بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,352
نام
Matthew
سلام دوستان. یه مسئله ای هست، تقریبا من از اوایل اینکه از "دیده بان نت" سرویس خریدم، کم و بیش بود اینکه یهو چراغ لینک قطع می شد و
دوباره بعد چند بار خاموش روشن درست میشد، تقریبا دیگه خیلی کمتر این اتفاق افتاد تا تقریبا یک هفته پیش ما اول از سمت مخابرات خطمون به اف رفت :| توضیح دادم توی یکی از تایپیکا که گند میزنن به خط
خلاصه راه افتاد، الان اینطوریه که به شدت این مشکل قطع و وصل ممتد هست، همین الان نصف این پیام رو نوشتم، لینک قطع شد، دوباره مودم رو خاموش روشن کردم اومد

حالا ISP میگه این مشکل از مودم میتونه باشه، از سمت اونا نیست. حالا میخوام ببینم کسی تجربه داشته ؟ مودم ما واقعا قدیمی شده، D-Link مدل 2730 مشکی ـه که آپدیتم نداره اصلا انگار.

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,299
نام
مهدی
سلام
من شاتل دارم، سرویس گیمینگ هم فعاله، تازه گرفتم ، یکی دو هفته ی اول خیلی خوب بود و توی BF1 و BFV
پینگم بین 70 تا 90 بود
ولی الان شده ~120
زنگ زدم دوتا DNS داده گفت اینارو وارد کن،
ایناس: 85.15.1.15
85.15.1.14
فرقی میکنه یا باید بسازم با همین پینگ یا موقتیه چیه؟
با تشکر
سلام.این ها که DNS برای سرورهای ایرانی نظیر بازی زولا هست نه psn :| یعنی اون پشتیبان‌ دیگه کی بوده.
در مورد پینگ گیم شاتلم‌‌ برای همه از ۷۰ تا ۱۲۰ نرماله و به صورت رندم گاهی بالا پایین میشه پس توی فکرش نباش ok هست.

• Like
Reactions: AM!R

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,063
نام
AmiR
سلام.این ها که DNS برای سرورهای ایرانی نظیر بازی زولا هست نه psn :| یعنی اون پشتیبان‌ دیگه کی بوده.
در مورد پینگ گیم شاتلم‌‌ برای همه از ۷۰ تا ۱۲۰ نرماله و به صورت رندم گاهی بالا پایین میشه پس توی فکرش نباش ok هست.
دیگه اطلاعی ندارن میخوان یه چی گفته باشن!
بعدش من پینگ 80-90 رو دیده بودم رو خطم و تجربه ش کرده بودم، اگه ندیده بودم که مشکلی نبود.
به نظرم خیلی تفاوت بود مخصوصا توی BF1
به نظرتون پیگیری کنم قابل تغییر هستش؟

• Like
Reactions: ps34

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,299
نام
مهدی
دیگه اطلاعی ندارن میخوان یه چی گفته باشن!
بعدش من پینگ 80-90 رو دیده بودم رو خطم و تجربه ش کرده بودم، اگه ندیده بودم که مشکلی نبود.
به نظرم خیلی تفاوت بود مخصوصا توی BF1
به نظرتون پیگیری کنم قابل تغییر هستش؟
نه قابل تغییر نیست به هیچ عنوان خودت رو درگیر نکنن که میزنن خطت رو خراب میکنن.خودش گاهی پایین بالا میشه

• Like
Reactions: AM!R

Arash.RG

کاربر سایت
May 7, 2014
618
نام
آرش
تهران مخابرات درسته ؟ از دیروز صبح واسه من قطعه
زنگ هم میزنم میگه نفر ۲۰۰ امی تو صف ! :|
واسه منم از دیروز ساعت 10 صبح قطع شد و پنل هم باز نمیشد. دیگه تا ساعت 2 شب اینقدر نشستم پاش و هی رفرش میکردم تا به سختی پنل باز شد تمدید کردم یک ماهه اوکی شد.

یه باگ هم بوده مثل اینکه بعد از یک ماه قرارداد امکان استفاده بود هنوز ، اونو انگار برطرف کردن

Anakin

کاربر سایت
Feb 17, 2013
2,513
واسه منم از دیروز ساعت 10 صبح قطع شد و پنل هم باز نمیشد. دیگه تا ساعت 2 شب اینقدر نشستم پاش و هی رفرش میکردم تا به سختی پنل باز شد تمدید کردم یک ماهه اوکی شد.

یه باگ هم بوده مثل اینکه بعد از یک ماه قرارداد امکان استفاده بود هنوز ، اونو انگار برطرف کردن
یعنی من‌باید تمدید کنم؟!؟ خب سایت چرا ترکیدهه
من دیشب رفتم سایت ولی زده بود فعال سرویس رو

Arash.RG

کاربر سایت
May 7, 2014
618
نام
آرش
یعنی من‌باید تمدید کنم؟!؟ خب سایت چرا ترکیدهه
من دیشب رفتم سایت ولی زده بود فعال سرویس رو
والا یکی دو نفر دیگه هم آمار دارم همینجور مثل خودم از مدت قراردادشون گذشته بود ولی فعال . اما دیروز به هر سختی که بود تونستن وارد سایت بشن پرداخت کردن اوکی شدن مثل خودم

واسه منم فعال زده بود قبل اینکه پرداخت کنم حجم هم داشتم ولی تمدید کردم بعد دو دیقه ردیف شد . به نظر دارن باگشو حل میکنن . ماشالله همشون هم فنی و حرفه ای زدن ر*دن تو همه چی

• Like
Reactions: Anakin

Anakin

کاربر سایت
Feb 17, 2013
2,513
والا یکی دو نفر دیگه هم آمار دارم همینجور مثل خودم از مدت قراردادشون گذشته بود ولی فعال . اما دیروز به هر سختی که بود تونستن وارد سایت بشن پرداخت کردن اوکی شدن مثل خودم

واسه منم فعال زده بود قبل اینکه پرداخت کنم حجم هم داشتم ولی تمدید کردم بعد دو دیقه ردیف شد . به نظر دارن باگشو حل میکنن . ماشالله همشون هم فنی و حرفه ای زدن ر*دن تو همه چی
اره منم‌ سوال بود واسم چرا هنوز کار میکنه
کدوم‌بخش برم تمدید کنم؟
خرید حجم اضافه؟؟

Arash.RG

کاربر سایت
May 7, 2014
618
نام
آرش
اره منم‌ سوال بود واسم چرا هنوز کار میکنه
کدوم‌بخش برم تمدید کنم؟
خرید حجم اضافه؟؟
نه تغییر سرویس رو زدم من. حجم اضافه که حالت تمدید قرارداد اینا نداره واسه زمانیه که تو دوره قراردادت حجم تمام میشه.

• Like
Reactions: Anakin

Albis

کاربر سایت
Sep 11, 2008
1,764
آقا اینترنت مخابرات از دیروز تموم شده و نمیتونم تمدید کنم. راه دیگه ای بجز سایت کذایی مزخرفشون نیست؟!
2020 هم 200 نفر تو صفن

unKHEFTable

کاربر سایت
Sep 8, 2018
2
نت مخابرات تهران چطوره واسه بازی؟
طرح نداره پینگ ایناس بهتر باشه ؟

کلا تهران نت خوب واسه بازی چیه؟
اسیاتک زنگ زدم گفت اونجا فروش نداریم من خیابون شمیری ام دقیقا جلو مرکز مخارات ابوذر، شاید اینقد نزدیک به مخابراته خوب باشه؟

آخرین ویرایش:

Mehrdad Bayern

کاربر سایت
Mar 29, 2009
1,125
نام
مهرداد
آقا امروز nat type شده 3 کاری هم انجام ندادم فقط اتفاقی که افتاده قبلا رنج ip با 152 شروع میشد امروز نت قطع وصل شد با رنج 100 شروع شده
کسی این مشکل را داره؟؟؟

حالا جالبتر این که ip را داخل مودم 100.90 الی آخر نشون میده ولی تو سایت ipaddress میزنه 35.56 الی آخرمثل وقتی هست که Vp ان استفاده میکنی!!!!!
چرا اینطوری شده؟؟؟؟ ( شرکت شاتل)

پ.ن: گل بود به سبزه نیز آراسته شد زنگ زدم شرکت حرفم را تایید کرد گفت این یک کار جدیده و ... حالا گفته تو وقت اداری زنگ بزن ببینیم میشه درست کردش یا نه ( ک گفت نمیشه و حرف ip static را پیش کشید) یعنی پول بده اون سروریس را بگیر مشکلت حل میشه
خب ساین این ک نمی تونستیم بکنیم nat type هم سه شد ممنون
کشور ک نیست ماشالله......

آخرین ویرایش:

White Injun

کاربر سایت
Apr 19, 2014
525
نام
محمدصادق
آقا امروز nat type شده 3 کاری هم انجام ندادم فقط اتفاقی که افتاده قبلا رنج ip با 152 شروع میشد امروز نت قطع وصل شد با رنج 100 شروع شده
کسی این مشکل را داره؟؟؟

حالا جالبتر این که ip را داخل مودم 100.90 الی آخر نشون میده ولی تو سایت ipaddress میزنه 35.56 الی آخرمثل وقتی هست که Vp ان استفاده میکنی!!!!!
چرا اینطوری شده؟؟؟؟ ( شرکت شاتل)

پ.ن: گل بود به سبزه نیز آراسته شد زنگ زدم شرکت حرفم را تایید کرد گفت این یک کار جدیده و ... حالا گفته تو وقت اداری زنگ بزن ببینیم میشه درست کردش یا نه ( ک گفت نمیشه و حرف ip static را پیش کشید) یعنی پول بده اون سروریس را بگیر مشکلت حل میشه
خب ساین این ک نمی تونستیم بکنیم nat type هم سه شد ممنون
کشور ک نیست ماشالله......
ای بابا من میخواستم پارس رو تخلیه کنم بیام شاتل :| ظاهراً باید به فکر یه جای دیگه باشم

• Like
Reactions: Mehrdad Bayern

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر