بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

bacheh mosbat

کاربر فعال
Oct 3, 2005
4,244
خدمت شما
خوب snr 9 لب مرز هست. اینترنت قطع و وصل میشد که رو حالت G.dmt گذاشته بودی؟
اگه امکانش باشه, مودم رو مستقیم وصل کن به سیمی که از بیرون اومده. سیم داخل منزل هم باید قطع کنی.
ببین snr بالا میره یا نه.

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,454
نام
Nimo
خوب snr 9 لب مرز هست. اینترنت قطع و وصل میشد که رو حالت G.dmt گذاشته بودی؟
اگه امکانش باشه, مودم رو مستقیم وصل کن به سیمی که از بیرون اومده. سیم داخل منزل هم باید قطع کنی.
ببین snr بالا میره یا نه.

رو g.dmt اره مشکل داشت خیلی ریز قطعی داشت. فردا برقکار میارم که سیم دم درو سوکت بزنه مودم رو صل کنم امتحان کنم اگه نویز بهتر شد از دم در یه کابل از خط مستقیم بکشم تو خونه برای adsl جواب میده ؟ یا حتما باید سیم کشی کل خونه رو از اول ردیف کنم ؟ این g.dmt فرقش چی بود ؟

bacheh mosbat

کاربر فعال
Oct 3, 2005
4,244
اگه مشکل از سیم کشی داخل بود , کابل فویل دار بگیر, از دم در مستقیم بیار واسه مودم. اگه با خط تلفن صحبت میشه, یک اسپلیتر دم مودم بزار و خروجی تلفنش رو بزن تو پریز تلفن منزل.
فرکانس و پهنای باند مدولاسیون g.dmt پایین تر از adsl2 هست که باعث ثبات تو خط های نویز دار میشه.

• Like
Reactions: RoCoCo

Mehrdad Bayern

کاربر سایت
Mar 29, 2009
1,125
نام
مهرداد
دوستان چند روزه خیلی Snr نوسان داره معمولا روی 11 هست ولی ی هو تا 7 میاد پایین دوباره میشه 11 بدجور رو اعصابه
سیم ها را هم چک کردم ok بود

amir*

کاربر سایت
Jan 26, 2011
443

Attachments

• 11.jpg
    11.jpg
    98.3 KB · مشاهده: 14

Mehrdad Bayern

کاربر سایت
Mar 29, 2009
1,125
نام
مهرداد
فقط اولی باز نشد.
2 ماهی میشه بازیسنتر واسه من درست باز نمیشه باید استوپ,ریفرش کنم صفحه جدید باز می کنم!(دیر لود میشه) دوستان دیگه همچین مشکلی ندارن؟
[مخ]

بازیسنتر چند وقته بد باز میشه

• Like
Reactions: amir_k2m

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,276
نام
مهدی
اگه مشکل از سیم کشی داخل بود , کابل فویل دار بگیر, از دم در مستقیم بیار واسه مودم. اگه با خط تلفن صحبت میشه, یک اسپلیتر دم مودم بزار و خروجی تلفنش رو بزن تو پریز تلفن منزل.
فرکانس و پهنای باند مدولاسیون g.dmt پایین تر از adsl2 هست که باعث ثبات تو خط های نویز دار میشه.
در مورد errors pkts ها نظرت چیه؟؟؟ چرا بوجود میان و چرا اینقدر همه گیره؟ ینجا بچه ها عکس از کیفیت خطوطشون میزارن 99درصدشون تعداد بسیار بالایی خطا دارن ! توی مودم های tplink معمولا به اسم crc شناخته میشن

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,454
نام
Nimo
در مورد errors pkts ها نظرت چیه؟؟؟ چرا بوجود میان و چرا اینقدر همه گیره؟ ینجا بچه ها عکس از کیفیت خطوطشون میزارن 99درصدشون تعداد بسیار بالایی خطا دارن ! توی مودم های tplink معمولا به اسم crc شناخته میشن
فکر میکنم میتونه به کیفیت خط برگرده جالب اینه که من دیروز کابل کشی کردم و کیفیت خطم یهو افزایش فوق العاده زیادی داشت جالبیشم اینه که تا الان system log رو نگاه میکنم اصلا هیچ اروری از هیچ نوعی نداده.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر