بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

Persona.Q

Don't Listen To Ondore's Lies
کاربر سایت
Jun 8, 2014
816
نام
محمد
منم پارس انلاین دارم چند ماه پیش خوب بود الان پینگ همش بالا پایین میشه افتضاح.. جالب تر این که بازیای ps3 مثل evil 5-6 , borderlands kombat و چنتای دیگه که همه براحتی میشد انلاین زد هیچکدوم دیگه وصل نمیشه با نت گوشی (همراه اول) هم امتحان کردم نشد..بنظرم ایراد کلی هست فقط خدا کنه درست بشه..اگر نه منم مجبورم یه نت دیگه بگیرم موندم چی بگیرم فقط..

sinakaya

کاربر سایت
Jan 26, 2020
24
سلام این اولین پیامی هست که توی انجمن مینویسم
خواستم بگم که من از دیده بان نت سرویس میگیرم که پینگش با تهران در شرایط خوب 55 هست و کارشناش هاش هم میگن که خوبه و بهترین حالته!!!!
پاکت لوس 5 تا 15 درصد داره که غیر قابل بازی کرده فک کنم توی استان من اذربایجان شرقی دیده بان نت واسطه اسیاتک هست
ما توی شهرستانی هستیم که کلا دو تا مرکز مخابراتی داره مرکز ما و مرکز اون طرف شهر
الان دوستم میگه که مخابرات پینگ رو درست کرده و پینگ اون با المان و اروپا از 85 تا 95 هست که واقعا برا ما قابل قبوله و قابل بازی
ولی اون توی مرکز دیگس
میگم من اگه از مخابرات سرویس بگیرم احمال داره منم به اون پینگ برسم؟
snrخط من روی 4 مگ حدود 25 هست که برا اون کمی بیشتر از اینه
Line Attenuation هم برا من 33 هست ولی برا اون نمیدونم
نظر شما چیه الان چیکار کنم؟
اینم بگم که شاتل و پارس انلاین توی شهر ما سرویس نمیده
تا حدود 7 ماه پیش همراه اول هم پینگ 95 داشت به المان بدون پاکت لوس ولی الان 7 ماهه خراب شده

Sterben

Shinu made
کاربر سایت
Dec 14, 2007
2,090
نام
هومن
الا یک ماه که شدیدا کیفیت اینترنت اومده پایین قبلا میشد روز ها تویچ رو با 720p60 دید و شبا هم به همون ۳۶۰ قانع بودیم که الا رسما از صبح تا شب اگه رو کیفیت ۱۶۰p بافر نندازه باید دعا کنیم!از اوت ور عملا گیم انلاین اینا تعطیل موندم بقیه که اعتراض نمیکنند و... مشکلی ندارن؟رسما نوسان شدیدا پینگ هست که بخاطر اون افت سرعت تک کانکشن هست با پینگ ۹۰ اینا شروع میکنی بعد با ۱۶۰ به بالا اینا بگذرونی!
رسما وضع خرابی هست حل مشکل هم دست ایناست ولی نمی خوان!خلاصه یا باید همه اعتراض کنند یا کلا دیگه یواش یواش دوره دیدن استریم و گیم انلاین باید خط بکشیم بعد مراحل دیگه!!

kamivh1

کاربر سایت
Aug 29, 2010
198
الا یک ماه که شدیدا کیفیت اینترنت اومده پایین قبلا میشد روز ها تویچ رو با 720p60 دید و شبا هم به همون ۳۶۰ قانع بودیم که الا رسما از صبح تا شب اگه رو کیفیت ۱۶۰p بافر نندازه باید دعا کنیم!از اوت ور عملا گیم انلاین اینا تعطیل موندم بقیه که اعتراض نمیکنند و... مشکلی ندارن؟رسما نوسان شدیدا پینگ هست که بخاطر اون افت سرعت تک کانکشن هست با پینگ ۹۰ اینا شروع میکنی بعد با ۱۶۰ به بالا اینا بگذرونی!
رسما وضع خرابی هست حل مشکل هم دست ایناست ولی نمی خوان!خلاصه یا باید همه اعتراض کنند یا کلا دیگه یواش یواش دوره دیدن استریم و گیم انلاین باید خط بکشیم بعد مراحل دیگه!!
اینترنت ptp با پهنای باند اختصاصی گرفتم بازم شبا توییچ خراب میشه!ولی روز خوبه. فقط هم توییچ اینطوره سایتای دیگه درسته واسم. ممکنه از خود سرورای توییچ باشه و ربطی به نت ما نداشته باشه کلا. چون زیاد دیم از خارج هم شکایت میکنن درباره همین موضوع! nordvpn میزنم درست میشه ولی اونم باز بعضی مواقع جواب نمیده.
یا از برنامه twitch streamer استفاده میکنم خوب میشه ولی دیلی میفته رو استریم

آخرین ویرایش:

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
سلام این اولین پیامی هست که توی انجمن مینویسم
خواستم بگم که من از دیده بان نت سرویس میگیرم که پینگش با تهران در شرایط خوب 55 هست و کارشناش هاش هم میگن که خوبه و بهترین حالته!!!!
پاکت لوس 5 تا 15 درصد داره که غیر قابل بازی کرده فک کنم توی استان من اذربایجان شرقی دیده بان نت واسطه اسیاتک هست
ما توی شهرستانی هستیم که کلا دو تا مرکز مخابراتی داره مرکز ما و مرکز اون طرف شهر
الان دوستم میگه که مخابرات پینگ رو درست کرده و پینگ اون با المان و اروپا از 85 تا 95 هست که واقعا برا ما قابل قبوله و قابل بازی
ولی اون توی مرکز دیگس
میگم من اگه از مخابرات سرویس بگیرم احمال داره منم به اون پینگ برسم؟
snrخط من روی 4 مگ حدود 25 هست که برا اون کمی بیشتر از اینه
Line Attenuation هم برا من 33 هست ولی برا اون نمیدونم
نظر شما چیه الان چیکار کنم؟
اینم بگم که شاتل و پارس انلاین توی شهر ما سرویس نمیده
تا حدود 7 ماه پیش همراه اول هم پینگ 95 داشت به المان بدون پاکت لوس ولی الان 7 ماهه خراب شده
برو مخابرات

sinakaya

کاربر سایت
Jan 26, 2020
24
سلام من خواستم نتیجه رو بگم
دیروز ثبت نام کردم توی مخابرات حسابم ساعت 10 صبح باز شد
پینگم 120 بود تا المان
زنگ زدم به مخابرات به پشتیبان گفتم و چه عجب نگفت که نویز گیرت خرابه و سیم مودمتو عوض کن و درخواست برسی به بخش فنی نوشت
ساعت 10 و نیم شب مودم قطع شد و پینگ 50 به 8.8.8.8و 95 به اروپا وصل شد
واقعا این تجربه از مخابرات برام عجیبه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر