بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

Diarist

کاربر سایت
Mar 24, 2020
31
سلام دوستان
بعد تعطیلات می خوام یک مودم TD LTE بگیرم ، به نظر شما کدوم isp پینگ پایین و ثابتی و میده ؟!!
بنا به دلایلی نمی تونم adsl استفاده کنم ، مشکل nat type هم با vpn حل میکنم .
خواهشا کسایی که تجربه استفاده از TD LTE دارن نظر بدن :D.

ایرانسل که بدرد گیم نمی خوره
مبین نت هم سمت ما انتن دهیش ضعیفه
بین آسیاتک و شاتل کدام :D

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,176
نام
Matthew
کجای دنیا یهو نت قطع میشه بی دلیل :| از دیروز ساعت حدودا 4 بعد از ظهر اینترنت قطع شد، گفتم خب مثل قبل ازیناس که یک دیقه استراحت میکنه دوباره برمیگرده ...
برنگشت... زنگ زدم ISP میگم این چشه ... میگه هیچ مشکلی رو خططون نیست :| بیست بار کانفیگ کردم، 10 بار مودم ریست کردم ...

امروز میگه گزارش خرابی دادیم مخابرات!

چی بگم دیگه ... هر چی آدم میخواد فکر نکنه به بدبختی های پرشمار مملکت نمیشه...

1 ماه دیگه از مدت قرارداد 1 سالم با دیده بان نت مونده، 2 ساله مشترکشم، رضایت 75-80% داشتم... یه لحظه رفتم قیمت هارو نگاه کردم درجا ریخت :| چقدر گرون شدن :|
شرکت دیگه ای هست پیشنهاد کنید ؟

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,340
نام
Majid
کجای دنیا یهو نت قطع میشه بی دلیل :| از دیروز ساعت حدودا 4 بعد از ظهر اینترنت قطع شد، گفتم خب مثل قبل ازیناس که یک دیقه استراحت میکنه دوباره برمیگرده ...
برنگشت... زنگ زدم ISP میگم این چشه ... میگه هیچ مشکلی رو خططون نیست :| بیست بار کانفیگ کردم، 10 بار مودم ریست کردم ...

امروز میگه گزارش خرابی دادیم مخابرات!

چی بگم دیگه ... هر چی آدم میخواد فکر نکنه به بدبختی های پرشمار مملکت نمیشه...

1 ماه دیگه از مدت قرارداد 1 سالم با دیده بان نت مونده، 2 ساله مشترکشم، رضایت 75-80% داشتم... یه لحظه رفتم قیمت هارو نگاه کردم درجا ریخت :| چقدر گرون شدن :|
شرکت دیگه ای هست پیشنهاد کنید ؟
همه گرون کردن تقریبا، وضعیتم هر جا یک جوریه رفیقم الان دیده بان نت مشهد قطعی نداره پینگش بعضی موقعا خراب میشه فقط
نمیشه گفت فلان چیزو بگیری خوبه دیگه چون به منطقه و شهر خیلی ربط داره.

ولی کلا تو قیمتا فقط های وب هنوز گرون نکرده:
اینترنت +ADSL2 های وب

من خودم مشهد پیشگامان دارم که اونم خوب گرون کرده اینجا هم مخابرات دارم که کیفیت افتضاح.

• Like
Reactions: Ƥ.s.Y.c.H.o

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,176
نام
Matthew
همه گرون کردن تقریبا، وضعیتم هر جا یک جوریه رفیقم الان دیده بان نت مشهد قطعی نداره پینگش بعضی موقعا خراب میشه فقط
نمیشه گفت فلان چیزو بگیری خوبه دیگه چون به منطقه و شهر خیلی ربط داره.

ولی کلا تو قیمتا فقط های وب هنوز گرون نکرده:
اینترنت +ADSL2 های وب

من خودم مشهد پیشگامان دارم که اونم خوب گرون کرده اینجا هم مخابرات دارم که کیفیت افتضاح.
منم دیده بان نت دارم... حواسم نبود هر سال روز مادر میخریدم، 2 ساله دارم... (اتفاقا خود تو هم پیشنهاد کردی یادت باشه )
راضیم ... حالا پینگ که من زیاد آنلاین بازی نمی کنم ... فوقش یه MW3 هر چند ماه یبار هوس میکنم میرم سراغش اونم در حد قابل قبوله...

الان نت گوشی رو وصل کردم، برای گوشیمم من 6 ماهه میگیرم چون معلوم نمیکنه بعضی وقتا مصرفم زیاد میشه بعضی وقتا کم... حس خوبی ندارم با نت گوشی و حجمی که محدوده از نظر من
راحت نمی تونم سرچ کنم...

خوبی دیده بان نت اینه که حجم خیلی زیادی میداد و قیمتشم واقعا خوب بود ... من پارسال 7200 گیگ داشتم آخرش 4500 موند... یعنی نزدیک 3000 گیگ تو یه سال مصرف کردم... مصرفم هم واقعا کم نبود، نمیشه گفت زیاد بود ولی متوسط و متوسط رو به بالا بود...
برای امسال هم که 16 مگ خریدم 24 هزار گیگ داد الان دیدم بازم 3000 گیگش خرج شده :)) تازه چقدر بازی و فیلم بیشتر دانلود کردم، چقدر تکسچر های حجیم دانلود کردم، کل تلویزیون رو من آنلاین میبینم :))

اگر جشنواره بذارن قیمتش خوب باشه بازم میگیرم.
حالا البته پیشگامان و های وب رو هم چک می کنم امسال ...

• Like
Reactions: majidred2011

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,505
از دوستان مازندرانی (ترجیحا بابل و بابلسر) کسی اینترنت شــاتــل داره؟ وضعیت پینگ و پکت لاس چطوره؟
من فن آوا دارم و کلا رو هواست!!! تمام ips ها همینه یا بد و خوب داره؟
View attachment 134427

منم مخابرات مشهد دارم...وضع دقیقا همینه.

منم دیده بان نت دارم... حواسم نبود هر سال روز مادر میخریدم، 2 ساله دارم... (اتفاقا خود تو هم پیشنهاد کردی یادت باشه )
راضیم ... حالا پینگ که من زیاد آنلاین بازی نمی کنم ... فوقش یه MW3 هر چند ماه یبار هوس میکنم میرم سراغش اونم در حد قابل قبوله...

الان نت گوشی رو وصل کردم، برای گوشیمم من 6 ماهه میگیرم چون معلوم نمیکنه بعضی وقتا مصرفم زیاد میشه بعضی وقتا کم... حس خوبی ندارم با نت گوشی و حجمی که محدوده از نظر من
راحت نمی تونم سرچ کنم...

خوبی دیده بان نت اینه که حجم خیلی زیادی میداد و قیمتشم واقعا خوب بود ... من پارسال 7200 گیگ داشتم آخرش 4500 موند... یعنی نزدیک 3000 گیگ تو یه سال مصرف کردم... مصرفم هم واقعا کم نبود، نمیشه گفت زیاد بود ولی متوسط و متوسط رو به بالا بود...
برای امسال هم که 16 مگ خریدم 24 هزار گیگ داد الان دیدم بازم 3000 گیگش خرج شده :)) تازه چقدر بازی و فیلم بیشتر دانلود کردم، چقدر تکسچر های حجیم دانلود کردم، کل تلویزیون رو من آنلاین میبینم :))

اگر جشنواره بذارن قیمتش خوب باشه بازم میگیرم.
حالا البته پیشگامان و های وب رو هم چک می کنم امسال ...

یا خدا ...24 هزار گیگ چه خبره؟ من ماهی 90 گیگ دارم یه چیزی هم اضافه میارم

• Smile
Reactions: Ƥ.s.Y.c.H.o

crash000

کاربر سایت
Nov 17, 2008
892
پتانسیل نت ایران

s2t_ei.jpg

سرور eu west رینبو هست و پینگ ثابت 64 بود این نبود که یه لحظه بیاد روی 64 (اینترنت هم ftth مخابرات هست)...
یعنی اگر بخوان میتونیم پینگ 60 با اروپا داشته باشیم ولی انگار نه انگار ...

misagh72

کاربر سایت
Sep 7, 2013
1,715
پتانسیل نت ایران

s2t_ei.jpg

سرور eu west رینبو هست و پینگ ثابت 64 بود این نبود که یه لحظه بیاد روی 64 (اینترنت هم ftth مخابرات هست)...
یعنی اگر بخوان میتونیم پینگ 60 با اروپا داشته باشیم ولی انگار نه انگار ...

134637

پتانسیل بالاتری هم داره

a2010

کاربر سایت
Jul 26, 2012
755
نام
علی
دوستان این اینترنت من چند وقته فاجعه شده سرعتش؛ حالا اون به کنار دائما قطعی داره دیگه دیوانه کرده ما رو
من از های وب میگیرم(شرق تهرانیم) و اخیرا دیگه سرعت دانلودم اومده زیر 100kb/s و با قطعی های مداوم ( در حالی که سرویس 2 مگ می گیرم )
بهشون هم زنگ میزنم میگن خط تون نویز داره و این حرفا
حالا قبلا لااقل رو 200kb/s بود و قابل تحمل تر( تازه اون موقع هم این نویز رو می گفتن حالا راست و دروغش دیگه در حیطه ی دانش من نیست متاسفانه)
الان واقعا موندم چی کار کنم؛ نویز خط رو هم که نمیشه بدبختی درست کرد... نمیان سیم تلفن ها رو عوض کنن که به خاطر نویز خط ما
تنها راهی که به ذهنم اومده عوض کردن سرویس و رفتن سمت td-lte و ایناست...
اگر سرویس دهنده خوبی یا راهکار خوبی میشناسید ممنون میشم معرفی کنید

• Like
Reactions: pbgame

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,439
نام
Nightwing
دوستان این اینترنت من چند وقته فاجعه شده سرعتش؛ حالا اون به کنار دائما قطعی داره دیگه دیوانه کرده ما رو
من از های وب میگیرم(شرق تهرانیم) و اخیرا دیگه سرعت دانلودم اومده زیر 100kb/s و با قطعی های مداوم ( در حالی که سرویس 2 مگ می گیرم )
بهشون هم زنگ میزنم میگن خط تون نویز داره و این حرفا
حالا قبلا لااقل رو 200kb/s بود و قابل تحمل تر( تازه اون موقع هم این نویز رو می گفتن حالا راست و دروغش دیگه در حیطه ی دانش من نیست متاسفانه)
الان واقعا موندم چی کار کنم؛ نویز خط رو هم که نمیشه بدبختی درست کرد... نمیان سیم تلفن ها رو عوض کنن که به خاطر نویز خط ما
تنها راهی که به ذهنم اومده عوض کردن سرویس و رفتن سمت td-lte و ایناست...
اگر سرویس دهنده خوبی یا راهکار خوبی میشناسید ممنون میشم معرفی کنید
من دردتو خوب میفهمم رفیق
td lte نداشتم شنیدم اگر خوب در منطقه ای که هستی آنتن بده و تحت پوشش باشه جواب میده و چه بسی عالی هم هست که من نتونستم بگیرم
مجبور شدم p2p بگیرم از شاتل که فکر کنم الان هزینه بر باشه با شرایط اقتصادی فعلی

• Like
Reactions: a2010

Dr.Trax

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,048
آقا من فن آوا دارم، این وضعیت نتمه! پکت لاس بیچاره کرده! گاهی بدتر از اینم می شه! سیم کشی رو عوض کردم، تاثیری نداشت! زنگ هم که می زنی، می گه منطقه شما شرایطش اینه! در حالی که همسایه بغلیم آسیاتک داره، سـه روزه دارم پینگ می گیرم باهاش، خـــداوکیلی حتی یک درصد پکت لاس نداشت!!! :| یکی از بچه محلام هم فن آوا داره، شرایطش مثل منه! :|
134963

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر