بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

mr.engineer11

کاربر سایت
Sep 8, 2018
24
سلام
من اینترنت مخابرات دارم و ساکن تهرانم
پینگ اینترنت من از سه هفته پیش 150 شده(من با 4.2.2.4 تست میگیرم) و پایین هم نمیومد
از دوشنبه هفته پیش با خاموش و روشن کردن مودم پینگم کم یا زیاد میشه
عددش هم ثابته، یا 150 میشه یا 90
گاهی اوقات هم 250 (البته خیلی کم)
در حال حاظر وضعیت پینگ من عین تخم مرغ شانسی شده!!!!!!!ممکنه با یه بار خاموش روشن کردن بیاد پایین یا با چند بار
به مخابرات هم زنگ زدم و طبق معمول هیچ مشکلی مشاهده نمیکننD:
من الان 6 ساله از مخابرات اینترنت دارم و این شانسی شدن پینگ تا الان برام اتفاق نیوفتاده یا من متوجه نشدم
قبلا همیشه پینگم پایین بود و ربطی به خاموش و روشن کردن مودم نداشت
کسی با چنین مشکلی یا مشابهه این مشکل آشنایی داره؟؟

• Like
Reactions: sadeghbb

qozmyox

کاربر سایت
Oct 29, 2010
1,661
نت مخابرات تهران چطوره واسه بازی؟
طرح نداره پینگ ایناس بهتر باشه ؟

کلا تهران نت خوب واسه بازی چیه؟
اسیاتک زنگ زدم گفت اونجا فروش نداریم من خیابون شمیری ام دقیقا جلو مرکز مخارات ابوذر، شاید اینقد نزدیک به مخابراته خوب باشه؟
پارس آنلاین - شاتل - پیشگامان

سلام
من اینترنت مخابرات دارم و ساکن تهرانم
پینگ اینترنت من از سه هفته پیش 150 شده(من با 4.2.2.4 تست میگیرم) و پایین هم نمیومد
از دوشنبه هفته پیش با خاموش و روشن کردن مودم پینگم کم یا زیاد میشه
عددش هم ثابته، یا 150 میشه یا 90
گاهی اوقات هم 250 (البته خیلی کم)
در حال حاظر وضعیت پینگ من عین تخم مرغ شانسی شده!!!!!!!ممکنه با یه بار خاموش روشن کردن بیاد پایین یا با چند بار
به مخابرات هم زنگ زدم و طبق معمول هیچ مشکلی مشاهده نمیکننD:
من الان 6 ساله از مخابرات اینترنت دارم و این شانسی شدن پینگ تا الان برام اتفاق نیوفتاده یا من متوجه نشدم
قبلا همیشه پینگم پایین بود و ربطی به خاموش و روشن کردن مودم نداشت
کسی با چنین مشکلی یا مشابهه این مشکل آشنایی داره؟؟

با هر بار خاموش روشن کردن مودم ، آیپی شما عوض میشه ، وقتی هم آیپی عوض میشه ، امکان داره مسیر یابی اینترنت شما تا آیپی های دیگه تغییر کنه که نتیجش میشه اینکه پینگ هر دفعه متفاوت هست. این داستان رو هم با مخابرات کاری نمیتونید بکنید چون اساسا نه براشون مهم هست پینگ نه دانشی در موردش دارند .

amirarsenal

کاربر سایت
Dec 5, 2010
520
نام
امیر
نت مخابرات تهران چطوره واسه بازی؟
طرح نداره پینگ ایناس بهتر باشه ؟

کلا تهران نت خوب واسه بازی چیه؟
اسیاتک زنگ زدم گفت اونجا فروش نداریم من خیابون شمیری ام دقیقا جلو مرکز مخارات ابوذر، شاید اینقد نزدیک به مخابراته خوب باشه؟
داداش من خودم تو همون منطقه و مرکز مخابراتی ام خودتو خسته نکن فقققط میتونی از مخابرات نت بگیری هیچ شرکت خصوصی اونجا سرویس نمیده
مخابرات اونجا هم متاسفانه فاجعه است

Mehrdad Bayern

کاربر سایت
Mar 29, 2009
1,125
نام
مهرداد
آقا امروز nat type شده 3 کاری هم انجام ندادم فقط اتفاقی که افتاده قبلا رنج ip با 152 شروع میشد امروز نت قطع وصل شد با رنج 100 شروع شده
کسی این مشکل را داره؟؟؟

حالا جالبتر این که ip را داخل مودم 100.90 الی آخر نشون میده ولی تو سایت ipaddress میزنه 35.56 الی آخرمثل وقتی هست که Vp ان استفاده میکنی!!!!!
چرا اینطوری شده؟؟؟؟ ( شرکت شاتل)

پ.ن: گل بود به سبزه نیز آراسته شد زنگ زدم شرکت حرفم را تایید کرد گفت این یک کار جدیده و ... حالا گفته تو وقت اداری زنگ بزن ببینیم میشه درست کردش یا نه ( ک گفت نمیشه و حرف ip static را پیش کشید) یعنی پول بده اون سروریس را بگیر مشکلت حل میشه
خب ساین این ک نمی تونستیم بکنیم nat type هم سه شد ممنون
کشور ک نیست ماشالله......

عجب بدبختی داریم زنگ زدم دوباره شرکت گفت خیلی از کاربران گیمر زنگ زدن و قرار شده به این دسته از کاربران مثل قبل سرویس ارائه بدیم و رنج ip شون دوباره تغییر میکنه فقط زمانش مشخص نیست (خدایا) تا این مشکل اکی بشه.
حالا می ترسم این کار باعث شه پینگم هم به مشکل بخوره چون برا بهتر شدن ip مدام فقط وصل میکنیم تا با ip ک پینگش بهتره بازی کنیم حالا با این کارشون چ پیش آید خدا داند....

• Like
Reactions: sadeghbb

mr.engineer11

کاربر سایت
Sep 8, 2018
24
پارس آنلاین - شاتل - پیشگامان

با هر بار خاموش روشن کردن مودم ، آیپی شما عوض میشه ، وقتی هم آیپی عوض میشه ، امکان داره مسیر یابی اینترنت شما تا آیپی های دیگه تغییر کنه که نتیجش میشه اینکه پینگ هر دفعه متفاوت هست. این داستان رو هم با مخابرات کاری نمیتونید بکنید چون اساسا نه براشون مهم هست پینگ نه دانشی در موردش دارند .
امروز زنگ زدم مخابرات
ضمن تایید مشکل من از طرف کارشناس،گفتن که نت مخابرات بدرد بازی نمیخوره و باید از شرکت های خصوصی که سرویس ویژه گیمینگ دارن نت بگیری
میخواستم بدونم که شرکت های خصوصی این مشکل که با هر بار خاموش روشن کردن مودم،پینگ بالا پایین بشه رو دارن؟
و در حال حاضر کدوم شرکت خصوصی سرویس ویژه گیمینگ داره و پینگش هم کمتر از 100 هست و مشکلات کمتری نسبت به شرکتای دیگه داره؟؟

qozmyox

کاربر سایت
Oct 29, 2010
1,661
امروز زنگ زدم مخابرات
ضمن تایید مشکل من از طرف کارشناس،گفتن که نت مخابرات بدرد بازی نمیخوره و باید از شرکت های خصوصی که سرویس ویژه گیمینگ دارن نت بگیری
میخواستم بدونم که شرکت های خصوصی این مشکل که با هر بار خاموش روشن کردن مودم،پینگ بالا پایین بشه رو دارن؟
و در حال حاضر کدوم شرکت خصوصی سرویس ویژه گیمینگ داره و پینگش هم کمتر از 100 هست و مشکلات کمتری نسبت به شرکتای دیگه داره؟؟
پارس آنلاین و پیشگامان و شاتل هر 3 تاشون دارند ، من 2 تای اولی رو تست کردم و خوب بودند برای گیم. در مورد شاتل نظری ندارم در حال حاضر .

• Like
Reactions: mr.engineer11

Soroush_shz

کاربر سایت
Jul 16, 2016
1,190
نام
Soroush
یک سوال.
من سرویسم 13م هر ماه تمدید میکنم واسه یک ماه.
بعد الان شنیدم قراره به زودی گرون بشه، اگه الان 3 ماهه تمدید کنم، از امروز شروع میشه و اون حدود 17-18 روزی که مونده از سرویسم هیچ میشه؟! یا از 13م شروع میشه سه ماه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر