بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

Sorena Asadi

کاربر سایت
Jan 23, 2014
1,041
همراه اول فور جی و مخابرات ای دی اس ال اصلا نمیشه یه دست فیفا رو تموم کنی هر 10 مین دیسکانکت میشه دوستان پیشنهادتون برای ای دی اس ال تو وضعیت کنونی چیه سرعت دانلودم واسم مهمه

• Like
Reactions: amirarsenal

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,705
نام
وحید
یعنی الان تو این شب عزیز خیلی خودمو کنترل کردم فحش نکشم به باعث و بانی این فیلترینگ یه بازی داریم میریزم 50 گیگ حجم اینترنتم به فنا رفته هر فایلی که گرفتم ارور دیتا خراب شد گرفتم دوباره رفتم از اول دانلودشون کردم تا درست شدن کارد بهم بزنین خونم درنمیاد اخه این چه وضعیتی برای این مردم ساختن اینا ؟
ما گیمرها چه گناهی کردیم؟ شبکه سونی این وسط چیکاره ست که بستینش ؟
جالبیش اینه یه سری از پارتاش فقط و فقط با قند شکن دانلود میشن و بدون قند شکن حتی رو پی سی هم نمیشه دانلودشون کرد
شاتلند و اسیادانلود هم که قربونش برم اپدیت که میاد ده سال بعد میزارن رو سایتشون رفتم ازش اخرین اپدیت رو گرفتم بعد اومدم دیتا بریزم میبینم یه اپدیت بالاتر از اون هم دادن

.:DEMON LORD:.

کاربر سایت
Oct 11, 2007
660
نام
Cipher
توی تست کانکشن psn سرعت آپلود ما چند نفر که شاتل داریم دقیقا روی 69.3 کیلوبایت ثابت مونده
لطفا دوستان دیگری که شاتل دارن هم تست کنن ببینیم مشکل از کجاس
:-w
واسه منم از شنبه صبح اینطوری بود با این DNS تست کن
9.9.9.9
149.112.112.112

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: sinart7

amirarsenal

کاربر سایت
Dec 5, 2010
520
نام
امیر
همراه اول فور جی و مخابرات ای دی اس ال اصلا نمیشه یه دست فیفا رو تموم کنی هر 10 مین دیسکانکت میشه دوستان پیشنهادتون برای ای دی اس ال تو وضعیت کنونی چیه سرعت دانلودم واسم مهمه
الان حدود 9 روزه که مخابرات با همراه اول به شدت زیاد و بقیه ISP ها کمتر همین مشکل رو دارن. وسط بازی یهو Time Out میده ارورای عجیب غریب اصلا وضعیتی
من اگه تا یکی دو روز دیگه درست نشه درخواست جمع آوری میدم

amir72

کاربر سایت
Jun 30, 2010
146
نام
امیرحسین
سلام؛ یه سوال کاملا آماتوری، من بسته 8 mb پارس آنلاین رو گرفتم، سرعت دانلود تو حداکثرترین موقع 250 بالاتر نمیره!
نمیدونم مشلکل از منه یا این سرویس نهایت سرعتش همینه؟!؟!؟

Soroush_shz

کاربر سایت
Jul 16, 2016
1,205
نام
Soroush
سلام؛ یه سوال کاملا آماتوری، من بسته 8 mb پارس آنلاین رو گرفتم، سرعت دانلود تو حداکثرترین موقع 250 بالاتر نمیره!
8 مگابیت اگه خطتون کشش داشته باشه باید 1 مگابایت سرعت بده. یا خطتون نمیکشه یا خطتو پایین بستن زنگ بزن بپرس.

• Like
Reactions: amir72

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
تو وب browser اينو بزن ديتا ريت خططتو ببين
192.168.1.1

• Like
Reactions: amir72

amir72

کاربر سایت
Jun 30, 2010
146
نام
امیرحسین
تو وب browser اينو بزن ديتا ريت خططتو ببين
192.168.1.1