بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

mahyarxbox

کاربر سایت
Jul 6, 2014
1,416
نام
مهیار
دوستانی که شاتل دارند از من بعد از عید که دوباره سرویسو تمدید کردم هر روز به طور ثابت 16-15% پکت لاست داره.شما هم این مشکلو دارید یا نه؟

Coffee Addicted

Better be careful The killer might be near
کاربر سایت
Dec 19, 2006
1,278
پینگ ART1 شاتل در چه حدی هست؟ میشه باهاش بازی کرد؟
خواهشا سمت آرت نرید به هیچ وجه!
اولا که سرعت خیلی پایینی داره
دوما که نامحدود هم نیست تا سقف 60 گیگ دانلود کنی سرعتت در حد dial-UPمیشه
یه رفیقی داشتم که کم کم می خواست بخاطر این سرویسای آرت که 80درصد مردم میخرن خودکشی کنه بسکه همه چیزش مزخرفه
دوستانی که شاتل دارند از من بعد از عید که دوباره سرویسو تمدید کردم هر روز به طور ثابت 16-15% پکت لاست داره.شما هم این مشکلو دارید یا نه؟
درصد رو نمیدونم چجوری حساب کردی،من تا 3 دقیقه تست کردم پکت لاستی نداشتم

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: farhoodnss

gintoki91

کاربر سایت
Sep 26, 2011
411
سلام دوستان
میخواستم ببینم چه نتی بگیرم ، اعصابم خورده ، خونمونو عوض کردیم الان نت داغون وایمکس مبین نت رو دارم فقط
از شاتل خواستم بگیرم گفتن پر شده سمته شما نمیدیم نت
یه نت میخواستم که هم سرعتش خوب باشه ، پینگ هم خوب باشه هم طرح دانلود مثله شاتل لند داشته باشه ، یا شبانه سرعت خوبی بده

محدوده ی سرسبز تهران هستم

بعد یه چیزه دیگه این vdsl مخابرات چجوریاست کسی استفاده کرده؟

hrdpc1

کاربر سایت
Oct 28, 2006
207
دوستان سلام به همه

پارس آنلاین به تازگی سرویس مخصوص گیمینگ راه اندازی کرده که پینگ. پایین نگه میداره بدون تاخیر و لگ خودم دارم راضیم حتما باهاشون تماس داشته باشین چون شرایط و خط خوب میخواد بررسی میکنن بهترین حالتو براتون میزارن. و حتما توی کنسول دی ان اس پارسو بدین با یه دی ان اس خوب دیگه موفق باشین

SAGAD

کاربر سایت
Nov 1, 2007
2,466
خوب خداروشکر با با پولی شدن آپلود حجم مثله چی میره
کمه کم دیگه برا وبگردی هم 10 گیگ حجم میخوایم:|
دقیقا چیزایی که به نفعشونه اجرا میکنن میپرسم مگه قرار نبود ترافیک داخل کشور با تخفیف عرضه بشه . با یه حالت خنده میگه کی گفته؟ من قطع کردم ...

mahyarxbox

کاربر سایت
Jul 6, 2014
1,416
نام
مهیار
خواهشا سمت آرت نرید به هیچ وجه!
اولا که سرعت خیلی پایینی داره
دوما که نامحدود هم نیست تا سقف 60 گیگ دانلود کنی سرعتت در حد dial-UPمیشه
یه رفیقی داشتم که کم کم می خواست بخاطر این سرویسای آرت که 80درصد مردم میخرن خودکشی کنه بسکه همه چیزش مزخرفه

درصد رو نمیدونم چجوری حساب کردی،من تا 3 دقیقه تست کردم پکت لاستی نداشتم
درصد رو از تو سایت خود شاتل میتونی ببینی با CMD هم میشه حساب کرد
خداروشکر بعد 13 بدر دگ پکت لاست نداره:|

sina_unl

کاربر سایت
Oct 27, 2005
2,065
نام
سینا
اوضاع و احوال 2020 (مخابرات) برای شیراز (محدودۀ معالی آباد) چه جوریه؟ سرعت 5 مگابیتش رو کسی داشته؟ سرعت دانلود رو چنده؟
خط خونۀ جدید فیبر نوری هست و ظاهراً هیچ راه دیگه‌ای به جز مخابرات یا استفاده از یه ارائه دهندۀ وایرلس نیست.

Donger Reborn

کاربر سایت
Mar 21, 2017
1,414
اوضاع و احوال 2020 (مخابرات) برای شیراز (محدودۀ معالی آباد) چه جوریه؟ سرعت 5 مگابیتش رو کسی داشته؟ سرعت دانلود رو چنده؟
خط خونۀ جدید فیبر نوری هست و ظاهراً هیچ راه دیگه‌ای به جز مخابرات یا استفاده از یه ارائه دهندۀ وایرلس نیست.

توی فارس آسیاتک هم علاوه بر مخابرات روی خطوط PCM (همون فیبر شما) سرویس می ده
منتها اینو باید بدونید که کلا این خطوط محدودیت سرعت وحشتناک پایینی دارن (توی شهر هایی مثل تهران 2 مگ هست)

• Like
Reactions: sina_unl

Coffee Addicted

Better be careful The killer might be near
کاربر سایت
Dec 19, 2006
1,278
دوستان کسی از مبین نت اطلاعاتی داره خوبه
اصلا سمتش نرو
مبین نت سرعتش با سرور های خارجی تو روز از 40کیلوبایت بیشتر نمیره مخصوصا برای بازی تو پلی استیشن اگر چک کنید خودتون میبینید هزینه ی سرویس ها خرید حجمش خیلی بالاست
دنبال یه جایگزین دیگه باشید
دقیقا چیزایی که به نفعشونه اجرا میکنن میپرسم مگه قرار نبود ترافیک داخل کشور با تخفیف عرضه بشه . با یه حالت خنده میگه کی گفته؟ من قطع کردم ...
انصافا کار خوبی کردی

• Like
Reactions: SAGAD

SAGAD

کاربر سایت
Nov 1, 2007
2,466
من سه شبه الان سه شبه ساعت 11 به بعد تایم اوت شدید دارم بعد سه شب کلی راه کارهای دری وری دادن تازه میگه فکر کنم یه مشکل زیر ساخت باشه ...... باید گزارش بدم
شب اول بهش میگم لوپ هفت هشت تو تریس ای پی شون نزدیکه(داخل کشور) ولی یا تایم اوته یا پینگ بینشون بالاست بد طرف بر میگرده کارت شبکه رو اپدیت کردی؟واقعا کاش دوتا ادم با سواد میزاشتن اونجا قصد توهین ندارم ولی هر مشکلی داشته باشم فقط شب زنگ میزنم چون روز شیفت خانوماس اونا کلا تو افسایدن باز مردا دو تا چیز بلد از شبکه
نت خوب به ما نیومده یه فن آوا داشتیم بعد یه مدت دیگه خوشحال میشدیم عجب نتی داریم که حالا داره به فنا میره مثل اینکه.

نتیجه اخلاقی:اگه نتتون خراب شد صبر کنید خودش درست شه مثل من نشید هزینه یه ماه سرویس خرج تلفنم به این ابلها شد وایسید بالاخره خودش درست میشه بعد یه مدت ....

amsterdam

کاربر سایت
Nov 29, 2014
1
درود دوستان. چند تا پرسش دارم لطفا همه اونا که میدونن پاسخ بدن. و اینکه خواهشا انقدر از پینگ نگین.نصف تاپیک شده اسپم در مورد پینگ. پینگ خونه به خونه از یه isp فرق میکنه. واسه هرکی و هر آی پی یچیزه. از کلیات و قیمتها و پیشنهاد های idp ها بگین.
1.من الان 512 مخابرات تهران دارم ماهی 25 تومن سرعت دانلود 65KB/s هست.یک ماه تا 80 گیگ دان داشتم. و در سال 95 کلن 650گیگ. اما سرعتم برای دیدن ویدیوی آنلاین و ... خوب نیست. یوتوب و تلوزیون آنلاین رو با کمترین کیفیت روان میبینم. live story اینستا هم همش لگ میزنه (با جزیات گفتم که دوستان بدونن سرویس چطوره. خوبه که شمام بجای پینگ اینارو بگین از شرکتتون) میخوام با حدود ماهی 35 تومن و سرعت 1MB/s حدودن ماهی 40 گیگ دان کنم. بنظرتون چکار کنم. نامحدودا گرونن. میخوام یجوری با خرید سرویس حجمی + فشفشه مشفشه :)) یا استفاده از دانلود شبانه کاملن رایگان (نصف رایگان نمیخوام) همچین کاری کنم. طبق تجربه هاتون از کجا و چجوری سرویسمو جفت و جور کنم؟
2.آیا با شاتل میتونم شبانه رایگان دان کنم؟ حدود 40 گیگ. وسرعتم هم همیشه یا دست کم خارج از ساعت شبانه 1 مگ باشه؟ یوتوب hd بدون قطعی و لگ ببینم؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر