بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,646
سلام

پیشنهاد من برای اینترنتی که برای بازی کردن نیاز دارید استفاده از خطهای ایرانسل/همراه اول (بسته به منطقه ای که هستید) و خرید بسته های اینترنتی و هات اسپات کردن گوشیه

اینترنت مودم خونه رو هم بزارید برای کارهای دیگه (چرخیدن تو نت، دانلود و..)

• Like
Reactions: dr.ice

Soroush_shz

کاربر سایت
Jul 16, 2016
1,190
نام
Soroush
گویا یابوی جوان باز دوباره گفته که نت رایگان بدن، که خداروشکر بالا دستیاش مخالفت کردن و قضیه کنسل شده.
قشنگ معلوم شد کیفیت و نظر مردم به چپشه و فقط دنبال اسم در کردنه که بگن فلان وزیر نت مجانی داد! وگرنه قطعا فهمیده بخاطر 100 گیگ قبلیش چه بلایی سر سرعت و کیفیت و پینگ اومد ولی به تخمشه MJ جوان :)

Diarist

کاربر سایت
Mar 24, 2020
31
سلام دوستان .
من می خواهم مودم TD LTE ایرانسل بگیرم که نت تایپ 3 ارائه میده .
سوالم اینکه نت تایپ 3 فقط روی کنسول تاثیر میزاره یا pc هم هست ؟!
اگه هست ، میشه با وصل شدن به vpn تغییرش داد؟!
ممنون میشم راهنماییم کنید

DFSHINNOK7

کاربر سایت
Dec 20, 2018
1,618
این ایرانسل چرا بی خبر گرون کرد LTE رو یهو؟ 100 گیگ "هدیه" دادن، حالا از اونور هم حجما رو کم کردن و هم قیمتا رفته بالا.

ISPهای دیگه هم همینطور شده؟

Lions Gate

プレイステーション
کاربر سایت
Feb 17, 2008
3,251
سلام آقا من تا ۱۵ اسفند ۹۸ پارس آنلاین داشتم پینگش عالی بود ۹۰ تو کالاف و خیلی خوب بود ولی دانلودش خیلی کم شده بود ولی اینستارو باز میکرد نمیدونم چرا الان آسیاتک دارم اصلا راضی نیستم پینگ ۱۸۰ میده و خیلی بده اگه کسی پارس داره الان یه تست بگیره ببینه سرعتش درست شده دوباره پارس آنلاین بگیرم مرسی
اسیاتک اگه مشکل پینگ داری زنگ برن بگو برات سرویس گیمینگ رو فعال کنه پینگت میاد زیر ۹۰.اگه گفت سرویس گیمینگ نداریم فحش بکش و تحدید کن که جمع میکنی خط رو چون مثل سگ دروغ میگن مثل اینکه این سرویس براشون هزینه داره واسه همه فعال نمیکنن من خودم الان دارم استفاده میکنم پینگ فوق العادست تو رینبو و فورتنایت پینگ زیر ۸۰ هست اکثرا

• Smile
Reactions: Destro

deadwalker

کاربر سایت
Mar 24, 2020
11
اسیاتک اگه مشکل پینگ داری زنگ برن بگو برات سرویس گیمینگ رو فعال کنه پینگت میاد زیر ۹۰.اگه گفت سرویس گیمینگ نداریم فحش بکش و تحدید کن که جمع میکنی خط رو چون مثل سگ دروغ میگن مثل اینکه این سرویس براشون هزینه داره واسه همه فعال نمیکنن من خودم الان دارم استفاده میکنم پینگ فوق العادست تو رینبو و فورتنایت پینگ زیر ۸۰ هست اکثرا
گذاشتم رو گیمینگ ولی روی همه سرورا کمتر از ۲۰۰ نمیاد ولی من با پارس ۹۰ بودم و میگه با سیستم تست بگیر فلان که من سیستمم ایراد دار شده نمیتونم

deadwalker

کاربر سایت
Mar 24, 2020
11
گذاشتم رو گیمینگ ولی روی همه سرورا کمتر از ۲۰۰ نمیاد ولی من با پارس ۹۰ بودم و میگه با سیستم تست بگیر فلان که من سیستمم ایراد دار شده

dr.ice

کاربر سایت
Dec 17, 2010
2,027
نام
میثم
خواهشا جواب بدید من میخام پارس آنلاین بگیرم تا ۱۵ اسفند خوب بود بعد۱۰۰ گیگ بد شد الان درست شده برگردم؟ فقط خواهشا جواب بدید
خوب مومن نگاه کن ۲ تا پست بالاتر من نوشتم که
سرویس گیمینگ رو گرفتم که گرونتر هم هست ولی از بعداز ظهر به بعد قشنگ تر زده میشه تو پینگ و سرعت و عملا غیر قابل بازیه

NHM

کاربر سایت
Jun 26, 2010
3,637
خواهشا جواب بدید من میخام پارس آنلاین بگیرم تا ۱۵ اسفند خوب بود بعد۱۰۰ گیگ بد شد الان درست شده برگردم؟ فقط خواهشا جواب بدید
سلام
والا من پارس آنلاینم چند هفتست پینگ زیر 200 نمیاد
درخواست تخلیه خط دادم میخوام آسیاتک بگیرم
هر ISP تحقیق میکنم نظرا مختلفه...

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,339
نام
Majid
آقا اینقد گفتن مشکل از 100 گیگه از پریروز که تموم شده پینگ و پکت لاس هیچ فرقی نکرده هنوز در طول روز افتضاحه فقط نصفه شب خوب میشه.
تنها چیزی که دقیقا از پریروز درست شد مشکل قرمز شدن چراغ مودم (مخابرات) بود، به هر دلیلی نت قطع میشد یا مودم خاموش روشن میکردی یا ... چراغ مودم برا یک دوساعت قرمز میموند بعد سبز میشد که فیکس شد اما وضعیت نت هنوز مثل قبله.

dr.ice

کاربر سایت
Dec 17, 2010
2,027
نام
میثم
آقا اینقد گفتن مشکل از 100 گیگه از پریروز که تموم شده پینگ و پکت لاس هیچ فرقی نکرده هنوز در طول روز افتضاحه فقط نصفه شب خوب میشه.
تنها چیزی که دقیقا از پریروز درست شد مشکل قرمز شدن چراغ مودم (مخابرات) بود، به هر دلیلی نت قطع میشد یا مودم خاموش روشن میکردی یا ... چراغ مودم برا یک دوساعت قرمز میموند بعد سبز میشد که فیکس شد اما وضعیت نت هنوز مثل قبله.
کلا کشش نداره نت کشور با توجه به شرایط موجود .اگه همراه اول نت خوبی داری هات اسپات کن برای آنلاین انصافا خوبه من هم بلک اپس۴ هم مدرن وارفر رو بدون لگ و تاخیر بازی میکنم.همیشه هم خوبه تو طول شبانه روز

• Like
Reactions: majidred2011

Dr.Trax

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,048
از دوستان مازندرانی (ترجیحا بابل و بابلسر) کسی اینترنت شــاتــل داره؟ وضعیت پینگ و پکت لاس چطوره؟
من فن آوا دارم و کلا رو هواست!!! تمام ips ها همینه یا بد و خوب داره؟
134427

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر