بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

mr.engineer11

کاربر سایت
Sep 8, 2018
24
پارس آنلاین - شاتل - پیشگامان

با هر بار خاموش روشن کردن مودم ، آیپی شما عوض میشه ، وقتی هم آیپی عوض میشه ، امکان داره مسیر یابی اینترنت شما تا آیپی های دیگه تغییر کنه که نتیجش میشه اینکه پینگ هر دفعه متفاوت هست. این داستان رو هم با مخابرات کاری نمیتونید بکنید چون اساسا نه براشون مهم هست پینگ نه دانشی در موردش دارند .
امروز زنگ زدم مخابرات
ضمن تایید مشکل من از طرف کارشناس،گفتن که نت مخابرات بدرد بازی نمیخوره و باید از شرکت های خصوصی که سرویس ویژه گیمینگ دارن نت بگیری
میخواستم بدونم که شرکت های خصوصی این مشکل که با هر بار خاموش روشن کردن مودم،پینگ بالا پایین بشه رو دارن؟
و در حال حاضر کدوم شرکت خصوصی سرویس ویژه گیمینگ داره و پینگش هم کمتر از 100 هست و مشکلات کمتری نسبت به شرکتای دیگه داره؟؟

qozmyox

کاربر سایت
Oct 29, 2010
1,715
امروز زنگ زدم مخابرات
ضمن تایید مشکل من از طرف کارشناس،گفتن که نت مخابرات بدرد بازی نمیخوره و باید از شرکت های خصوصی که سرویس ویژه گیمینگ دارن نت بگیری
میخواستم بدونم که شرکت های خصوصی این مشکل که با هر بار خاموش روشن کردن مودم،پینگ بالا پایین بشه رو دارن؟
و در حال حاضر کدوم شرکت خصوصی سرویس ویژه گیمینگ داره و پینگش هم کمتر از 100 هست و مشکلات کمتری نسبت به شرکتای دیگه داره؟؟
پارس آنلاین و پیشگامان و شاتل هر 3 تاشون دارند ، من 2 تای اولی رو تست کردم و خوب بودند برای گیم. در مورد شاتل نظری ندارم در حال حاضر .

• Like
Reactions: mr.engineer11

Mehrdad Bayern

کاربر سایت
Mar 29, 2009
1,174
نام
مهرداد
دوستان امروز پینگتون بالا نرفته؟؟ من دیروز تو رینبو پینگم بود 110 امروز 160 شده با لگ فراروان!!!

Soroush_shz

کاربر سایت
Jul 16, 2016
888
نام
Soroush
یک سوال.
من سرویسم 13م هر ماه تمدید میکنم واسه یک ماه.
بعد الان شنیدم قراره به زودی گرون بشه، اگه الان 3 ماهه تمدید کنم، از امروز شروع میشه و اون حدود 17-18 روزی که مونده از سرویسم هیچ میشه؟! یا از 13م شروع میشه سه ماه؟

Ps42014

کاربر سایت
Jun 24, 2017
770
یک سوال.
من سرویسم 13م هر ماه تمدید میکنم واسه یک ماه.
بعد الان شنیدم قراره به زودی گرون بشه، اگه الان 3 ماهه تمدید کنم، از امروز شروع میشه و اون حدود 17-18 روزی که مونده از سرویسم هیچ میشه؟! یا از 13م شروع میشه سه ماه؟
بقیه ی شرکت ها رو نمی دونم
ولی های وب به صورت کد قرار میده اگه سرویسی فعال باشه می تونی بعد تموم شدن سرویس فعلی، فعالش کنی

Sent from my iPhone using Tapatalk

AmirAirGunner

کاربر سایت
May 23, 2016
1,534
نام
امیر
دوستان از سایت speed test چجوری عکس بزارم ؟!

2-3 روزه مخابرات قاطی کرده یک سرعت عجیبی به پورت من دادن:D

آخرین ویرایش:

AmirAirGunner

کاربر سایت
May 23, 2016
1,534
نام
امیر
دوستان از سایت speed test چجوری عکس بزارم ؟!

2-3 روزه مخابرات قاطی کرده یک سرعت عجیبی به پورت من دادن:D
پیداش کردم !

جالبه حجم هم کم نمیکنه :D
حداقل تا شنبه فکر نکنم درست بشه یه چند تا هارد پر کنیم :D

• Like
Reactions: sttiger

Coffee Addicted

Better be careful The killer might be near
کاربر سایت
Dec 19, 2006
2,219
شاتل تمام چراغ های مودم روشنه ولی بازم اینترنت ندارم پایین هم علامت تعجب زرد رنگ هست

آخرین ویرایش:

Soroush_shz

کاربر سایت
Jul 16, 2016
888
نام
Soroush
تو تاپ 5 پابجی بودیم با دوستم اینترنت قطع شد!! :|:|x-( تا نیم ساعت اینترانت شده بود و فقط سایتای داخلی باز میکرد!
پینگمم همش 180+ شده!
ای بابا .....
شاتل مشهد

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,920
نام
AmiR
دیشب من به این نتیجه رسیدم یه نفر اون طرف نشسته هی با پورت ها بازی میکنه به ما میخنده!
توی کمتر از نیم ساعت سه مدل پینگ رو تجربه کردم!
توی BF1 اول اومدم دیدم سه خط هستش نارنجی، خورد تو ذوقم چون باید 4 خط و سبز باشه،
سه خط 100 تا 160 بود سبز یا چارخط 75 تا 90 بود.
مودم رو روشن خاموش کردم، دیدم شد دو خط 200 تا 250 300:))
بیخیال شدم ، چند دقیقه بعد زدم دیدم شدم سه خط،
رفتم تو بازی دیدم شده 4 خط پینگ ثابت 75 تا 80
منم با اینکه قصد بازی نداشتم مجبور شدم دو ساعت بشینم بازی کنم!
یعنی به عمرم اینقدر نوسان ندیده بودم.
شاتل اراک.

• Like
Reactions: Mehrdad Bayern

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند (کاربران: 0, مهمان: 3)

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟