بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

Soroush_shz

کاربر سایت
Jul 16, 2016
1,208
نام
Soroush
آره راست میگی الان حدود 6 ماه یا بیشتر که هر وقت از روی xbox سرعت بررسی میکنم میبینم سرعت آپلودم نسبت به قبل نصف شده ولی متاسفانه به آپلود توجهی نمیکردم :(
پینگمم خیلی نوسان داره از 140 تا 150 شروع میشه تا 280 یا بالاتر گاهی اوقات. یه مدت بود 100 تا نشون میداد روی بازی Rocket League ذوق مرگ شده بودم :D
فقط این Annex که گفتی رو واسه چی بگم بزاره روی M چون اگه پرسید یه دلیلی داشته باشم. ؟!
آپلود که پایین باشه مثلا وقتی یه ویس میفرستی یا بازی حرکاتتو میخواد آپلود کنه پهنای باند کم میاره و پینگ میره بالا.
این Annex M رو دقیق خودم نمیدونم ولی وقتی رو پروفایل گیمینگ میذارن خط رو این Annex M اضافه میشه واسه من.

• Like
Reactions: snOOpy ::.

mister

عضو جدید
Jan 3, 2020
2
دوستان میخوایم برای دانلود با حجم داخلی یه سرور مجازی بگیریم و اشتراکی وصل شیم کسانی که میخوان بیان بگن که بدونیم چند نفریم و هزینه کمتر بشه البته بدون افت کیفیت
سلام اگه دیر نشده منم هستم البته قبلش یه براورد هزینه کنید ببینیم چقدر میشه

warrior2020

کاربر سایت
Jun 24, 2014
86
آقا من از پیشگامان سرویس میگیرم که یه مدته پکت لاس دارم؛ امروز دو دفعه بهشون زنگ زدم که بار اول فقط دی ان اس داد بهم و دفعه دوم که گفتم با دی ان اس هم پکت دارم گفت یه سری تغییرات میدم تو پروفایلت که بعدش دیدم سرعت آپلود و دانلودم رو نصف کرده! ولی الان با دی ان اس 8.8.8.8 تقریبا دیگه پکت ندارم؛ چرا سرعت رو آوردن پایین؟ امکانش نبود با همون سرعت بالا پکت لاس از بین بره؟ میترسم بهشون بگم سرعت رو برگردونن به وضعیت قبل باز پکت لاس برگرده :l

• Like
Reactions: Mahdi444

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,521
سلام اگه دیر نشده منم هستم البته قبلش یه براورد هزینه کنید ببینیم چقدر میشه
کنسل شده قضیه.
بعد قعطی 5 دی دیتا سنتر ها روی این سرور های داخلی خیلی حساس شدن چون با این روش میشه موقع قطعی داخلی هم به اینترنت دسترسی داشت همشون میترسن سرورهاشون جمع بشه که کلی ضرر میکنن.
واسه همین اگه ما بگیریم و بفهمن که روش V*P*N ست کردیم سریع سرور رو پس میگیرن

• Like
Reactions: mister

Mahdi444

کاربر سایت
Jan 10, 2016
653
نام
Ary
آقا من از پیشگامان سرویس میگیرم که یه مدته پکت لاس دارم؛ امروز دو دفعه بهشون زنگ زدم که بار اول فقط دی ان اس داد بهم و دفعه دوم که گفتم با دی ان اس هم پکت دارم گفت یه سری تغییرات میدم تو پروفایلت که بعدش دیدم سرعت آپلود و دانلودم رو نصف کرده! ولی الان با دی ان اس 8.8.8.8 تقریبا دیگه پکت ندارم؛ چرا سرعت رو آوردن پایین؟ امکانش نبود با همون سرعت بالا پکت لاس از بین بره؟ میترسم بهشون بگم سرعت رو برگردونن به وضعیت قبل باز پکت لاس برگرده :l
سرویس من هم همینطور خیلی پکت لاست و اختلال داشت زنگ زدم پینگمو اوردن پایین حدود 80 ولی سرعت تغیر نکرد. هرچند جدیدا باز یکم اختلال داره.

Sent from my G3112 using Tapatalk

• Like
Reactions: warrior2020

Kaiki

کاربر سایت
Feb 1, 2013
1,572
نام
بهنام
دوستان من تهران هستم و از td lte ایرانسل استفاده میکنم چند روزیه خیلی پاکت لاست دارم هرچی هم تماس میگیرم فایده نداره، کسی اینجا هست که از ایرانسل سرویس بگیره و همین مشکلو داشته باشه؟

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: esm nadaram

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر