بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,299
نام
مهدی
من حدود 1 ماه و نیمه که خطم شدیدا نویز پیدا کرده، به طور متوسط روزی 100 بار مودم قطع و وصل میشه. اعصاب نذاشته برام.
باید چیکار کنم؟ کسی از سمت ISP باید بیاد مشکلمو حل کنه یا خودم باید کاری بکنم؟
من حدود 10 ساله شاتلم.هر چندماهی این مشکل برام پیش میاد و تماس میگیرم پشتیبانی یه سری تغییرات میدن درست میشه.اما الان من یک ماهی هست دقیقا عین حرف شما روزی ۱۰۰ بار قطع میشم با وجود اینکه هم snr هم کیفیت خطم در بخش استاتوس مودم فوق العاده عالیه همچنین سیم کشی و بقیه تجهیزاتم نو هست.حالا شاتل به من گفت به مخابرات برات اعلام خرابی میکنیم و ۳ روزی طول میکشه درست شه.حالا منتظرم ببینم چه میکنن.
اما اینسری من دل خوش نکردم.یدونه مودم 4g خونگی و سیم کارت همراه اول خریدم راحت دارم با سرعت دانلود ۸۰ مگ و اپلود ۱۰ مگ و پینگ ۱۰۰ هم گیم انلاین میزنم هم کارامو میکنم.هم از شر این کابل مسی نکبت سر دیوار راحتم با این قطعی هاش هم خودمو به سرعت های مسخره adsl محدود نمیکنم.
حالا شما هم‌ یا اینجور مثل من کن یا با پشتیبانیت تماس بگیر بگو برات اعلام خرابی کنن

• Like
Reactions: NaRiiMaN

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,836
نام
نریمان
من حدود 10 ساله شاتلم.هر چندماهی این مشکل برام پیش میاد و تماس میگیرم پشتیبانی یه سری تغییرات میدن درست میشه.اما الان من یک ماهی هست دقیقا عین حرف شما روزی ۱۰۰ بار قطع میشم با وجود اینکه هم snr هم کیفیت خطم در بخش استاتوس مودم فوق العاده عالیه همچنین سیم کشی و بقیه تجهیزاتم نو هست.حالا شاتل به من گفت به مخابرات برات اعلام خرابی میکنیم و ۳ روزی طول میکشه درست شه.حالا منتظرم ببینم چه میکنن.
اما اینسری من دل خوش نکردم.یدونه مودم 4g خونگی و سیم کارت همراه اول خریدم راحت دارم با سرعت دانلود ۸۰ مگ و اپلود ۱۰ مگ و پینگ ۱۰۰ هم گیم انلاین میزنم هم کارامو میکنم.هم از شر این کابل مسی نکبت سر دیوار راحتم با این قطعی هاش هم خودمو به سرعت های مسخره adsl محدود نمیکنم.
حالا شما هم‌ یا اینجور مثل من کن یا با پشتیبانیت تماس بگیر بگو برات اعلام خرابی کنن
هزینه اش چقدر میشه؟
من الان ماهی 60 تومن میدم 150 گیگ دانلود میکنم.

• Like
Reactions: ps34

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,299
نام
مهدی
هزینه اش چقدر میشه؟
من الان ماهی 60 تومن میدم 150 گیگ دانلود میکنم.
نه دیگه اینجور نمیتونی با 4G هر وقت خواستی مانور بدی چون گرونه.برا دانلودهای سنگین حتما باید بزاری شب بسته نامحدود بخری پنج هزارتومن از ۱شب تا ۱۱ صبح هرچقدر خواستی دانلود کنی.برا بسته های روزانه هم خیلی طرح های متنوعی داره از ۱ روز تا ۱ سال.برو سایت همراه اول بخونشون.
مودم 4G خونگی هم خیلی متنوع هستن قیمت هاشون.من TP-LINK Archer MR200_V2 خریدم 600 تومن.

• Like
Reactions: NaRiiMaN

D@NT3

کاربر سایت
Apr 25, 2011
183
نام
ali
سلام
چند سالی گذشته و همچنان تایپیک مشکلات اینترنت پابرجاست .
دوستان اینترنت منم (مخابرات مثل همه بعد از داستان تلگرام ترکیده و اصلا بدون کاهش پینگ نمیشه بازی کرد .
به نظرتون از کجا نت بگیرم ؟مخصوص گیمینگ میخوام
شاتل سرویس وایرلس ؟
یا اینترنت TDLT مخصوصا سیم کارت های شاتل .
ADSL نمیتونم بگیرم چون فیبر نوری هستش
اینجا دیدم بعضی از دوستان ناراضی هستن از شاتل ولی من دیروز یکی از دوستان فورتنایت بازی میکرد پینگ 70 بود باورم نمیشد . میخوام ببینم این دوستان درخواست سرویس گیم کردن از شاتل یا نه ؟ چون باید پروفایل گیمینگ رو بگید وصل کنن
ممنون میشم راهنمایی کنید دوستان مرسی

kamyar1qaz

کاربر سایت
Jul 10, 2016
35
سلام خدمت دوستان
من دارم خونه ام رو عوض میکنم میرم سمت ماهدشت کرج. میخوام بدونم که از کجا میتونم بفهمم چه شرکت هایی جایی که میخوام برم سرویس میدن؟ درضمن وبسایتی چیزی داریم که لیست کل شرکت هایی که اینرتنت ارائه میدن زو داشته باشه؟
الان بهترین اینترنت رو کدوم شرکت ها ارائه میدن؟ من حاضرم ماهی 100 تومن بدم برام پینگ اصلا مهم نیست ولی سرعت و حجم خیلی مهمه (حجم 200 گیگ کافیه ولی بیشتر بهتر)

majidazad

کاربر سایت
Oct 12, 2011
273
با سلام دوستانی که سرویس شبانه شاتل دارن استفاده میکننئد توضیح میدن چطوریاست چقدر در ماه میشه دانلود کرد و میزان دان خودشونو در ماه با توجه به سرویس شون توضیح بدن ممنون میشم ؟؟؟؟؟؟؟

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,299
نام
مهدی
سلام
دوستان شاتلی کسی میدونه بهترین MTU واسه این شرکت چیه ؟ پرسیدم ازشون گفتن چیه این که میگی :|؟
سلام.اگر تهران نیستی باید حتما این سوال ها رو از پشتیبان فنی تهران بپرسی وگرنه پشتیبان شهرستان حتی نمیدونه snr چیه

• Like
Reactions: amir_k2m

ATAR

کاربر سایت
May 9, 2011
343
من از دیده بان خواستم نت بگیرم ۵۰ تومنی هزار گیگ که نتونستند وصل کنند و چراغ dsl روشن نمیشد و لغو کردم یوزنت هم ۵۰۰ گیگ میده و مثل اینکه به تهران سرویس نمیده شرکت دیگری رو سراغ دارید که حجم بالا بده با همین قیمت ؟

E_R_B

کاربر سایت
Jul 18, 2014
318
نام
ارباب
من از دیده بان خواستم نت بگیرم ۵۰ تومنی هزار گیگ که نتونستند وصل کنند و چراغ dsl روشن نمیشد و لغو کردم یوزنت هم ۵۰۰ گیگ میده و مثل اینکه به تهران سرویس نمیده شرکت دیگری رو سراغ دارید که حجم بالا بده با همین قیمت ؟
پیشگامان

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر