بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

B-King

کاربر سایت
Mar 6, 2019
2,135
سلام من خواستم نتیجه رو بگم
دیروز ثبت نام کردم توی مخابرات حسابم ساعت 10 صبح باز شد
پینگم 120 بود تا المان
زنگ زدم به مخابرات به پشتیبان گفتم و چه عجب نگفت که نویز گیرت خرابه و سیم مودمتو عوض کن و درخواست برسی به بخش فنی نوشت
ساعت 10 و نیم شب مودم قطع شد و پینگ 50 به 8.8.8.8و 95 به اروپا وصل شد
واقعا این تجربه از مخابرات برام عجیبه

آقا این اعداد (بازی با اعداد از جانب مخابرات ) هیچ کدوم استیبل نیست . پینگ باید استیبل باشه که تو هیچ isp یی همچین چیزی رویت نمیشه

مخابرات ب تنهایی اثبات کرده چقدر از همه نابود تره زمان بدید بهش متوجه میشید

B-King

کاربر سایت
Mar 6, 2019
2,135
دوستانی که مخابرات دارن سالمه نتشون؟! من از دیشب سرعتم شده 16 کیلوبایت! :| سایت هم به زور باز میکنه
طبیعیه صفحه پیش رو نگاه کنی دست گل چند کیلوبایتی مخابرات رو پست کردم

چهارصبح میره رو ۶۰کیلوبایت هورا!

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,371
نام
Majid
اینترنت ptp با پهنای باند اختصاصی گرفتم بازم شبا توییچ خراب میشه!ولی روز خوبه. فقط هم توییچ اینطوره سایتای دیگه درسته واسم. ممکنه از خود سرورای توییچ باشه و ربطی به نت ما نداشته باشه کلا. چون زیاد دیم از خارج هم شکایت میکنن درباره همین موضوع! nordvpn میزنم درست میشه ولی اونم باز بعضی مواقع جواب نمیده.
یا از برنامه twitch streamer استفاده میکنم خوب میشه ولی دیلی میفته رو استریم
نه از سرورای توییج فک نکنم باشه، چون میکسرم دقیقا همینطوریه برام اگه بدتر نباشه، یک Extention ـم برا مرورگر پیدا کردم سرورای توییجو میتونی تغییر بدی که ببینی با کدوم بهتره هیچ کدوم خوب نیست :D این قضیه استریمِ خراب از قدیم بوده برام، خوش بختانه خیلی دنبال نمیکنم و بیشتر کلیپاشونو تو یوتیوب میبینم اما همین که موقع مسابقات Twitch rivals ـو اینا میشه میخوای دوتا بازی نگاه کنی رو 360 ـم درست پلی نمیکنه واقعا رو اعصابه.
این برنامه که میگی میتونی لینک بدی؟ ندیدم جایی

Play4Fun_0

کاربر سایت
May 2, 2019
397
کسایی که آسیاتک دارن ، از چند روز پیش 7 تا 20 درصد پکت لاست پیدا کردن؟ یا فقط از من اینطوریه؟
منم صبانت دارم، چند روزی هست که شبا سرعت میاد پایین و پینگ میره بالا و پکت لاست هم داره (که البته با کاهش پینگ تقریبا اوکی شد)

زنگ زدم بهشون، گفتن در جریان هستن که از ساعت 4 به بعد مشکل پهنای باند پیش میاد و طی یکی دو هفته آینده برطرف میکنن

یه داستانایی دارن پیاده میکنن فکر کنم

Mahdi444

کاربر سایت
Jan 10, 2016
653
نام
Ary
نتم قطعی داشت زنگ زدم طرف درستش کرد ولی سرعتو از 1.5 کرد 1، (اشتراک 8 دارم) روم نمیشه زنگ بزنم بگم ببرید بالا D:

Sent from my G3112 using Tapatalk

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,298
نام
مهدی
نتم قطعی داشت زنگ زدم طرف درستش کرد ولی سرعتو از 1.5 کرد 1، (اشتراک 8 دارم) روم نمیشه زنگ بزنم بگم ببرید بالا D:

خطت روی 16 بسته بودن با سرعت 1.5 که کشش نداشته و قطع میشده.برات بستن روی 8 که سرعت 1 میده و قطعی هم نداری.اگر مجدد زنگ بزنی که ببرن بالا مطمن باش دوباره قطعی هات برمیگرده

• Like
Reactions: Mahdi444

Mahdi444

کاربر سایت
Jan 10, 2016
653
نام
Ary
خطت روی 16 بسته بودن با سرعت 1.5 که کشش نداشته و قطع میشده.برات بستن روی 8 که سرعت 1 میده و قطعی هم نداری.اگر مجدد زنگ بزنی که ببرن بالا مطمن باش دوباره قطعی هات برمیگرده
نه اون مشکل که چیز دیگه ای بود وگرنه مدت زیادی استفاده میکردم رو این سرعت دیروز یهو اینطور شد

• Like
Reactions: ps34

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر