بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

papa22

کاربر سایت
Jul 14, 2012
416
نام
علی
درود.
دوستان نظرتون در مورد های وب چیه؟ کسی تجربه ایی داره؟
تنکس
درود
اگر برای گیم میخوای من خودم مشهدم پینگ با دوتا 2 اروپا 160-170 ه
برای دانلود هم میتونی از فشفشه هایی که داره استفاده کنی
یه سیستم ستاره دهی هم داره فعلا برداشتنش این هم خیلی خوب بود تا این مصوبه لامصب اومد به 7 ستاره های هر 6ماه
100 گیگ 10 روزه میداد و چند مورد دیگه
پشتیبانیش هم خیلی از شرکت هایی که تا حالا بودم بهتره
برای تولد هم اگر عوض نکرده باشنش یه 100گیگ یک روزه بهت میدن
فکر کنم همه چی رو گفتم
این سیستم ستاره دهی هم گفتن بر میگرده البته با تم جدید باید دید چی میشه

• Like
Reactions: u.s.a

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
من روز snrخطم ۱۶ هست شب میاد ۸ !!
هیچ چیز تغییر نمیکنه یعنی چیزی سر راه خط نه اضاف میشه نه کم .. ورودی خونه هم سیمش از نوع درست کردم اما فایده نداره ... چی کار کنم ؟

cm180life

کاربر سایت
Jan 14, 2010
1,738
هیچ چیز تغییر نمیکنه یعنی چیزی سر راه خط نه اضاف میشه نه کم .. ورودی خونه هم سیمش از نوع درست کردم اما فایده نداره ... چی کار کنم ؟
شب که snr ت 8 میشه مودم رو ببر ورودی خونه تست کن اگه بازم snr ت 8 بود احتمالا مشکل از باکس مخابرات سر کوچه باشه،پیگیریش یکم دردسر داره اگه اینجوری بود زنگ بزن پشتیبانی isp ت ببین باید چه کنی.

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
از منم همينطوره تازه كابلها هم جداست مطمئنم مشكل از توي خونه نيست

fosil

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,037
نام
آرین
این پنل کاربری ای وب هر کاری میکنم نشون نمیده که چند روز و چقدر حجم باقی مونده واسه شما هم این طوری شده؟؟

mr_kzni

کاربر سایت
Oct 10, 2016
8
این پنل کاربری ای وب هر کاری میکنم نشون نمیده که چند روز و چقدر حجم باقی مونده واسه شما هم این طوری شده؟؟
بله دوست عزیز متاسفانه نمیدونم چرا اینطوری شده و هیچ طوری مدیریتی بر ترافیک مصرفی نداریم

• Like
Reactions: fosil

Zakhmi_17

کاربر سایت
May 28, 2009
151
نام
فرشاد
مثل اینکه به یه مشکلی خورده بودن , من یه 4 گیگ گرفتم بعد گذاشتم دانلود دیدم 10 گیگ دان شده دست نزدم دیگه تا دو روز دانلود کردم:D:D:D
بعد گزارش گرفتم دیدم 160 گیگ دانلود کردم , انصافا چه حالی داد , تازه 100 گیگم هم کد تخیفف دارم:D

• Like
Reactions: fosil

mr_kzni

کاربر سایت
Oct 10, 2016
8
دوستان مشکل عدم نمایش ترافیک های وب حل شده طی تماسی که با پشتیبانی داشتم امیدوارم مشکل برای همه حل شده باشه
فقط دوستان یک سوال من 7 ستاره شدم 3 4 ماهی هست ولی 7 ستاره اگر اشتباه نکنم ترافیک فشفشه 120 گیگ داشت ولی واسه من نیستش دیگه
کلا برداشته شده یا واسه من نیستش؟!

papa22

کاربر سایت
Jul 14, 2012
416
نام
علی
دوستان مشکل عدم نمایش ترافیک های وب حل شده طی تماسی که با پشتیبانی داشتم امیدوارم مشکل برای همه حل شده باشه
فقط دوستان یک سوال من 7 ستاره شدم 3 4 ماهی هست ولی 7 ستاره اگر اشتباه نکنم ترافیک فشفشه 120 گیگ داشت ولی واسه من نیستش دیگه
کلا برداشته شده یا واسه من نیستش؟!
سلام
120 گیگ نبود هر 6 ماه یه 100 گیگ میداد
اول که تماس گرفتم گفتن قراره حذف بشه، هفته بعدش دوباره تماس گرفتم گفتن دارن عوضش میکنن
فعلا که خبری نیست

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
شب که snr ت 8 میشه مودم رو ببر ورودی خونه تست کن اگه بازم snr ت 8 بود احتمالا مشکل از باکس مخابرات سر کوچه باشه،پیگیریش یکم دردسر داره اگه اینجوری بود زنگ بزن پشتیبانی isp ت ببین باید چه کنی.
اینا از عمد این کار رو میکنن که اونایی شبانه رایگان دارن سرعتشون خیلی میاد پایین!

7se7en7

Outlaw
کاربر سایت
Jun 5, 2010
4,621
نام
دانیال
صبانت به مناسبت سال نو و به عنوان عیدی! شبانه رایگان رو از روی سرویس هاش حذف کرده (بدون هیچ اطلاع رسانی!)
ایام عید و وقت فیلم دیدن و دانلود به خیال رایگان شبانه، تو 9 روز کل حجم ته کشید
پشتیبانی هم میگه؛ رایگان شبانه یه طرح تشویقی بوده که هیچ تعهدی براش نداریم. دلمون خواسته حذف کنیم.
مثل آپلود رایگان
تازه یه خبر خوب دیگه هم داد؛ گفت بعد 13 فروردین، قیمت + مالیات اینترنت بیشتر میشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر