بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

aslirezahddd

PRO FIFA PLAYER
کاربر سایت
Oct 22, 2013
1,798
نام
Alireza
سلام من قبلا مخابرات داشتم پینگم بالا بود اما بدون پکت لاست آخر سر بخاطر قطعی های زیادش(کلا چراغ نت میرفت) تغییر دادم به شاتل مشکل اینه که الان با شاتل کلی پکت لاست میگیرم که رسما رینبو زهرمارم شده شبا هم از هفت و نیم به بعد وضع افتضاح تر میشه. زنگ هم میزنم میگن نویز داری اما در جواب اینکه چرا وقتی مخابرات بودم پکت لاست نداشتم جوابی ندارن.

خلاصه میخوام شاتل رو هم عوض کنم چه شرکتی رو پیشنهاد میدید؟اولویت اولم هم پینگ بدون پکت لاست برای رینبو هستش سرعت و حجم برام مطرح نیست
پارس انلاین بعضی جاها فوق العادس ! مناسبه گیمه اگه خرج کنی هر ماه سرویس گیمینگشو بگیری ( 110 ت هست فک کنم ) .. ولی میگم یه سری شهر ها هم مثل اینکه زیاد خوب نیستش پارس

• Like
Reactions: MMDMO

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,358
نام
بابک
سلام
من امروز زنگ زدم پشتیبانی گفتم اگه سرویسمو ارتقاء بدم سرعت آپلودم میره بالاتر؟
گفت نه سیم کشی مخابرات شما جوری که سرعت آپلود تا ۵۰۰ کیلو بایت هست
چرت و پرت گفت و شرکتو عوض کنم یا راست میگه؟

Sent from my Mi A2 using Tapatalk

aslirezahddd

PRO FIFA PLAYER
کاربر سایت
Oct 22, 2013
1,798
نام
Alireza
سلام
من امروز زنگ زدم پشتیبانی گفتم اگه سرویسمو ارتقاء بدم سرعت آپلودم میره بالاتر؟
گفت نه سیم کشی مخابرات شما جوری که سرعت آپلود تا ۵۰۰ کیلو بایت هست
چرت و پرت گفت و شرکتو عوض کنم یا راست میگه؟

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
برو داخل تنظیمات مودمت از اون صفحه که SNR این چیزارو میزنه یه عکس بگیر
در ضمن سرعت اپلود تو همه شرکتا داغونه .. سرعت اپلود بالای بهت نمیده هیچ شرکتی

آخرین ویرایش:

Mehrdad Bayern

کاربر سایت
Mar 29, 2009
1,125
نام
مهرداد
سلام من قبلا مخابرات داشتم پینگم بالا بود اما بدون پکت لاست آخر سر بخاطر قطعی های زیادش(کلا چراغ نت میرفت) تغییر دادم به شاتل مشکل اینه که الان با شاتل کلی پکت لاست میگیرم که رسما رینبو زهرمارم شده شبا هم از هفت و نیم به بعد وضع افتضاح تر میشه. زنگ هم میزنم میگن نویز داری اما در جواب اینکه چرا وقتی مخابرات بودم پکت لاست نداشتم جوابی ندارن.

خلاصه میخوام شاتل رو هم عوض کنم چه شرکتی رو پیشنهاد میدید؟اولویت اولم هم پینگ بدون پکت لاست برای رینبو هستش سرعت و حجم برام مطرح نیست

برا گیم ب نظرم فقط پارس آنلاین
من هم شاتل داشتم تا چند روز پیش و دقیقا همین مشکلات شما دارم
از شانس بدم تو منظقه ای ک من هستم فقط مخابرات، شاتل و صبانت سرویس میدن ک فعلا با صبانت قرارداد بستم حالا احتمالا تا چند روز آینده وصل میشه

• Like
Reactions: MMDMO

MMDMO

کاربر سایت
Mar 12, 2016
140
نام
Moein
برا گیم ب نظرم فقط پارس آنلاین
من هم شاتل داشتم تا چند روز پیش و دقیقا همین مشکلات شما دارم
از شانس بدم تو منظقه ای ک من هستم فقط مخابرات، شاتل و صبانت سرویس میدن ک فعلا با صبانت قرارداد بستم حالا احتمالا تا چند روز آینده وصل میشه
من بعد پایان این دورم شاتل رو احتمالا فسخ کنم(شاتل تنها اسم در کرده) و پارس آنلاین بگیرم فقط تفاوت قیمتی قابل توجهی دو شرکت باهم دارن بعنوان مثال من شاتل ماهی 55 میدم با هشت مگابیت سرعت اما پارس انلاین سرویس چهارمگ گیمینگ رو ماهی 87 تومن میده.
صبانت رو هم وقتی راه اندازی شد نظرت رو در میون بذار امیداورم خوب باشه

Black Sun

عضو جدید
Nov 10, 2018
104
پارس انلاین پکت لاستش نسبت به شاتل خوب هست سرعت دانلود هم نسبتا پایدار هست حتی آخر شبها. الان که مشکل هم داره سرعت دانلود 1.8 مگ هست.
اما چند روزی هست که پینگ خراب شده و از 87-90 رفته به 150 -200. همین امروز با خط شاتل در منطقه دیگه تست گرفتم بدون سرویس گیمینگ پینگ 110 بود و با گیمینگ شد 95.
چند روز پیش هم کلا قطع بود و بعد از اون چند سایت کلا باز نمیشه. معلوم نیست چه خبره و چه فیلمی میخواد سر ملت غیور در بیاد.
پشتیبانی پارس انلاین هم داغونه و هیچی بارشون نیست! طرف نمیدونست Annex چی هست. ضمن اینکه مثل اینکه روزهای تعطیل هم نیستن! از دیشب تا الان هیچ تلفنی جواب نمیده (نه پشتیبانی و نه فروش)
شاتل همه ساعت شبانه روز در هر روز هفته جوابگو بودن. خلاصه ما موندیم چه کنیم با اینا! شاتل پشتیبانی داره اما پکت لاست شدید داره. اینا پکت لاست ندارن پینگ بالا پایین میره. اسیاتک مونده که تست کنم که اونم میگن داغونه.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Amirreza Mehrava

aslirezahddd

PRO FIFA PLAYER
کاربر سایت
Oct 22, 2013
1,798
نام
Alireza
پارس انلاین پکت لاستش نسبت به شاتل خوب هست سرعت دانلود هم نسبتا پایدار هست حتی آخر شبها. الان که مشکل هم داره سرعت دانلود 1.8 مگ هست.
اما چند روزی هست که پینگ خراب شده و از 87-90 رفته به 150 -200. همین امروز با خط شاتل در منطقه دیگه تست گرفتم بدون سرویس گیمینگ پینگ 110 بود و با گیمینگ شد 95.
چند روز پیش هم کلا قطع بود و بعد از اون چند سایت کلا باز نمیشه. معلوم نیست چه خبره و چه فیلمی میخواد سر ملت غیور در بیاد.
پشتیبانی پارس انلاین هم داغونه و هیچی بارشون نیست! طرف نمیدونست Annex چی هست. ضمن اینکه مثل اینکه روزهای تعطیل هم نیستن! از دیشب تا الان هیچ تلفنی جواب نمیده (نه پشتیبانی و نه فروش)
شاتل همه ساعت شبانه روز در هر روز هفته جوابگو بودن. خلاصه ما موندیم چه کنیم با اینا! شاتل پشتیبانی داره اما پکت لاست شدید داره. اینا پکت لاست ندارن پینگ بالا پایین میره. اسیاتک مونده که تست کنم که اونم میگن داغونه.
من هم دیشب با پشتیبانیشون صحبت کردم
هم امروز
0211585
شماره اینو میگیری دیگه ؟
------------
اسیا تک هم پینگش مثل پارس انلاینه تقریبا ولی بعضی تایما کلا قاطی میکنه نه میشه دانلود کرد نه پینگ درست حسابی میده .. ارزش تست نداره .. الکی نگیر

Black Sun

عضو جدید
Nov 10, 2018
104
من هم دیشب با پشتیبانیشون صحبت کردم
هم امروز
0211585
شماره اینو میگیری دیگه ؟
------------
اسیا تک هم پینگش مثل پارس انلاینه تقریبا ولی بعضی تایما کلا قاطی میکنه نه میشه دانلود کرد نه پینگ درست حسابی میده .. ارزش تست نداره .. الکی نگیر
آره همون شماره کلا دیروز مشغول بود. باز الان که آمدم خانه و تست گرفتم نتیجه شد عکس زیر:
قبلا با همین ادرس 89 -95 بود الان شده 86. معلوم نیست چه خبره. فعلا میمونم با همین پارس ببینیم چی میشه.

Attachments

• Annotation 2019-04-06 120719.jpg
    Annotation 2019-04-06 120719.jpg
    97.2 KB · مشاهده: 27

Mehrdad Bayern

کاربر سایت
Mar 29, 2009
1,125
نام
مهرداد
آره همون شماره کلا دیروز مشغول بود. باز الان که آمدم خانه و تست گرفتم نتیجه شد عکس زیر:
قبلا با همین ادرس 89 -95 بود الان شده 86. معلوم نیست چه خبره. فعلا میمونم با همین پارس ببینیم چی میشه.

از من میشنونی اگر پاکت لاست نداری فعلا همین پارس بمون

من با شاتل مشکل پاکت لاست داشتم ک تخلیه کردم وگرنه از لحاظ پینگ بدون سرویس گیم وضعم خوب بود ( روی 105 تا 120 بود) الان هم سر تخلیه دارن اذیت میکنن 4 روز درخواست دادم انگار نه انگار همون روز هم با صبانت قرار داد بستم سریع برا مخابرات اقدام کردن ولی شاتل هنوز تخلیه نکرده!!

• Like
Reactions: Tr16

Mehrdad Bayern

کاربر سایت
Mar 29, 2009
1,125
نام
مهرداد
از من میشنونی اگر پاکت لاست نداری فعلا همین پارس بمون

من با شاتل مشکل پاکت لاست داشتم ک تخلیه کردم وگرنه از لحاظ پینگ بدون سرویس گیم وضعم خوب بود ( روی 105 تا 120 بود) الان هم سر تخلیه دارن اذیت میکنن 4 روز درخواست دادم انگار نه انگار همون روز هم با صبانت قرار داد بستم سریع برا مخابرات اقدام کردن ولی شاتل هنوز تخلیه نکرده!!

در راستای تخلیه خط نیم ساعت پیش از شرکت زنگ زدن و دلیل می خواست ک چرا میخوای تخلیه کنه!!!! ( عجب بدبختی داریم) گفتم نیاز ندارم و پاکت لاست دارم و الان هم دارم از اینترنت ایرانسل استفاده میکنم هیچ کدوم از این مشکلات را ندارم بعد در اومده میگه خب اون سرویس گرونه!!! (چ گیری داده) خلاصه تش گفت باید دوباره درخواست تخلیه بدی و حدودا 7 روز طول میکشه گفتم یکبار درخواست دادم چند بار درخواست بدم گفت از اون قست ک دادی نباید درخواست بدی !!!!
دوستانی ک شاتل دارن و میخوان درخواست تخلیه بدن ب این آدرس برید تو مای شاتل:
خدمات شاتل> اینترنت پر سرعت> درخواست ها> ارسال پیام فنی
اونجا واحد دریافت کننده را بزنید پشتیبانی فروش موضوع هم حتما ذکر کنید درخواست جمع آوری و تخلیه خط سرویس ADSL
تو قسمت درخواست هم حتما علتتون ذکر کنید و تاریخ هم بزنید.

بدجور موقع تخلیه میندازن کار را تو دست انداز. تا 2 شنبه تخلیه شد ک شد نشد تو سامانه 195 شکایت میکنم.

آخرین ویرایش:

Mohammad@li

کاربر سایت
Sep 11, 2014
2,093
نام
MohammadAli
در راستای تخلیه خط نیم ساعت پیش از شرکت زنگ زدن و دلیل می خواست ک چرا میخوای تخلیه کنه!!!! ( عجب بدبختی داریم) گفتم نیاز ندارم و پاکت لاست دارم و الان هم دارم از اینترنت ایرانسل استفاده میکنم هیچ کدوم از این مشکلات را ندارم بعد در اومده میگه خب اون سرویس گرونه!!! (چ گیری داده) خلاصه تش گفت باید دوباره درخواست تخلیه بدی و حدودا 7 روز طول میکشه گفتم یکبار درخواست دادم چند بار درخواست بدم گفت از اون قست ک دادی نباید درخواست بدی !!!!
اونجا واحد دریافت کننده را بزنید پشتیبانی فروش موضوع هم حتما ذکر کنید درخواست جمع آوری و تخلیه خط سرویس ADSL

بدجور موقع تخلیه میندازن کار را تو دست انداز. تا 2 شنبه تخلیه شد ک شد نشد تو سامانه 195 شکایت میکنم.

این کار همه ispهاست. مخابرات که به من میگفت اگه خطتو تخلیه کنی فیبر نوریش میکنیم تا نتونی از شرکت دیگه سرویس بگیری. (لول) با این حال من میدونستم تهدید الکیه تهش بزور تخلیه کردم.

Soroush_shz

کاربر سایت
Jul 16, 2016
1,208
نام
Soroush
یه چیز حدید اضافه شده 3-4 روزه! شبا حدود ساعت 12 اینا پینگم میره رو 200!! تا یکی دو ساعت همینجوریه! الان 3 شبه پشت سر هم این اتفاق میوفته! مرسی شاتل ....
امروز از ساعت 10:30 پینگم رفت رو 200! مرسی واقعا ...

Medusa

کاربر سایت
Jul 6, 2008
2,729
نام
Javad
فیبر مخابرات از نظر سرعت و پینگ عالیه ، یکم قیمت مودمی که میده بالاس ولی میارزه ، بخصوص اینکه برای شرکت بخواید استفاده کنید!

baba

کاربر سایت
Sep 22, 2006
128

عجب بابا زوری هست مگه حتما باید دلیل اورد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر