بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

amir_k2m

کاربر سایت
Jul 3, 2011
1,684
نام
امیر
اون وقت علت این اتفاق چی هست؟؟
علتش ناقص گرفته شدن اون فایل در حال دانلود هست البته بیشتر مواقع این اتفاق نمیوفته چون برای من شده که نت قطع بشه اما دیتا سالم دان شده باشه

• Like
Reactions: Mehrdad Bayern

A-Rajabi

کاربر سایت
May 26, 2014
136
سلام. خواستم بگم من آسیاتک دارم الان یکی دو روزه نمیتونم به سرورای یوبیسافت وصل بشم ... حتی تو سایتشم نمیتونم برم. حالا Xbox live رو نمیدونم ولی به psn وصل میشم ولی به سرورای بازی نه. اولش وصل میشه بعد قطع میشه
من الان با بعضی از سایت ها هم مشکل دارم نصفه لود میشن بعد ارور مشکل در لود پیج میده. جالبیش اینجاس تقریبا با وای فای مشکل حل میشه یعنی هم من دیروز امتحان کردن تونستم به سرورای یوبیسافت وصل بشم و هم مشکل سایت ها تقریبا حله ولی تا lan وصل میشه .....

Soroush_shz

کاربر سایت
Jul 16, 2016
1,190
نام
Soroush
باز چه بلایی سر اینترنت اوردن :|:|
تو پابجی هیچکدوم از عکسای پروفایلا لود نمیشه، یوپلی عکسا لود نمیشه، سرعت دانلود از یوپلیم شده 0 اصن دانلود نمیکنه!

D@NT3

کاربر سایت
Apr 25, 2011
183
نام
ali
مخابرات -تهران امروز قشنگ شلوارشونو دراوردن تا ته فرو کردن تو نت . fortnite کامل packet lost . جالبه برام با هرچی ملت حال میکنن و طرفدار داره اینا چیلتر میکنن . پورت های گیم فورتنایت هم فیلتره ظاهرا

payam_sa

کاربر سایت
Jul 13, 2013
98
من دیگه روانی شدم... تانوما دارم.. تست سرعت ۱۱۰ mb نشون میده اما سرعت اپلودم ۱ mb هست... یه هفته هست وسط بازی قطع میشم.. هر روز همینه.. زنگ میزنم میگم دردتون چیه.. سریع میگن سرعتتون که خوبه مشکلی نیست.. میگم بابا زارت و زورت قطع میشم سرعت اپلودم پایینه.. فرداش یکیو میفرستن میاد میگه همه چی اوکی.. خسته شدم ای اس پی دیگه هم نمیتونم بگیرم فیبر نوری

moxA.J

کاربر سایت
Aug 15, 2012
1,270
نام
Morteza
دوستان هیچ راهی نیست که خط فیبر بشه ولی بتونم از جاهای دیگه بغیر از مخابرات اینترنت بگیرم؟ خیلی نویز دارم سرعت از ۴ مگ بیشتر نمیشه

majidazad

کاربر سایت
Oct 12, 2011
273
امروز وضع افتضاح بود سایتی xbox که باز نمیشه بسلامتی کلا تب های کانتنت ندارن به سرور بازی ها یا اصلا کانتت نمیشه یا اگرم بشه خیلی سریع لاست میشه نت شده سایت مقام ع........

• Like
Reactions: Mehrdad Bayern

mahdi-kool

کاربر سایت
Jun 2, 2013
301
نام
AMIR MAHDI
سلام
تو سایت شاتل برای بسته شبانه نوشته ۵ گیگ بین الملل و ۲۰ گیگ داخلی تضمین شدست.یعنی بعد از ۵ گیگ سرعتش میاد پایین؟

آخرین ویرایش:

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,084
سلام
تو سایت شاتل نوشته ۵ گیگ بین الملل و ۲۰ گیگ داخلی تضمین شدست.یعنی بعد از ۵ گیگ سرعتش میاد پایین؟
بله همه شرکتا همینن بعد اتمام حجم سرعتو کاهش میدن
من به شخصه تا حالا حجمم تموم نشده ولی قبلا که میگفتن اکثرا شرکتا به 128کیلوبیت کاهشش میدن
بجز یکی دوتا شرکت مثل یوزنت که فکر کنم تقسیم بر 8 میکننش و توی سایتشونم زده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر