بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

Thanos

کاربر سایت
Jun 14, 2022
96
بعید میدونم کسی نتش به افتضاحی من باشه.. آ.اخه کسی اینجا گزارشی نداد!!!!!
قبلا هم همچین تعریفی نبود.. 120 تا 140 بود با سرور اورپا الان 200 شده..نمیدونم امیدوارم درست بشه
برا منم همینه داداش دیگه حقیقت خسته شدیم از این وضع مفتضح واسه همین کسی چیزی نمیگه
پکت لاست نت تایپ ۲ بود شد۳ پینگ از ۹۰ رفته رو ۱۸۰ تازه من مخابرات نیستم پارس انلاینم جیتر هم قطعا داریم دیگه

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,546
قبلا هم همچین تعریفی نبود.. 120 تا 140 بود با سرور اورپا الان 200 شده..نمیدونم امیدوارم درست بشه
من مخابرات تهرانم با نورد وصل میشم سرور آالمان بعد با 4.2.2.4 و 8.8.8.8 پینگ میگرم 120 میده ولی مشکل اینه که کلا نت ساعتی 2-3 بار قطع میشه

Mreza_Dex

کاربر سایت
Sep 23, 2018
203
نام
داریوش
برای من تقریبا یک سال و نیم هست وضع نت داغونه. هم نت کابل و هم نت همراه!

واقعیتش دیگه بی خیال گیم آنلاین شدم با این وضعیت.
شوربختانه فقط از مخابرات لجن هم میتونم نت بگیرم به خاطر انحصار فیبر نوری! و ابدا راه دیگه ای ندارم.

من خودم خیلی پیگیری کردم و به 195 هم بارها شکایت کردم و حتی اسکرین شات جوابیه مخابرات و همراه اول رو هم تو این تاپیک گذاشتم که در پاسخ به اعتراض من بعد از سه ماه جواب دادن "همینه که هست!"

کیفیت اینترنت ADSL در ایران کاملا شانسی هست، برای نت خوب در این مملکت باید هزینه کنید و سمت پهنای باند اختصاصی برید که خب از توان من یکی که خارجه!

متاسفانه ما از برکت وجود عاخوند در منطقه مون بی بهره هستیم، وگرنه این اینترنت زباله کابلی و همراه ما تا الان درست شده بود!

کسی پاسخگوی شکایت مردم عادی و ملت مستضعف در این مملکت نیست.

mohsen2019

کاربر سایت
Jun 14, 2019
2,194

شوربختانه فقط از مخابرات لجن هم میتونم نت بگیرم به خاطر انحصار فیبر نوری! و ابدا راه دیگه ای ندارم.

من خودم خیلی پیگیری کردم و به 195 هم بارها شکایت کردم و حتی اسکرین شات جوابیه مخابرات و همراه اول رو هم تو این تاپیک گذاشتم که در پاسخ به اعتراض من بعد از سه ماه جواب دادن "همینه که هست!"

کیفیت اینترنت ADSL در ایران کاملا شانسی هست، برای نت خوب در این مملکت باید هزینه کنید و سمت پهنای باند اختصاصی برید که خب از توان من یکی که خارجه!

متاسفانه ما از برکت وجود عاخوند در منطقه مون بی بهره هستیم، وگرنه این اینترنت زباله کابلی و همراه ما تا الان درست شده بود!

فکر کنم منم باید بیخیال گیم انلاین بشم....
نمیدونم تعریف اینا از اینترنت چیه.!!!!یک چیزی دادن دست ملت به نام اینترنت که فقط اینستاگرام و چند سایت باز بشه اونم به زور

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,783
نام
حامد

دقیقا شرایط مشابه شما دارم و تقریبا یک و نیم دو سالی هست که قید انلاین بازی کردن رو زدم.

soltanmasoud

کاربر سایت
Aug 23, 2010
1,765
نام
Masoud
سلام.
من هر کاری میکنم dns عوضم میکنم تو ویندوز ، تو قسمت Status مودمم dns تغییر نمیکنه و خودش یه dns هست که نمیدونم مال کجاست.
الان از طرف خود ips یعنی یه dns ثابت بهم داده که نمیشه تغییرش داد؟ اصلا همچین چیزی میشه؟
123.jpg
مثلا الان رو 8.8.8.8 و 8.8.4.4 گذاشتم ، dns شکن رو هم تنظیم میکنم بازم اینا تغییری نمیکنه و تو خود سایت شکن هم میزنه برای شما فعال نیست.

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,825
نام
مهراد
سلام.
من هر کاری میکنم dns عوضم میکنم تو ویندوز ، تو قسمت Status مودمم dns تغییر نمیکنه و خودش یه dns هست که نمیدونم مال کجاست.
الان از طرف خود ips یعنی یه dns ثابت بهم داده که نمیشه تغییرش داد؟ اصلا همچین چیزی میشه؟
View attachment 267997
مثلا الان رو 8.8.8.8 و 8.8.4.4 گذاشتم ، dns شکن رو هم تنظیم میکنم بازم اینا تغییری نمیکنه و تو خود سایت شکن هم میزنه برای شما فعال نیست.
شما بعد از تنظیم DNS از CMD یه ipconfig /flushdns بگیر اوکی میشه

• Like
Reactions: soltanmasoud

NHM

کاربر سایت
Jun 26, 2010
3,659
از سمت ویندوز که ست کنی نباید تو پنل مودم عوض بشه :D چون تنظیم ویندوز یه مرحله بعد از خود مودم اعمال میشه

اونی که میبینی خودکار از سمت ISP ست شده

در مورد اینکه کار نمیکنه هم بنظرم از باگ های زیبای ویندوز ـه یا شاید داری DNS آداپتور اشتباهی رو تغییر میدی

واسه من هم یه بار یه مشکلی پیش اومده بود Network Reset زدم اوکی شد(احتمالا VPN چیزی داری باید دوباره نصب کنی چون آداپتورش حذف میشه یا ممکنه کار نکنه)

میخوای قبلش یه Restore Point بساز مشکلی پیش نیاد

1660460647856.png

در نهایت یادآوری کنم در ایرانیم و احتمالش 0 نیست که ISP یه جوری جلوشو میگیره، ولی از نظر فنی نمیدونم عملیه یا نه :D

پ.ن: الکترو تست کن جوابه

78.157.42.100

78.157.42.101

اپ هم داره مثل تک لول خودش برات DNS رو ست میکنه

KingFisher

کاربر سایت
Jun 6, 2021
226
نت مخابرات خیلی داغونه کلا همش قطع میشه بسختی به اینستا وصل میشه کلا فیلترشکن هم قطع میشه از ده بار امتحان کردن یکبار هم وصل نمیشه متاسفانه به اون منطقه ما هم فقط خط،مخابرات میدن ‌..
چطور میتونم از عیسی زارع پور شکایت کنم .؟

Zeldadeka

کاربر سایت
Aug 15, 2022
6
من به یاد ندارم مخابرات چیزی بیشتر از یکی دو مگ تحویلم داده باشه

هنوز دارن نت میفروشن 16مگ ! بعد سیم کشی محل 2مگ بیشتر کشش نداره

این پنل های مخابرات و همراه اول و ایرانسل کلا چیزه فیکیه
یک هشتم سرعت میشه دانلود یعنی سرویس شما 16 مگ هست پس دو‌ مگ دانلودعکس ه

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,859
نام
malek
‌..
چطور میتونم از عیسی زارع پور شکایت کنم .؟
یادمه چند وقت پیش چندتا وکیل از یه بابایی شکایت کردن،الان همشون به جرم شکایت کردن گوشه زندان تشریف دارن.
نت مثلا ftth من هم هر ۱۰ دقیقه قطع و وصل میشه.میخام ازشون خواهش کنم قطعی رو ۱۵ دقیقه بکنن تا شاید بتونم یه رند بازی رو مثل آدم تموم کنم.
به قول معاونِ ... ... ... ... وزیر ارتباطات ماها سطح توقعاتمون زیاد شده

ezio252

کاربر سایت
Jun 22, 2010
1,141
نام
حمید
سلام.
View attachment 267997
میشه بگی از کجا اینترنت میگیری چون یکی از مودم های من هم خود به خود dns عوض میکنه من احتمال میدم خود isp داره یه حرکتایی میزنه

soltanmasoud

کاربر سایت
Aug 23, 2010
1,765
نام
Masoud
میشه بگی از کجا اینترنت میگیری چون یکی از مودم های من هم خود به خود dns عوض میکنه من احتمال میدم خود isp داره یه حرکتایی میزنه
من چون تهران نیستم حق انتخاب ندارم زیاد ، احتمالا به گوشتونم نخورده ips من ، اسمش آترین هست ، آترین نت :|

• Like
Reactions: NHM

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر