بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

Mehrdad Bayern

کاربر سایت
Mar 29, 2009
1,174
نام
مهرداد
فقط اولی باز نشد.
2 ماهی میشه بازیسنتر واسه من درست باز نمیشه باید استوپ,ریفرش کنم صفحه جدید باز می کنم!(دیر لود میشه) دوستان دیگه همچین مشکلی ندارن؟
[مخ]
بازیسنتر چند وقته بد باز میشه

• Like
Reactions: amir_k2m

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,011
نام
مهدی
اگه مشکل از سیم کشی داخل بود , کابل فویل دار بگیر, از دم در مستقیم بیار واسه مودم. اگه با خط تلفن صحبت میشه, یک اسپلیتر دم مودم بزار و خروجی تلفنش رو بزن تو پریز تلفن منزل.
فرکانس و پهنای باند مدولاسیون g.dmt پایین تر از adsl2 هست که باعث ثبات تو خط های نویز دار میشه.
در مورد errors pkts ها نظرت چیه؟؟؟ چرا بوجود میان و چرا اینقدر همه گیره؟ ینجا بچه ها عکس از کیفیت خطوطشون میزارن 99درصدشون تعداد بسیار بالایی خطا دارن ! توی مودم های tplink معمولا به اسم crc شناخته میشن

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
3,650
نام
Nimo
در مورد errors pkts ها نظرت چیه؟؟؟ چرا بوجود میان و چرا اینقدر همه گیره؟ ینجا بچه ها عکس از کیفیت خطوطشون میزارن 99درصدشون تعداد بسیار بالایی خطا دارن ! توی مودم های tplink معمولا به اسم crc شناخته میشن
فکر میکنم میتونه به کیفیت خط برگرده جالب اینه که من دیروز کابل کشی کردم و کیفیت خطم یهو افزایش فوق العاده زیادی داشت جالبیشم اینه که تا الان system log رو نگاه میکنم اصلا هیچ اروری از هیچ نوعی نداده.

Mehrdad Bayern

کاربر سایت
Mar 29, 2009
1,174
نام
مهرداد
چند روزه از ساعت 6 عصر Snr بدجور نوسان پیدا میکنه اصلا از 10 تا سه میاد پایین!!!
نمیدونم سیم کشی مشکل پیدا کرده یا از سمت شرکت هست؟؟!!

• Like
Reactions: amir_k2m

amir_k2m

کاربر سایت
Jul 3, 2011
1,684
نام
امیر
چند روزه از ساعت 6 عصر Snr بدجور نوسان پیدا میکنه اصلا از 10 تا سه میاد پایین!!!
نمیدونم سیم کشی مشکل پیدا کرده یا از سمت شرکت هست؟؟!!
نه مشکل از طرف خودشونه برای منم اینطوریه عصرها نوسان شدید سرعت دارم طوری که از بازی لفت میخورم ع ن بازی جدیدشونه:|

• Like
Reactions: Mehrdad Bayern

MOHSEN 007

کاربر سایت
May 4, 2015
303
نام
Mohsen
درود
از دوستانی که قم زندگی میکنن کسی اطلاع داره کدوم isp برای گیم بهتره که پینگ و تایم اوت کمی داشته باشه؟

Mehrdad Bayern

کاربر سایت
Mar 29, 2009
1,174
نام
مهرداد
حدودا یک ساعتی میشه پینگ با اروپا ب شدت افزایش یافته بین 250 تا 300 شده و اکثر سایت ها خارجی باز نمیشه.

خدا لعنت کنه این عرزشی ها را.

omid_13

کاربر سایت
Nov 22, 2013
578
نام
OmidLOL
برای من هیچ سایتی باز نمیشه فقط با هیتلرشکن میتونم سایت هارو باز کنم همین جاهم با هیتلر اومدم

Mehrdad Bayern

کاربر سایت
Mar 29, 2009
1,174
نام
مهرداد
برای من هیچ سایتی باز نمیشه فقط با هیتلرشکن میتونم سایت هارو باز کنم همین جاهم با هیتلر اومدم
من نمی دونم اینا ک همه چی را فیل کردن دیگه این مسخره بازی ها برا چی هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ی روز نوسان snr داریم یا افزایش پینگ یا تبدیل شدن به اینترانت خب این چ وضعشه دیگه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند (کاربران: 0, مهمان: 1)

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟