بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

Skylar

Gold User
Apr 29, 2015
272
آسیاتک زحمت کشید و سرویسمو از ۹۳۰ گیگ کاهش داد به ۷۰۰ گیگ و از اونور هم قیمت رو هم از ۱۳۰ تومن کرد ۱۷۰ تومن...لامصبا به جهنم گرون کنید مشکلی نیست...دیگه چرا حجمو کم می کنید؟؟؟

نمیدونم این چه مرضی هست که شرکتهای ایرانی دقیقا برعکس همه جای دنیا حتما باید در کنار گرون کردن کیفیت و خدمات رو هم پایین بیارن....

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

EL-BARTO

کاربر سایت
Nov 30, 2017
657
من دیدم قبلا اینجا در مورد وی ..پی ... ن صحبت شده بود. عزیزان کسی میتونه یه چنتا کانال تلگرامی معتبر معرفی کنه برای خرید همین محصولات. محبت کنید پخ کنید.

qwerty2

کاربر سایت
Mar 26, 2014
1,330
دوستان ما اینترنت مخابرات داریم در کرج جدیدا خیلی سرعت افتضاح شده و هیچ کاری نمیشه کرد و هیچی باز نمیشه با پشتیبانی چند بار حرف زدم و چند بار چک کردن میگن روی خط ـتون نویز دارید حالا قراره کارشناس بفرستن که احتمالا اینجوری میشه که مخابرات میگه تا سره ورودی ساختمون بهتون بهترین خط دنیا رو دادیم از داخل هست مشکلتون
حالا میخواستم ببینم کسی تجربه ای داره ؟اصلا چیکار باید کرد ؟الان من باید کیو بیارم بفهمیم از ساختمون و واحد خودمون مشکل هست یا نه

• Like
Reactions: reza51

porfesor

کاربر سایت
Jan 30, 2013
2,488
نام
Farhad
سلام. دوستان نت شاتل برای گیم چطوره؟الان بهترین شرکت برای بازی آنلاین چیه؟خودم پارس دارم که گیمینگشو برداشت پینگ ۱۰۰تا رفت بالا عملا دیگ نمیشه هیچ گیمی زد?

Katsura

کاربر سایت
May 25, 2011
1,111
نام
پرهام
سلام. دوستان نت شاتل برای گیم چطوره؟الان بهترین شرکت برای بازی آنلاین چیه؟خودم پارس دارم که گیمینگشو برداشت پینگ ۱۰۰تا رفت بالا عملا دیگ نمیشه هیچ گیمی زد?
شاتل که من تا همین ۲ هفته پیش داشتم، اخیرا اینقدر قطعی داشت که حتی نمیتونستم وب گردی کنم، گیم پیشکش :-" .اوضاع نت اکثریت داغون شده :(.

qwerty2

کاربر سایت
Mar 26, 2014
1,330
دوستان ما اینترنت مخابرات داریم در کرج جدیدا خیلی سرعت افتضاح شده و هیچ کاری نمیشه کرد و هیچی باز نمیشه با پشتیبانی چند بار حرف زدم و چند بار چک کردن میگن روی خط ـتون نویز دارید حالا قراره کارشناس بفرستن که احتمالا اینجوری میشه که مخابرات میگه تا سره ورودی ساختمون بهتون بهترین خط دنیا رو دادیم از داخل هست مشکلتون
حالا میخواستم ببینم کسی تجربه ای داره ؟اصلا چیکار باید کرد ؟الان من باید کیو بیارم بفهمیم از ساختمون و واحد خودمون مشکل هست یا نه
خب همانطور که گفتم مخابرات میگه سیم کشی داخل خونه ایران داره و باید درست بشه که پیشنهاد دادن مستقیم کابل بکشیم از دم در تا واحد
حالا میخوام ببینم کسی همچین تجربه ای داشته ؟این کار راحت انجام میشه و کیفیت خط درست میشه ؟

ezio252

کاربر سایت
Jun 22, 2010
1,141
نام
حمید
تا جایی که من میدونم IP Static ربطی به NAT Type نداره. معمولا سمت ISP یا تنظیمات مودم این اتفاق میافته.
تنظیمات مودم به من کمکی نکرد ولی از وقتی آپی استاتیک گرفتم مشکل نت تایپم حل شده احتمالا کلک آی اس پی ها باشه برای فروش سرویس های گرونتر

Frozen Flame

کاربر سایت
Dec 26, 2014
795
نام
دانیال
دوستان سلام
یه سوال داشتم و مطمئنم تکراری خواهد بود. ولی حقیقتش خیلی سخت بود 2222 صفحه رو اسکن کردن برای پیدا کردن جوابش. ممنون میشم اگه راهنمایی کنید.

من میخوام شرکت ارائه دهنده اینترنتم رو عوض کنم. در حال حاضر از آسیاتک استفاده میکنم و جدیدن داره خیلی اذیت میکنه :/ یه سری اَپ ها باز نمیشه، یه سری سایت ها رو نمیتونم برم داخلش در حالیکه با اینترنت خطم میتونم راحت و با سرعت برم داخلش. به طور کلی داره اذیت میکنه. سرعت دانلودش واقعا خوبه ولی این موارد هست دیگه.

پیشنهادی دارید؟

B-King

کاربر سایت
Mar 6, 2019
2,135
دوستان سلام
یه سوال داشتم و مطمئنم تکراری خواهد بود. ولی حقیقتش خیلی سخت بود 2222 صفحه رو اسکن کردن برای پیدا کردن جوابش. ممنون میشم اگه راهنمایی کنید.

من میخوام شرکت ارائه دهنده اینترنتم رو عوض کنم. در حال حاضر از آسیاتک استفاده میکنم و جدیدن داره خیلی اذیت میکنه :/ یه سری اَپ ها باز نمیشه، یه سری سایت ها رو نمیتونم برم داخلش در حالیکه با اینترنت خطم میتونم راحت و با سرعت برم داخلش. به طور کلی داره اذیت میکنه. سرعت دانلودش واقعا خوبه ولی این موارد هست دیگه.

پیشنهادی دارید؟
همه isp ها یک سری انگولک ها دارن . تو همه شون مواردی هست که یک سری سایت ها و اپ ها و... باز نمیشه

• Like
Reactions: Pzt_Kami

Frozen Flame

کاربر سایت
Dec 26, 2014
795
نام
دانیال
همه isp ها یک سری انگولک ها دارن . تو همه شون مواردی هست که یک سری سایت ها و اپ ها و... باز نمیشه
خُب الان واقعا ispی نیست که شرایط بهتری داشته باشه!؟ راستش خیلی مُرَددم که آسیاتک رو عوض کنم یا نه. سرعت دانلود خیلی خوبی میده. ولی اینکه انتخابی هر سایت و اَپی که دلش میخواد رو باز میکنه واقعا رو مُخه :/

B-King

کاربر سایت
Mar 6, 2019
2,135
خُب الان واقعا ispی نیست که شرایط بهتری داشته باشه!؟ راستش خیلی مُرَددم که آسیاتک رو عوض کنم یا نه. سرعت دانلود خیلی خوبی میده. ولی اینکه انتخابی هر سایت و اَپی که دلش میخواد رو باز میکنه واقعا رو مُخه :/
شرایط بهتر تو ایران یک چیز کاملا شانسیه . البته بهتری که نیست بین بد و بدتر همه در حال کوچ ن :D

کابل ها یک دردسری دارن سیمکارتی ها دردسر خودشون رو . باید بر اساس تجربه تست و بررسی هرکدوم ش جفت ش رو کنار هم داشته باشی یکی برای دانلود یکی برای پینگ و نت تایپ بهتر

اینترنت های ما کلا استیبل نیستن . ممکنه یکی اوایل ش رضایت داشته باشه ولی در ادامه رنج تحمل کنه . حتی تو فیبر هم همین وضعیت هست

• Like
Reactions: Frozen Flame

Frozen Flame

کاربر سایت
Dec 26, 2014
795
نام
دانیال
شرایط بهتر تو ایران یک چیز کاملا شانسیه . البته بهتری که نیست بین بد و بدتر همه در حال کوچ ن :D

کابل ها یک دردسری دارن سیمکارتی ها دردسر خودشون رو . باید بر اساس تجربه تست و بررسی هرکدوم ش جفت ش رو کنار هم داشته باشی یکی برای دانلود یکی برای پینگ و نت تایپ بهتر

اینترنت های ما کلا استیبل نیستن . ممکنه یکی اوایل ش رضایت داشته باشه ولی در ادامه رنج تحمل کنه . حتی تو فیبر هم همین وضعیت هست
موافقت میشه با صحبتات D: به هر صورت در حال حاضر من دنبال ispی هستم که رضایت جمعی بیشتری داشته باشه. اگه خودت و یا دوستان پیشنهادی داشتن، دریغ نکنید لطفا :D

B-King

کاربر سایت
Mar 6, 2019
2,135
آخه عموم زیرساخت ها داغونن و تو رضایت جمعی چیزی در نمیاد

یکی تو منطقه 1 با شرایط بهتر ممکنه آسیاتک داشته باشه راضی باشه

یکی تو منطقه 10 آسیا تک داره وهمیشه رنج میکشه:D

باید دقیقا ریز بشی تو شهر و بعد منطقه و از کسایی که تو اون منطقه خودت نت دارن جستجو کنی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر