه که تو برنامه تحت وب ریز مصرف رو نشون نمیده و بدون اینکه بفهمم اینترنت که تموم میشه موجودی هم صفر میشه! کسی اینجا همچین مشکلی داشته ؟ (رایتل قطع تعرفه آزاد نداره)

اینترنت خونگی حداقل 300 گیگ در ماه چی هست بگیرم ؟ ممنون میشم اگه اپراتور خوبی میشناسید معرفی کنید

• Like
Reactions: Changed_Man 50

SWEDAS

کاربر سایت
May 3, 2019
110
من یه مدته که کوچ کردم به رایتل و بسته 70 گیگ هفتگی رو میخرم. الآن سه هفته میشه که تو برنامه تحت وب ریز مصرف رو نشون نمیده و بدون اینکه بفهمم اینترنت که تموم میشه موجودی هم صفر میشه! کسی اینجا همچین مشکلی داشته ؟ (رایتل قطع تعرفه آزاد نداره)

اینترنت خونگی حداقل 300 گیگ در ماه چی هست بگیرم ؟ ممنون میشم اگه اپراتور خوبی میشناسید معرفی کنید
واسه نت خونگی من خودم شاتل دارم 16 مگ 390 گیگ ماهی حدودا 240 تومن قطعی یا افت سرعت خیلی خیلی کمی داره تقریباً نزدیک صفر و سرویس گیمینگ هم داره

• Like
Reactions: Farshad1992

mohsen2019

کاربر سایت
Jun 14, 2019
2,207
خوب فرقش با سوزندن روزها چیه؟
عملا کار جفتشون یکیه
بعد میشه سرویس پایین تر از اینی که دارم بگیرم؟ یا باید بالاتر باشه
منم نفهمیدم هدفشون از این کار چیه
نه هر سرویسی میتونی بگیری غیر سرویس فعال خودت

• Like
Reactions: .::PUИK::.

RedShift

کاربر سایت
Dec 5, 2013
1,517
درود. من میخوام موقتا برم یه اپارتمان ولی ADSL ندارن و وقتی شماره خطشون رو برا ثبت نام میزنم میگه که خط PCM دارن و نمیشه.
میشه خطشون رو تغییر بدم؟ باید چکار کنم

Pedirahimzadeh

کاربر سایت
Jun 24, 2015
392
نام
پدرام
آقا نت من حجمش دمه تمومه (مخابرات)
نمیتونم روزامو بسوزونم (17 روز مونده)
این تغییر سرویس چطوریه
اصلا سازوکارش چطوره
View attachment 270426
عزیز من بارها این مشکل سوزوندن رو داشتم و کارم هم به سختی راه افتاده - قانون مخابرات فقط به شما اجازه میده که زیر پنج روز سرویست رو بسوزونی و به سرویس جدید نقل مکان کنی
این گزینه تغییر سرویس رو نمیدونم چیه و چجوری کار میکنه - ولی من یکبار میخواستم اینکار رو انجام بدم و بیشتر از پنج روز مونده بود - تلفنی اصلا انجام نمیدادن و مجبور شدم حضوری برم مرکز مخابرات - درخواست قطع سرویس بدم - بعد دوباره درخواست راه اندازی سرویس کنم :)) خیلی خنده دار بود روندش - طبقه همکف درخواست جمع آوری سرویس رو امضا کردم - طبقه اول درخواست راه اندازی سرویس - بعد با همون نامه ی طبقه یک رفتم طبقه دوم درخواستم رو دادم دست مسئول که یک وقت خدایی نکرده نرم تو صف و سرویسم درجا وصل بشه =))

• Like
Reactions: .::PUИK::.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر